Autor Wątek: Bezpieczeństwo - cecha urzeczywistnienia  (Przeczytany 8185 razy)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-06-03, 19:14:15 »
dżonny
Kiedy czujemy się bezpiecznie, to:
przede wszystkim odpadają lęki.
odpada mnóstwo sytuacji, w których czulibyśmy się zagrożeni
zdarzają się małe "cuda" i tam, gdzie inni obrywają, nam nic się złego nie dzieje.
znikają sytuacje, które mogłyby dla nas być groźne.
przestajemy się denerwować na innych, którym sie wydaje, że nam zagrażają i że mogą nas zastraszyć.
Zyskujemy świadomość bożej opieki i ochrony (że "Coś" nad nami czuwa :) 
To tak w skrócie.

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-06-03, 18:25:01 »
Ja nie pytam o afirmacje, mam mega efekty po tej, co kiedyś dał mi Leszek. W regresingu wogole uswiadomilem sobie, znaczenie tego tematu. Opieram się jednak glownie na wlasnym skutecznym systemie, a to sa jego elementy, "jądro" tego systemu wywodzi się jednak z czego innego. Pytam o urzeczywistnienie , to takie duchowe pojęcie.

« Ostatnia zmiana: 2017-06-03, 21:15:32 wysłana przez almighty »

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-06-03, 17:56:46 »
Leszek, może ty napiszesz o bezpieczeństwie co się zmienia - potrzebuję inspiracji.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-06-03, 16:50:12 »
Dla mnie też ERD to pic na wode. Słuszniejszą miarą według mnie jest rozwinięcie kundalini
http://www.vismaya-maitreya.pl/kundalini_poziomy_kundalini.html



dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-06-03, 11:41:10 »
A jak ktoś robi impreze to sobie moze zapraszac kogo chce, tez pod względem urody. Z resztą jest to naturalne i zawsze facet w jakimś stopniu tym się kieruje, zapraszajac gdzies kobietę, nawet jesli nie zdaje sobie z tego sprawy. To tez cie boli, ze taki jest swiat?
« Ostatnia zmiana: 2017-06-03, 11:48:36 wysłana przez dżonny »

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-06-03, 11:37:19 »
Wiesz nic stracinego, mozesz pofilozofowac na ten temat w innych watkach. Sorry ze zablokowalem ci ta mozliwosc tutaj

Pytam o efekty przy urzeczywistnieniu tego , co samo przez sie jest pytaniem do waskiej grupy osob. Chyba ze Żadlo to tez wymyslil, ze jedni sa rozwinieci, a inni nie?

Jajko

  • Wiadomości: 63
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-06-03, 11:25:45 »
>Pytanie do osob na wysokich erd , powyzej 28, ktore liznęły temat
I za moment np. Twoja córka nie zostanie zaproszona na imprezę... bo nie jest wystarczająco... ładna. Tak to ma być impreza tylko dla pięknych dzieci LOL
PS Złóż zażalenie do Boga, że karma zadziałała LOL.
I dlatego nie wierzę za bardzo w ERD. Szybciej w mistrzowskie numerologiczne.
« Ostatnia zmiana: 2017-06-04, 18:37:57 wysłana przez almighty »

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-06-03, 11:19:04 »
Jakie są efekty urzeczywistnienia bezpieczenstwa w b. wysokim stopniu? Oprocz poczucia bezpieczeństwa ;) chodzi mi np. o zmiany w życiu , ewentualny wplyw na różne sfery życia. Interesują mnie różne ciekawostki z tym związane :)

Pytanie do osob na wysokich erd , powyzej 28, ktore liznęły temat