Autor Wątek: Tulia zaprasza - analizy duchowe z wykorzystaniem kart  (Przeczytany 29058 razy)

muszka91

  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-08-13, 20:04:02 »
Tulia ;-)
a w wersji optymistycznej sternik może dostrzec nowe horyzonty i np. popłynąć zupełnie gdzie indziej niż pierwotnie miałby.. ?:D to też się przecież musi zdarzać ?:D
bo przecież życie jest pełne możliwości prawda ?: ))

Tulia

  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Katarzyna Jezierna, www.zyciezaniolami.pl
  • Status: Regreser
[#]   « 2013-08-13, 19:46:10 »
Marylko

Wróżba pokazuje jak zapowiada się przyszłość biorąc pod uwagę obecne kierunki działań. Ja to zawsze porównuje do płynącej rzeki z wieloma odgałęzieniami - wróżba to takie spojrzenie przed siebie biorąc pod uwagę obecny kurs łódki oraz stan duchowy sternika. Zatem uwzględnia to, że się coś będzie zmieniać/dziać bo sternik przecież nie kamień tylko człowiek. Nie uwzględnia natomiast tego, że sternik będzie miał np. paraliż ręki albo, że przyśnie przy ważnym zakręcie. Zatem to, że człowiek się będzie zmieniał zgodnie ze swoim planem na dzień kładzenia kart - karty widzą ale jeśli gdzieś na trasie nagle coś mocno zmieni, albo od otrzymania wróżby przestanie działać w ogóle - to i efekt będzie inny i wtedy to co karty powiedziały na przyszłość przestaje mieć ważność - bo łódka płynie już gdzie indziej.....
Człowiek ma zawsze wolna wolę i to on ostatecznie decyduje jak i czy będzie działał.
Przykład: ktoś się pyta jak pójdzie szukanie pracy, karty pokazują, że ma się dokładnie zastanowić jakiej pracy chce i że ma szukać nie tylko w swoim miejscu zamieszkania a dostanie ciekawą ofertę i ciekawą pracę.
Ten ktoś może zrobić dwie rzeczy - może posłuchać rad i działać by osiągnąć to czego pragnie a może też "usłyszeć" tylko końcówkę mojego czytania kart i usiąść na kanapie i czekać na ciekawą ofertę. Łatwo zgadnąć, że mu nic samo z nieba nie spadnie.....

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-08-13, 18:56:04 »
Tulia mam pytanie dotyczące 'trwałości' przepowiedni.
Już raz się okazało,  w moim przypadku, ze np w pracy miało być miodzio, wzięłam to za pewnik 'od już' i . . .  przedobrzyłam. W którą stronę to teraz pójdzie - Bóg jeden wie.
A czy  wróżba dotycząca pewnej sprawy - nie chcę pisać szczegółów - opisana  miesiąc temu i to na najbliższe kilka miesięcy, jest aktualna tylko wtedy gdy NIC się u danych osób nie zmieni ? Czy podczas wykładania kart widać/uwzględnia się również pewne 'zawirowania' w życiu osób, których ta wrózba dotyczy ? Bo przeciez moga się relacje miedzy nimi zmienić. Więc jak to jest ?
Przepowiednia jest aktualna TYLKO wtedy gdy nic się w tych relacjach  nie zmieni ?
Czy  to znaczy, że co jakiś czas potrzebna by była weryfikacja ? :(
Czy też sięga ona poza te zawirowania ?

Tulia

  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Katarzyna Jezierna, www.zyciezaniolami.pl
  • Status: Regreser
[#]   « 2013-08-13, 15:00:49 »
Po ostatnim weekendzie, w trakcie którego byłam na Ustawieniach Hellingera - powstał nowy post na blogu - zapraszam do czytania!

Maja6

  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • uzdrawianie duchowe
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-08-08, 15:46:35 »
Tulio, nie da się opisać tego jak pozytywnie Cię odbieram:) Odpowiedź na pytanie do Aniołków, jest czymś czego potrzebowałam, by obrać właściwy tor i wszystko co w odpowiedzi, już kiedyś parę osób próbowało mi powiedzieć, pokazać a teraz dostałam tego mocne potwierdzenie, jak i o wiele więcej informacji z tym związanych. Czyli co mnie przez urzeczywistnieniem "przepowiedni" blokuje a mimo wielu prób, nie mogłam do tego dojść wcześniej, bo wszystko ma o wiele głębsze pokłady - teraz już dla mnie jasne :).  Obszerny opis, który tak naprawdę daje odpowiedź na wiele pytań, na to główne i wiele pochodnych, czyli dostajemy dużo odpowiedzi na nurtujące pytania :) Kasia- Tulia to osoba, od której czuję duże wczucie się w każdą osobę, pełnym sercem przykłada się do tego co robi, dlatego będę Ją wszystkim polecać :) Nie można takiej Duszyczki trzymać w ukryciu ;) Dobrem trzeba się dzielić, a to co płynie z niej może pomóc niejednej zagubionej Duszyczce :) Jesteś Cudna w tym co robisz i jak to robisz, a takich ludzi mało i wręcz na wagę złota :) Do osób, które z jakichś powodów tu trafiły na to forum i czytają to: "nie zastanawiaj się czy spróbować, tylko do dzieła, bo inaczej przegapisz szansę, jaką właśnie dostałeś/aś:) ".  Tulio - niech ta fantastyczna MOC będzie zawsze z Tobą ! :)

Tulia

  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Katarzyna Jezierna, www.zyciezaniolami.pl
  • Status: Regreser
[#]   « 2013-07-28, 20:25:26 »
Vanillia - niech się Wam dobrze dzieje. Nad relacją WARTO pracować ;-)))

VanillaOrchard

  • Gość
[#]   « 2013-07-28, 19:53:55 »
Tuliu, temat w sam raz dla mnie i bardzo aktualny. Na pewno wyciągnę do brata rękę, co się może stać? Najwyżej mi powie coś przykrego - a może nie? Rzeczywiście, trzeba myśleć trochę przyszłościowo - mając 20 lat mogę się na niego boczyć, za 10 lat już bym nie chciała, ale przecież nad relacją też trzeba pracować. Więc mam nadzieję, że jak będę miała trzydziestkę, nie będą już mnie kłopotać rozterki z bratem...

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-07-27, 21:37:17 »
Samo życie :)

kinga roszczyniała

  • Wiadomości: 903
    • www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2013-07-27, 20:29:17 »
Fajne :-)

Tulia

  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Katarzyna Jezierna, www.zyciezaniolami.pl
  • Status: Regreser
[#]   « 2013-07-27, 19:57:17 »
Masz rodzeństwo - przeczytaj ostatni post na "intuicji" ;-)))

http://intuicjastosowana.blogspot.com/

Tulia

  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Katarzyna Jezierna, www.zyciezaniolami.pl
  • Status: Regreser
[#]   « 2013-07-12, 11:49:43 »
Karta na dziś to Błogosławieństwo dostatku

Możesz dostać wszystko czego pragniesz, możesz dostać nawet więcej;-) Jedyne co trzeba zrobić to otworzyć ręce i przyjąć to czego pragniesz. Bóg ma dla Ciebie same wspaniałości, same cudowne niespodzianki, tyle dobra ile tylko zdołasz wziąć - ale musisz się na to otworzyć. Jeśli siedzisz z zamkniętymi ramionami w ciemnym kąciku to nic samo do Ciebie nie przyjdzie. Trzeba wyjść na przeciw temu czego pragniesz. I zastanów się najpierw nad tym co to jest, dlaczego tego chcesz i co z tym zrobisz jak już dostaniesz. Dlaczego? Bo jeśli dostaniesz coś czego pragnąłeś a nie wiesz potem co z tym zrobić - to albo to szybko stracisz, albo zamiast radości będziesz miał kłopot. Zatem pomyśl dzisiaj czego pragniesz, po co Ci to ma być, co z tym zrobisz jak już to dostaniesz a potem wyjdź temu na przeciw, otwórz łapki i z wdzięcznością przyjmuj dary od życia/Boga/losu;-)))

AlohaState

  • Administrator
  • Wiadomości: 419
    • pozytywneinspiracje.com
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-07-07, 07:56:53 »
:)

Jolanta 16

  • Wiadomości: 710
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-07-04, 11:22:39 »
Marylka mysle ze mozesz miec racje. Na pewno daje jej swobode, szanuje jej decyzje i nie chce zbyt naciskac...wiem, ze sama sobie zycie organizuje i ja z perspektywy rozwoju duchowego wiecej rozumiem i wspieram ja. Nie raz mysle, ze jak kazdy ona ma swoje intencje, blokady i problemy. Jesli bedzie trzeba bede ja wspierac metodami niekonwecjonalnymi, aby jej zycie bylo lepsze. Robilam jej harmonizacje u Olgi na przyklad. Moze bedzie musiala przerobic traume porodu bo bylysmy rozdzielone inie bylo to dla niej na poczatku latwe, nawet myslalam ze ona nie przezyje   itd....
Wiem, ze jak bedzie gotowa bede jej pomagac w rozwoju duchowym ....teraz jest roznie ....ale tak jest u innych tez. Ona doskonale wie, ze ja jestem inna niz inne mamy i mam swoje poglady....inne od innych i serwuje jej nieraz dziwne rady albo poglady :)

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-07-03, 20:10:37 »
Ola, Dżizes, nie wcinasz się :))
Ta info to też dla nas :)))

Ola

  • Gość
[#]   « 2013-07-03, 17:53:45 »
Kasiu, dziekuje, napisze na maila :)

dziewczyny, sorry, ze wam sie wcinam w srodek dyskusji :)