Autor Wątek: Pytania różne  (Przeczytany 10578 razy)

Wniebowziecie Grubego

  • Wiadomości: 2 288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-01-20, 18:30:45 »
Mariusz

dzięki

zasugerowałem  się  tym , iż  w  tytule  jest  słowo ,, filmy "

a  dla  mnie  to  znaczy ,że  chodzi  o  fabularne

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-01-20, 18:21:09 »
a czemu nie jeśli są choć trochę inspirujące? ;)

Wniebowziecie Grubego

  • Wiadomości: 2 288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-01-20, 17:38:40 »
Czy  w ,,    Inspirujące i "rozwojowe" filmy  "  można  zamieszczać  też  króciutkie  filmiki.

Dziękuję  za  odp.


inspirująco  i  rozwojowo

Wilson

  • Wiadomości: 774
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-01-16, 19:01:37 »
Już tam idę.
Przyda się każde dłuto bo zrobił mi się jakiś beton z energii i mózgu.
Tylko gały wyłażą ze zdumienia.

Dzięki Jolu :*

Jolanta 16

  • Wiadomości: 710
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-01-16, 18:54:38 »
Wilson moze skozystaj z oswiadczenia kasujacego z Access. Jest opisane na stronie Kasi Metza. Chcesz sprobowac? Dla mnie to szybka i skuteczna metoda, kiedy cos sie zawiesza. Mialam tak jak Ty kiedys....prosta urzedowa sprawa i sie powaznie zawiesilo...ufff  wspolczuje ci, ale bedzie dobrze?

Wilson

  • Wiadomości: 774
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-01-16, 18:45:28 »
Istnieją gdzieś na forum gotowe zestawy pytań żeby wyłuszczyć odpowiedzi z pś?

Wilson

  • Wiadomości: 774
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-01-16, 17:43:59 »
Słuchajcie z czym Wam się w pierwszej chwili kojarzy coś takiego-
pilnie czekałam na świadectwo pracy, nie przyszło, dzwoniłam , firma twierdzi , że do wszystkich wysłali tydzień temu, zanotowali moje zgłoszenie o braku dokumentu ale ja już nie mam czasu bo zostaną mi 2 dni pn i wotrek na zarejestrowanie w urzedzie celem skorzystania z ubezpieczenia ,zrobienie wyniku pt. kreatynina i stawienie się w środę rano na rezonans glowy, nadmienie, że walczyłam o zdobycie tego skierowania parę lat! A teraz z nie mojej winy (bo ktoś coś i to świadectwo pracy nie zostało mi dostarczone) wszystko może wziąć w łeb. A ja coraz gorzej się czuję fizcznie,to już nie przelewki. Dzisiaj drżą mi mięśnie więc rano wpadłam na pomysł , że kupię sobie 10 płyt cd żeby nagrac ulubiona muzyke , kupiłam , przyniosłam do domu a tam z zewnatrz owszem lezała 1 cd a pod spodem 9dvd! Sprzedawca sie pomylił. Własnie nagrywałam ta jedna jedyna i poszło cos nie tak ani w kompie tego nie odtwarza ani w magnetofonie , rece opadaja . Czy ja to sobie kreuje? Ja? ... :(
Przyszłam do domu - nagrałam matke schizofreniczke na aparacie fotograficznym bo zbieram materiały żeby pokazać lekarzowi i ... ja po prostu nie mam już siły, a jeszcze tydzien temu wydawało mi sie ze sobie poradze,ze sie ułozy, ze bedzie normalnie. Już upatrzyłam nową pracę, widziałam szanse na powrót do zdrowia i nromalnosci w takim tempie żeby nie tracic dobrze zapowiadajacej sie relacji z fajnym chłopakiem. A tu takie jeb!
Nie wiem , może coś się przyczepiło do mnie energetycznie. Po prostu nie wierze w to co się dzieje... jeśli to nie puści, jedno po drugim to powiedziałam sobie, że kończę jak menel , trudno, starałam się ale już nie , po prostu nie daje mi coś iść dalej i nie wiem co ... 

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-01-15, 20:02:23 »
Na pewno nie nadaje się dla osób, które nie rozumieją i nie akceptują prawa karmy i nie mają ochoty go zaakceptować. A poza osobami rozwijającymi się duchowo(dla mnie to oznacza dążącymi do Oświecenia) nadaje się dla osób pracujących nad poprawą jakości życia(prosperity, zdrowie, związki)

Inga

  • Gość
[#]   « 2015-01-15, 15:32:55 »
Uważam że nie można oferowac regresingu komus kto się nie rozwija duchowo jako metody uzdrawiania.
Bo potem tylko na różnych forach czyta się o atakach na regresing.
Spotkałam się z tym kilka razy i w każdym przypadku regresingowi były poddawane osoby które nie rozwijają się duchowo.
« Ostatnia zmiana: 2015-01-15, 15:35:32 wysłana przez Inga »

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-01-15, 11:31:33 »
uważasz, że regresing nie oferuje nic w temacie uzdrawiania chorób fizycznych?

Inga

  • Gość
[#]   « 2015-01-14, 16:23:05 »
Regresing to metoda rozwoju duchowego a nie metoda uzdrawiania chorób fizycznych.

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-01-14, 11:31:33 »
Leszek ma duże doświadczenie w uzdrawianiu ale nie wiem, czy to co robi będzie adekwatne w przypadku tej osoby. Trzeba się z nim skontaktować, bo na razie nie ma go na forum

Ogólnie mówi się że leczeniem zajmują się lekarze. Uzdrowiciele zajmują się uzdrawianiem. Leszek tez nie jest ekspertem od wszystkich dziedzin medycyny niekonwencjonalnej i może udzielić pomocy tylko w tych zakresach którymi się zajmuje czyli radiestezji terapeutycznej, regresingu i afirmacji. Więc może warto się skonsultować z kimś kto zajmuje się fachowo bioterapią na Pomorzu


kosmicznypyl

  • Gość
[#]   « 2015-01-14, 11:24:17 »
dzikekuje a ten pan Leszek ma duze dosiwadcznie w leczeneniu?bo pisales ze jest szefem szukam kogos z dosiwdzeniem

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-01-14, 11:18:53 »
Płaci się za sesję. U Leszka 150 zł za godzinę chyba. Nigdzie w medycynie nie jest praktykowane płacenie za uzdrowienie (albo bardzo rzadko), bo żaden uzdrowiciel ani lekarz nie ponosi odpowiedzialności za to, czy klient szczerze przykłada się do zaleceń czy nie. A od tego ostatniego wszystko zależy. Uzdrowicie gwarantuje tyle że wykona wszystko zgodnie z najlepszą swoją wiedzą i intencjami.
A  gwarancji uzdrowienia udzielamy sobie my sami :-)
« Ostatnia zmiana: 2015-01-14, 11:21:04 wysłana przez Mariusz »

kosmicznypyl

  • Gość
[#]   « 2015-01-14, 11:12:56 »
dzikeuje a ile takie cos kosztuje i jak to wyglada tzn czy placi ci sie zgory za godzine i ile tego potrzeba czy placi sie za uzdrowienie .dziekuje