Autor Wątek: Wpływ złych energii i ataki - OCHRONA  (Przeczytany 51054 razy)

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-05-15, 12:56:41 »
Co do tego co napisałaś

"Dodam jeszcze, że to człowiek decyduje czy przyjmuje wibracje i terapie z Quanteca"

To nie rozumiem od kiedy wibracje do nas docierające na nas nie oddziałują? A jak ktoś wysyła klątwy to one też nie działają na druga osobę, bo ona świadomie nie wyraziła zgody na ich oddziaływanie?
« Ostatnia zmiana: 2017-11-07, 13:15:31 wysłana przez almighty »

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-05-15, 12:49:29 »
Mariusz
To przeczytaj wpis Leszka 2017-05-13, 11:35:01 i ciąg dalszy rozmowy i jak jest tak nazwana jego technika?

I przeczytaj jeszcze raz mój wpis: 2017-05-15, 11:32:23. Może wtedy będziesz miał jasność w temacie:)


Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-05-15, 12:34:27 »
Pamiętam artykuł o jakimś wynalazcy co stworzył podobne urządzenie i używał go do usuwania owadów z pola (dla farmera to szkodniki).
« Ostatnia zmiana: 2017-11-07, 13:16:19 wysłana przez almighty »

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-05-15, 12:30:13 »
Mariusz
Żartujesz sobie?:)) To Ty udowodnij, że może być wykorzystana przeciwko ludziom i wtedy czarny PR stanie się dopuszczalny jako mówienie o faktach.
W Polsce jest ponad 100 Quanteków. To, że Leszek ma Prawdopodobnie problem z jakimś jego operatorem, to jest problem między nimi, a nie z urządzeniem.
Jakieś fakty na ten temat, czy odczucia? Z czyimiś odczuciami nie dyskutuję, jednak to jeszcze nie fakty.

Poniżej już napisałam co jest podstawowym zabezpieczeniem w metodach kwantowych,  zależnym w całości od osoby poddawanej działaniu Quanteca®, która miała jakieś wątpliwości, czy obawy. Nauczyłam się na przestrzeni lat, że błędne rozumienie pewnych zjawisk może być tak samo szkodliwe, jak nie zrozumienie.

« Ostatnia zmiana: 2017-05-15, 12:34:12 wysłana przez Sylvia »

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-05-15, 11:43:23 »
Sylvia
To lepiej ty udowodnij, że tej technologii nie mozna wykorzystac przeciw innym ludziom. Ma zabezpieczenia ? I nie można ich zdjąć ? Nie wierzę

Wszystko można wykorzystac przeciw innym - od zwykłego kamienia po moce duchowe.

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-05-15, 11:32:23 »
Dodam jeszcze, że to człowiek decyduje czy przyjmuje wibracje i terapie z Quanteca. Otwartość i gotowość decydują o tym co zmieni się na lepsze dzięki Quantecowi. To człowiek podejmuje działanie w tym kierunku i od jego woli zależy co przyjmie.
Warto zawsze sobie zadać pytanie: na co jestem świadomie i podświadomie otwarty i gotowy?
W tych dwóch obszarach, świadomym i podświadomym, mogą być zbieżne lub sprzeczne intencje oraz przekonania.  Może to jest temat do pracy: otwartość i gotowość na....?

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-05-15, 10:53:56 »
Przy pomocy Quanteca można:
-odcinać i neutralizować ataki
-zmienić własne wzorce związane z atakami w tym podatność
-odciąć pasożytujące osoby
-odciąć i zneutralizować wpływ negatywnych energii
-podnieść poziom własnej ochrony
-wyjść z przestrzeni energetycznej gdzie ludzie mają obsesje na punkcie ataków
i ciągle wszędzie ich doświadczają
-uwolnić się od wzorców i przekonań powodujących autoataki i projekcje, że robi to ktoś inny
-podnieść samoocenę, żeby przestać atakować i być atakowanym
-uwolnić się od wzorców konkurowania, które powodują ataki
-przenieść swoje energie w obszary siebie i zmienić swoje wibracje tak, że ataki nie działają nawet gdy są
-uzdrowić swoją integralność i przestać naruszać integralność innych ludzi
-wzmocnić życzliwość
-wzmocnić pozytywne nastawienie
-wzmocnić pokój i spokój oraz bezpieczeństwo.

« Ostatnia zmiana: 2017-05-15, 10:55:06 wysłana przez almighty »

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-05-15, 10:21:47 »
Leszek
Współczuję Ci, że masz taki problem, jednak mam też podejście pragmatyczne związane z realnymi rozwiązaniami oraz energetycznie pokojem duchowym dla wszystkich istot.
Może byś raczej napisał kto Ciebie atakuje konkretnie (bo jeśli tak jest to jest konkretny człowiek z jakimiś intencjami, a NIE urządzenie Quantec) i dlaczego lub kogo posądzasz, a nie robił czarny PR Quantecowi, równocześnie prowokując anty- i promując swoje kolejne usługi?
Jakie fakty świadczą o tak negatywnym działaniu Quanteca? Jeśli masz takie dowody, to dlaczego nie zgłosisz tego do przedstawiciela Quanteca na Polskę lub do twórców do Niemiec, tylko załatwiasz to w taki sposób? Czy nie narusza to własności intelektualnej twórców Quanteca?
W końcu twórcy Quanteca dowiedzą się w jakiś sposób, że robisz takie rzeczy i mogą na to zareagować ochraniając siebie i swoje dobra.

Z Quanteca nie da sie atakować. Już to pisałam i mówiłam kilka razy. Można za to przy pomocy Quanteca odcinać i neutralizować ataki.

« Ostatnia zmiana: 2017-05-15, 10:59:12 wysłana przez almighty »

Darek

  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie ściemniać w tematach duchowych
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-05-15, 01:45:19 »
No, przewraca się w głowie, to ta pycha, potem odwalają takie numery. Po jakimś czasie wiedza i umiejętności zostaną zablokowane i będzie płacz. Im wyżej, tym etyka siada u niektórych, a tacy mieli być czyści i w porządku. :)

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2017-05-13, 23:40:22 »
"i to jak takie osoby kreują wizję siebie jako takich super pozytywnych- a ja byłam ta zła bo zaczełam mowic i pokazywac czyjes niefajne intencje."

hehe dokładnie :D

No mam sporą swiadomość energii które do mnie przychodzą :) I tego co się dzieje z moim ciałem, a ta choroba była taka nienaturalna bym powiedziała. Ale to było dla mnie takie dziwne doświadczenie i zdziwienie, że tak to może nabruździć, wplywać.

Z atakami akurat jest trudniej jeśli dochodzi pomieszanie na głowie.
« Ostatnia zmiana: 2017-05-13, 23:45:12 wysłana przez Laka »

Ultraviolet

  • Wiadomości: 213
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-05-13, 23:40:12 »
Laka
Dobrze że szybko się wybroniłaś :)

Ultraviolet

  • Wiadomości: 213
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-05-13, 23:39:13 »
No u mnie to na dłuższy czas pokomplikowało dużo ;/ Ja byłam w szoku jak zobaczyłam to wszystko- jak to moze zaszkodzic, namieszac...... no ale ustawienie ochron tez spowodowalo odwrócenie energii w drugą stronę.... nie będę juz sie rozpisywać w szczegółach. Jedyne co mnie wkurza do dzis to to ze ja poniosłam jakąś stratę.... i to jak takie osoby kreują wizję siebie jako takich super pozytywnych- a ja byłam ta zła bo zaczełam mowic i pokazywac czyjes niefajne intencje.
Ja ciągle muszę się pozbyc naiwności w patrzeniu na innych.

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2017-05-13, 23:15:39 »
Ultraviolet

Hehe ja pierwszy raz, przynajmniej świadomie, doświadczyłam jakiś czas temu silnych ataków, które spowodowały, że na ich skutek zachorowałam.
Była to krótka choroba, bo ogólnie od dawna nie choruję, taka powiedzmy na 1,5 dnia. Ale ciekawe było dla mnie to, że jest to możliwe. Tak kogoś atakować na odległość, że
odbija się natychmiast na planie fizycznym. Poradziłam sobie z tym sprawnie i szybko doszła do mnie informacja, kto to robi.
"Najlepsze" jest to, że robiła to osoba, niby na wysokim poziomie rozwoju duchowego ;)
Ludzie niby tacy pooczyszczani, spełnieni, rozwinięci, a robią takie rzeczy :O

Ultraviolet

  • Wiadomości: 213
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-05-13, 21:45:51 »
Ja w ciągu ostatniego roku ściągałam z siebie dużo ataków; a długo na początku sobie tłumaczyłam że niemożliwe żeby ktoś/ te osoby aż tak żle mi życzyły; eh mam juz dość ... to jakies karmiczne sprawy ;/ Ale az nie rozumiem ze komus tak długo się chce.

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-02-16, 16:45:19 »
ot taki kawałek wielofunkcyjnego materiału z jonami srebra (przynajmniej mają tak te oryginalne, bo nie wiem jak np. polskie):
https://www.youtube.com/watch?v=fwhJG0IUKuY
używa ktoś? wrażenia ochronne? : )