Autor Wątek: Egzorcyzmy  (Przeczytany 40279 razy)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-04-05, 09:10:38 »
Tess
Kto to się chwalił, że wskazuje kandydatów? Rockefeller?

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-03-31, 11:19:20 »

A że amerykańskie społeczeństwo zgłupiało myśląc, że ma włądzę nad wybieranymi Prezydentami?
No cóz...

To jest cytat z tego linku, który podałam w "Ciekawostkach" :

Cytuj
Nie obchodzi mnie, kto wybiera, jeśli ja wskazuję kandydatów 

A tak w ogóle, czy kiedyś był jakikolwiek normalny, nie opętany, nie psychiczny prezydent ? 
Przecież to i tak są tylko marionetki na pierwszej linii strzału, które muszą posłusznie wykonywać polecenia "szarych eminencji" rozdających karty w tej grze. To po co mieliby być tacy już krystaliczni ? ;)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-03-29, 11:03:25 »
Frisky
Mam nadzieję, że kiedyś się doczekam takiej Twojej fazy,e Ci prejdą urojenia na temat moich rzekomych urojeń.

No to spróbuję Ci odpowiedzieć jeszcze raz:
Zdania " Na ile wiarygodni wydają Ci się Obama i Clintonowa?
Właściwa odpowiedź:
Na tyle, na ile sam jesteś opętany. Im bardziej, tym bardziej"
DOTYCZYŁY CIEBIE I TYLKO CIEBIE.
jESZCZE RAZ:
Te zdania DOTYCZYŁY CIEBIE I TYLKO CIEBIE.
I nie ma żadnych powodów, żeby ich znaczenie rozszerzać na inne osoby.

Chociaż jest taka zasada ezoteryczna, że opętani wydają się najbardziej wiarygodni innym opętanym.
Chodzi o zasadę: PODOBNE PRZYCIAGA PODOBNE. 

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-03-28, 13:18:38 »
nie pytałem o kolejne fantazje na temat tego co ponoć ustaliliśmy, czy kolejnych polityków, tylko o to czy dalej Ci się wydaje że wszyscy dla których Clinton i Obama są wiarygodni są opętani? - im bardziej wiarygodni tym bardziej opętani... zgodnie z Twoim objawieniem które tu cytowałem wielokrotnie ale przypomnę raz jeszcze:
" Na ile wiarygodni wydają Ci się Obama i Clintonowa?
Właściwa odpowiedź:
Na tyle, na ile sam jesteś opętany. Im bardziej, tym bardziej"

w końcu dowiem się czy nadal podtrzymujesz to objawienie vel urojenie - się z niego wycofujesz, czy nie ?

: )

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-03-23, 15:53:00 »
Już dawno ustaliliśmy, że Ty nie czytasz moich tekstów ze zrozumieniem, tylko fantazjujesz czytając je.

Clinton jest opętana. To Ci potwierdzi każdy dobry wahadlarz i każdy egzorcysta.
A że amerykańskie społeczeństwo zgłupiało myśląc, że ma włądzę nad wybieranymi Prezydentami?
No cóz...
Jeszcze w tym roku szok wyborczy przeżyją Niemcy, choć już wiedzą, że będą mieli 2 głównych kandydatów: chorą psychicznie i opętanego. Chora psychicznie szans już raczej nie ma, co wzmocni pozycję opętanego.
Ale może zdarzy się cud i zdążą się opamietać wybierając trzeciego kandydata?

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-03-23, 13:43:15 »
urojenia nie są wnioskami tu zgoda : )
a co z  z urojeniami o tym że można jednoznacznie stwierdzić ścisły związek między byciem opętanym/opętaną, a stopniem wiarygodności Clinton, czy Obamy? ... no to jest szczyt ezoterycznego urojenia! : D

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-03-23, 13:39:52 »
Wybacz, ale urojenia nie są wnioskami :)

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-03-23, 13:38:34 »
nic na to nie poradzę że nie zwracasz już uwagi na sens swoich objawień ani na proste wnioski jakie z nich płyną : ) 

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-03-23, 13:37:04 »
Takie wnioski, jaki sposób odczytania tekstu.
Nic na to nie poradzę, że mieszasz realia z fantazjami na ich temat. Nie Ty jeden na tym Forum.

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-03-23, 13:33:43 »
jaki test takie wnioski : )

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-03-23, 13:32:08 »
Wszystko pokręciłeś.
Ale dla mnie to nie nowina :)

Mam nadzieję, że kiedyś UDA CI SIĘ oddzielić Twoje interpretacje i wyobrażenia, od moich tekstów, które Cię do tych fantazji inspirują. I że KIEDYŚ (może za eony lat?) rozpoznasz różnicę między moim tekstem, a Twoją fantazją.
« Ostatnia zmiana: 2017-03-23, 13:35:06 wysłana przez Leszek.Zadlo »

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-03-23, 13:29:56 »
tylko mój sens? nieźle : )
rozumiem że ludzie dla których Clinton była wiarygodna i w efekcie na nią większości w USA zagłosowali (dostała więcej głosów niż Trump) nie byli jednak opętani, bo w ogóle nie wynika to z tego testu, który Ci się objawił hehe, czyli istnieje wersja dotycząca Amerykanów:
Na ile wiarygodni wydawali im się Obama i Clintonowa?
Właściwa odpowiedź:
Na tyle, na ile sami nie byli opętani.

: )

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-03-23, 13:22:39 »
Twój umysł, Twoja interpretacja, Twoje pokręcenie, wiec TYLKO TWÓJ SENS!
Takie zabiegi, jaki zastosowałeś, to była domena "magii sympatycznej" (czyli wnioskowanie co do całości na podstawie ewenementu)

Fajne ostatnie zdanie. :)

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-03-23, 13:18:31 »
a Ty nie rozumiesz że jak piszesz że
" Na ile wiarygodni wydają Ci się Obama i Clintonowa?
Właściwa odpowiedź:
Na tyle, na ile sam jesteś opętany. Im bardziej, tym bardziej"
to sens tego jest taki, że ludzie którzy aktywnie popierali Clintownową bo była dla nich bardzo wiarygodna są opętani?

fajnie że minęło Ci to trochę, deczko oprzytomniałeś i z opętanych setek milionów przerabiasz to na będących "pod wpływem opętanych" -  jakoś z twarzą trzeba z tego wybrnąć, tylko czemu moim kosztem? : D

co do tego testu dla jasności: ani Clinton ani Obama nie wydawali mi się wiarygodni, choć Obama całkiem sympatyczny jako człowiek : )