Autor Wątek: Kącik uwag do moderacji  (Przeczytany 66137 razy)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-05-10, 08:26:45 »
A teraz uwaga do Użytkowników, którym nie podoba się praca Moderatorów.
Uwierzcie mi, że nie musicie trzymać się TEGO Forum.
Możecie przejść na takie Forum, gdzie jest lepiej, sprawiedliwiej, czyściej i przytomniej :)
To Forum zostało stworzone przez tych, którym nie odpowiadała chora atmosfera CUD  i powstało po to, żeby było INNE niż na CUD.
Jednak widzę,że niektórych Uzytkowników zżera nostalgia za tamtym Forum, gdzie sprawy osobiste załatwiało się na Forum, zamiast na PW.

TAMTO FORUM NADAL ISTNIEJE!
Nie ma powodu przenosić się tu, by psuć atmosferę!

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-05-10, 03:30:31 »
Informuję, że z tego wątku usunałem kilka postów, krtóre psuły atmoosferę Forum.

Noxygen

  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-05-09, 17:11:29 »
A ja Was pogodzę bo ode mnie się to zaczęło.

Zakładam, że teraz to nie do końca po całej aferze ludzie wiedzą o co chodzi.

Był post. Czyjś.

Ustosunkowałem się do niego podając go jako cytat.

Po moim poście właściciel posta i myśli doszedł do wniosku że nie do końca jasno się wyraził i poprawił swojego posta. Taką możliwość ma tylko moderator. Moderator poprawił SWÓJ post.

Ta zmiana spowodowała że mój post nie wyrażał już tego o czym pisałem (cytat zawierał nowy poprawiony post, moja odpowiedź była na stary) Jako nie-Moderator nie miałem możliwości edycji.

Cała ta sytuacja to nieporozumienie. Została wyjaśniona między Moderatorami a mną. Możecie zostawić temat. Moderator nie miał intencji ingerencji w mój post. Niechcący tak wyszło   
« Ostatnia zmiana: 2013-05-09, 17:14:13 wysłana przez Noxygen »

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2013-05-09, 17:09:18 »
Mi tam starczy jak ludzie utrzymują pozytywną atmosferę lub odchodzą gdy nie chcą w niej uczestniczyć :) Wdzięczności itd. jak kto lubi :)

Monika Korbut

  • Gość
[#]   « 2013-05-09, 17:03:07 »
Nie ważne czy nalezy czy nie nalezy ,nie znaczy ,ze trzeba brak kultury tu wprowadzac!

Monika Korbut

  • Gość
[#]   « 2013-05-09, 17:02:01 »
Witek I Mariusz

 zgadza się ,ze jest dla użytkowników ,ale pomysł  i zasady wychodzą od Pana Leszka.Tylko niektórzy użytkownicy wymyślili sobie ,że to oni będą wymyślać zasady i robić tu rozpierdziel.
I istota na którą tak wszyscy tu czekają ,czyli Pan Leszek Żądło ,żeby coś mądrego powiedział ,napisał ,raptem obiektem do walki się stała.
Uważam ,ze jesli cos jest tu ustalone ,zasady ,które maja na celu utrzymać porządek i są tez inni ,którzy ten porządek utrzymują czyli moderatorzy ,to trezba im tez okazac szacunek i wdzięczność ,ze takie coś wymyślili jak zasady i reguły ,aby i nas też owego porzadku nauczyło i ułatwiało przebywanie na tym forum.


Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-05-09, 16:57:26 »

To ma być miejsce przyjazne dla Użytkowników, wolne od kłótni, pomówień, złośliwości itd.

A ja nie będę sprzyjał tym, którzy chcieliby to zmienić.
Nie będą też temu sprzyjać pozostali Moderatorzy.

ja tego chciałem jeszcze na CUD, tu jest dużo lepiej ale jeszcze nie ma pełnego zdecydowania. Jak wczoraj rozmawiałem z BR to były jakieś rozbieżności między modami co robić np ws Noxygena (dla mnie sprawa jest prosta - jak ktoś zaczyna od tego, że nie akceptuje "naszych" metod to powinien sobie szukać metod które akceptuje a nie prowokowac nie wiadomo co i po co)

Inga

  • Gość
[#]   « 2013-05-09, 16:54:34 »
O ile pamiętam to Leszek był tylko pomysłodawcą Forum a zostało ono stworzone przez innych użytkowników i nie nalezy do nikogo.

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2013-05-09, 16:51:52 »
Forum Leszek nie stworzył;) Jest ono dla użytkowników, oczywiście tak długo jak użytkownicy zachowują poszanowanie dla siebie nawzajem i przestrzegają zasad. Powiedziałbym że to forum jest bliższe grupie społecznościowej niż standardowemu forum (co jest fajne moim zdaniem).

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-05-09, 16:51:04 »
Mariusz
 Zgadza się, ale jednak obowiązują reguły gry, które zostały ustalone na początku.

To ma być miejsce przyjazne dla Użytkowników, wolne od kłótni, pomówień, złośliwości itd.

A ja nie będę sprzyjał tym, którzy chcieliby to zmienić.
Nie będą też temu sprzyjać pozostali Moderatorzy.

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-05-09, 16:47:05 »
Monika
to forum jest wspólnym dziełem wszystkich osób, które coś do niego wniosły, nie tylko Leszka :-)

Monika Korbut

  • Gość
[#]   « 2013-05-09, 16:36:39 »
Przepychacie się z Panem Leszkiem i jego zasadami jakby to było wasze forum ,wasza własność

Monika Korbut

  • Gość
[#]   « 2013-05-09, 16:27:48 »
Przytomny Rozwój duchowy ,świadczy o czymś cudownym i fajnym ,o czymś mądrym i mądrym pełnym światła podejściu .

Monika Korbut

  • Gość
[#]   « 2013-05-09, 16:25:25 »
I myślę ,że szacunek dla twórcy tego forum ,wdzięczność i mądre podejście i zachowania się należą ,a nie atakowanie go ,robienie z siebie niewiadomo kogo .Zostało nam udostępnione miejsce czegoś fajnego ,gdzie płynie i również światło od Boga i również szansa na rozwój i wsparcie Pana Leszka Żądło ,i myślę ,ze rozwijanie szacunku i wdzięcznosci jest lepsze i wartościowsze dla wszystkich.Ludzie trochę szacunku ,na tym forum jesteśmy dlatego ,ze jest to pewnego rodzaju prezent od Pana Leszka , a nie przeciwieństwo tego.To nie jest coś ,co można zabrudzać i niszczyć ,ale nauczyć sie czegoś mądrego i przejawiać życzliwość i jedność .To wspaniałe ,ze powstało takie forum ,bo jest to także szansa na rozwój i proszę was bądzcie bardziej dobrzy i przejawiajcie szacunek Panu Leszkowi Żadło.To o was świadczy ,co tu przejawiacie .

AlohaState

  • Administrator
  • Wiadomości: 419
    • pozytywneinspiracje.com
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-05-09, 16:21:29 »
Po raz kolejny wklejam link do Regulaminu (Dział forum- Offtopic)

http://designersites.pl/cudaducha/index.php?topic=472.0