Autor Wątek: Emo-DNA Nowatorska metoda uzdrawiania DNA  (Przeczytany 12593 razy)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-03-28, 09:51:07 »
Sporo badań i przykładów wskazuje, że wizualizacja działa, tylko trzeba ją robić, żeby był efekt:)))

Jak są wątpliwości, to warto sięgnąć do literatury przedmiotu, żeby nimi nie torpedować pozytywnych skutków. Negatywne nastawienie, to też często wizualizacja.

jaskier

  • Wiadomości: 908
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-03-28, 08:49:58 »
Nie. Bo bylibysmy w stanie zweryfikowac czy dziala. Zostajemy przy takich ktorych nauka nie ogarnia.

dscorpio10

  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-03-28, 05:37:54 »
nikt juz nie próbuje tej techniki?

jaskier

  • Wiadomości: 908
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-02-16, 16:55:46 »
"Osoba, która założyła ten wątek poleca metodę z tej prostej przyczyny, że robiła na sobie zapodaną w linku wizualizację i stwierdza, że to działa. "

Bo zwykle jak sobie coś powizualizujemy to uruchamia się nam "iluzja kontroli" i czujemy się lepiej. Kogoś bolą plecy, myśli że to kręgosłup, więc wizualizuje sobie że polewa "czerwone zaognione miejsce" zimną wodą. Ból znika. A potem u lekarza okazuje się że to bolała nerka a nie kręgosłup..

Inna sprawa że taka wizualizacja może zmieniać nasze nastawienie i przyśpieszyć proces zdrowienia, aczkolwiek nie znam rzetelnych badań naukowych które by to potwierdzały

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-02-16, 08:51:00 »
Karina
3. dla mnie to oczywiste, że pisałaś o sobie jako tej osobie

2. podobnie naturalne dla mnie jest, że gdy ktoś coś mi albo ogólnie poleca to zwyczajnie pytam w jaki sposób tej osobie to pomogło, albo jakie pozytywne zmiany ten ktoś zauważył (o których napomyka półgębkiem), u kogoś kto miał zaburzenia genetyczne

1. akceptuję odpowiedź na to pytanie, że  "Nie obchodzą mnie inni i się na nich nie oglądam. Po prostu mi się podoba ta metoda i w moim odczuciu na mnie działa, nie chce mi się więcej pisać na ten temat." choć akurat nie o to pytałem i widzę luźny związek z tym, bo
... chyba można dzielić się swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i doświadczeniami bez oglądania się na innych? : )

0. może znajdzie się ktoś delikatnie mówiąc bardziej
a) otwarty,
b) chętny do dzielenia się swoimi doświadczeniami i
c) mniej tajemniczy w swoich obserwacjach
gdzie

-1. zamiast opisywać swoją niechęć czy robić jakieś uniki w kolejnych postach, choćby w jednym poście konkretnie opisze swoje doświadczenia i obserwacje jakiekolwiek by nie były : )

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-02-15, 16:50:31 »
Frisky

czytaj dokładnie i ze zrozumieniem, osoba,o której piszę to ja. Nie obchodzą mnie inni i się na nich nie oglądam. Po prostu mi się podoba ta metoda i w moim odczuciu na mnie działa, nie chce mi się więcej pisać na ten temat. Zamieściłam tę metodę dla ciekawych "samouzdrawiaczy", którzy chcieliby poszerzyć swoje horyzonty i ją wypróbować na sobie. Howk

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-02-15, 15:59:08 »
Karina
Cytuj
poleca metodę z tej prostej przyczyny, że robiła na sobie zapodaną w linku wizualizację i stwierdza, że to działa.

3. to może spytaj ją jak konkretnie zadziałała w jej przypadku, na jakim poziomie, jakich zaburzeń dotyczy i ewentualnie jak się objawia u niej na planie fizycznym to opisywane usunięcie mechanicznych uszkodzeń DNA  za pomocą wizualizacji

2. dla mnie naturalnym kolejnym krokiem po otrzymaniu takich zachęcających informacji jest pytanie o to co i jak się zmieniło, a  nie ma chyba aż takich przeszkód żeby nie móc dzielić się bardziej szczegółowo swoimi doświadczeniami bez stawiania przy tym dodatkowych warunków i oczekiwań, zwłaszcza gdy się to
a) wcześniej zapodało jako cenne bo wypróbowało się na sobie, albo gdy
b) napomknęło się, że już widzi się działanie tej metody u innej osoby w uzdrawianiu jego/jej zaburzeń genetycznych!

1. no więc jakie są  te zmiany zauważone u siebie albo u innych? ; )

0. : )

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-02-15, 10:31:38 »
Osoba, która założyła ten wątek poleca metodę z tej prostej przyczyny, że robiła na sobie zapodaną w linku wizualizację i stwierdza, że to działa. Niech każdy kto chce, sam sprawdzi na sobie i się przekona czy działa ta metoda, jak słusznie napisała osoba wcześniej, zależy to pewnie od tego w jakim stopniu mamy rozwiniętą moc wizualizacji i kreacji, oraz wiary. Mam nadzieję, że dla osoby, która się dopytuje jest już wszystko jasne;)
« Ostatnia zmiana: 2017-02-15, 10:40:56 wysłana przez Karina »

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-02-15, 09:14:23 »
wątek stałby się niewątpliwie ciekawszy i bardziej inspirujący gdyby pojawiły się bardziej szczegółowe opisy zauważalnych skutków stosowania tej metody i ludzie mogliby wynieść z tego jakieś inspiracje dla siebie , póki co osoba która go zapoczątkowała jedynie w jednym słowie "poleca"... ale zupełnie nie wiadomo czemu, a druga osoba twierdzi, że zauważyła pozytywne zmiany (i nie tylko ona) , ale nie chce dokładniej powiedzieć jakie, bo oczekuje tutaj konkretnych zwrotów, a bez nich nie chce się podzielić swoimi wrażeniami, trochę to dziwne podejście ; )

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-02-15, 02:41:13 »
Gdybym wiedział, że są tu osoby, które mogłyby pomóc w eksperymentach, nie wahałbym się napisać. Natmiast na razie nie widzę tu nikogo, kto potrafiłby wnieść w temat coś inspirującego.

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-02-14, 21:18:20 »
Leszek
zrelacjonowałeś tutaj że zauważyłeś istotną zmianę pod wpływem tej metody w jednym przypadku, czym mnie zaciekawiłeś,

 nie miałem pojęcia, że to jakiś problem by na tym etapie opisać na czym polegają zauważalne nie tylko przez Ciebie zmiany i jakich zaburzeń dotyczą, na dowolnym poziomie uogólnienia, ale skoro  na tym etapie jest to tak wielką tajemnicą, albo nie da się tego wyrazić ; ) a potem nie będzie z tym problemu : ) no to OK
« Ostatnia zmiana: 2017-02-14, 21:20:54 wysłana przez Frisky »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-02-14, 20:51:55 »
CIERPLIWEOŚĆ JEST BOSKĄ CECHĄ. Wyrabiaj ją w sobie :)
Ja Ci nie kazałem relacjonować, co się dzieje na początku, w środku i na końcu, jak trzepałeś roztworem produkując leki homeopatyczne. Ważny był wynik końcowy. A może się mylę? :)
« Ostatnia zmiana: 2017-02-14, 20:54:02 wysłana przez Leszek.Zadlo »

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-02-14, 20:50:23 »
Leszek
01. skoro widzisz różnice  między stanem początkowym a obecnym, to chyba masz rozeznanie co się zmieniło, nawet jeśli nie jest ugruntowane i nie Ty prowadzisz to uzdrawianie?
Cytuj
aż zmiany ugruntują się i staną się widoczne gołym okiem. Jeśli nie, to trudno.
czyli rozumiem, że na dzień dzisiejszy nie ma widocznych-fizycznych zmian, ale jest zgoda wśród kilku badaczy, że takie zmiany są - jedną metodą, czy różnymi metodami jest to badane i potwierdzane? jakie są to zmiany i na ile mają wspólnego ze zmianami DNA ?

2. anonimowe podanie rodzaju zaburzenia genetycznego i zmian  lepsze pod wpływem nie wymaga raczej zgody ludzi których to dotyczy i tak ich tutaj nikt nie zna, zresztą nikt nie oczekuje tutaj żeby ocierało się to o badania naukowe, ani nie będzie miał możliwości weryfikacji tego rodzaju twierdzeń (przynajmniej nie mam takiej potrzeby)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-02-14, 20:19:34 »
Frisky
3 a. jest też zauważalne dla innych.  Z ujawnieniem wszystkiego poczekam, aż zmiany ugruntują się i staną się widoczne gołym okiem. Jeśli nie, to trudno.
Jesli chcesz szczegółowych badań, znajdź sponsora.

1 i 2 nie wiem, czy osoby zainteresowane uzdrazwianiem zgodziłyby się podawać takie informacje.

0 Nie ja prowadzę uzdrawianie.

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-02-14, 14:58:03 »
http://www.emotionaldna.net/

Po wejściu w powyższego linka można sobie poczytać niezwykle ciekawego bezpłatnego e-booka o metodzie Emo-DNA.

Polecam

A. ciekawa metoda uzdrawiania poprzez wizualizację, z naciskiem na usuwanie w ten sposób uszkodzeń mechanicznych w komórkach ciała fizycznego , więc

B. spokojnie można sprawdzić siłę i realną skuteczność takiego wizualizacyjnego wpływu u siebie  np. wizualizując zasklepianie się jakiejś małej ranki na skórze, czego efekty można zobaczyć gołym okiem, ( podobnie można by pokusić się o sprawdzenie siły wizualizacji usługodawcy)  a przy braku takich zauważalnych efektów, to raczej skutki uzdrawiania uszkodzeń mechanicznych niewidocznych gołym okiem raczej nie będą większe? ale zawsze jest to jakiś tam krok w kierunku uzdrowienia (intencja i wizualizacja tego co chcemy osiągnąć) na poziomie umysłu i subtelnych energii

C.  tworzenie wokół tej metody aury związku z nauką jest jakimś tam zabiegiem skojarzeniowym nadającym w ten sposób tej wizualizacyjnej metodzie jakąś dodaną wartość, której jakby nie posiada i raczej nie zanosi się żeby to się zmieniło, za to może poprawić wizerunek tej marki i przełożyć się na zyski

Leszek
Cytuj
Jak na razie widzę pozytywne skutki u 1 dziecka, które miało poważne zaburzenia w DNA
0. : )
1. jakiego rodzaju były to zaburzenia DNA, oraz
2. jakie  są te pozytywne skutki , tudzież
3. na czym polega widzenie tego przez Ciebie:
a) jest też zauważalne dla innych, sprawdzalne a najlepiej potwierdzalne w badaniach?  czy też
b) czysto subiektywne - wyobrażeniowe. ew. wglądowe?
« Ostatnia zmiana: 2017-02-14, 15:02:03 wysłana przez Frisky »