Autor Wątek: [Dekret] Bliskość i tworzenie związków  (Przeczytany 18111 razy)

Clint

  • Wiadomości: 2 541
  • Płeć: Mężczyzna
    • Boski Spokój
  • Łukasz Kubiak - https://boski-spokoj.pl/
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2014-04-11, 17:20:22 »
Dekrety same w sobie nie mają żadnej mocy ani określonego czasu działania. Jeśli chcesz przyciągnąć sobie odpowiednią osobę to wpierw musisz się dogadać ze sobą, oczyścić intencje, wywalić przeszkody z pś, itd. to dosyć złożony proces i czas jego trwania zależy od wieeeeeelu różnych czynników, więc tego się nie przewidzi. W najlepszym razie może ktoś Ci wywahać jakieś tendencje czasowe, które i tak mogą się mocno zmieniać kiedy się pracuje nad sobą.

iloveperfumes

  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2014-04-11, 17:08:01 »
Czy ktoś przyciągnął harmonijnego partnera stosując te dekrety? W jakim czasie to działa?

taoish

  • Wiadomości: 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Marcin Wysocki, Samodzielny Rozwój Duchowy
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-09-28, 12:47:28 »
A ty jesteś w długoletnim związku ?

leon

  • Gość
[#]   « 2013-09-28, 12:25:30 »
Około 30 % mężczyzn i 20 % kobiet nie potrafi tworzyć miłości i z niej korzystać.
Co do Mężczyzn to niektórzy mając zwierzęcy charakter i zadufanie czasem o sobie gdy mają pieniądze lub zupełni debile niepracujący a czasem niemyjący się  nie są w stanie korzystać z miłości i piękna kobiety. Nie są w stanie stworzyć związku z kobietą na dłuższą metę . Takich można rozpoznać gdy co chwilę się rozchodzą  i całe życie szukają drugiej połówki i dalej są sami. Tacy mężczyźni nie powinni się wypowiadać o miłości . Miłość jest piękna jak i kobieta zarówno po ślubie jak i 20 czy 30 lat później  i trwa do końca życia ale u niektórych. Ci co do tego nie dorośli i prawdziwej miłości nie zaznali i nie potrafią jej stworzyć  to dla nich kobieta się kojarzy z seksem burdelem itp.  Powtarzam takie osoby nie powinny się nawet wypowiadać o miłości. tylko zacząć nad sobą pracować.

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-09-28, 11:13:16 »
oj matek, chyba teraz trochę idealizujesz mężczyzn :)

Jeśli chodzi o bezwarunkową miłość w przyjaźni to zawsze przegrywa ona z inną kobietą :))

Miałam raz przyjaciela i było super do momentu, aż nie poznał zazdrosnej kobiety. W dniu ślubu oznajmił mi, że nasza przyjaźń się dzisiaj kończy i nawet na ślub mnie nie zaprosił.
« Ostatnia zmiana: 2013-09-28, 11:23:38 wysłana przez Karina »

matek

  • Gość
[#]   « 2013-09-28, 00:36:48 »
Karina,

Szczerze?:)

Tak naprawde to uwazam tak, jak napisalem wczesniej - ze nie roznimy sie jakos bardzo doglebnie, wiec mozna spotkac zarowno fajnych facetow jak i kobiety.
Jesli chodzi o atrakcyjnosc psychiczna na poziomie "kumplowskim", przyjacielskim - to spotkalem troche zajebistych kobiet:)

A poza tym, jesli chodzi o te "zajebistosc", to mam na mysli cechy psychiczne i "wartosci", ktore stereotypowo przypisuje sie mezczyznom i uwaza za meskie, chociaz moga w dowolnej ilosci wystepowac u obu plci:)

Na przyklad: mowi sie, ze kobiety plotkuja, obgaduja siebie nawzajem (ang. "bitching":))a jak przychodzi co do czego, przylepiaja sobie sztuczny usmiech i udaja milutkie. A faceci, wiadomo - zamiast sciemniac, wyjasnia sobie wszystko od razu twarza w twarz, jesli trzeba to dadza po mordzie, i sprawa jest czysta, moga nawet potem isc na piwo;)

Oczywiscie jest to olbrzymia generalizacja i stereotyp: z doswiadczenia wiem, ze w plotkarstwie i obgadywaniu faceci spokojnie potrafia dorownac kobietom, a i z wyzej wspomniana szczeroscia bywa bardzo roznie. I odwrotnie, kobiety tez potrafia zalatwiac sprawy prosto z mostu. Regul nie ma. Chociaz obluda i wyrafinowanie, jesli chodzi o wady, to chyba jest w kliszowym mysleniu przypisana wlasnie kobietom...:))

I jeszcze troche znalazloby sie pozytywnych meskich stereotypow. Chociazby "meska przyjazn". To czysta bezwarunkowa milosc:))




Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-09-27, 23:13:15 »
matek, dzięki i wzajemnie (jeżeli chodzi o kobiety, a tak na marginesie to uważasz, że kobiety są rółwnież zajebiste - tylko szczerze ? )  :)

jakiś wzorzec mi wychodzi coś w stylu, nikt cię nigdy nie pokocha,  czy coś podobnego, musze mu się poprzyglądać.


matek

  • Gość
[#]   « 2013-09-27, 23:08:13 »
Zycze Ci, zebys przekonala sie o tym na wlasnej skorze;)

A takze na tych bardziej niewidzialnych poziomach:)

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-09-27, 23:03:41 »
:)) wierzę na słowo

matek

  • Gość
[#]   « 2013-09-27, 22:34:47 »
Karina,

nie, no tak na niby to nie potrafie, musialoby sie we mnie emocjonalnie zagotowac troche:)

Ale moge Ci napisac, ze kiedys, przez dosc dlugi czas w moim zyciu, idealizowalem kobiety. Mialem takie troche spojrzenie na zasadzie: kobiety to mile, delikatne, madre i dobre, a faceci tepi, ograniczeni, no i oczywiscie "gdyby nie bylo facetow to nie byloby wojen". Wynikalo to przede wszystkim z tego, ze sam czulem sie jakby zbyt wrazliwy jak na "realia" tego swiata:)

Potem spotkalem swoich najlepszych kumpli, a potem jeszcze lepszego. I jakos wszystko mi sie w glowie wyprostowalo:D

Faceci sa zajebisci, co tu duzo gadac;)

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-09-27, 22:15:10 »
matek
ale możesz mnie pouświadamiać, bo czasem nachodzi mnie zwatpienie :)

Indra :)

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-09-27, 22:12:51 »
i dobrze, przydało mi się :))

matek

  • Gość
[#]   « 2013-09-27, 22:12:31 »
Karina,

ufff, to fajnie, odpuszczam sobie w takim razie uswiadamiajaca tyrade:D

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-09-27, 22:10:55 »
Sprawdzam Twoje przekonanie do dekretu :))

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-09-27, 22:05:16 »
Karina
hahahaha, dobre :)))  fajnie, dzięki:)))