Autor Wątek: Medytacje i inspiracje  (Przeczytany 28878 razy)

Magic

  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-10-08, 21:32:52 »
Magic
 Ludzie osadzeni nie płacą podatków. To podatnicy płacą za ich utrzymanie w więzieniach :)

Aha, jak się masz czepiać dla samego czepiania się, to sobie odpuść, bo szkoda naszego czasu i naszej energii.
Nie czepiam sie Leszku bo to Ty rozpoczeles ta wymiane zdan. Mysle, ze odniosles mylne wrazenie co do mojej wypowiedzi - chcialbym sprostowac fragment o podatkach placonych na wymiar sprawiedliwosci - oczywiscie chodzilo mi o osoby przebywajace na wolnosci. Jestem swiadomy, ze wiezniowie osadzeni nie placa podatkow sami na siebie gdyz nie uzyskuja przychodu z racji odbywania kary.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-10-08, 21:25:45 »
Magic
 Ludzie osadzeni nie płacą podatków. To podatnicy płacą za ich utrzymanie w więzieniach :)

Aha, jak się masz czepiać dla samego czepiania się, to sobie odpuść, bo szkoda naszego czasu i naszej energii.

Magic

  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-10-08, 21:20:24 »
Magic
 Czemu zadajesz mi pytania, których właściwym odbiorcą / adresatem mógłby być przedszkolak? :)

Zwróć uwagę na to, że za działania nieuczciwych guru nie płaci Państwo. Płacą ci, którzy chcą być oszukiwani.
A ludzie nieuczciwie osadzani nie placa podatkow mimo woli I wiary?

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-10-08, 21:00:51 »
Magic
 Czemu zadajesz mi pytania, których właściwym odbiorcą / adresatem mógłby być przedszkolak? :)

Zwróć uwagę na to, że za działania nieuczciwych guru nie płaci Państwo. Płacą ci, którzy chcą być oszukiwani.

Magic

  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-10-08, 20:57:17 »
Czyli jesli dla kogos wlasciwe jest myslenie mordercy czyvgwalciciela to mamy je takim zostawic I nie wywierac wplywu?
Niektorzy guru tez nie sa szlachetni I korumpuja sie jak sady, zakazalbys Leszku szkol czy zgromadzen o tym charakterze?

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-10-08, 20:27:31 »
Magic
MOŻE KIEDYŚ, KIEDYŚ..... uda Ci się zrozumieć, co to znaczy WŁAŚCIWY i dla kogo własciwy?
Nie jesteśmy równi świadomością, nie jesteśmy równi etyką. Jesteśmy rożni, na róznych poziomach zaawansowania w rozwoju społecznym, emocjonalnym, intelektualnym  czy też duchowym.
Jesli dla kogoś właściwe jest myslenie kategoriami matematyki wyzszej, to nie znaczy, że jest ono właściwe dla wszystkich. Jeśli dla kogoś właście jest duchowe pojmowanie, to nie znaczy, że jest ono właściwe dla wszystkich.
Jesli dla kogoś właściwe jest szlachetne postępowanie, to nie znaczy, że jest ono właściwe dla przestępców.
Z powodu protekcji, korupcji i zmów sądowych niektóre sądy już teraz powinny zostać zlikwidowane, bo ich pracownicy pobierają od państwa wynagrodzenie za popełnianie przestępstw. I w imieniu tegoż państwa wydają wyroki, które ośmieszają Polski wymiar sprawiedliwości na arenie międzynarodowej.
Po co więc takie sądy utrzymywać? Bo raz na jakiś czas skażą realnego przestępce?

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-10-08, 18:42:38 »
Bylby niewłaściwy, gdybym próbował narzucić mu mój światopogląd. Ale tego nie robię. Każda z części w układzie działa inaczej, dlatego układ działa. Pewne części mają się poruszać jak najszybciej, inne nie mogą drgnąć. Nie można powiedzieć że jedna jest słuszniejsza od drugiej, bo każda ma swoją rolę.

Na tym "poziomie" na którym jestem i w tym miejscu w którym jestem, czuję że akceptacja jest dla mnie dobra. I zauważam, że im wyższa świadomość, tym wyższa akceptacja. I paradoksalnie: tym większą różnicę potrafię zrobić ;)

Magic

  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-10-08, 17:22:44 »
No ale chce zmieniac istniejacy rzeczy, a w tym ukladzie po co? Jak chce karac, zmieniac I resocjalizowac to znaczy, ze nie postepuje w mysl akceptacji ergo jest niewlasciwy ;)

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-10-08, 17:04:46 »
Czemu, przecież on też jest właściwy :)

Magic

  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-10-08, 17:00:37 »
Im mniej jest w nas potrzeby zmieniania innych ludzi, otoczenia, świata - tym bardziej wszystko jest właściwe :)
Czyli rozsadnie I oswieceniowo byloby rozwiazac np Wymiar Sprawiedliwosci?

Clint

  • Wiadomości: 2 541
  • Płeć: Mężczyzna
    • Boski Spokój
  • Łukasz Kubiak - https://boski-spokoj.pl/
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2013-10-08, 13:51:13 »
Im mniej jest w nas potrzeby zmieniania innych ludzi, otoczenia, świata - tym bardziej wszystko jest właściwe :)

Inga

  • Gość
[#]   « 2013-08-29, 20:44:21 »
To jest tylko taki przykład a nie rzeczywisty opis biegunowości. Dla mnie teraz tak wygląda biegunowość ponieważ ciągle poruszam sie pomiędzy tymi dwoma biegunami, a gdy zacznę czuć to wyjdę poza nie.

Davvidia

  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.podlasem.manifo.com
  • Regresja EFT Trener, NLP Coach zaśw. MEN
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-08-29, 19:32:50 »
Inga, może ten opis Ci coś rozjaśni :) Nie chodzi o kartę, ale treść momentami istotna..
 
http://www.czasduszy.pl/aktualnosc-Pluton__Daath__Aloha_van_Daath-13532709236215.html

Inga

  • Gość
[#]   « 2013-08-29, 18:56:29 »
Mam taki mój własny przykład biegunowośći.
Biegun negatywny to mój stan cierpienia i lęków. Biegun pozytywny to mój stan dobrego samopoczucia, gdy wchodzę w nie, tworząc je sobie w sztucznym przyjemnym świecie który sobie stwarzam.
Jest jeszcze stan trzeci którego ja nie znam. To stan bezbiegunowośći. To stan prawdziwych, rzeczywistych uczuć, stan czucia. Nie wiem czy on jest przyjemny czy nieprzyjemny, bo nie wiem jakie są moje uczucia. Nie potrafię się w tym stanie znaleźć za pomocą siły woli. Nie wiem jak tam się dostać. To jakieś nowe miejsce, nowa przestrzeń w której nigdy nie byłam.

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-08-28, 11:21:05 »
no właśnie Davvidia, po prostu nie da się uzdrowić kogoś bez usunięcia prawdziwej duchowej przyczyny, może być złudzenie uzdrowienia, ale choroba tylko przechodzi na inny organ.

[MOD] Ciąg dalszy dyskusji tutaj
« Ostatnia zmiana: 2013-08-29, 08:44:11 wysłana przez Lynd Seagull »