Autor Wątek: Muzyka, której słuchamy :)  (Przeczytany 216213 razy)

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-05, 13:29:09 »

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2018-12-31, 11:40:09 »
Shuffle dance - Self Control - Laura Branigan Remix
https://www.youtube.com/watch?v=mG_c-Ywxvk8

Dziewczyna w bluzie z MISS fajnie odblokowana/zintegrowana

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2018-12-31, 10:57:56 »
już było ale słucham znowu :)

Haddaway - What Is Love
https://www.youtube.com/watch?v=XPmBnnon0Ek

Dżesika99

No dziewczyny górą ;) albo na górze ;) a już wojsko z samych dziewczyn to dopiero siła pacyfistyczna:)

Dżesika99

  • Gość
[#]   « 2018-12-31, 02:48:49 »

Artman

  • Wiadomości: 172
  • Płeć: Mężczyzna
    • Rozwój duchowy pożyteczny i zdrowy:)
  • Krzysztof Chrząstek, konsultacje,analizy psychometryczne i czakr,porady,medytacje, warsztaty,artykuły, książki:) http://www.powiewwiatru.pl :) zapraszam
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2018-12-30, 19:53:12 »


Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2018-12-30, 13:14:19 »
Odpowiedzialność jest po obu stronach.

Tzn. moja niewiedza, czy moja głupota niech będzie biorę to, ale, wcale to nie zwalnia nikogo z odpowiedzialności tej drugiej strony, to nie tak działa. Tudzież nie biorę odpowiedzialność za czyjenść nikczemności, kłamstwa czy oszustwa.

...




monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2018-12-30, 12:22:35 »
Jak mogłem być taki głupi - strzał w 10...


Ja bym dał 4 ; 2 za rozpoznanie - głupota i 2 za refleksję - jak to możliwe/ jak do tego doszło? i minus 6 za wzięcie za to pełnej odpowiedzialności.

Tak nie znałem zła, nie znałem negatywności, nie znałem kłamstwa/oszustwa byłem więc ufny, nie oznacza to jednak że czegoś mi brakowało, zło/negatywność nie jest do niczego potrzebne - ich poznanie. Nieodcięta od Źródła/Nadświadomości czująca istota nie pozbawiona pamięci i wiedzy o sobie reaguje na najmniejszy ból jaki mogła by sprawiać i przestaje to robić natychmiast i tym samym kończy naukę w temacie negatywności..

Ta wiedza rozróżnienie dobro-zło konieczna jest tylko w takim odciętym od Miłości/Świadomości systemie po to aby się ochronić i uwolnić. Ten system inkarnacyjny został stworzony jako pułapka, aby uwięzić dusze w negatywności/nieświadomości i je wykorzystywać, nie można się uczyć na doświadczeniu bez pamięci i wiedzy o sobie/naturze życia, bez nich można wpaść tylko w nieświadomość/blokujące traumy i popełniać przez większość czasu błędy i je powtarzać.

Ci którzy to uczynili już za to płacą, trzeba im zwrócić całą odpowiedzialność za to, również wszystkie hierarchie w tym nauczycielskie  które czerpią profity z tego systemu spożyją owoce swych działań, w których  utrzymują i powielają  fałszywe nauki - podtrzymujące zasadność jego istnienia zamiast jego uzdrowienia.

Ja wewnętrznie jestem buntownikiem, sprzeciwiam się wewnętrznie wszystkiemu co uzasadnia zasadność istnienia negatywności-gwałtu w tym istnienia ograniczeń w jakiejkolwiek formie. W moim odczuciu do rozwoju potrzebna jest jedynie Miłość w tym Miłość do siebie i Świadomość swej Natury i swego potencjału.

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2018-12-29, 22:26:19 »
Gdzie kiedyś o tym czytałem że ostatnią fazą rozpaczy jest śmiech. A i usłyszałem o tym kiedyś, i widziałem to w akcji u kogoś na żywo to...

Ważne aby tą rozpacz jakoś przetransformować/uzdrowić , śmiech jest ok, czasami jest jednak  po prostu dobrą reakcją obronną na ładunek energetyczny którego układ nerwowy nie jest w stanie w pełni przepuścić. Najlepszy chyba byłby po prostu płacz, aż do wypłakania, ale z płaczem może być problem, przecież "chłopaki nie płaczą" ... chciałbym móc na powrót płakać..

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2018-12-29, 20:39:53 »
Gdzie kiedyś o tym czytałem że ostatnią fazą rozpaczy jest śmiech. A i usłyszałem o tym kiedyś, i widziałem to w akcji u kogoś na żywo to...

A sam mam też tak, że po złości, bezsilności, płaczu, frustracji, przychodzi taka świadomość :beznadziejności", że wywołuje to we mnie śmiech, czasem.

Bo jak się złościsz to jeszcze jakby próbujesz wywrzeć jakiś wpływ na sytuację, a czasem jest już tak bezsensu i tak beznadziejnie, że ... nie zostaje już nic tylko śmiać się.

I tak to pytanie z pewną refleksją i pewnym pytaniem, na zasadzie, jak się znalazłem w tym bagnie ?


Jak mogłem być taki głupi - strzał w 10...

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2018-12-29, 19:56:16 »
How Did I Get Here :)

Tylko czy to na pewno powód do uśmiechu ? We mnie to zdjęcie i to co za nim stoi wywołuje tylko smutne refleksje i żal. Echh jak mogłem być tak głupi...

Dżesika99

  • Gość
[#]   « 2018-12-29, 06:00:24 »

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2018-12-27, 18:40:48 »

Kate Corbett - How Did I Get Here :)

https://www.youtube.com/watch?v=hgRC5n9Ewn8

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2018-12-27, 16:12:02 »
Karina

:) rozumiem Cię, ja też :); nie wszystko złoto co się świeci z wierzchu...