Autor Wątek: Kącik uwag do moderacji  (Przeczytany 66231 razy)

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-05-29, 15:26:04 »
kącik intensywnej konwersacji :)

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-05-29, 15:10:09 »
Nie zostawiam informacji, kiedy nie widzę takiej potrzeby, czyli np. nie przerywam dyskusji w trakcie jej trwania aby przenieść gdzieś post (jak to było z "przyjmę dobre ręce"), ani też kiedy przerzucam do kącika oczyszczania.

A może, zamiast kącika oczyszczania otworzyć nowy wątek? Bo w sumie to bywa dołujące jak ktoś się w tym kąciku oczyszcza, i o oczyszczaniu rozmawia, a tu nagle rozmowę zalewa jakaś kłótnia :P
"Kącik ping-ponga" :P

EDIT:
Wtedy też można byłoby trochę uniknąć sytuacji jak z tym postem Ingi, który prawdopodobnie został wycięty jako część długiej wymiany, ale pozostawianie go byłoby trochę nieuczciwe (bo zamykałoby usta tylko jednej osobie). Chyba Ingo że nie mówisz o dzisiejszo-wczorajszym, to wtedy mogę poszukać co się z nim stało.
« Ostatnia zmiana: 2013-05-29, 15:12:42 wysłana przez Lynd Seagull »

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2013-05-29, 15:05:01 »
Było by fajnie:)

AlohaState

  • Administrator
  • Wiadomości: 419
    • pozytywneinspiracje.com
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-05-29, 15:02:50 »
Akurat jak przenoszę i np.: tworzę nowy wątek - zostawiam informację i linki, ze posty zostały przeniesione.

Mozna to ustanowić jako regułę, to byłby ok - czyli równiez przy przenoszeniu do np.: Kącika Oczyszczania.

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2013-05-29, 14:52:52 »
Nie, nie o te, wczoraj czytałam 2 razy i nie znalazłam- pomyślalam ze zostały skasowane- ale jak nie to na pewno gdzieś są, dzięki za sprawdzenie:)

A nie dało by rady wysyłać forumowiczom wiadomości o przeniesieniu? Lub najlepiej jakieś ogólnie dla wszystkich wyświetlenie informacji w danym wątku, o przeniesieniu.

AlohaState

  • Administrator
  • Wiadomości: 419
    • pozytywneinspiracje.com
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-05-29, 14:46:33 »
Olgo - a nie chodzi o te wypowiedzi?

http://designersites.pl/cudaducha/index.php?topic=479.msg28251#msg28251
http://designersites.pl/cudaducha/index.php?topic=479.msg30135#msg30135

Moze też coś poszło do kącika oczyszczania, trudno rzec.

Inga

  • Gość
[#]   « 2013-05-29, 14:35:35 »
Lynd z całym szacunkiem problem w tym, ze chodzi o jeden wątek forumowy-Karma ze szpitali. Dla mnie jest ważny, a co się tam wypowiadam to Inga z pretensjami, bo to do niej. Rozumiem przewrażliwienie, ale to przewrazliwienie własciwie powinno skutkowac moim nieodzywaniem sie w tym watku.
Dokladnie taka sytuacja jak dzis-nie wypowiedzialam sie o Indze ale w temacie wątku.

Przeszukałam cały wątek i nie znalazłam takiego przypadku.

Ale za to znalazłam słowa Iustitii : dlatego napisalam o niecackaniu i umiłowaniu prawdy zawsze i wobec kazdego.
I tyle:)

ptah

  • Wiadomości: 51
    • sztuka programowania
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-05-29, 14:30:04 »
Olga
Sprawdziłem z ciekawości jak wygląda sprawa Twoich usuniętych postów. Naliczyłem ich całe 7, żaden nie dotyczy TH. Może te, których szukasz zostały gdzieś przeniesione? Tutaj nikt z moderatorów nie usuwa postów ot tak sobie :).

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2013-05-29, 13:34:45 »
To racja, ja chciałam ostatnio odgrzebać moja dyskusje z Sylwia nt TH zresztą w wątku o TH i też tego już nie ma. A nie było tam nic poza regulaminem. Jakieś info na priva by sie przydało, bo nie ma czego cytować ani przypominać  dla prawdziwszego zrozumienia swoich starych wypowiedzi:)

Inga

  • Gość
[#]   « 2013-05-29, 13:29:07 »
I mam taką uwagę do moderacji
Chciałbym aby informować z jakiego powodu są wycinane posty nie łamiace regulaminu.
Teraz zauważyłam że mój jeden post z wątku Szpitale psych. został wycięty zupełnie bez powodu.
W kąciku oczyszczania też go nie ma.

Inga

  • Gość
[#]   « 2013-05-29, 13:05:10 »
L Dla mnie jest ważny, a co się tam wypowiadam to Inga z pretensjami, bo to do niej. Rozumiem przewrażliwienie, ale to przewrazliwienie własciwie powinno skutkowac moim nieodzywaniem sie w tym watku.

Wskaż mi te przypadki.

Iustitia

  • Gość
[#]   « 2013-05-29, 12:53:02 »
dzieki.

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-05-29, 12:50:29 »
To nie uzasadnia wymienienia, jak teraz, kilkudziesięciu postów między sobą. Jeśli uważasz że jakieś posty Ingi łamią regulamin, po prostu je zgłoś.

Iustitia

  • Gość
[#]   « 2013-05-29, 12:44:57 »
Lynd z całym szacunkiem problem w tym, ze chodzi o jeden wątek forumowy-Karma ze szpitali. Dla mnie jest ważny, a co się tam wypowiadam to Inga z pretensjami, bo to do niej. Rozumiem przewrażliwienie, ale to przewrazliwienie własciwie powinno skutkowac moim nieodzywaniem sie w tym watku.
Dokladnie taka sytuacja jak dzis-nie wypowiedzialam sie o Indze ale w temacie wątku.

dscorpio10

  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-05-10, 19:17:16 »
Oj ciekawie sie ostatnio zrobilo na forum :)