Autor Wątek: Kącik uwag do moderacji  (Przeczytany 66458 razy)

Monika Korbut

  • Gość
[#]   « 2013-05-09, 16:15:34 »
Anaru

Dokładnie .Na razie to nie ma nic wspólnego z przytomnością .Jasne ,ze panuje tu wolność słowa ,ale przytomnego słowa ,a nie samowolka!

Anaru

  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-05-09, 16:11:12 »
Monika
myślę podobnie jak Ty. Nie rozumiem tylko czemu mają służyć hejterskie zagrywki na forum poświęconemu rozwojowi duchowemu, bo na pewno nie podwyższaniu wibracji i budowaniu atmosfery miłości i akceptacji. Nie fajnie jest też  z rana naczytać się paszkwili. Jeśli ktoś ma pretensje do kogoś, to niech to załatwia na privie i oszczędzi innym czytania tego typu wypowiedzi.

Mariomar

  • Gość
[#]   « 2013-05-09, 16:09:17 »
No właśnie, a gdzie można znaleźć Regulamin Forum?

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-05-09, 16:05:16 »
Osoby, którym się to Forum nie podoba, powinny wrócić do Forum Cudownyportal.pl  lub założyć swoje.

Jest też i taka opcja, że Moderatorzy nie będą modyfikować postów, tylko od razu wywalać je w kosmos, jesli znajdą w nich coś, co jest niezgodne z Regulaminem Forum. Bez informowania o skasowaniu posta. Bo na to nikt nie ma ani czasu, ani ochoty.
To jest PRACA SPOŁECZNA I NIKT ZA TO NIE BIERZE PIENIEDZY!
« Ostatnia zmiana: 2013-05-09, 16:19:50 wysłana przez Leszek.Zadlo »

Monika Korbut

  • Gość
[#]   « 2013-05-09, 15:53:10 »
Skoro od początku są ustalone zasady tego forum i uważam ,ze są słuszne i mądre ,to po co je łamać ,a potem się wykłócać?! I po co walczyć z moderacją ,skoro od początku wiadomo ,ze ona ma tu swoją ustaloną rolę.Może trzeba w końcu nauczyć się brać odpowiedzialność za to ,co się robi i nie pierdzielić przytomności i jakości forum swoimi widzimisię;!

AlohaState

  • Administrator
  • Wiadomości: 419
    • pozytywneinspiracje.com
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-05-09, 15:50:21 »
Po pierwsze w zadnym poscie udostepnionym przez ciebie nie bylam ani chamska ani agresyena-co mi praktycznie zawsze przypisujesz jak z kims sie nie zgadzam-moze najwyzszy czas zajrzec co tam u siebie  jezeli chodzi o twoje 2 ulubione slowa?

Semiro, co to znaczy - udostępnionym przeze mnie? ;)

Byłaś chamska i agresywna w tych postach, które zostały usunięte i zaakceptuj to. Póki nie zrozumiesz, za co dostajesz ostrzeżenia i czemu Twoje posty się usuwane - to się będzie powtarzać.

Cytuj
Po drugie tylko raz w grudniu przepraszalam administracje w mejlach wiec juz tak sobie nie slodz,ze cie non stop niby przepraszam bo tego nie zamierzam.

To nie wymaga nawet specjalnego komentarza. Dwa razy była taka sytuacja wcześniej i za każdym razem twierdziłaś, ze zrozumiałaś. Wygląda jednak, że nadal nie i Twoim hobby pozostaje kłótnia oraz obrona przez atak. Mamy do Ciebie bardzo dużo cierpliwości, doceń to.

WojtekD

  • Wiadomości: 131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-05-09, 14:56:50 »
Po części, zgadzam się z Carolieen, warto dać info o kasacji postu.
Jednak kasowanie części posta, może się nie sprawdzić, bo istnieje ryzyko zmiany sensu całej wypowiedzi.
Drobiazgowa edycja postów jest pracochłonna i wątpię, by ktoś obecnych moderatorów na to przystał - to jest praca na pełen etat :)
Edycja postów ani informacja nie zapewni potencjalnym nadużyciom władzy ze strony moderatorów, świadomym czy też nie.

Widać że każdy przypadek jest rozpatrywany w większym gronie moderatorów i to jest najlepsze rozwiązanie.
Biurokratyzacja pracy moderatorów jest nie potrzebna :-)

carolieen

  • Wiadomości: 1 062
  • Płeć: Kobieta
    • www.openwings.pl
  • Karolina Kozielska, terapia WHH i Stanów Szczytowych, zebiegi węzłów karmicznych, www.openwings.pl,
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2013-05-09, 13:58:07 »
Skoro kącik do moderacji - chyba jasnym powinno być to, że jakiekolwiek zmiany po wysłaniu wiadomości, czy to dokonywane przez zwykłych użytkowników czy moderatorów, powinny zawierać treść, że taka wiadomość została zmieniona. Na forum jedyne czym możemy operować to słowa więc dawanie przewagi moderatorom, którzy mogą usuwać coś co im się nie podoba bez informacji o tym, chyba jest nieteges.

Ps. o właśnie zmieniłam coś w swoim poście, zapomniałam o "do" i uwaga uwaga, pojawiła się wiadomość o zmianie ;)
« Ostatnia zmiana: 2013-05-09, 14:00:31 wysłana przez carolieen »

AlohaState

  • Administrator
  • Wiadomości: 419
    • pozytywneinspiracje.com
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-05-09, 13:11:05 »
Semiro - jeśli to wg Ciebie jest pogarda, ze masz szansę zapoznać się z tym, co do Ciebie pisze administracja - to zaiste jest to zadziwiające podejście z Twojej strony.

Dla mnie pogardą by było, gdyby nie dano mi takiej możliwości.

Zresztą możesz na spokojnie i bardziej merytorycznie odnieść się do tego, co zostało napisane.

Mariomar

  • Gość
[#]   « 2013-05-09, 11:57:48 »
Szkoda Semiry, bo widzę, że ma podobny spadek po psychiatrykach jak ja czy Inga. Więc ciężkie rzeczy. Ja też byłem kiedyś agresywny i chamski, wykłucałem się z ludźmi, żeby zawsze mieć rację. Każda osoba, gdy myślała inaczej, to była dla mnei zagrożeniem, a więc moim wrogiem.

Teraz przeszła mi ochota na coś takiego. Owszem, nie raz pojawi mi się taki mocny wkurw na kogoś, ale juz nie w takim stopniu i nie w takiej ilości, jak kiedyś. Po kopniakach od życia zrozumiałem, że taką drogą nigdzie nei zajdę, nikt mnie nie będzie lubił, będe samotny pośród tłumu, a ja tak już nie chcę. Bo, co tu ukrywać, pomoc idzie od ludzi, a jak się od nich odetnę, to jak mi Bóg pomoże, skoro on pomaga w większości przez ludzi? To se na da!

Życzę Ci, Semira, żebyś doszła (kiedyś) do podobnych wniosków. Bo nie da się żyć na planecie Ziemia, walcząc ze wszystkimi i wojując z nimi. Przerabiałem to setki wcieleń i do nieczego mnie to nie doprowadziło. A wręcz, to ja mam teraz problemy z sobą i z ludźmi, a ludzie - mają się dobrze, bo nie stracili wiele na moich walkach. :)

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-05-09, 11:48:42 »
Uważam że wątek może zostać, bo mam dość załatwiania spraw na 3 frontach w tym w PW:P
Sądzę że za dzień-dwa można poczyścić te posty.

AlohaState

  • Administrator
  • Wiadomości: 419
    • pozytywneinspiracje.com
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-05-09, 11:39:08 »
Niech ma jeszcze szanse przeczytać, co do niej napisała administracja;)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-05-09, 11:36:04 »
Skoro nas Semira tak miło pożegnała, to chyba pora usunąć ten wątek?

AlohaState

  • Administrator
  • Wiadomości: 419
    • pozytywneinspiracje.com
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-05-09, 11:33:49 »
Semira - nie pierwszy raz jesteś chamska i agresywna na forum w swoich wypowiedziach (a to co zaprezentowałaś w usuniętych jest po prostu żenujące) - i parokrotnie już nas za to przepraszałaś w mailach; Czy kiedyś się nauczysz, ze agresja i chamstwo nie są tu tolerowane? - za to kulturalne wypowiedzi, w których się nie zgadzasz z kimś innym, wszystko jedno czy z Leszkiem czy z innymi osobami - byłyby zachowane.

Niech to do Ciebie dotrze, oprzytomniej dziewczyno.

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2013-05-09, 11:04:06 »
Tak, to jedna strona i właściwa a druga jest taka,dopełniająca, ze takie reakcje nie biorą się z nosa i można, z poziomu przytomności i szczerości serca- pokazać dlaczego tak jest, skad takie reakcje, to jest postawa rozwojowa.:)