Autor Wątek: Bezpieczeństwo - cecha urzeczywistnienia  (Przeczytany 8175 razy)

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-07-11, 20:52:36 »
też tak pomyślałem

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-07-11, 20:48:08 »
To poczucie winy to taka straszniejsza od lęku emocja?
Ściągająca złe rzeczy? No bo z lękiem sie czasem oplaca dzialać, a z pw to juz lepiej nie?

Jak jest wina to jest przeważnie i kara.

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-07-11, 18:47:41 »
1. TO lęk jest wbrew sobie :)
2. Można zrobić wszystko, byle bez poczucia winy.

To poczucie winy to taka straszniejsza od lęku emocja?
Ściągająca złe rzeczy? No bo z lękiem sie czasem oplaca dzialać, a z pw to juz lepiej nie?

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-07-05, 06:57:28 »
Dzięki Leszek. Juz zadzialalem wbrew temu lękowi. Zobaczę czy coś i co z tego wyniknie. Kierunek zgodny z WJ , z drugiej strony idąc nim moze byc rezygnacja z czegoś cennego dla mnie i rozdarcie / bol z tym zwiazany.

« Ostatnia zmiana: 2017-07-05, 07:00:16 wysłana przez dżonny »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-07-05, 06:01:09 »
1. Najpierw przepytać ją, co woli zamiast bezpieczeństwa?
2. Działać wbrew lękowi po przepytaniu Pś.

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-07-04, 21:36:40 »
Podswiadomosc przy afirmowaniu (jako w kolumnie) wyrzuca, że:

Ma w d... bezpieczeństwo, nie zależy jej.

Co afirmowac na to ? Co jej odpowiedzieć?

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-07-02, 20:05:16 »
Warto działać wbrew lękowi czy lepiej go najpierw zniwelować (co zajmuje czas) ?

Czuje lęk przed wykonaniem pewnego ruchu , ale nie tylko lęk, bo też chce ten ruch wykonać. I jeśli mam tą szanse wykorzystac muszę to zrobić szybko. Czy w takiej sytuacji działać wbrew temu lękowi?

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-06-30, 08:55:27 »

Albo życzysz sobie sam dobrze i się rozwijasz, albo siebie nie lubisz i czekasz aż życie wystarczająco Ci dojebie by to zrobić.

Fajny tekst dla wielu osob, ktore tego niestety dla siebie nie rozumieją, ale jak widzisz , ja czekac nie mam zamiaru :)

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-06-29, 21:07:12 »
A co jesli to potrwa kilka miesięcy ?

Nie no, zawsze możesz się pomodlić a wtedy przyjdzie wróżka pierdziuszka i jednym magicznym bąkiem załatwi wszystko za Ciebie.
Żarcik...

Może i potrwać kilka lat albo kila minut.
Nie wiem co Ci siedzi w głowie a raczej w podświadomości, że to trzymasz.
Tylko Ty wiesz co.
Im szybciej to zrozumiesz, odreagujesz, przerobisz to tym szybciej uzyskasz spokój i wolność a zazwyczaj przy okazji uzdrowisz wiele innych rzeczy.

Wybór zależy od Ciebie.
Jedno jest pewne. Kiedyś to zrobisz bo prędzej czy później zacznie Cię to nudzić i będziesz miał wystarczająco dość.

Albo życzysz sobie sam dobrze i się rozwijasz, albo siebie nie lubisz i czekasz aż życie wystarczająco Ci dojebie by to zrobić.
Powodzenia :)

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-06-29, 20:50:10 »
Sądząc po twoim podejściu i tym, że próbujesz coś działać, to nie powinno ci sie nic strasznego stać.

Trafne spostrzeżenie :)

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-06-29, 12:02:39 »
A co jesli to potrwa kilka miesięcy ?

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-06-29, 11:37:48 »
najpierw warto dojść do pierwotnej przyczyny lęku. Odreagować. Zamienić na poczucie bezpieczeństwa.

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-06-29, 10:50:19 »
Warto działać wbrew lękowi czy lepiej go najpierw zniwelować (co zajmuje czas) i wtedy działać z większą świadomością?

Ponawiam pytanie :)

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-06-21, 22:28:48 »
Nie mam pojęcia co ci powiedzieć. Czasami wystarczy 1 myśl, żeby sobie mocno zaszkodzić. Sądząc po twoim podejściu i tym, że próbujesz coś działać, to nie powinno ci sie nic strasznego stać. Też byłem na takim poziomie i dostawałem informacje od świata, że jest opór przed działeniem. Czasami zwroty takie miały formę znerwicowania, czasami jakiejś niewielkiej kontuzji .

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-06-21, 22:19:16 »
Dzięki za inspiracje