Autor Wątek: Muzyka, której słuchamy :)  (Przeczytany 91038 razy)

Dżesika99

• Status: Poszukujący
[#]   « 2018-12-31, 02:48:49 »

Artman

• Rozwój duchowy pożyteczny i zdrowy:)
  • Krzysztof Chrząstek, konsultacje,analizy psychometryczne i czakr,porady,medytacje, warsztaty,artykuły, książki:) http://www.powiewwiatru.pl :) zapraszam
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2018-12-30, 19:53:12 »

Dżesika99

Wiking23

• c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2018-12-30, 13:14:19 »
Odpowiedzialność jest po obu stronach.

Tzn. moja niewiedza, czy moja głupota niech będzie biorę to, ale, wcale to nie zwalnia nikogo z odpowiedzialności tej drugiej strony, to nie tak działa. Tudzież nie biorę odpowiedzialność za czyjenść nikczemności, kłamstwa czy oszustwa.

...

monkas

[#]   « 2018-12-30, 12:22:35 »
Jak mogłem być taki głupi - strzał w 10...

Ja bym dał 4 ; 2 za rozpoznanie - głupota i 2 za refleksję - jak to możliwe/ jak do tego doszło? i minus 6 za wzięcie za to pełnej odpowiedzialności.

Tak nie znałem zła, nie znałem negatywności, nie znałem kłamstwa/oszustwa byłem więc ufny, nie oznacza to jednak że czegoś mi brakowało, zło/negatywność nie jest do niczego potrzebne - ich poznanie. Nieodcięta od Źródła/Nadświadomości czująca istota nie pozbawiona pamięci i wiedzy o sobie reaguje na najmniejszy ból jaki mogła by sprawiać i przestaje to robić natychmiast i tym samym kończy naukę w temacie negatywności..

Ta wiedza rozróżnienie dobro-zło konieczna jest tylko w takim odciętym od Miłości/Świadomości systemie po to aby się ochronić i uwolnić. Ten system inkarnacyjny został stworzony jako pułapka, aby uwięzić dusze w negatywności/nieświadomości i je wykorzystywać, nie można się uczyć na doświadczeniu bez pamięci i wiedzy o sobie/naturze życia, bez nich można wpaść tylko w nieświadomość/blokujące traumy i popełniać przez większość czasu błędy i je powtarzać.

Ci którzy to uczynili już za to płacą, trzeba im zwrócić całą odpowiedzialność za to, również wszystkie hierarchie w tym nauczycielskie  które czerpią profity z tego systemu spożyją owoce swych działań, w których  utrzymują i powielają  fałszywe nauki - podtrzymujące zasadność jego istnienia zamiast jego uzdrowienia.

Ja wewnętrznie jestem buntownikiem, sprzeciwiam się wewnętrznie wszystkiemu co uzasadnia zasadność istnienia negatywności-gwałtu w tym istnienia ograniczeń w jakiejkolwiek formie. W moim odczuciu do rozwoju potrzebna jest jedynie Miłość w tym Miłość do siebie i Świadomość swej Natury i swego potencjału.

monkas

[#]   « 2018-12-29, 22:26:19 »
Gdzie kiedyś o tym czytałem że ostatnią fazą rozpaczy jest śmiech. A i usłyszałem o tym kiedyś, i widziałem to w akcji u kogoś na żywo to...

Ważne aby tą rozpacz jakoś przetransformować/uzdrowić , śmiech jest ok, czasami jest jednak  po prostu dobrą reakcją obronną na ładunek energetyczny którego układ nerwowy nie jest w stanie w pełni przepuścić. Najlepszy chyba byłby po prostu płacz, aż do wypłakania, ale z płaczem może być problem, przecież "chłopaki nie płaczą" ... chciałbym móc na powrót płakać..

Wiking23

• c
[#]   « 2018-12-29, 20:39:53 »
Gdzie kiedyś o tym czytałem że ostatnią fazą rozpaczy jest śmiech. A i usłyszałem o tym kiedyś, i widziałem to w akcji u kogoś na żywo to...

A sam mam też tak, że po złości, bezsilności, płaczu, frustracji, przychodzi taka świadomość :beznadziejności", że wywołuje to we mnie śmiech, czasem.

Bo jak się złościsz to jeszcze jakby próbujesz wywrzeć jakiś wpływ na sytuację, a czasem jest już tak bezsensu i tak beznadziejnie, że ... nie zostaje już nic tylko śmiać się.

I tak to pytanie z pewną refleksją i pewnym pytaniem, na zasadzie, jak się znalazłem w tym bagnie ?

Jak mogłem być taki głupi - strzał w 10...

monkas

[#]   « 2018-12-29, 19:56:16 »
How Did I Get Here :)

Tylko czy to na pewno powód do uśmiechu ? We mnie to zdjęcie i to co za nim stoi wywołuje tylko smutne refleksje i żal. Echh jak mogłem być tak głupi...

Dżesika99

[#]   « 2018-12-29, 06:00:24 »

Wiking23

• c
[#]   « 2018-12-27, 18:40:48 »

Kate Corbett - How Did I Get Here :)

https://www.youtube.com/watch?v=hgRC5n9Ewn8

monkas

[#]   « 2018-12-27, 16:12:02 »
Karina

:) rozumiem Cię, ja też :); nie wszystko złoto co się świeci z wierzchu...

Karina

[#]   « 2018-12-27, 14:46:16 »
monkas

Ok ok ;) Po prostu od jakiegos czasu zwracam dokladna uwage na teksty piosenek ktore slucham i z ubolewaniem stwierdzam ze bardzo czesto te najpiekniejsze melodie niosa za soba negatywy i przestalam wiekszosc sluchac tych za ktorymi kiedys przepadalam ale malo swiadomie - ostatecznie kazdy jest wolny i sluca cego chce i comusie podoba :)

Anathema - Deep

https://www.youtube.com/watch?v=16Vm9yb3hZ8

monkas

[#]   « 2018-12-27, 13:35:59 »
I'm Not Made By Design  Nothing But Thieves
https://www.youtube.com/watch?v=Yh8nqWFWScg

monkas

[#]   « 2018-12-27, 13:31:08 »
Karina

Tylko jeśli weżmiesz doslownie z tłumaczenia, bez czucia tego co pod tekstem - rzczywistych emocji/intencji i formy przekazu ( celowe użycie negatywnej afirmacji aby przekazać odwrotność -  Prawdę) - to nie jest POP...

Nie jestś maszyna , nie jesteś mechanicznym elementem, bedąc we wzorcu nie jestes sobą prawdziwym , bedąc sobą możesz marzyć, możesz robić co zechcesz/możesz dokonac wszystkiego i zaczynasz to robić gdy się wyzwalasz.. aby się uwolnić  z mechanizmu/sztucznej kontroli, potrzebujes jedynie energii/iskry... z baterii/Źródła i oczywiście woli oraz uświadomienia sobie że nie jesteś maszyna .. :)

Karina

[#]   « 2018-12-27, 13:19:38 »
monkas

Jestem tylko zepsutą maszyną
Nie mogę nic zrobić
Moje koła zaczęły się blokować
Moje koła, blokować, moje
Ze wszystkimi warstwami kurzu
Niektóre elementy zaczynają się psuć
Niektóre elementy
Niektóre

Chociaż płyta wciąż się kręci
Wszystkie moje światła przygasły
One przygasły
One
Kimś kim już nie jestem
Kręcę się poza kontrolą
Już czas odejść

Weź iskrę
Z akumulatora
Elektryczność
I złóż mnie z powrotem
Z powrotem, tak

Weź ludzkie serce
Dodaj próżności
Autentyczności
I złóż je z powrotem
Zrób cokolwiek
Swojej zepsutej maszynie

Hej, jestem zepsutą maszyną
Mogę zrobić cokolwiek
Nie mam nic do ukrycia
Teraz zaczynam marzyć
Że jestem czymś mechanicznym
Z warstwą gówna
I nic mnie już nie obchodzi
Moje koła to moje koła

Weź iskrę
Z akumulatora
Elektryczność
I złóż mnie z powrotem
Z powrotem
Tak

Weź ludzkie serce
Dodaj próżności
Autentyczności
I złóż je z powrotem
Zrób cokolwiek
Swojej zepsutej maszynie

Moja głowa idzie naprzód, a serce się cofa [x3]
Głowa idzie, Serce cofa
Moja głowa idzie naprzód, a serce się cofa [x3]
Głowa idzie, Serce cofa

Hej, jestem zepsutą maszyną
Mogę zrobić cokolwiek
Nie mam nic do ukrycia
Zaczynam marzyć
Że jestem czymś mechanicznym
Mogę zrobić cokolwiek
Nic mnie już nie obchodzi
Zaczynam marzyć
La la la la la la la, la la la la la la
La la la la la la, la la la, la [x2]

To jednak nie jest do konca pozytywny przekaz ;)