Autor Wątek: Hipnoza regresyjna = najciekawsze sesje  (Przeczytany 42017 razy)

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-10-29, 08:59:54 »
Nom :)  Wstrzasnela mną. Dlugo poobejrzeniu dochodzilam do siebie.

Mnie najbardziej poruszyła modlitwa małej Sylwi w odpowiedzi na którą przychodzi upadła istota-kłamca/pasożyt.

I dzisiaj rano mi się to rozkodowało, zaczęło się od tego że w medytacji zacząłem czuć gniew, zacząłem go werbalizować i pojawiły się "standardowe" pierdolę, mam to gdzieś, wali mnie to itd, to aspekt/kompleks który wracał jak bumerang/męczył mnie i nie dawał mi spokoju :) (teraz wiem że był moim wybawieniem) zacząłem w niego wnikać aby uświadomić sobie przed czym się bronię/na co się  nie zgadzam i w końcu dotarło do mnie, że u podstawy jest to obrona przed wolą z zewnątrz, i tu już było łatwo, powiedziałem sobie ok, ale to nie najlepszy sposób , lepszym i wystarczającym jest po prostu nie uznanie tej woli ani żadnej innej.

Zacząłem afirmować że nie uznaje żadnej władzy poza sobą i nad sobą, poczułem ogromna ulgę, wreszcie !:) sobie pomogłem/uwolniłem się, potem przyszły kolejne uświadomienia/uwolnienia/przypomnienia, że nie uznaje żadnego boga/Boga poza sobą, że jestem jedynym twórcą/stwórcą siebie i swojego życia.

W następstwie poczułem pełnię mocy i władzy w sobie, tu pojawił mi się dylemat, czy to oznacza ze jestem bogiem/Bogiem , że Źródło we mnie jest bogiem/Bogiem ? :)

Chwile to trwało ;) ale dotarło do mnie, że to pełnia mocy jest tutaj kluczem, bóg/Bóg to jedynie forma kontroli/władzy - zawłaszczenie/przywłaszczenie Jej sobie, a Źródło we mnie  nim nie jest, gdyż nie zatrzymuje jej dla siebie, nie kontroluje więc ani mnie ani nikogo innego, a tym samym nie wywyższa/nie oddziela się ode mnie ani od nikogo i nie ma urojeń wielkości i wszelkich fiksacji gdyż jest nieskończone :), jest za to w pełni świadome tego, że jest Pełnią Mocy.

Poza tym decyzja o wydzieleniu się ze Źródła poprzez formę była i jest w pełni moja , prawdą jest więc że jestem zarówno wieczną istotą jaki i twórca/stwórcą siebie i swojego życia :)

Wracając do malej Sylwi, zrozumiałem że do tego doszło ponieważ Rodzice nie przekazali/nie przypomnieli Jej, że jest jedyną twórczynią/stwórczynią siebie i swojego życia, nie przypomnieli Jej (bo sami zapomnieli) ze jest wieczną istotą,  że jest samowystarczalna - ma pełnię mocy i inteligencji w sobie i że bóg/Bóg to jedynie zewnętrzne zawłaszczenie przez upadłe istoty pełni mocy, pełni twórczej mocy którą ma w sobie.

Mocy, której źródłem jest Jej wewnętrzna Pierwotna Natura, Jej nieograniczona Jaźń, Jej nieograniczone Ja, a tym samym nigdy nie będzie samotna jeśli pozostanie w świadomym kontakcie ze sobą/z Nią/z Nim :).
« Ostatnia zmiana: 2020-10-29, 09:03:27 wysłana przez monkas »

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-10-28, 15:28:12 »
Cytuj
Dzięki :), świetna sesja.

Nom :)  Wstrzasnela mną. Dlugo poobejrzeniu dochodzilam do siebie.

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-10-27, 15:29:07 »
Wszystkie twarze Boga - Sylwia-Aneta

Dzięki :), świetna sesja.

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-10-26, 11:29:10 »
Uzdrawianie podczas snu !!!! poprzez regresje hipnotyczna

https://www.youtube.com/watch?v=lK1zNRNy0QY


Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-10-24, 13:28:52 »
Wszystkie twarze Boga - Sylwia-Aneta

https://www.youtube.com/watch?v=9M9CZ24T_MI

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-10-11, 17:06:20 »
Otóż nie - zaskoczę cię - sami je tworzymy wypierając własną moc, dlatego warto obejrzeć poniższą sesję.:)

Ale czy to nie znaczy właśnie, że ktoś tworzy demona z odrzenia, a ten demon chaca sobie po mieście, wchodzi przez okno do kogoś i starszy :DDD

A już tak na serio, to dotykają nas nasze wyparte rzeczy, ale też wyparte energie innych, bo świat jest wspólny. Wydaje mi się to bardziej zniuansowany temat.

może sesje zobacze


Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-10-11, 16:50:35 »

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-10-11, 15:37:58 »
Otóż nie - zaskoczę cię - sami je tworzymy wypierając własną moc, dlatego warto obejrzeć poniższą sesję.:)

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-10-11, 11:03:00 »
A nie ciekawi cie skad sie biora ?;)
Nie wiem pewnie z jakiegoś innego wymiaru czy coś :))))

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-10-10, 21:02:37 »
A nie ciekawi cie skad sie biora ?;)

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-10-10, 15:57:36 »
Sam zwrot

"Skad sie biora demony" jakoś mnie rozbawił :)))) wydał mi się zabawny dosyć.

żeby nie było samej sesji nie oglądałem tej, więc co tam jest to nawet nie wiem.

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-10-09, 22:47:34 »
Wiking23

Skad taka wesolosc ? ;)

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-10-09, 16:40:30 »
Skad sie biora demony

:)))))))))))))))))))))))))))

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-10-09, 12:20:57 »
Skad sie biora demony

Elisa- Potega wierzen - Calo

https://www.youtube.com/watch?v=F2hWoLo9Jno

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-10-08, 13:29:00 »
Ciekawa sesja - gleboko zakodowane programy o braku mocy własnej - *ja nie moge nikomu pomoc i nikt nie może pomoc mi*.

Mateusz - Czlowiek z ery dinozaurow - Milena

https://www.youtube.com/watch?v=hAfeFhN0oCU&t=1458s
« Ostatnia zmiana: 2020-10-08, 13:33:17 wysłana przez Karina »