Autor Wątek: Emo-DNA Nowatorska metoda uzdrawiania DNA  (Przeczytany 12607 razy)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-05-01, 11:18:37 »
isabelle
Znalazła się mądra i sprawiedliwa, a od traumy (nieuzdrowionej) aż piszczy :)
Jeśli dobrze zrozumiałem Twój post, to nie poucza się innych w sprawach, które samemu ma się nie uzdrowione.
OK?

Inna sprawa, że często uzdrowiciele (i lekarze) są NIESŁUSZNIE przekonani, że oferowana przez nich usługa jest dobra na wszystko.

Isabelle

  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-04-30, 11:39:33 »
"Trzeba dobierać metody uzdrawiania w taki sposób, żeby były adekwatne do zaburzeń, które mają usuwać" - typowa wymówka ludzi nieodpowiedzialnych. Ręka myje rękę.
Jeśli ja udaję sie do specjalisty od Emo-dna (choć z tego co czytam to widzę że to kolejne oszustwo, więc przytaczam tylko taki przykład) z przewlekłym zmęczeniem umysłowym i taka osoba widzi że wiele tu nie wskóra to jej zakichanym obowiązkiem jest uprzedzić klienta że nic z tego nie będzie. Tym samym nie powinno się reklamować tej metody jako megaskutecznej na wszystko jeśli w praktyce tak nie jest.
Dżonny powinien dostać zwrot kasy za brak rezultatów. Piszę "powinien", bo domyślam się że w praktyce nie dostał.
Poza tym niestety bardzo często się zdarza że ci wszyscy uzdrowiciele (począwszy od regresingu, EFT, Dwupunktu a skonczywszy na Theta Healing) mają nieuzdrowione własne traumy (do niektórych nawet nie mają dostępu, z tak niskim poziomem samoświadomości funkcjonują). I wtedy projektują to na swoich klientów, a to też rzutuje na skuteczność danej metody/terapii.

blu4

  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-04-28, 21:10:14 »

Trzeba dobierać metody uzdrawiania w taki sposób, żeby były adekwatne do zaburzeń, które mają usuwać. .
Szkoda tylko ze trafia sie na terapeutow dla ktorych liczy sie kasa i nic wiecej .Osobiscie przeszlam kilkanascie sesji whh , proces cichego umyslu , proces naprawy kolumny ,jeszcze jeden proces nazwy nie pamietam... bylam w tak kiepskim stanie ze po pierwsze nie myslalam logicznie po drugie myslalam ze zwariowalam po trzecie tylko dzieci i nadzieja  na poprawe trzymala mnie przy zyciu.
Pracowalam z pania psycholog ktora powinna zauwazyc ze pracuje z osoba z ostrym ptsd .Na moje uwagi ze czuje pogorszenie po procesie kolumny (ktore utrzymuja sie do dzisiaj )z wyrzutem stwierdzila ze Ona wraz z kolezanka mnie sprawdzaly i ze jestem teraz " niewinna i czysta jak panna mloda" powinnam tryskac energia i radoscia " niestety nie tryskalam i nie tryskam .Na dodatek po tych procesach pozostal mi uporczywy bol uszu .wszystko super i pieknie jak sa pozytywne efekty .gorzej jak cos pojdzie nie tak .

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-04-27, 20:32:59 »
dżonny
Podejrzewam, że metoda nie była dobrana pod kątem skuteczności w kwestii Twoich problemów. Bo wg mnie, to nie uszkodzone DNA było przyczyną zaburzeń, tylko nadmierny stres obciążający pamięć komórkową. 
Trzeba było zacząć od leków ziołowych czy homeopatycznych działających na układ nerwowy, zmniejszających napięcie wewnętrzne.

Trzeba dobierać metody uzdrawiania w taki sposób, żeby były adekwatne do zaburzeń, które mają usuwać.

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-04-25, 17:12:47 »
każda metoda która je eliminuje np EFT można nazwać metodą uzdrawiającą DNA ;)

Jak najbardziej:))
Tak samo jest z przekonaniami.

Ostatnio często dostaję informacje z intuicji, żeby więcej wizualizować. Również, że w rozwoju ludzie za mało korzystaj z mocy wizualizacji i warto to zmienić.

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-04-13, 20:12:26 »
Miałem kilka sesji z terapeutką tej metody jakiś czas temu.
Czy metoda wg mnie - generalnie - jakoś działa?
Tak. W wizualizacji pojawiały się różne rzeczy o ktorych wiedziała terapeutka. Ta helisa faktycznie się zmieniała pod wpływem obserwacji i nie mogła to być żadne wmówienie itp. Na moją logikę uważam to za taki język komunikacji z podświadomością, który podświadomość rozumie.

Na logikę uważam też że nasza moc umysłu może materializować w takiej nano skali (o prawdziwości konceptu uszkodzenia DNA jako przyczyny negatywnych emocji
nie przesądzam, gdyż nie uzdrowiłem swoich emocji podczas kilku sesji - choć wpływ PODCZAS SESJI był zauważalny, to jak na mój głeboko zakorzeniony problem zbyt słaby)

Czy ma  sens takie podejście z wizualizacja tych rzeczy helisy, paleczki itd - wydaje mi sie ze tak i jest godne rozwiniecia. 
Czy mnie to uleczyło z czego chciałem lub spowodowało poprawę (przewlekle przemęczenie umysłowe)
NIE + NIE :)
Nie doświadczyłem uzdrowienia, ani nawet poprawy , za wydane tysiąc kilkaset złotych - zauważyłem tylko WPŁYW metody PODCZAS sesji. Natomiast jesli to jest za darmo, to warto sie chyba pobawic i opisac efekty jesli ktos ma pozytywne.

Dodam też, że jeśli uszkodzenie DNA jest przyczyną negatywnych emocji, to każda metoda która je eliminuje np EFT można nazwać metodą uzdrawiającą DNA ;)

jaskier

  • Wiadomości: 908
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-04-11, 22:55:31 »
Sylvia, skierowalem. Brak odpowiedzi.

dscorpio10

  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-04-11, 18:17:00 »
jaskier jesli komus to pomoze i jest gotowy wydac te pieniadze to dlaczego nie :)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-04-10, 21:14:23 »
jaskier
Jestem zwolenniczką, jeśli tylko jest taka możliwość kierowania uwag bezpośrednio do osoby, która oferuje takie usługi, jeśli jest przekonanie, że ma to jakieś znaczenie dla Ciebie.

jaskier

  • Wiadomości: 908
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-04-06, 19:33:11 »
Oczywiscie. Mozna zmieniac ekspresje rozych genow za pomoca czynnikow srodowiskowych. Ale reklama o zmianie pakietu genow za 1200 zl... brzmi cokolwiek zalosnie

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-04-06, 15:43:56 »
Epigenetyka twierdzi, że można wpływać na geny, tylko jeszcze jest na tyle w powijakach, że nie zawsze wie jak.
http://www.focus.pl/czlowiek/epigenetyka-wytrenuj-dna-11014?strona=1

To nie metoda decyduje o jej skuteczności w każdym przypadku, gdy jest na poziomie technik rozwojowych.
Decyduje, nie zawsze świadomie, człowiek, który korzysta z danej metody. Czasami ilość przekonań, emocji, intencji, które są do przerobienia powodują, że coś idzie wolniej, a u innego bardzo szybko. Czasami potrzebna jest nie jedna metoda pracy z jakimś tematem. Takie metody to jednak nie tabletka, a praca na różnych pułapach siebie i jak one są uzdrowione, to jest zmiana na planie fizycznym jako skutek.
Znam osoby, którym takie problemy znikają dzięki regularnej, cierpliwej pracy metodami rozwojowymi.

jaskier

  • Wiadomości: 908
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-04-05, 23:22:03 »
http://www.emotionaldna.net/sesje/

1200 zł za zmiane pakietu genów.

To ja proszę o zmianę tych odpowiedzialnych za bielactwo (tu będzie pakiet) i łysienie (tu wystarczy jeden gen chyba).

Dla pląsawicy huntingtona to też będzie tylko 1 gen IT15 !  Hurra!!! 1200 zł za uratowanie życia!

jaskier

  • Wiadomości: 908
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-04-05, 18:22:38 »
Byl taki Sheldrake ktory twierdzil ze moze wplywac na DNA. Mial tez ponoc jakies urojone sukcesy na tym polu a i lysienie androgenowe. Uwarunkowane genetycznie.

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-04-05, 17:48:10 »
Jaskier skąd ta pewność, że na DNA na PEWNO wizualizacja nie działa?

jaskier

  • Wiadomości: 908
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-04-05, 17:40:38 »
Wizualizacja moze dzialac ale na pewno nie na DNA. Rownie dobrze kaleka moze wizualizowac sobie ze mu noga odrasta.