Autor Wątek: Kącik uwag do moderacji  (Przeczytany 66134 razy)

J034

  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-09-20, 08:56:01 »
Intuicja mnie nie zawiodla tylko nie chcialem wywolywac demonow ale same sie odezwaly
Meil do mnie :

"Może przestaniesz wypisywać głupoty na mój temat, jeśli zainteresujesz się tym linkiem. Takich linków (wypowiedzi prawdziwych buddystów) mogę Ci podać na pęczki, ile zechcesz. :))))

Regresing - psychotroniczne uwstecznianie,
Krąg forumowy Leszka Żądło, tak zwanych mrocznych psychików,
http://lalitamohan-himawanti.blogspot.com/2013/10/regresing-psychotroniczne-uwstecznianie.html"

Aster czlonkinio najgrozniejszej polskiej sekty wiedz ze juz dawno czytalem ten tekst ale jakos szatan Leszek mi pasuje i osobiscie go lubie odkad go poznalem, a potem mialem zaszczyt go poznac na tyle ze on tez mnie zna i chyba lubi :-)
Chyba jestem mrocznym psychikiem a twoj sekciarski "chrzescijanski" styl pisania odczytalem od pierwszych postow wiec nadal mam radar na ta grozna sekte i niestety przylazla i tutaj z cudu.
Moderatorzy badzcie czujni

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-09-20, 07:57:15 »
Gladd,
Uważam że odpowiedź dostałeś tu.

Gladdentarth

  • Gość
[#]   « 2014-09-19, 13:33:00 »
chciałbym zapytać dlaczego mam moderowane posty.
rozumiem ze dlatego , bo nie pasują do linii forum czy też Moderatora  odnośnie konfliktu na Ukrainie ?

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-08-19, 06:34:50 »
Ach, chodzi CI o szacunek dla tych, którzy wszystkim innym odmawiają prawa do szacunku!
Masz prawo ich szanować i nawet stawiać na swoim ołtarzyku :) Tego Ci nikt nie broni, ale innych nie zmuszaj. Ucz się tolerancji dla inaczej myślących i inaczej czujących!

kopergamin

  • Gość
[#]   « 2014-08-19, 06:22:00 »
Poruszyłeś wiele ciekawych wątków, ale troszkę nie na temat. Chodzi bowiem o to, że nie minie tydzień, a na forum przybędzie 100 kolejnych nienawistnych postów i epitetów (bandersyny etc.), które się rzekomo "wymskną".

Miłego dnia. :-)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-08-19, 06:08:37 »
kopergamin
Nie pamietasz już, jak zarówno Hnaff i Ty glosiliście tu antyrosyjskie hasła wyciągnięte z ukraińskich i faszystowskich gadzinówek? Np tezy, że ruscy mają sobie pójść won z Ukrainy, gdzie są ich domy, gdzie od urodzenia mieszkali? Wtedy było OK. Że faszyści mają pogonić ruskich z Ukrainy. Wtedy to był wysoki standard kulturowy?
Patrzenie na świat z punktu widzenia interesów własnej grupy etnicznej nie jest ROZWOJOWE. Zresztą, tu nie chodzi o interesy grupy etnicznej. Tu chodzi o interesy KONCERNÓW, które znajdują się w rękach kilku koszernych rodzin. Np. Chewron, czekoladowe imperium Walcmana, czy kopalnie Rotshildów.  Wreszcie chazarska sekta Chabad Lubawicz, która ma na Ukrainie włąsne zbrojne formacje, a silne wsparcie w Polsce. Uczciwi Żydzi na całym świecie są przeciw nim i metodom, które oni stosują. Uczciwi Żydzi nie rozumieją zwierzęcej nienawiści do Słowian czy Semitów, u pewnych grup religijnych, które powstały na bazie Talmudu. To jest standard w świecie żydowskim! ALe to właśnie Talmudyści nienawidząc całego nie żydowskiego świata prowokują nienawiść do Żydów. A Ty zamiast przedstawiać dowody, że Żydzi są OK, żądasz, żeby goje traktowali jednakowo szaleńców i ludzi uczciwych. TO nie jest zdrowe! Bo jak widzisz, w wyniku takich parszywych zabiegów przyczyniasz się tylko do wzrostu nienawiści do całego  narodu. Tak działają syjonisci ukrywający się za Narodem Wybranym i uzurpujący sobie prawo do reprezentowania całego Narodu!  A prawa do tego udzielają im sami Żydzi, ktorzy wiedza, że nie należy prowokować "gojów" do nienawiści wobec całego narodu! Że najważniejszy jest pokój. WIęc zamiast tu cytować banderowskie okrzyki: "Sląwa Ukrainie" daj przykłady POZYTYWNEGO wpływu religii żydowskiej i ideologii banderowskiej na relacje społeczne.
Droga Wolna. A osoba tak inteligentna jak Ty, na pewno potrafi! :)
I STARAJ się nie pisać w stylu "Żydzi to, Żydzi tamto". Jeśli piszesz o Żydach w ogóle, to nie piszesz prawdy. Nie miej więc pretensji, że kiedy sam wprowadzasz zamieszanie, ludzie nieznający tematu, odpowiadają Ci zamieszaniem!
Jęsli Ci nie odpowiada atmosfera Forum, to stąd odejdź! Ale Ty nie chcesz odejść, bo Twoim celem jest jątrzenie!
Antypolonizm i rusofobia trafiają na coraz silniejszy sprzeciw społeczny. I trzeba się z tym pogodzić! 
Zresztą, osoba, której się wymsknęło "żydostwo won". została upomniana.
« Ostatnia zmiana: 2014-08-19, 06:31:37 wysłana przez Leszek.Zadlo »

kopergamin

  • Gość
[#]   « 2014-08-19, 05:43:56 »
Zaprawdę, łatwiej patyczek obcinkować, niż go potem pogrubasić. Łatwiej rozbudzić najniższe instynkty (w sobie, w innych), niż potem zaprowadzić pokój. A ileż tu padło w ostatnich tygodniach nienawistnych epitetów? Nie zliczę, ale na pewno więcej niż sto.

Mowa nienawiści jest niestety zaraźliwa. Ponadto wyraźnie rośnie tolerancja. Znaczy, te często powtarzane, nienawistne epitety szybko się zużywają, trzeba więc wciąż dostarczać kolejnych, nowych. To właśnie obserwujemy. Co tydzień padają nowe rekordy forumowej znieczulicy. Ostatnio gładko przeszło "żydowstwo won". Efekt gotowanej żaby, jak nic!

Ponieważ nie zanosi się na zmianę trendu i opamiętanie, zgłaszam formalny wniosek o przyjęcie do kanonu kulturalnej dyskusji na przytomnym forum następujących nowych środków wyrazu:

1) wąsate polactwo

2) ruskie parówy

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-09-07, 13:52:05 »
Vanilla,
Przed googlem łatwo uchronić się w "morzu danych". Jeśli ktokolwiek wie, że jesteś na tym forum, to zarejstruje się jako agutek.87 i będzie widzieć Twoje posty.

No chyba że rzeczywiście użyłaś bardziej publicznego nicka. Jestem tylko moderatorem, ale może administrator będzie w stanie go zmienić (a potem możemy retroaktywnie wyedytować we wpisach).

VanillaOrchard

  • Gość
[#]   « 2013-09-06, 23:04:21 »
Ok. Dziękuję za odpowiedź.

AlohaState

  • Administrator
  • Wiadomości: 419
    • pozytywneinspiracje.com
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-09-06, 22:55:54 »
A ja ponownie odpowiadam - nie jest to możliwe.

Trzeba by zamknąć dla postronnych całe forum, a tego na pewno nie zrobimy.

Piszesz pod pseudonimem, jesli jest zbyt znany komuś - to go zmień.

VanillaOrchard

  • Gość
[#]   « 2013-09-06, 22:54:36 »
Niemożliwe.

Zamykać dla Gości całego forum na pewno nie będziemy.

Raz jeszcze wklejam to, co powiedziałam kilka postów poniżej:
Byłabym wdzięczna za możliwość wyłączenia widoczności mnie jako użytkownika i moich postów dla osób niezarejestrowanych na forum.

VanillaOrchard

  • Gość
[#]   « 2013-09-06, 22:52:47 »
Nie wrzucę żadnej fotki, nie podam żadnych specyficznych danych, nie czuję się na tyle swobodnie, by mówić otwarcie - to forum jest dostępne ogólnie dla całego świata, a nie wszystko, co chcę opublikować grupie, którą "znam" z postów, chciałabym udostępniać urbi et orbi.

VanillaOrchard

  • Gość
[#]   « 2013-09-06, 22:50:20 »
Lynd: Brawo za rozsądek.

Leszku: A musi najpierw do tego dojść?

Almighty: Nie wiem, kto mówił o zamknięciu forum dla gości, ale ja nie.


Na prymitywniejszych serwisach jest możliwość zastrzeżenia przez użytkownika, że treści przez niego udostępniane będą dostępne tylko zarejestrowanym użytkownikom. I - tak, to robi różnicę. Dlatego, że osoby, które śledzą to, co piszę, są dla mnie wykrywalne i dlatego.

Jesteśmy bardziej anonimowi na ulicy niż w internecie (o czym mało kto pamięta), a na forum, gdzie jest zarejestrowanych mniej niż 50 aktywnych osób... Chyba nietrudno kogoś zidentyfikować.

Nie rozumiem zdziwienia pytaniem, jak również pozostaje dla mnie zagadką, czemu nikt o to wcześniej nie zapytał. I tak jak powiedział Lynd, w googlach wyskakują wpisy uczestników forum. Co jest OK dopóki ktoś sobie tego życzy. A ja sobie życzę mieć większe opcje prywatności.

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-09-06, 10:32:58 »
Vanilla,
Wtedy po prostu ktoś by się zarejestrował jako użytkownik i dalej mógłby czytać. Jedyne przed czym by takie zablokowanie uchroniło, to google (które i tak jest bezpieczne, jeśli nie podajesz ujawniajacych szczegółów, np mało znanych autorów).

AlohaState

  • Administrator
  • Wiadomości: 419
    • pozytywneinspiracje.com
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-09-06, 08:31:57 »
Niemożliwe.

Zamykać dla Gości całego forum na pewno nie będziemy.