Pozytywne Inspiracje

Forum => Ezoteryka => Wątek zaczęty przez: Leszek.Zadlo w 2011-10-28, 18:33:44

Tytuł: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2011-10-28, 18:33:44
Zacznijmy od rozrywkowego wstępu:
http://mleczko.interia.pl/zdjecia/rysunki-kolorowe,10561/zdjecie,62
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Sebastian w 2011-10-31, 03:03:56
A wiesz Leszek że wielu ludzi opętanych na myśl że mogliby się pozbyć pasożyta boi się samotności? To samotność może być jedną z przyczyn otwarcia się na destruktywne byle-co.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2011-10-31, 07:36:32
I tak jest
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: jan w 2011-10-31, 19:46:52
ja wykonuje super egzorcyzmy.energie magów są ciężkie do usunięcia .jest to pasożyt którego nie widać.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Olaretka w 2011-10-31, 20:21:16
  Znam osobiście dziewczynę która od czasu do czasu miewa przekazy o innych bytów(channelingi)  mimo że tego nie chce , jest osobą mocno stąpającą po ziemi. Podczas przekazów nie jest ich świadoma,odstępy miedzy nimi to nawet kilka lat.Czy taka osoba jest opętana?  Czy bycie medium to swego rodzaju opętanie?
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2011-10-31, 20:26:29
Raczej bywa pod wpływem astralnym. Najprawdopodobniej wtedy odgrywają się u niej ajkieś transy medialne. To jest do uzdrowienia.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Lucjan w 2011-10-31, 23:52:13
Skoro już tak halloweenowo, to jak myślicie czy transkomunikacja jest wiarygodną metodą kontaktu z astralem? I czy ludzie parający się tym są narażeni na opętania?
Może ktoś słuchał radia na astralnej fali? ;-)
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Wisieńka w 2011-11-08, 14:54:08
Ostatnio pojawiła się u nas w pracy nowa osoba. Pielęgniarka z "oddziału świrów" jak sama siebie określa. Wczoraj nam opowiadała o najciekawszych przypadkach.

Młoda dziewczyna, w pełni normalna - zawsze, gdy idzie długim korytarzem, to spotyka małą dziewczynkę. Zawsze jej mówi "cześć". Po jakimś czasie (i po konsultacjach z lekarzem) zauważyła, że dziewczynka jest zawsze taka sama, nie starzeje się i nikt inny nie mówi jej "cześć". Dziewczyna bierze leki, ale dalej widzi dziewczynkę - tylko w korytarzach.

Młoda dziewczyna, Marlena. Rozmawia się z nią normalnie, opowiada o swoim narzeczonym i ślubie. Następnego dnia przebiera się i jest "Księdzem". Czasem jest "Adamem". Adam jest bardzo agresywny i raz rozwalił wszystkie łóżka. Pielęgniarka i lekarz mówili do niego "niech przyjdzie Ksiądz". Przyszedł i był bardzo spokojny, uspokajał wszystkich. Trzy jaźnie w jednej osobie. Trzy różne osoby. Opętanie?

Koleżanka mówiła, że najgorsze są głosy. Że ludzie mówią, że mają wszczepione chipy, albo ktoś ich gazuje w pokoju. Często też głosy mają związek z jakąś formą religijności. Osoby słyszące często robią jakieś "ołtarzyki".
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2011-11-08, 16:13:54
Głosy są  klasycznym objawem przy opętaniu, co do trzech osobowości to już nie wiem, czy to choroba psychiczna, czy też opętanie może mieć takie objawy. Raczej nie, chociaż mało widziałem, niech egzorcyści coś powiedzą.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Inga w 2011-11-08, 17:18:54
Głosy też są klasycznym objawem przy schizofrenii.
A trzy jaźnie w w jednej osobie to może być dysocjacyjne zaburzenie osobowości, rozpad jaźni na 3 nie mające ze sobą kontaktu części. To też może być schizofrenia.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Indra w 2012-05-29, 08:48:21
Opowieść kobiety, która podobno była opętana oraz jej męża. Oczywiście pośrednio winna była bioenergoterapia i ziołolecznictwo ; )
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CnPaS7q9OtQ
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2012-05-30, 08:09:15
Co w tym filmiku jest istotne?
Proces egzorcyzmowania trwał prawie 2 lata!
Tymczasem niektórzy czują się zawiedzeni, że po 2-3 dniach egzorcyzmów jeszcze nie ma uwolnienia, albo że po miesiącu opętanie wraca!
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2013-11-03, 11:36:16
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/egzorcysci-maja-u-nas-duzo-pracy/4hp7h

w Polsce lawinowo przybywa kościelnych egzorcystów
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2014-08-16, 11:35:44
Alexandra Lexx: Wampiry są wśród nas...
Jak się przed nimi bronić? Nawet osoby bardzo przebojowe, takie, które są lubiane za pozytywną aurę, którą wokół siebie roztaczają, są narażone na utratę energii pod wpływem spotkania z wampirem energetycznym. Ludzie, którzy są zupełnie odporni na to negatywne działanie to jednostkowe przypadki. Niestety, istnieje niewiele sposobów na obronę przed wampirem energetycznym. Najskuteczniejszym z nich jest zerwanie z nim kontaktów. Tylko w ten sposób możemy zachować swoją energię życiową, tak potrzebną do normalnego, codziennego funkcjonowania.
Co jednak zrobić, jeśli wampirem jest ktoś z rodziny? Zdaniem psychologów, należy opracować jakiś rytuał obronny: np. wyobrazić sobie, że na spotkanie z wampirem idziemy z tarczą ochronną, albo, że mamy na sobie zbroję, która nie pozwoli uciec od nas naszej energii. Możemy też wyobrazić sobie rzekę. Ne jednym jej brzegu stoimy my, na drugim – wampir. Negatywna energia, którą nam wysyła, zanim do nas dotrze, zamienia się w pozytywną. Po spotkaniu z wampirem możemy spróbować wytrząsnąć z siebie, ze swoich kończyn, wszystkie złe emocje, które do nas trafiły. Możemy także „zdjąć”, „wytrzeć” je z siebie. To wszystko może brzmieć i wyglądać niedorzecznie, ale jeśli uwierzymy, że takie rytuały mogą nam pomóc, to pomogą. Co prawda jest to rozwiązanie na krótką metę, ale jeśli nie możemy w inny sposób ogrodzić się od wampira energetycznego, to mamy przynajmniej doraźny sposób na radzenie sobie z tym problemem.

A tu wiecej o "wampirach"
http://tropieniewampirow.blogspot.de/2013/04/jak-moge-poznac-czy-jestem-ofiara.html
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Tess w 2015-04-21, 10:03:02
Up :)

Wampir rodzinny ...
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Tess w 2015-04-21, 23:18:11
Cytuj
Możemy też wyobrazić sobie rzekę. Ne jednym jej brzegu stoimy my, na drugim – wampir. Negatywna energia, którą nam wysyła, zanim do nas dotrze, zamienia się w pozytywną. Po spotkaniu z wampirem możemy spróbować wytrząsnąć z siebie, ze swoich kończyn, wszystkie złe emocje, które do nas trafiły. Możemy także „zdjąć”, „wytrzeć” je z siebie. To wszystko może brzmieć i wyglądać niedorzecznie, ale jeśli uwierzymy, że takie rytuały mogą nam pomóc, to pomogą. Co prawda jest to rozwiązanie na krótką metę, ale jeśli nie możemy w inny sposób ogrodzić się od wampira energetycznego, to mamy przynajmniej doraźny sposób na radzenie sobie z tym problemem. 
Każdy sposób jest dobry. Nawet doraźny. Jeżeli jest skuteczny :)
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2015-12-16, 16:53:54
ciekawy przypadek egzorcyzmu profesora Chukwudi N. Okakpu, który jak sam twierdził nie jadł przez 17 lat:
https://www.youtube.com/watch?v=MAjw81-kFL0
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Ladaco w 2015-12-21, 16:34:46
Slyszalem ciekawa teze, ze ludzie cierpiacy na problem z opetaniem cierpia na problem z nieumiejetnoscia postawienia zdrowych granic. Ma to chyba sens, bo jest to niejako doslownie pozwolenie wejscia komus we wlasna przestrzen, zdominowania, zawladniecia. Niewazne na jakim planie to sie odgrywa(bo sie odgrywa na wszystkich). Kiedys mi jeden facet mowil, ze wypala sobie znak na rece papierosem, bo "glos mu kazal", a doktor stwierdzil ze to silna psychoza. Uderzylo mnie to, abstrahujac ze w ogole slyszy jakis glos, ze robi to co mu glos(niewiadomo nawet jaki) kaze bez zadnej dyskusji, nawet nic mu nie obiecal. On mial na tyle procesy myslowe sprawne, byl funkcjonalny, ale nawet by nie wpadl na to, zeby to kwestionowac, zero takiej reflekscji. To troche ktos taki, komu mozna papierosa gasic na czole, albo kazac mu zeby sobie sam gasil na rece, tylko troche go przycisnac i zrobi co chcesz. Tu chyba rzeczywiscie u podstaw lezy jakis brak samostanowienia, wlasnej woli, nieumiejetnosc mowienia NIE, problem z granicami.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: jaskier w 2015-12-22, 17:49:24
Leszek:

Proces trwał dwa lata, ale czy był skuteczny? Jak długo powinny trwać "świeckie" egzorcyzmy?
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Karina w 2015-12-22, 18:01:30
Ladaco

sądzę, że umiejętność stawiania granic, oraz poczucie możności stanowienia o sobie ma bardzo duże znaczenie przy opętaniach. Opetanie to jest trochę tak jak kupczenie coś za coś na poziomie nieświadomym, np. dam ci trochę swojej energii w zamian za ochronę. KIedyś własnie taki układ widziałam u gościa, do którego doczepiony był trzyosobowy oddział wojskowy z I wojny światowej. Notabene miał on olbrzymią słabość do militarii.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Tom w 2015-12-22, 19:08:09
... i bardzo ważne są jeszcze tendencje i intencje do dawania się opętywać :)

Wynikają one np. nieuzdrowionych negatywnych praktyk takich jak:
-  mediumizm,
-  spirytyzm,
-  magia
-  narkotyki, alkohol itp.

Przy tych obciążeniach, nawet ktoś kto ma silną wolę i "ułożoną" osobowość może być także podatny na opętanie.

Aha,
na opętanie podatne są też wampiry energetyczne, bo z jednej strony: podłączają się do innych ludzi, a z drugiej: podłączanie się traktują jako normę, więc i do nich też się podłączają tylko że już astrale, co niestety zwiększa zapotrzebowanie wampira na energię :(
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Ladaco w 2015-12-24, 18:31:57
Tom, przy tych obciazeniach, jak piszesz, to nikt nie ma "ulozonej" osobowosci :)
Jesli ma (w miare) silna wole, to bedzie sie to chyba tak objawiac, ze bedzie z tym bardziej walczyc, tzn cos sie doczepi i wejdzie mu do aury, ale w mniejszym stopniu, albo wcale - zalezy co tam i jak silne to, bedzie mialo kontrole nad jego umyslem. Nota bene intencje walki z astralami tez moga byc przyczyna takiego stanu.
Ale wszystko to gdzies na dnie sprowadza sie do "choroby duszy", problemow z osobowoscia, a to sa ich manifestacje :)
Podobno w ostanich kilkudziesieciu czy tam ilus latach, poczawszy od nazistow, ktorzy jakies dziwne rytualy robili, astral wokol ziemi stal sie bardziej zdemonizowany, taki mniej niewinny jak byl kiedys. I to sie nasila, jest tego coraz wiecej. Ja tam tylko tak slyszalem...
Sa duchy lagodniejsze i duchy gorsze, jedne beda chcialy tylko zamieszac w glowie, a inne picia, narkotykow(uzywanie tych rzeczy tez moze wynikac z opetania), destrukcji a nawet krwi;)
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Inga w 2015-12-24, 22:03:28
taką informację znalazłam na temat opetań:

: Może teraz pytanie, które przyszło na początku naszego dzisiejszego spotkania – co pan sądzi o opętaniach?

A. Deyev: Szczerze powiedziawszy nie wiem, co o nich można sądzić. Opętania są. Takie jest życie. Wiele osób ich doświadcza i większość z nich jest świadoma, lecz niektórzy nie są świadomi. Nie mówię tu o opętaniach demonicznych, które tak naprawdę są ogromną rzadkością, które są małym ułamkiem, jedną setną, albo jedną tysięczną wszystkich opętań. Zwykłe opętanie to jest normalna rzecz – kiedy istoty nieżyjące, które nie odeszły z naszego poziomu, przebywają w naszym ciele, wchodzą w nasze ciała, z różnych powodów. One przebywają w płaszczyźnie naszego ciała, korzystają z naszej energii i jeśli mamy słabą odporność psychiczną, zaczynają stopniowo na nas wpływać – zaczynają zmieniać nasze zachowania, nasze priorytety życiowe, nasze emocje, uczucia, zaczynają wkładać swoje poglądy. Mało tego, kiedy jesteśmy opętani, cały czas czujemy, że dzieje się walka naszej świadomości i osobowości z tymi świadomościami i osobowościami istot, które w nas są. Ja nazywam to opętaniem bytowym. Są to opętania, które są na co dzień, wielu ludzi żyje w ten sposób wiele, wiele lat.


Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-02-18, 09:25:06
Jest egzorcystą, wygania z opętanych szatana. "To niełatwe zadanie" - twierdzi ks. Maciej Gutmajer. I dodaje, że są chwile, gdy się boi, że chętnie pozbyłby się swojej misji. Ale tego nie robi, bo czuje, że jest potrzebny. Bo dręczonych przez demona ludzi jest wielu, a takich jak ks. Gutmajer, niecała setka w Polsce - pisze w "Gazecie Krakowskiej" Marta Paluch.

Ks. Maciej Gutmajer mówił, że to ciężka posługa, wygnanie szatana trwa bardzo długo. Realne życie wygląda zupełnie inaczej niż to, co widzimy na filmach. Ludzie przychodzą latami do egzorcysty.

- Jeśli ktoś nie wierzy, że istnieje świat ducha, niech idzie na egzorcyzmy. To czysta manifestacja złego - mówi ks. Gutmajer.

http://www.fronda.pl/a/szatan-wyczul-relikwie-jana-pawla-ii-i-zawyl-wez-tego-janka,65742.html
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Danny7 w 2016-02-18, 16:28:01
Jak czytalem co napisal Leszek o wampirze energetycznym to pierwsze skojarzenie od razu to moj stary :) pewnie sporo osob tak mialo :D
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-04-10, 09:48:05
Czy w ludzkich ciałach są tylko ludzkie dusze? (zaczyna się od strzyg):
https://www.youtube.com/watch?v=nIFQ2sWGhnA&nohtml5=False
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: medżikowsky w 2016-04-10, 11:41:07
A o aniołach nic?
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-04-10, 14:18:47
Pewnie ta pani nie dopuszcza takiej "herezji":)
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: jaskier w 2016-04-11, 07:04:27
Hmm, rogi służą zwierzątkom do walki, czyli sens to ma, ale jak w świecie duchowym dochodzi do wykształcenia rogów na drodze doboru naturalnego? :P
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2016-04-11, 21:08:08
http://www.plotek.pl/plotek/51,78649,19900370.html?i=3
Luke Skywalker jest opętany czy ma schizofernię ?
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-04-11, 22:24:38
Bardzo cięzkie opętanie.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2016-04-12, 14:01:21
Tak też mi to wyglądało
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2016-04-12, 14:19:18
https://www.facebook.com/motorua.net/videos/1022353174515231/

egzorcyzmy po rosyjsku :-)
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Michał486 w 2016-07-19, 14:12:13
"Kościelni egzorcyści alarmują, że rośnie liczba opętanych Polaków. W ciągu kilku zaledwie lat ich liczba się podwoiła – donosi se.pl:

http://www.sfora.pl/polska/Kosciol-Oto-najbardziej-opetane-wojewodztwa-a35874
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: hydrozagadka w 2016-09-22, 14:19:22
Jak dla mnie jest pewna różnica między ćwiczebnym wahaniem erd (a do tego pierwotnie służył ten wątek), a autorytarnym stwierdzeniem opętań.

Tym bardziej, że zdarzały się akcje w stylu - nie lubię kogoś, ktoś mi czymś podpadł, ma inne zdanie - to pewnie opętany jest;)

Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: miś w 2016-09-22, 14:54:59
nie ma to jak podważać publicznie "czyjeś" kompetencje i naruszać dobra osobiste

bo mi się tak wydaje, bo tak widzę, bo... nie mogę wytrzymać

i autorytarnie komentować wyniki "czyihś" badań na tej podstawie

można zmienić forme na "mi wychodzi jako opętany" i nie będzie sapania  ;-) ale to też będzie autorytarne spod nicka Leszek.Zadlo

więc najlepiej wahać jako nikt, żeby nikt nie patrzył na te wahania i opętani i podpięci pod astral i inni manipulatorzy którzy mieliby ochote sobie zlecieć z powrotem na dno, zarabiający na duchowości mieli się dobrze
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: hydrozagadka w 2016-09-22, 15:28:38
Forma "mi wychodzi opętany" jest zdecydowanie lepsza. Dopuszcza subiektywizm spostrzeżeń.

Szafowanie zaś opętaniami czy negatywnymi opiniami (I piszę to teraz ogólnie, nie wobec konkretnej osoby), w dość nieumiarkowany sposób oraz bez realnych podstaw, to cóż... Dla mnie to faktycznie podchodzi pod szkalowanie.

No i rozumiem, że jak Kali podważa publicznie czyjś kompetencje czy o coś oskarża to jest ok, ale w drugą stronę, to oburzenie.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: hydrozagadka w 2016-09-22, 15:31:25
Dlatego nadal twierdzę, że autorytarne (chodzi o podstawę: ja wiem lepiej,a ci którzy mają inne zadanie, na pewno się mylą,a nie o mówienie z pozycji autorytetu) stwierdzanie czegoś negatywnego o kimś, nie posiadając żadnych dowodów, niezależnie od tego jak kto się nazywa i kim jest, jest po prostu słabe.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2016-09-22, 15:40:33
Ale o jakich mówisz "dowodach", czy "realnych podstawach" ?

Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Darek w 2016-09-22, 15:50:05
O, to już wątek ćwiczebny się zrobił.
 Jeśli to wasza znajoma, czy macie coś wspólnego, to napisać wprost, a nie jakieś slalomy. I kto wtedy jest opiniotwórczy i bezstronny?
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: hydrozagadka w 2016-09-22, 16:11:18
Nie znam tej Pani, od której dyskusja się zaczęła. Ale rozumiem, że lepiej dyskredytować, sugerując klikę znajomków, niż się zastanowić.
Zatem raz jeszcze podkreślę - wyrażam ogólną opinię, opartą na iluś przypadkach takich sytuacji, kiedy osoby że środowiska rozwojowego rozpowszechniały niczym nie poparte negatywne opinie o innych osobach.

Dziwię się, że się dziwisz Mariuszu, w sprawie dowodów. Łatwo jest napisać - ten i ten jest opętany, trudniej udowodnić. Chociażby wykazać realną szkodliwość działań takiej osoby. Dla mnie takie stwierdzenia, niczym nie poparte, prócz "bo tak mi wyszło", nie są zbyt wiarygodne.

Tym bardziej, że realnie bywały nadużywane, jako rodzaj ataku i dyskredytacji dyskutanta.

Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: miś w 2016-09-22, 20:30:42
mam nieodparte wrazenie, ze to personalne animozje
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2016-09-23, 09:09:25
Hydro
Udowodnić, że ktoś jest opętany?

Czyli co? Ma pluć gwózdkami jak w filmach, czy recytować Biblię wspak? Chyba rozumiesz, że nie każdy opętany chodzi nieprzytomny. Część nie zauważa, że to co się z nimi dzieje to opętanie a wpływ astralny bierze za dobrą monetę np za inspiracje od WJ. W takich sytuacjach tylko biegły jasnowidz może dostrzec opętanie


Ale ja rozumiem, że jeśli inna osoba jasnowidząca która niedawno (a nie rok temu) miała ogląd bezpośredni energetyki badanego  twierdzi że nie widziała opętania to jest to istotny argument podważający taką pozytywną diagnozę
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-09-23, 12:07:04
takie diagnozowanie bezobjawowego opętania gdzie wszystko (włącznie z uwalnianiem) odbywa się bezobjawowo może sprawdza się wśród wiernych i wyznawców, którzy wierzą komuś na słowo, ale wychodzenie z tym do innych ludzi jest pozbawione sensu, o czym zresztą pisałem wcześniej i nie chce mi się powtarzać, więc patrząc z boku wygląda to podobnie jak diagnozowanie bezobjawowej schizofrenii W ZSSRR i obecnej Rosji: http://www.newsweek.pl/swiat/schizofrenia-bezobjawowa,52887,1,1.html
czyli jest powiązane z pewną ideologią i stosunkiem do niej, zwłaszcza gdy do tego poziomu się objawy tego sprowadzają

dla porównania można sobie oglądnąć filmiki z TB Joshuą, który to co bezobjawowe wyciąga na wierzch i następnie skutecznie usuwa, jakby trochę niezależnie od tego co jednocześnie propaguje, na czymś takim polega potwierdzanie trafności i rozwijanie wiarygodności diagnoz, gdy tego nie ma w takiej czy innej przekonującej postaci, wtedy pozostaje opieranie się na wierze w cudze diagnozy opartej na czymś innym, albo wmawianie innym - którzy tego  od początku do końca ani nie czują, ani nie widzą -  że mają duży problem... bo nie chcą uwierzyć na słowo komuś kto uważa się za autorytet w tej dziedzinie  i na samej tej podstawie domaga się uznania, tego co mu wychodzi np. wahadełkiem, przez innych.

rozumiem że można dla zgrywy dzwonić do kogoś nieznajomego z własną diagnozą czyjegoś opętania i receptami na tą dolegliwość, której istnienia u siebie (ani przed ani po dotarciu tej informacji) taki delikwent nie jest świadomy/a, tylko warto też mieć świadomość, że komuś takiemu nie będzie to się podobało, bo akurat nie będzie w nastroju do żartów tudzież przejmowania cudzych przekonań i wyobrażeń od innych, a zresztą... odrzuci to właśnie dlatego, że jest opętany/a! ... i oto mamy kolejny na to "dowód" ; )

 
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2016-09-23, 12:33:47
A kto pisał o bezobjawowym opętaniu ?
Ja pisałem o niewłaściwiej interpretacji objawów opętania
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-09-23, 12:49:52
no to jak to opętanie przejawia się u tych którzy tego nie rozpoznają i dalej "chodzą przytomni", a nawet zadowoleni z życia, nawet gdy im się to diagnozuje? brakiem rozpoznania tego u siebie? ; )

Cytuj
Ale ja rozumiem, że jeśli inna osoba jasnowidząca która niedawno (a nie rok temu) miała ogląd bezpośredni energetyki badanego  twierdzi że nie widziała opętania to jest to istotny argument podważający taką pozytywną diagnozę
a co z tym który diagnozuje opętanie którego (jak uznałeś pod wpływem opinii innego jasnowidza) wcale nie ma? może też jest opętany? ; ) w obu przypadkach opierasz to na swojej wierze, ew. bezobjawowych wglądach, a nie na objawach
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2016-09-23, 13:34:45
łoooojjjj :-)
tak trudno sobie wyobrazić sytuację w której ktoś doświadcza pogorszenia samopoczucia, utraty energii itp  i przypisuje to "normalnym wywałkom", bo nie jest świadomy swojej przestrzeni energetycznej ?
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Darek w 2016-09-23, 13:37:51
Co to jest bezobjawowy wgląd?
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-09-23, 14:04:33
Mariusz
no wyobrazić sobie możemy podobnie jak to, że jest to opętanie, ale jakby nic nie wskazuje w tym przypadku na to ( no chyba że ta kobieta informowała DA, że faktycznie ma depresje i myśli samobójcze tudzież ataki agresji etc.), więc tutaj to faktycznie kwestia wyobraźni oderwana od tego rodzaju informacji

przy tym jak pisałem: taka diagnoza która nie jest powiązana z objawami albo gdy są to takie objawy o których piszesz, które mogą być związane z czymś innym, jest wiarygodna dla wyznawców i wierzących, a mało wiarygodna dla innych ludzi, więc po co diagnozować to komuś nieznanemu na odległość i informować przez telefon (jak widzę, uznajesz że błędnie), gdy jakby nic z tego nie wynika poza konfliktem i przepychankami kto ma rację? z mojego punktu widzenia wypadałoby to potrafić jakoś uwiarygodnić w taki sposób żeby stało się to wiarygodne dla odbiorcy do którego się zwracamy z takim objawieniem,  a nie tylko dla wierzącego w swoją nieomylność badacza, który się obraża gdy nie spotyka się ze zrozumieniem czyli np. nie tylko powołując się na własny autorytet czy wyniki jakiejś grupy, gdzie w całym ZSRR stawiano tego rodzaju diagnozy i wydawano  wyroki w oparciu o pewne bezobjawowe wglądy : ) 

Cytuj
Udowodnić, że ktoś jest opętany?
no nie da się bo u niektórych to jest na każdym etapie bezobjawowe działanie oprócz zysków, które z tego czerpią ; )
więc tutaj przykład jakby mniej dyskusyjnej (mniej opartej na bezobjawowych wglądach, czy wyobrażaniu sobie i wierze, a bardziej na doświadczeniu) diagnozy i uwolnienia od czegoś co miało swoje objawy (wewnętrzne i w zachowaniu) na długo przed tym uwolnieniem a szczególnie podczas uwalniania, pod wpływem pewnych doświadczeń kobieta jakby nie ma żadnych wątpliwości co do tego:
https://www.youtube.com/watch?v=SRMUFyE_wnE


Darek
"bezobjawowy wgląd" chodziło mi o  wgląd w coś co nie daje żadnych zewnętrznych objawów, albo jakieś takie mało widoczne,  ale dobrze, że pytasz bo ciut wcześniej chciałem to poprawić ale za późno to zauważyłem i machnąłem na to ręką, bo można się domyślić z kontekstu, a jest to też dobra okazja do wymiany myśli, jak ktoś chce się czepić chwytając mnie za słówka : )

Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-09-24, 10:00:23
Chcę przypomnieć, że:
1. Opętany nie dysponuje swoją wolą. Jego wola jest poddana opętującym istotom.
2. Nie pyta się opętujących duchów, czy zechcą łaskawie opuścić swoją ofiarę. Oczywiście, ofiara, która nie ma własnej woli, nie jest w stanie udzielić takiej zgody!
3. Egzorcyzm służy uwolnieniu opętanej osoby od opętujących ją istot i opętujących istot od ich żywiciela energetycznego. Na czym więc miałoby polegać szkodzenie podczas egzorcyzmu?
4. Kiedy nie ma zgody od opętanego i opętujących ją duchów egzorcysta iodwołuje się do "siły wyższej" i od niej uzyskuje zgodę na egzorcyzm zgodnie z Najwyższym Dobrem osoby opętanej i opętujących ją duchów.
a/ Takiej zgody może nie uzyskać, jeśli wolą opętanej osoby jest słuzenie opętującym ją istotom oraz
b/ Jeśli za opętaniem opowiada się szersza społeczność, która wierzy, że z opętania czerpie profity (to dotyczy wielu polityków, nie tylko z III Rzeszy, ale i z KE, a także niektórych "mistrzów" duchowych, channelingowców czy uzdrowicieli). 

Nie ma czegoś takiego, jak "opętanie bezobjawowe". Moze być najwyżej lekceważenie lub niedostrzeganie objawów.
Niektórzy, nie odwołując się do żadnych badań, widzą opetanie demoniczne u 2 ostatnich papierzy. I mają na to dowody z zakresu religioznastwa! Taki trend też istnieje.

GDYBY ISTNIAŁO NARZĘDZIE DO BADANIA OPĘTANIA NA PODST. OBJAWÓW MATERIALNYCH, PSYCHIATRZY JUŻ DAWNO POTRAFILIBY WYKRYWAĆ OPĘTANIE. Tymczasem daje się zauważyć pewne zachowania, które mogą sugerować opętanie, co psychiatrzy zazwyczaj określają jako schizofrenię czy paranoję.
Czasami objawy opętania są ukryte, a tylko opętana osoba popełnia błędy, z których nawet często nie zdaje sobie sprawy.
Z kolei objawy opetania u "mistrzów" duchowych uchodzą w społecznosci ich czcicieli za dowody głębokiego uduchowienia czy bożej  łaski!

OPĘTANIE JEST STANEM DUCHOWYM. Dlatego bada się je metodami umożliwiającymi stwierdzanie faktów na płaszczyznach (czy też planach) duchowych! Weryfikuje się je za pomocą narzędzi duchowych.
Jak na razie nie ma innej możliwości.

Z niepokojem obserwuję, że niektóre osoby z tego Forum znalazły się na niebezpiecznym zakręcie i mogą wylądować daleko od oświecenia. A to z powodu NEGACJI rozrózniającej swiadomości.

Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: hydrozagadka w 2016-09-24, 22:50:41
Hydro
Udowodnić, że ktoś jest opętany?

(...)
Ale ja rozumiem, że jeśli inna osoba jasnowidząca która niedawno (a nie rok temu) miała ogląd bezpośredni energetyki badanego  twierdzi że nie widziała opętania to jest to istotny argument podważający taką pozytywną diagnozę

Mariusz, m.in.: właśnie to mam na myśli. Wzięcie odpowiedzialności za to "co komus wychodzi" i wcześniejsza konsultacja, bez sugestii, z innymi osobami jasnowidzącymi i czującymi energię.

Druga możliwość - wzięcie odpowiedzialności za swoje badania i nie zarzucanie publiczne "bo ten i ten jest opętany", tylko - jesli się zna tą osobę - poinformowanie o watpliwościach i wpływach astralnych, jakie wychodzą w badaniu.

Trzecia - jeśli jest to osoba realnie publiczna (i nie jest to konkurencja) - można podać, również po konsultacji z kilkoma osobami, bez sugestii - że wychodzi opętanie.

Jeśli jest to rodzaj konkurencji - najlepiej przeprowadzić konsultacje z większą iloscią osób, sprawdzić, czy nie ma potwierdzonych przypadków negatywnego wpływu na klientów takiej osoby - i wtedy dopiero wysłać ostrzeżenie, że ta i ta osoba może byc pod wpływem astralnym.

PODSUMOWUJĄC: odpowiedzialność za słowa i czyny to podstawa, szczególnie badań duchowych. A przynajmniej byłoby lepiej, gdyby tak było i było to uważane za normalne.

----

Inna sprawa, że zarzuty, że ktoś jest opętany padały zarówno wobec moderatorów, wykonujących swoją pracę (np.: wcześniej ptaha czy Lynda), jak i osób, które w czymś się nie zgadzały. I tak, tu mam na myśli konkretnie Leszka. Chociaż nie tylko Leszkowi zdarzało się podobnie postępować, dlatego wcześniej pisałam ogólnie.
Powiem szczerze - w moim odczuciu takie zachowanie samo w sobie dyskredytuje (w jakimś stopniu) prawdziwość innych diagnoz opętania. A przynajmniej zmusza do sceptycyzmu;) akurat pod tym konkretnym kątem.

Nie piszę tego złośliwie, ani żeby atakować - lecz - skoro ten temat wyszedł, zaznaczyć, że widzę w tym niepokojącą tendencję. Którą warto uzdrowić.

Zaznaczę tez, ze szanuję Leszka, m.in. za teksty, które pisał swego czasu - w stylu: "Nie wierz we wszystko, co inni ci mówią, szczególnie guru i tak zwane autorytety".
(teraz nie chce mi się szukać dokładnych cytatów, ale pamiętam z wcześniejszych lektur, że taki przekaz był).
Szkoda, że w praktyce trochę gorzej działa wprowadzanie tej zasady w życie - i akceptowanie jej jako osoba uważana za autorytet.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-09-25, 04:24:02
1. Konkurencji nie badam z zasady. I nie zwalczam w taki, przypisywany mi sposób. Zresztą, co to dla mnie za konkurencja i w czym? :)
2. Wynik mojego badania był jak najbardziej słuszny i prawidłowy. Skonsultowałem go z kilkoma osobami spoza Forum.
3. Duchy, a szczególnie demony, potrafią się sprytnie maskować, więc u pewnych ważnych dla nich, a opętanych przez nie osób, mogą się w towarzystwie nie manifestować, a złośliwą działalność kontynuować "za plecami".
4. "Cudowny" ban, który ktoś mi założył wczoraj, a po którym nie ma śladu w historii działań moderacji, mnie wyjaśnia wiele. Kiedyś moja przyjaciółka dostała mail od nie wiadomo kogo (rzekomo z Indii), który miał ją skonfliktować ze mną. Ten numer z mailem łatwiej wykręcić. Jednakze wszystko wskazywało, że było to działanie z astralu. No ale... ban, po kórym nie ma sladu..., musiał wprowadzić ktoś, kto zna klucze moderacji.  Jeśli to zostało uczynione nie pod wpływem opętania, a na trzeźwo i przytomnie, to musi świadczyć o wyjątkowej podłości osoby, która to uczyniła. Podłości wobec zarówno mnie jak i właścicielki Forum.

OPĘTANIA się zdarzają, nawet w najlepszych rodzinach i nawet wśród najbardziej zaufanych znajomych.
Informacje o nich powinny raczej zachęcać do pokory wobec duchowej rzeczywistości, niż do sceptycyzmu.
Jeśli ktoś sam nie potrafi zbadać, to może poprosic o konsultacje u badacza, któremu ufa.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-09-25, 05:02:59
hydrozagadka
Podałaś przykłady moich rzekomo błednych diagnoz opętania.
Tymczasem w tych przypadkach było widoczne jak na dłoni, że z zachowaniami tych osób było co najmniej coś "nie tak". Bo jeśli na racjonalne argumenty ktoś reaguje nieopanowanymi emocjami i złośliwymi sankcjami, to przecież nie jest objawem zrównoważenia, czy zdrowia psychicznego?
Miałaś więc (żądane przez Ciebie) potwierdzenia opętania w postaci przejawów działań tych osób, ale je zlekceważyłaś. Nie wiem, z jakiego powodu, bo to już  nie moja sprawa. Jednak podejrzewam, że z powodów osobistych.
Ja też "widzę w tym niepokojącą tendencję. Którą warto uzdrowić."
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Lynd Seagull w 2016-09-25, 07:10:52
No ale... ban, po kórym nie ma sladu..., musiał wprowadzić ktoś, kto zna klucze moderacji.  Jeśli to zostało uczynione nie pod wpływem opętania, a na trzeźwo i przytomnie, to musi świadczyć o wyjątkowej podłości osoby, która to uczyniła. Podłości wobec zarówno mnie jak i właścicielki Forum.

Czekaj, to ja wczoraj siedziałem po nocy i próbowałem to rozwiązać a w zamian Ty mi nadal obrabiasz dupę na forum?
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-09-25, 07:54:50
Lynd
 Nie widzę związku. Tym razem podejrzewałbym krasnoludki, gdybym w nie wierzył.
Ale dziękuję za rozwikłanie przynajmniej części tej tajemniczej akcji :)
Zresztą, to o czym pisałem, akurat bywa zmienne, a nie trwałe. I chwała Bogu! :)
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-09-25, 14:32:25
Chcę przypomnieć, że:
1. Opętany nie dysponuje swoją wolą. Jego wola jest poddana opętującym istotom.
2. Nie pyta się opętujących duchów, czy zechcą łaskawie opuścić swoją ofiarę. Oczywiście, ofiara, która nie ma własnej woli, nie jest w stanie udzielić takiej zgody!
3. Egzorcyzm służy uwolnieniu opętanej osoby od opętujących ją istot i opętujących istot od ich żywiciela energetycznego. Na czym więc miałoby polegać szkodzenie podczas egzorcyzmu?
4. Kiedy nie ma zgody od opętanego i opętujących ją duchów egzorcysta iodwołuje się do "siły wyższej" i od niej uzyskuje zgodę na egzorcyzm zgodnie z Najwyższym Dobrem osoby opętanej i opętujących ją duchów.
a/ Takiej zgody może nie uzyskać, jeśli wolą opętanej osoby jest słuzenie opętującym ją istotom oraz
b/ Jeśli za opętaniem opowiada się szersza społeczność, która wierzy, że z opętania czerpie profity (to dotyczy wielu polityków, nie tylko z III Rzeszy, ale i z KE, a także niektórych "mistrzów" duchowych, channelingowców czy uzdrowicieli). 

Nie ma czegoś takiego, jak "opętanie bezobjawowe". Moze być najwyżej lekceważenie lub niedostrzeganie objawów.
Niektórzy, nie odwołując się do żadnych badań, widzą opetanie demoniczne u 2 ostatnich papierzy. I mają na to dowody z zakresu religioznastwa! Taki trend też istnieje.

GDYBY ISTNIAŁO NARZĘDZIE DO BADANIA OPĘTANIA NA PODST. OBJAWÓW MATERIALNYCH, PSYCHIATRZY JUŻ DAWNO POTRAFILIBY WYKRYWAĆ OPĘTANIE. Tymczasem daje się zauważyć pewne zachowania, które mogą sugerować opętanie, co psychiatrzy zazwyczaj określają jako schizofrenię czy paranoję.
Czasami objawy opętania są ukryte, a tylko opętana osoba popełnia błędy, z których nawet często nie zdaje sobie sprawy.
Z kolei objawy opetania u "mistrzów" duchowych uchodzą w społecznosci ich czcicieli za dowody głębokiego uduchowienia czy bożej  łaski!

OPĘTANIE JEST STANEM DUCHOWYM. Dlatego bada się je metodami umożliwiającymi stwierdzanie faktów na płaszczyznach (czy też planach) duchowych! Weryfikuje się je za pomocą narzędzi duchowych.
Jak na razie nie ma innej możliwości.

Z niepokojem obserwuję, że niektóre osoby z tego Forum znalazły się na niebezpiecznym zakręcie i mogą wylądować daleko od oświecenia. A to z powodu NEGACJI rozrózniającej swiadomości.

zainteresowało mnie to nawiązanie do rozróżniającej świadomości, więc przyglądając się temu przykładowi (w przekonaniu badaczy)  trafnej diagnozy , aż tak głębokiego że zaowocowało to "telefonem do opętanej" więc chciałbym zwrócić uwagę biorąc pod uwagę te wszystkie punkty że jest jakby pewna trójca której elementy warto odróżnić, a które jednocześnie ściśle się łączą czyli:

trafność - skuteczność - wiarygodność

i teraz w tym przypadku gdy uznajemy że kobieta na pewno  jest opętana więc nie może wyrazić zgody bo to co robi i mówi dyktuje jej obca wola (zgodnie z naszą diagnozą)  dzwonimy do takiej delikwentki i jej reakcje traktujemy jak rozmowę z opętującym duchem ; ) , następnie nie pytając o zgodę (ani ducha ani tejże poddanej woli ducha duszy, która pod wpływem obcej siły może błędnie wierzyć że jest to korzystne dla niej a gdy takie nie jest to przecież  nie jest zgodne z jej Najwyższym Dobrem, no chyba, że wierzymy, że jej destrukcja służy jej dobru? zresztą jeśli to osoba publiczna to jej działania nie służą ND ludzi którzy ponoszą skutki jej decyzji i się z nimi (w przypadku polityków częste) nie zgadzają więc chyba mają prawo do tego by usunąć przyczynę swoich cierpień zgodnie ze swoim i całego ogółu ND? zwłaszcza gdy sami temu podlegamy? )

... więc usuwamy obcego ducha, albo i legion ... i już  po zabiegu na odległość dzwonimy ponownie aby potwierdzić uwolnienie ... i tam miły głos dziękuje, że ją uwolniliśmy? albo choćby zmienia się jej nastawienie do nas,  przynajmniej taki schemat jest widoczny np. u TB Joshuy, często jest to utajone przed egzorcyzmem, ale  w trakcie się ujawnia, czyli bez wmawiania komukolwiek że jest opętany tylko jest to diagnozowane w taki sposób że ma przełożenie na praktykę, to jest bezdyskusyjne: albo ktoś jest opętany albo nie i to zwyczajnie widać,  a po uwolnieniu pojawiają są wyrazy wdzięczności uwolnionej duszy (uwolnionej od wpływu/dyktatu obcego ducha) i takie coś jest wg mnie nie tylko trafne, ale i skuteczne, a do tego wiarygodne dla samej zainteresowanej, a nie tylko w przekonaniu badacza i jemu podobnych...

gdy tego nie ma, same takie próby potwierdzania diagnozy opętania przez konsultowanie się z innymi, w dodatku tylko takimi którzy stosują te same kryteria co my  (np. przejęte od nas), jest tylko formą potwierdzenia zgodności z pewnymi założeniami, na pewno nie służy do uwiarygadniania tego w oczach najbardziej zainteresowanych, chyba że należą do grupy /są podatni bo w to wierzą etc.,
 nie zastąpi też skuteczności do której jest raptem wstępem,

więc dziwią mnie spory o trafność w wykonaniu tych u których nie idzie za tym skuteczność w danym przypadku, a tylko powołują się na to że innym też tak wyszło... gdzie oprócz zgodności przekonań nic więcej z tego nie wynika i na tym wyrażeniu opinii sobie poprzestają,

jak nie potrafisz tego udowodnić w praktyce to nie krusz kopii o mur swojej bezsilności i nie domagaj się uznania tego co twierdzisz od innych, zwłaszcza od tych opętanych, zamiast tego pokazuj przykłady w których się udało? : )

jako całość to jest właśnie taki dość prosty sposób weryfikacji trafności i skuteczności diagnoz opętania, a gdy nie idą za diagnozą skuteczne działania wtedy jest to tylko formą pozbawionego wpływu połowicznego podejścia, treningiem zgodności odczytów z podobnie nastawionymi osobami ( we wszystkich sądach w ZSRR orzekano np. te same przypadki bezobjawowej schizofrenii uzgadniając to ze sobą zgodnie z pewnymi założeniami i wytycznymi) , jest stratą czasu albo działaniami wplecionymi w jakieś tam manipulacje i wpływy, np. mającymi na celu dyskredytacje ludzi i  tego co robią, gdy w ramach zwalczania pewnych ideologii przypina się łatki z napisem "opętanie z którym nic się nie da zrobić", czyli opętanie zgodne z ND tych ludzi i ludzi którzy temu podlegają choć się z tym nie zgadzają?

zresztą mam wrażenie że takie czy inne formy radykalizacji postaw to wyraz bezsilności wynikający z braków w jednym z tych elementów czyli:
 trafności-skuteczności- wiarygodności
nad którymi warto by popracować, wtedy to co dla większości ludzi jest nieosiągalne i które to opętanie interpretują jako niezgodne z ND ,  staje się osiągalne odwołując się do mocy Boga i jego łaski, jak to widać na wielu przykładach choćby np. u TB Joshuy, stąd też m. in. jego popularność?


jak ktoś mi bębni do znudzenia do uszu, (chyba w nadziei że  wywierając takie presje przekona mnie do tego co głosi) że jeden czy drugi polityk nie ma prawa wpływać na nas bo jest  opętany albo jest strzygą i jednocześnie zaznacza, że nic z tym nie można zrobić, to jest to tylko forma tworzenia niezdrowej atmosfery wokół takich ludzi i próby angażowania innych w walkę ideologiczną, czyli pogłębianie konfliktu pewnych ideologii ... często jedną z których  również diagnozujący jest ewidentnie opętany, skrajne ideologie fanatyzują, radykalizują i przedstawia się w nich wszystko co jest z nią sprzeczne  w biało czarnych barwach... odsądzając od czci wiary drugą stronę, i to też jest sposób na diagnozę opętania/choroby Ducha wpływającej na umysł i zachowania któej przyczyny znajdują się na poziomie ideologicznym

tyle w kwestii odróżniania z mojej strony : )
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-09-25, 19:29:02
Prosiłbym o rozwagę. Lansowanie poglądów osób., które o egzorcyzmowaniu a takze o opetaniu nie mają pojęcia, może doprowadzić do wielkiego nieszczęscia, kiedy ktoś taką osobę potraktuje jako autorytet.
Opętanie to nie jest zabawa. I opinii o opętaniu nie można traktować na równi z cytowaniem hinduskich bajek.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: hydrozagadka w 2016-09-26, 02:52:48
No ale... ban, po kórym nie ma sladu..., musiał wprowadzić ktoś, kto zna klucze moderacji.  Jeśli to zostało uczynione nie pod wpływem opętania, a na trzeźwo i przytomnie, to musi świadczyć o wyjątkowej podłości osoby, która to uczyniła. Podłości wobec zarówno mnie jak i właścicielki Forum.

Przepraszam, czyżbyś coś sugerował? I jeśli tak, to komu?

Zaznaczam, że była administracja nie ma ŻADNEGO związku z tym tajemniczym banem.
Jedyny związek, jeśli chodzi o mnie, to taki, że Lynd koło 21:00 poprosił mnie o pomoc, jako byłego administratora. Czy mogę podpowiedzieć, gdzie w panelu lub w logach szukać informacji w takiej sytuacji.
Pomogłam niewiele, bo nie miałam wcześniej z czymś takim do czynienia - czyli że był ban, ale nie widać, kto go sprzedał, bo nie ma tej informacji w logach moderacji (które zablokowane są z automatu przed usuwaniem przez 24 godziny, zatem nic nie powinno z nich zniknąć przed upływem tego czasu).

Podałaś przykłady moich rzekomo błednych diagnoz opętania.
Tymczasem w tych przypadkach było widoczne jak na dłoni, że z zachowaniami tych osób było co najmniej coś "nie tak". Bo jeśli na racjonalne argumenty ktoś reaguje nieopanowanymi emocjami i złośliwymi sankcjami, to przecież nie jest objawem zrównoważenia, czy zdrowia psychicznego?
Miałaś więc (żądane przez Ciebie) potwierdzenia opętania w postaci przejawów działań tych osób, ale je zlekceważyłaś. Nie wiem, z jakiego powodu, bo to już  nie moja sprawa. Jednak podejrzewam, że z powodów osobistych.
Ja też "widzę w tym niepokojącą tendencję. Którą warto uzdrowić."

Leszku, w tym sęk, że opis "Tymczasem w tych przypadkach było widoczne jak na dłoni, że z zachowaniami tych osób było co najmniej coś "nie tak". Bo jeśli na racjonalne argumenty ktoś reaguje nieopanowanymi emocjami i złośliwymi sankcjami, to przecież nie jest objawem zrównoważenia, czy zdrowia psychicznego?" - dokładnie pasuje do Ciebie z końcówki lutego 2015.

Nie przemawiały do Ciebie racjonalne argumenty, szczególnie przez pierwsze dwa-trzy dni. Straszyłeś czarną dziurą, że coś grozi forum w ciągu ok. 6 dni, jeśli nie zostaniesz odblokowany i nie będziesz mógł dokończyć jakiejś misji  (nic, czym straszyłeś, się nie wydarzyło), oskarżałeś moderację o opętanie. Tylko dlatego, ze wykonywali swoje obowiązki, a Ty miałeś bana, a potem moderację postów przez jakiś czas.

Jednak przy Twoim ówczesnym zachowaniu, agresji słownej i atakach - to było jedyne właściwe rozwiązanie.

Życzę Ci byś w końcu zauważył, że od lat powtarzasz ten sam niekorzystny, również dla Ciebie, schemat działania.
Prowokowanie konfliktów, potem atakowanie "przeciwników" (lub osób, które za takie uważasz, a wcale nie muszą być Twoimi przeciwnikami).
Te przypadki powodują spory zgrzyt w odbiorze Ciebie i tego co nauczasz.

Szanuję Cię za Twoje książki, bardzo sensowne, wciąż cenię, co tam zostało napisane. Za Twoje medytacje.
Ale nie za agresję slowną i prowokacje.

I własnie dlatego, ze Cię szanuję, poruszam ten temat.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-09-26, 04:20:59
hydrozagadka
Niczego nie sugeruję, chociaż poszlaki mogłyby wskazywać na to, co SAMA napisałaś.
Jednakże Ciebie nie podejrzewam. A mojej opinii o podłości wykonawcy nie zmienię, nawet jeśli było to wynikiem opętania tej osoby (czego jestem na 100% pewny).
Natomiast, już wiem, jak można zrobić coś takiego nawet bez dostępu do środków i uprawnień, jakimi dysponuje moderacja.
Z oczywistych względów nie ujawnię sposobu, żeby nikomu więcej coś podobnego nie przyszło do głowy. Mam też pewność, że osoba, która to zrobiła, również nie ujawni, jak to się udało. Tym niemniej jakieś racjonalne wyjaśnienie leży w interesie moderacji, żeby forumowicze nie czuli się zagrożeni potencjalną możliwością zbanowania przez tajemniczego banownika, który mógłby się podszywać pod moderację. Ja do wyjaśnienia sytuacji wykorzystałem ścieżkę, która może być dla innych nie do przejścia. Ważne, że się wyjaśniło.

Co do przytoczonej przez Ciebie historii z lutego 2015, to zdecydowanie inaczej to odebrałaś / zinterpretowałaś niż pisałem. Ważne jest, że wówczas wreszcie racjonanie dogadaliśmy się z powodu mojej skłonności do ustępstw.
I z tego, co wiem, na tym forum, osoba, która robiła mi na złość, została obecnie pozbawiona takich możliwości.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Daniel w 2016-09-26, 08:22:25
Jako osoba, ktora sporo egzorcyzmowala (glownie w przeszlosci, dzisiaj okazjonalnie), jedno pytanko:
"1. Opętany nie dysponuje swoją wolą. Jego wola jest poddana opętującym istotom. (..) Oczywiście, ofiara, która nie ma własnej woli"
vs
"Takiej zgody może nie uzyskać, jeśli wolą opętanej osoby jest słuzenie opętującym ją istotom"

Czyli jak widzisz ten temat wolnej woli u opetanej osoby, jest czy jej nie ma?
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: pjm w 2016-09-26, 09:17:21
Daniel. Tu nie ma żadnej sprzeczności.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: AlohaState w 2016-09-26, 09:44:44
Natomiast, już wiem, jak można zrobić coś takiego nawet bez dostępu do środków i uprawnień, jakimi dysponuje moderacja.
Z oczywistych względów nie ujawnię sposobu, żeby nikomu więcej coś podobnego nie przyszło do głowy. Mam też pewność, że osoba, która to zrobiła, również nie ujawni, jak to się udało. Tym niemniej jakieś racjonalne wyjaśnienie leży w interesie moderacji, żeby forumowicze nie czuli się zagrożeni potencjalną możliwością zbanowania przez tajemniczego banownika, który mógłby się podszywać pod moderację. Ja do wyjaśnienia sytuacji wykorzystałem ścieżkę, która może być dla innych nie do przejścia. Ważne, że się wyjaśniło.

Jeśli jest taka wiedza praktyczna, to prośba o przekazanie jej do administracji forum. Może będzie to coś nowego.
Akurat nikt inny, oprócz Leszka, nie doświadczył takiego banowania bez zgody moderacji.
Każdy ban można łatwo odwrócić, więc proszę nie indukować użytkowników forum w jakieś obawy przed zagrożeniami, bo w informatyce zdarzają się takie sytuacje największym serwisom internetowym z milionowymi budżetami. To forum działa charytatywnie. Reklamy pokrywają tylko część kosztów jego utrzymania lub jest sporadycznie na zero. Nie wszystkie zgłaszane reklamy są zamieszczane i wiele pozytywnych opinii o czyiś usługach pozostaje bezpłatnie na forum.


               Tematy i działania szkodliwe dla forum i niezgodne z regulaminem będą moderowane. W tym tworzenie konfliktów, negatywne prowokacje, również pod pozorami dobrych intencji we wpisach (co ostatnio miało miejsce w kilku przypadkach), sianie fermentu w miejsce pozytywnych inspiracji, używanie różnych metod w celu dyskredytacji innych i działania mające takie znamiona np. insynuowanie i wytykanie ludziom wzorców pod pozorami omnipotencji, w tym nieomylności (ogólnie językiem rozwojowym: negatywna magia).
Regulamin forum http://przytomnyrozwoj.pl/index.php?topic=472.new#new
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Tom w 2016-09-26, 11:04:52
Jako osoba, ktora sporo egzorcyzmowala (glownie w przeszlosci, dzisiaj okazjonalnie), jedno pytanko:
"1. Opętany nie dysponuje swoją wolą. Jego wola jest poddana opętującym istotom. (..) Oczywiście, ofiara, która nie ma własnej woli"
vs
"Takiej zgody może nie uzyskać, jeśli wolą opętanej osoby jest słuzenie opętującym ją istotom"

Czyli jak widzisz ten temat wolnej woli u opetanej osoby, jest czy jej nie ma?


Opętujący byt ingeruje w dostępną i interesującą go część podświadomości danej osoby, więc w jednych sprawach może tej osobie mieszać w głowie, a w innych nie. Wolna wola jest więc zaburzona w takim stopniu, jakiego obszaru podświadomości opętanie dotyczy.

Przykładowo:
Zmarła osoba opętuje kogoś bliskiego, bo ma ogromną potrzebę :) dokończenia jakichś swoich ziemskich spraw. Takie opętanie to zaburzenie wolnej woli tylko w pewnym zakresie.
Albo:
Byt astralny opętuje kogoś tylko do celów związanych np. z paleniem papierosów, piciem alkoholu itp. Pilnuje więc aby ktoś trwał w nałogu, a do innych spraw bezpośrednio się nie miesza.

Czyli:
- w teorii opętanie może dotyczyć od 0 do 100% podświadomości
- w praktyce np. 30% to już jest sporo.

Ale wszystko zależy jeszcze od intencji do bycia opętanym - od zainteresowania danej osoby opętaniem...

Zawsze warto sprawdzić w jakim stopniu ktoś jest "za" a w jakim "przeciw" temu, że jest opętany.
Są różne przyczyny wynikające głównie z obciążeń karmicznych, w wyniku których opętane osoby podświadomie chcą być opętane, a przynajmniej na to pozwalają:
- misje, mediumizm, zachłanność na poczucie siły/władzy, a nawet chęć robienia szybkiej kariery (także scenicznej).


Podsumowując
- % opętania podświadomości to jeden aspekt opętania - tu jest zaburzenie wolnej woli,
- poziom zainteresowania opętaniem, to druga sprawa - tu wolna wola nie jest bezpośrednio zaburzona przez opętujące byty, ale są sprzyjające opętaniu obciążenia podświadomości (z czego oczywiście, odpowiednie byty chętnie korzystają, jak mają okazję).
W danej chwili ktoś może np. nie być opętany (zaburzenia wolnej woli więc nie ma), ale może być "zainteresowany" opętaniem, lub podatnym na nie np. z podanych wyżej powodów.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: hydrozagadka w 2016-09-26, 12:01:12
hydrozagadka
Niczego nie sugeruję, chociaż poszlaki mogłyby wskazywać na to, co SAMA napisałaś.

To znaczy? Bo nie wiem, przyznaję szczerze, co takiego napisałam, co wskazywałoby na poszlaki :)

Cytuj
Jednakże Ciebie nie podejrzewam. A mojej opinii o podłości wykonawcy nie zmienię, nawet jeśli było to wynikiem opętania tej osoby (czego jestem na 100% pewny).
Natomiast, już wiem, jak można zrobić coś takiego nawet bez dostępu do środków i uprawnień, jakimi dysponuje moderacja.
Z oczywistych względów nie ujawnię sposobu, żeby nikomu więcej coś podobnego nie przyszło do głowy. Mam też pewność, że osoba, która to zrobiła, również nie ujawni, jak to się udało. Tym niemniej jakieś racjonalne wyjaśnienie leży w interesie moderacji, żeby forumowicze nie czuli się zagrożeni potencjalną możliwością zbanowania przez tajemniczego banownika, który mógłby się podszywać pod moderację. Ja do wyjaśnienia sytuacji wykorzystałem ścieżkę, która może być dla innych nie do przejścia. Ważne, że się wyjaśniło.

Leszku, myślę, że jeśli podzielisz się z obecną administracją tym, co wiesz, można będzie uniknąć takich wydarzeń na przyszłość, czyli lepiej zabezpieczyć forum - jeśli jest to problem tego typu.
Dobrze jednak, ze coś się wyjaśniło.

Cytuj
Co do przytoczonej przez Ciebie historii z lutego 2015, to zdecydowanie inaczej to odebrałaś / zinterpretowałaś niż pisałem. Ważne jest, że wówczas wreszcie racjonanie dogadaliśmy się z powodu mojej skłonności do ustępstw.

Tak, w końcu się dogadaliśmy i to był plus, nie przeczę. Także ze względu na moje skłonności do ustępstw i tendencji do wyjaśniania, wygaszania konfliktów.

Cytuj
I z tego, co wiem, na tym forum, osoba, która robiła mi na złość, została obecnie pozbawiona takich możliwości.

No cóż, w tym przypadku nie wiem, o kogo chodzi.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-09-28, 09:51:58
Prosiłbym o rozwagę. Lansowanie poglądów osób., które o egzorcyzmowaniu a takze o opetaniu nie mają pojęcia, może doprowadzić do wielkiego nieszczęscia, kiedy ktoś taką osobę potraktuje jako autorytet.
Opętanie to nie jest zabawa. I opinii o opętaniu nie można traktować na równi z cytowaniem hinduskich bajek.
co do rozwagi:
 gdy z pozycji autorytetu określa się publicznie kogoś nieznanego jako opętanego na podstawie li tylko własnych wglądów/odczytów wahadła, zwłaszcza gdy o to nie prosił, bez dbałości o potwierdzanie tego, czyli gdy w efekcie nie ma jednego z tych co najmniej trzech elementów: trafności- wiarygodności-skuteczności,  często tylko szkodzi  zarówno tej osobie, jak i ostatecznie osobie domagającej się by inni uznali jego autorytet, co widzieliśmy na przykładzie tego telefonu "od zatroskanego przyjaciela" o opętaniu,

więc nie łączyłbym tego z "bajkami" hinduskimi, no chyba że wspominanie o tym w tym kontekście ma na  celu podważanie wartości takich obserwacji u ludzi którym wcześniej obrzydziło się hinduizm ( np. wmawiając im, że Wedy opętują, albo że ludzie stosujący hinduistyczne praktyki są opętani) i ma to być w domyśle tego kolejne potwierdzenie ... w takim wypadku rozumiem to podejście ; )
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-09-28, 13:42:56
Frisky
NIE ZNASZ SIĘ na temacie, więc się nie wymądrzaj!

Nie łączy się to z bajkami hinduskimi. Opowiadaj je dalej, ku uciesze częsci Forumowiczów. :)
Ale wymądrzanie sie na temat opętania sobie DARUJ, bo w tym zakresie nie masz ani wiedzy, ani doświadczenia! Nie znasz też hinduskich bajek, na których mógłbyś się oprzeć.

hydrozagadka
Podzieliłem się.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-09-28, 14:50:36
hehe, pewnie, w ogóle się nie znam, przecież tylko znawcy potrafią diagnozować tego rodzaju opętanie i tylko oni potrafią dostrzec uwolnienie się od niego ; ) więc powinienem uznać swoją niewiedzę i udać się na badania opętania skoro podważam ich kompetencje! bo  przecież jak się ktoś nie zna to ma ślepo wierzyć znawcom/ekspertom...
 
 ja  za to widzę na przykładzie jak się takie zachowanie w wykonaniu "znawców" przekłada na relacje i związane z nimi oddźwięki, gdy (choć to przecież niewyobrażalne dla znawców hehe) wychodzą z tym do ludzi dla których nie są znawcami i ekspertami, więc  nawet przyjmując że są to trafne wglądy (choć nawet tutaj nie ma zgodności, bo jest to czysto subiektywne,  a "dowody" i zgodność polega na pewnych wspólnych kryteriach i jednomyślność jest osiągana w ramach jednej grupy), to od samej takiej trafności tak czy siak daleko tu do skuteczności i budowanej na tym wiarygodności, której się taki uznany w swoich kręgach znawca domaga od kogoś spoza tego kręgu

więc doprawdy nie wiem czemu się wymądrzasz teraz w takim tonie wymagającego posłuchu znawcy i obrażonego cudzym dociekaniem autorytetu, który na dokładkę dla odwrócenia uwagi i pomniejszenia wartości tego przypina mi łatki związane z hinduizmem : D
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-09-28, 15:00:03
Frisky
NIE ZNASZ SIĘ na temacie, więc się nie wymądrzaj!
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Tess w 2016-09-28, 15:16:48

więc doprawdy nie wiem czemu się wymądrzasz teraz w takim tonie wymagającego posłuchu znawcy i obrażonego cudzym dociekaniem autorytetu,( ...)

To były Twoje słowa do Leszka.
A teraz Twoje do mnie :

Cytuj
Tess
i co z tego że napisałaś że nie jest to takie złe skoro wychodzi Ci że jest to złe, bo za dużo tego i owego na Twój gust? to jest jakieś sztuczne tworzenie problemów i narzucanie swoich wizji jak to powinno wyglądać, ale za przeproszeniem:  od kiedy Twój gust miałby być  takim ważnym wyznacznikiem, że miałoby się go stawiać ponad efekty osiągane w ten sposób, który Ci się nie podoba?   

Well ?
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-09-28, 15:32:56
Leszek
Cytuj
Frisky
NIE ZNASZ SIĘ na temacie, więc się nie wymądrzaj!

hehe jesteś bardzo przekonujący w tej roli... dla ludzi przekonanych że masz rację ; )
ale nie wymagaj ode mnie ślepej wiary, ani tego abym nagle uznał, że się nie znam i nie potrafię odróżnić opętanego od zdrowej osoby,  bo tak Ci się objawiło, czy odróżnić  wiarygodności budowanej na jakichś nie mających przełożenia na działania przekonaniach, od tej budowanej na trafności i związanej z nią skuteczności - ta pierwsza sprawdza się w jakichś tam grupach wyznawców, a ta druga wszędzie : )

Tess
doprawdy nie wiem o co Ci chodzi bo  piszę tutaj o trafności-skuteczności-wiarygodności właśnie, tak jak w tamtym wątku, gdzie chodziło o jakieś tam wzięte z głowy przekonania i uprzedzenia właśnie, gdzie działania na duża skalę skojarzone były z tym co negatywne,

 a tutaj Leszek stara się "udowodnić" swoje racje w oparciu o ... swoje przekonania, nawet mnie to w tym przypadku nie przekonuje, choć dostrzegam w wielu przypadkach trafność tego co pisze i do tego mam wrażenie że ktoś co rusz stara się mnie egzorcyzmować do stanu w którym objawi mi się "prawda" i wtedy przyjmę te cudze przekonania jako swoje ; )
 
PS zamiast chwytania się za słówka chętnie dokończyłbym rozmowę i dowiedział się dlaczego wydaje Ci się że jeśli coś jest na dużą skalę i z zaangażowaniem dużych pieniędzy w rd to z definicji jest złe? a nie jest złe wtedy gdy zostaje wypaczone? : )
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-09-28, 19:39:58
Frisky
Lepiej znajdź jakąś hinduską bajeczkę o tym, jak riszi rozpoznawali opętanie i co z nim robili. I czy uważali je za pomówienie? :)
Albo: egzorcyzmy wg: buddy, riszich, Sziwy, Kryszny, a na koniec może i Sorosa? :)
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-09-29, 09:00:03
Leszek
a tak mi się przypomniało co robił bodajże Sai Baba jak przyprowadzali mu opętaną osobę... zwyczajnie egzorcyzmował ją ; ) czyli między innymi po delikatnym "sponiewieraniu" intruza na koniec wyrywał niewielki pukiel włosów z czubka głowy  opętanego delikwenta wyciągając wraz nimi przyczynę?, ot taka technika, nie pamiętam w której książce o tym czytałem, więc nie znam więcej szczegółów
 (np. co dalej z tym puklem hehe) , ale tyle zapadło mi  w pamięć ze względu na to "skalpowanie" : ) 

Cytuj
jak riszi rozpoznawali opętanie i co z nim robili. I czy uważali je za pomówienie? :)
zapewne  nie przychodziło ludziom do głowy żeby traktować to jak pomówienie bo
a) zwykle przyprowadzano im takich delikwentów ze względu na dziwne zachowanie, więc
b) może dlatego nie uszczęśliwiali nieproszeni nieznajomych informacją o opętaniu, która była niezauważalna dla delikwenta, a
c) dostępna tylko im i podobnym do nich "wtajemniczonym", w dodatku
d) bez dbania o wiarygodność w oczach uszczęśliwianego, (który nie musiał też uznawać ich autorytetu na wstępie, choć pierwszy raz takiego gościa na oczy widział albo tylko  go słyszał) i
e) jednocześnie bez skutecznego usuwania tego w widoczny sposób,
f) nie było to też robione na odległość, może dlatego że nie znali wtedy telefonów ; )
nie wiem czy w ogóle  brali opłatę,  a jeśli już to czy z góry ustaloną stawkę, czy jako formę wdzięczności : )
 
więc można uniknąć takich przepychanek i nieporozumień tworzonych przez egzorcystów z przekonania, czy powołania, gdy
a)  raczej nikt nie ma wątpliwości że ta osoba jest/była opętana, coś jest z nią nie teges
b)  przebieg egzorcyzmu nie jest bezobjawowy, a
c) ludzie którzy doświadczyli uwolnienia czują dużą ulgę i zauważalną przez nich i obserwatorów zmianę samopoczucia/wyglądu/zachowania na lepsze, więc
d) i są wdzięczni za to
,
co zresztą można też zobaczyć np. na filmikach z TB Joshuą? : ) 

coś dla strategów egzorcyzmowania:
jeżeli kierując się współczuciem czujesz silną potrzebę uwolnienia kogoś od opętania (czyli zgodnie z wolą Boga i kierując się ND ), którego on/ona sam/a nie zauważa, może lepiej zrobić to bez informowania kogoś takiego o tym? może też tego nie zauważy i nie doceni hehe, ale przynajmniej nie będzie miała pretensji, że coś się jej wmawia albo że ją się oczernia, po co zaburzać sobie relacje z innymi w taki sposób, domagając się od nieznajomych uznania i wiary w nasze słowa które dla tego kogoś są bez pokrycia? : )
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-09-29, 09:50:19
a)  raczej nikt nie ma wątpliwości że ta osoba jest/była opętana, coś jest z nią nie teges
Kto nie ma wątpliwości, że Hillary Clinton jest opętana?
Pracuje na nią cały sztab wyborczy, ludzie, którzy ją widzą na co dzień, a jednak... lansują ją na Prezydenta zamiast zlecić egzorcyzmowanie! Oni nie mają wątpliwości, że wszystko jest w porządku. Podobnie myślą i czują "znajomi królika"; też nie mają wątpliwości,że wszystko jest OK.
Co więcej, przy opętaniu przez wyższy astral, osoba opętana wydaje się być bardziej uduchowioną i ogólnie może sprawiać dobre wrażenie.

b)  przebieg egzorcyzmu nie jest bezobjawowy
W znanych mi przypadkach po egzorcyzmie pojawiały się dość szybko, albo nawet natychmiast, objawy uwolnienia. Oczywiście, egzorcyzm nie wyglądał jak na filmach grozy. Znajomy ma nagranie szalejącego, wyjącego ducha, którego egzorcyzmował. 1 wyjący na kilkaset uwolnionych! Raz widziałem opętane dziecko w kościele, na które ksiądz reagował ogromną agresją. Nie przyszło mu jednak do głowy, że to opętanie.

c) ludzie którzy doświadczyli uwolnienia czują dużą ulgę i zauważalną przez nich i obserwatorów zmianę samopoczucia/wyglądu/zachowania na lepsze
To się zgadza.

d) i są wdzięczni za to
To też raczej jest normą.

Na czym więc polega Twój problem (nie tylko Twój)?
Na braku zrozumienia pkt. a). 


Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-09-30, 00:45:27
Diagnozowanie opętania, czyli pkt. a)
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1770509466536107&set=a.1462869873966736.1073741827.100007312114510&type=3
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-09-30, 07:48:29
Stary tekst, ale jary
Test podatności na opętanie.
http://www.ezosfera.pl/leszek/artykul/226
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-10-01, 17:05:18
Leszek
Cytuj
Na czym więc polega Twój problem (nie tylko Twój)?
Na braku zrozumienia pkt. a). 
chyba rozmawialiśmy o czymś innym, mogę napisać dla jasności o czym pisałem:
dawno mnie tak nie ubawił ten telefon do obcej kobiety informujący ją z troską o tym że oto (tadam!) została zdiagnozowana przez cały zespół badaczy jako opętana... i w związku z tym starałem się dociec co może skłonić ludzi do takiego odlotowego czynu i potem do takiego, a nie innego reagowania na odrzucenie tej (jakże oczywistej dla wszystkich badaczy i znawców tematu, informacji) przez tą uszczęśliwioną osobę, stąd wyszła mi na tapetę trójca święta trafności- skuteczności- wiarygodności, a cała reszta miała dla mnie poboczne znaczenie : )
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2016-10-01, 20:13:34
Dzwonienie do nieznanej osoby żeby jej powiedzieć, że jest opętana ?? :-D
hmmm
Musiało coś wywalić. Może chciał zrobić na niej wrażenie, a może tylko uważa że wszystkie dzieci są twoje?
Tytuł: Odp: Mam pytanie... - czyli do wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Michał486 w 2016-10-04, 08:26:24
Ciekawe czy strzyga lub inkarnowany demon może zostać opętany?
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-10-04, 09:29:01
Niedawno dotarł do mnie mail od osoby opętanej, przy okazji zaburzonej psychicznie (co nawet z treści wynika). Zacytuję, bo niektórzy tak właśnie myślą, kiedy dostają wynik badania:

"para się Pan
"uzdrawianiem" a nagle nie umie, albo nie chce nic zrobić. Dla
inteligentnego człowieka odpowiedź jest oczywista. A psychiatrą każdy
idiota się zasłania gdy mu brak argumentów. Jeśli wierzy Pan w złe
opętujące duchy nie powinien odsyłać Pan nikogo do psychiatry i na odwrót.
Naświetlam Panu tylko Pański problem. Gdyby był Pan uzdrowicielem
potraktowałby Pan moje słowa jako lekcję życia i dar. Ludzie prawdziwie
uduchowieni jeszcze nigdy nie odesłali mnie do psychiatry ani nie zauważyli
opętania.  Przeciwnie. Odsyłanie zła, które Pan wcześniej mi posłał też
opanował Pan do perfekcji. Ma Pan problemy z prawdą i zachłannością. Acha,
zwróci mi Pan we właściwym czasie wszystko co dobrego mi Szanowny Pan z
mojego życia zabrał, duchowego jak i materialnego. Jest Pan pod wpływem
blair wich tak jak cała rzesza "uzdrowicieli" ale przepędzać jej
się nie
opłaca, prawda? A może tak bardzo przyzwyczaił się Pan do pętania mnie że
zapomniał Pan o moim istnieniu? Byłam taka mała. Zabawne zaczęło być to
jak
tylko próbuję się od Pańskich spraw oddalić, sam Pan nagle pojawia się w
mojej aurze, tak z nikąd?  I te chanelle. To Pan nie zrozumiał treści moich
słów. TO PAN MA NATYCHMIAST ODCZEPIĆ SIĘ ODE MNIE, MOJEJ RODZINY, MOICH
PRZYJACIÓŁ, MOJEJ DUSZY CIAŁA I UMYSŁU, MOJEJ WIEDZY, MOICH DUSZ, ENERGII,
IDEI I POMYSŁÓW, OD WSZYSTKICH  M O I C H  SPRAW I WSZYSTKIEGO CO ZE MNĄ
ZWIĄZANE, RAZEM ZE SWOJĄ SZKOŁĄ I UCZNIAMI, DOTĄD AŻ NIE NAUCZY SIĘ PAN
SZANOWAĆ INNYCH ISTOT BOGA, NIŻ SWOJE. BO JAKOŚ DZIWNIE CUDOWNIE SIĘ CZUJĘ
GDY NIE DOSTAJĘ OD PANA CODZIENNEJ PORCJI ZŁEJ ENERGII.NIE JESTEM MATKĄ
BOSKĄ BY TO OCZYSZCZAĆ I NIC NIE WYSYŁAM. MA PAN INFEKCJE W AURZE I ODSYŁA
MI PAN CO DZIEŃ OD WIELU LAT SWOJE PROBLEMY. A TO NIE JEST MOJA SPRAWA.
BLOKUJE MNIE PAN SZTUCZKAMI MANIPULACYJNYMI, RYTUAŁAMI I MAGIĄ, OD LAT. P O
 C O !? JEŚLI NIE POTRAFI PAN PRZYJĄĆ ZWYKŁEJ KRYTYKI ANI PO LUDZKU TEGO
ODEPRZEĆ, CZYM PAN JEST?! TYM SWOIM R POD REGRESINGIEM SPĘTAŁ PAN LUDZI
MOCY LUB COŚ SPĘTAŁO,..."

Najważniejszy przekaz takich osób, czyli opętanych misjonarzy,  opiera się na przekonaniu:
"Gdyby był Pan uzdrowicielem potraktowałby Pan moje słowa jako lekcję życia i dar."
Czy ktoś się chce podpisać pod pouczeniami? :)
Tytuł: Odp: Odp: Mam pytanie... - czyli do wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-10-04, 09:34:43
Michał486
Może. A czemu by nie?
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2016-10-04, 09:34:59
Było jej chociaz odpisać, że NA PEWNO nie zajmujesz się błądzeniem po astralu i presjowaniem innych ludzi. I, że często się zdarza, że opętujące duchy przyjmuja postać znanych nauczycieli, żeby skuteczniej manipulować innymi. Może to jej pomoże
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-10-04, 09:38:37
Chyba jednak nie pomoże, bo kilku "uduchowionych" pracuje nad nią podtrzymując i nawet wzbogacając jej urojenia (co wynika z początku maila).
Na dodatek jeszcze wpadła w sidła braci A, którzy kształtują jej świadomość, czyli podpuszczają.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-10-07, 00:07:57
 przykłady sposobów uzdrawiania pewnej oświeconej świętej, która dożyła sędziwego wieku, czyli 125 lat, pierwszy zahacza o temat tego wątku:

Her method of healing was quite unique and entertaining. When anyone approached her for a cure, she would hold between her fingers, the painful or diseased part of the person concerned, and calling upon some imaginary being, simultaneously ordering the troublesome entity to quit. Surprisingly enough, this funny operation would impart instantaneous relief.
http://www.shreeswami.org/avatars/hazrat-babajan/
A Zorastrain child aged about 10 years had lost his eyesight altogether. His guardians brought him to Babajan, and when told of the sorry plight of the child, Babajan mumbled some words, and blew her breath upon his eyes. The child immediately recovered his eyesight and began to jump about joyfully saying “I can see now, I can see”.
Tytuł: Odp: Rok zwrotów energii karmicznych
Wiadomość wysłana przez: Arek w 2016-10-08, 00:00:38
Czy tylko mi sie wydaje ze USA ostatnio naprawde zaciekle dazy do konfliktu z rosja, tak jakby chcieli doprowadzic do wojny zanim trump wygra wybory. Mam wrazenie ze bombarduja rosje oskarzeniami dzien za dniem tym Bardziej Im rosja I asad blizej sa pokonania isis

Tytuł: Odp: Odp: Rok zwrotów energii karmicznych
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-10-08, 00:21:15
Bo tak jest.
Kiedy szaleństwo ogarnia polityków, aktywizują się również ezoterycy. No i całe rzesze duchów opętujących.
Wg cykli Kondratiewa Stany Zjednoczone już dawno powinny przestać być "żandarmem świata". Ale robią wszystko, by się utrzymać w tej roli. I obecnie są w taj samej fazie, co Hitler, kiedy zdecydował napaść na Związek Radziecki i co Napoleon, który napadł na Rosję.
Tak się dzieje, kiedy władzę nad ludźmi obejmują opętujące duchy związanie ze strukturami władzy astralnej. Obama, Clinton, czy amerykańscy wojskowi są tylko marionetkami odgrywającymi tu swoje role. Prawdopodobnie też zakładnikami, którzy mają teraz czas na spłacenie zobowiązań wobec swoich władców astralnych.
Tytuł: Odp: Wiarygodność i zaufanie
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-10-11, 16:47:22
WŁAŚNIE MI SIĘ OBJAWIŁA WERYFIKACJA WIARYGODNOSCI I OPĘTANIA.
Test jest bardzo prosty:
Na ile wiarygodni wydają Ci się Obama i Clintonowa?
Właściwa odpowiedź:
Na tyle, na ile sam jesteś opętany. Im bardziej, tym bardziej.
Miłej zabawy.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-10-11, 19:09:36
no to większość Amerykanów która wybrała swego czasu Obamę i ci którzy będą głosowali na Clinton to wszyscy są opętani ... ot i taka wiarygodność i wartość tego, za przeproszeniem, objawienia : D
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-10-11, 22:25:26
Jeśli większość popełnia szaleństwo, to nadal nie przestaje być  szaleństwem.
To wiedziano już w XVIII wieku :)
A że w oczach Wyborców opętani są wiarygodni, no to trudno.

PS podczas ostatnich wyborów Obama JESZCZE nie był opętany! Więc nie ma powodu do histeryzowania.
Prawdopodobnie wtedy dopiero zawarł pakt z siłami ciemności.

PS2
 Czy wiecie, że Obama zalegalizował lekcje satanizmu w szkołach?
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Kornel w 2016-10-12, 00:30:05
O żesz on !!!  Rzeczywiście

http://www.wykop.pl/link/3396097/prezydent-barack-obama-zalegalizowal-satanizm-w-usa/
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-10-12, 08:09:49
Leszek
ale Clinton wg Ciebie jest już opętana, więc ci dla których jest wiarygodna i zamierzają na nią głosować też są opętani, wszyscy bez wyjątku...zgodnie z Twym wczorajszym objawieniem i dającym pewne wyniki testem...
ot i USA, kraj milionów opętanych ludzi ; )
"Według sondażu Clinton ma poparcie 46 proc. ankietowanych, którzy deklarują zamiar głosowania w wyborach." (http://www.tvn24.pl)
... normalnie raj dla egzorcystów : D
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-10-12, 08:29:05
co do liczby opętanych w USA, ot takie  wyniki sondażu wśród Amerykanów z pytaniem czy Obama jest antychrystem hehe, dla 13% jest na pewno!,  kolejnych 13% pytanych nie jest pewnych (!), reszta czyli 73%  tych bardziej zdrowych na umyśle i nieopętanych uważa, że nie jest ; )
https://www.theguardian.com/world/2013/apr/02/americans-obama-anti-christ-conspiracy-theories
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Tess w 2016-10-12, 09:21:03
Nie wiem na ile to jest prawdziwa wiadomość ale to z dyskusji pod tym linkiem o zalegalizowaniu przez Obamę satanizmu :

Cytuj
 
Nic nie zalegalizował, bo satanizm zawsze był legalny. Gwarantuje im to wolność wyznawania religii. Ciekawostka: w Polsce w szkole publicznej można zorganizować lekcje satanizmu w ramach nauczania religii, ale musi być do tego odpowiednia liczba chętnych uczniów z pozwoleniami od rodziców. 

No comments.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-10-13, 07:46:23
Fricky
Nie wiem, skądu u Ciebie taka skłonnośc do histerii i przesady, a także do wypaczania sensu moich (a może wszystkich) wypowiedzi ?
To nie jest postawa adepta RD.
Adept RD najpierw próbuje dogłębnie zrozumieć, a dopiero póćniej się wypowiada.

Słowa "im więcej, tym więcej" nie znaczą, że "po równo". Zakłądają STOPNIOWANIE.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-10-13, 09:05:47
Leszek
nie wiem gdzie widzisz moją skłonność do histerii hehe, za to zastanawia mnie Twoja skłonność do wymyślania takich rzeczy w rodzaju tego dziwacznego testu na opętanie...a potem upór brnięcia w to mimo widomych oznak, że delikatnie mówiąc nie są zbyt praktyczne w użyciu ; )

Cytuj
Na ile wiarygodni wydają Ci się Obama i Clintonowa?
Właściwa odpowiedź:
Na tyle, na ile sam jesteś opętany. Im bardziej, tym bardziej.
Miłej zabawy.
więc tak jeszcze w ramach tej miłej zabawy, gdy niedawno Clinton straciła na wiarygodności w oczach wielu Amerykanów w związku z zatajeniem przez nią stanu zdrowia, czy to oznaczało że ktoś ich nagle wyegzorcyzmował? a może dlatego straciła, że zwyczajnie reagowali na to co zrobiła? przy tym jest tyle istotnych czynników i to kompletnie nie związanych z opętaniem, wpływających na  poparcie wobec pani Clinton, czy innych polityków, że robienie z tego takiego jednoznacznego testu na opętanie to kompletny absurd, więc powiedz proszę, że to taki  żart : ))

kolejnym, jeszcze większym absurdem jest ocena stopnia opętania na podstawie tego, jak bardzo wydaje się być komuś taki czy inny polityk wiarygodny,  ale skoro już stopniujemy, to mam jeszcze konkretne pytanie do tego Twojego testu:
jeśli komuś Obama wydaje się być wiarygodny, a Clinton już nie, (albo odwrotnie, teraz to chyba powszechniejsze) czy to oznacza, że ktoś taki jest tylko w 50% opętany? ; )

Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-10-14, 21:23:30
Im więcej, tym więcej.
I tak tego nie przemyślisz, więc nie pojmiesz. Trudno.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-10-15, 16:13:34
poparcie i zaufanie wobec Clinton w Polsce z lipca tego roku:
„kogo by poparli, gdyby mieli wziąć udział w amerykańskich wyborach”: 67 proc. wybrało Hillary Clinton, 16 proc. Donalda Trumpa.
https://oko.press/clinton-juz-wygrala-trumpem-polsce-2/

co ten wynik wiarygodności pani Clinton w oczach Polaków ma/miał wspólnego z poziomem ich opętania?
ano  nic, choć zawsze można sobie wyobrazić, że ma (niektórym się to nawet objawia)  i tak sobie na to patrzeć : )
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-10-15, 17:01:21
Czy badanie przeprowadzono na wiarygodnej grupie klientów Sorosa? :)

A tak poważnie, Polacy są tak ogłupieni, że nie więcej niż 9% orientuje się w polityce. Ale wypowiadać się chce ok 50%!
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-10-23, 17:50:14
Pomimo dziwacznych reakcji na moją prognozę dotyczącą społecznego postrzegania opętanej Clinton, mam dobrą wiadomość.
Jedynie 8% amerykańskich wyborców wspiera tę opętaną demonicznie satanistkę. 8% to bardzo dobry wynik! To mniej niż wynosi średnia opętań w społeczeństwie (eksperci liczą że ok. 10%).
Im więcej poparcia, tym więcej opętania.
Cieszy mnie, że społeczeństwo USA cechuje się wyższą moralnością i przytomnością niż jego przywódcy z tajnych bractw.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Ladaco w 2016-10-23, 19:17:37
Tylko 8%? Ale czy moze wspiera to znaczy cos wiecej niz popiera??? Caly czas przewidywane sa troche inne wyniki. To by malo bylo. Czy ja czegos nie rozumiem?

http://www.nytimes.com/interactive/2016/us/elections/polls.html

http://projects.fivethirtyeight.com/2016-election-forecast/
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-10-23, 19:48:04
Czerpiesz z innych źródeł :)
Teraz czas poczekać na wybory i zweryfikować. Bo moze za wcześnie pochwaliłem Amerykanów?
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2016-10-23, 20:42:20
A ty z jakich? Bo średnia poparcia dla Clinton z sondaży, w tym republikańskich, wynosi 47% wśród chętnych do głosowania, co znaczy że jeśli chce głosować ok 50% to Clinton popiera 23% ogółu populacji.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-10-23, 23:47:40
populacja wynosi tam ponad 300 milionów, z tego uprawnionych do głosowania jest mniej, np. :
Total number of Americans eligible to vote
218,959,000
Total number of Americans registered to vote
146,311,000
Total number of Americans who voted in the 2012 Presidential election
126,144,000
Percent of Americans who voted in the 2012 Presidential election
57.5 %
http://www.statisticbrain.com/voting-statistics/

tak czy siak twierdzenie że poziom poparcia dla Clinton powiązany jest z poziomem opętania to niezły odlot, ( więc gdy spadało poparcie dla Clinton w kampanii to by znaczyło że demony odstępowały i opętanych ubywało...)

nie zdziwiłbym się gdyby ktoś twierdził że poziom poparcia np. dla Kukiza pokazuje jaka część populacji podatna jest na spiskowe teorie i paranoje polityczne, ale to jest związek poglądów politycznych z politykiem i jego poglądami oraz działaniami, a nie łączenie opętania z poglądami i poparciami politycznymi : ))

czyżby ciężko opętany Cimoszewicz? ; )
"Cimoszewicz: Każdy, kto rozumie polski interes narodowy, powinien popierać Clinton"
http://wyborcza.pl/7,75399,20864818,cimoszewicz-izolacjonizm-trumpa-to-nie-jest-odpowiedz-na-wspolczesne.html

Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Sylvia w 2016-10-24, 10:57:58
Leszek
Czy to co piszesz o H.Clinton oznacza, że jesteś zwolennikiem głosowania na Trumpa, bo nadaje się na takie stanowisko i czy odbierasz go pozytywnie jako człowieka?
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Khmiel Ali w 2016-10-24, 11:55:55
A mi nie pasuje do końca ani T ani C, ale uważam że to akurat C stanowi większe zagrożenie dla pokoju na świecie. I patrząc z tej perspektywy stawiam na T.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-10-24, 15:20:55
Był grudzień 1981, kiedy to gen. Jaruzelski ogłosił doktrynę mniejszego zła i wprowadził ja w życie.
W tym roku tajne stowarzyszenia rządzące w USA zadbały o to, by obywatele mogli zagłosować na mniejsze zło. Opętana Clinton jest tyleż warta co op0ętany Hitler, gdy rzucił się na Związek Radziecki. I te same duchy ją opętują. Nie tylko ją, zresztą, bo by nie miała siły przebicia.
Obama wprowadził kult szatana jako kult państwowy. A organizacje broniace praw człowieka atakują Rosję za łamanie prawa do wyznawania satanizmu, gdyż w Rosji nie jest on kultem państwowym.
Czy jeszcze ktoś chce tu zobaczyć jakieś dobro?
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-10-25, 19:22:56
no tak to wygląda z punktu widzenia kogoś kto wyolbrzymia wpływy duchów na wiarygodność Clinton w oczach wyborców i sprowadza to co się dzieje do takich wpływów i zależności (świat duchów i spisków tajnych bractw), czyli takie czy inne uproszczenia i peryferyjne sprawy przedstawia jako decydujące, jeśli nie jedyne, ale oprócz tego ; )  ona jest wiarygodna głównie dla:
a) demokratów w USA którzy stanowią istotną siłę w tamtym kraju
b) ogólnie wszystkich tych którzy widzą w tym zbieżność z swoich interesów w kraju i w świecie z jej wyborem (o których mówił też Cimoszewicz dla której jest o wiele bardziej wiarygodna od Trumpa, co czyni go opętanym? )
c) wielu innych czynników dodatkowych np.:
"Clinton prowadzi wśród młodszych wyborców – poniżej 45 roku życia, natomiast Trump zyskuje przede wszystkim wśród wyborców starszych i słabo wykształconych."
http://www.polskieradio.com/news_det.aspx?id=108486&kat=18

i stąd wynika jej siła przebicia i wiarygodność... czy też jednak z siły opętujących ją i miliony Amerykanów duchów? oczywiście w przeciwieństwie do Rosji, gdzie nie ma opętanych, bo  tam się duchy odgania wódką i  rządzą tam anioły w ludzkich skórach ; )

no to zobaczmy jaki to kraj na świecie w którym zgodnie z testem na opętanie zaproponowanym przez Leszka jest najmniej opętanych a w którym najwięcej:
Instytuty WIN/Gallup przeprowadziły sondaż w 45 krajach aby sprawdzić, którego z kandydatów wolą ich mieszkańcy w wyborach prezydenckich w USA. Okazuje się, że jest tylko jeden kraj, w którym zwyciężył Donald Trump.
Tym krajem jest, jak się nietrudno domyśleć, Rosja. Na stanowisku prezydenta USA Trumpa chciałoby widzieć 33 proc. Rosjan, a tylko 10 proc. woli Hillary Clinton.
(...)
A gdzie Hillary Clinton zyskała największe poparcie? W Finlandii (86 proc., Trump tylko 7 proc.), Portugalii (85 do 5), Szwecji (82 do 7), Korei Południowej (82 do 3), Kolumbii (81 do 6), Meksyku (78 do 5) i Austrii (78 do 9).
Najsłabiej Clinton wygrała z Trumpem w Chinach (53 do 44), Palestynie (40 do 18) i w Indiach (49 do 27). Polska znalazła się wśród krajów, w których nie przeprowadzono sondażu. W Niemczech Clinton wygrała 77:8, we Francji 72:10, a w Wielkiej Brytanii 64:15, a w Irlandii 74:12"
http://reporters.pl/2884/ktore-kraje-swiata-wola-clinton-a-ktore-trumpa-sondaz-gallupa/

 i jeszcze dla aktywnie zaangażowanych w walki polityczne na skalę  międzynarodową i światową (a może i galaktyczną), przy użyciu tego egzotycznego oręża z pogranicza ezoteryki i religii:
"Czyny prezydenta Rosji świadczą o tym, że on, tak samo, jak i pierwszy w historii bratobójca Kain, został opętany przez szatana.
Te słowa znalazły się w oficjalnym komunikacie Patriarchy Kijowskiego i całej Rusi-Ukrainy Filareta, który został opublikowany na oficjalnej witrynie Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej Kijowskiego Patriarchatu."
http://www.wizyt.net/index.php?option=com_content&view=article&id=3371:-putin-jest-optany-przez-diaba-patriarcha-upc-kp-filaret-&catid=105:polityka&Itemid=205

Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-10-26, 09:41:45
 tak tyle co dwa dni temu śniło mi się, że zabijam demona - nie wiem skąd się wziął ale mam nadzieję, że nie stąd i że nikt tutaj nie był do niego przywiązany ; ) dla pewności wyrwałem mu mózg wraz z rdzeniem kręgowym, co by się już nie odrodził,  przez chwilę po tym wspaniałym wydarzeniu na moment pojawiło się takie odczucie na kształt poczucia winy ściśle związane z Jezusem, no ale dzisiaj dowiedziałem się że Jezus był awadhuta, a nie jamadhuta (więcej w wątku o hinduizmie), więc to może stąd taka rozbieżność, bo było to działanie związane raczej z tą drugą grupą wysłanników Boga ; )
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: stokrotka w 2016-10-26, 16:59:01
https://youtu.be/cK06SLFNQ1Q

Imagoterapia Kaczorowskiegp 2006  pt Egzorcyzmy
 you tube    Uwolnienia  duchowe
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-10-26, 18:16:11
Z terapeutycznego punktu widzenia to partactwo. Chociaż zaspokaja potrzeby mocnych wrażeń publiczności.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: stokrotka w 2016-10-27, 11:01:04
https://youtu.be/VFrpuzn7PWY   Ci klienci pisali przed egzorcyzmem  afirmacje ,medytowali  i modlili sie .
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-10-27, 11:20:32
I co z tego wynika?
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: jaskier w 2016-10-27, 17:12:12
Padaja imiona. Z regresingu pamietacie takie szczegoly?
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: pjm w 2016-10-27, 17:39:00
Imie nie m znaczenia. Dlatego rzeczy mało istotnych się nie pamięta. Co by mi było po moim imieniu i moich zabójców? W egzorcyzmach to już wcale nie ma znaczenia no chyba, że robi to  ksiądz. Ale wtedy pada tylko jedno imię. I co komu po tym? Poza tym kiedy czytałem o hipnozie reinkarnacyjnej i tam w hipnozie nikt nie pamiętał swojego imienia.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: DarkAngelbubu w 2016-10-27, 18:30:32
Padaja imiona. Z regresingu pamietacie takie szczegoly?

Tak.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-10-27, 20:22:52
Czasami przypomina się jakieś imię, ale to zazwyczaj nie ma większego znaczenia. No chyba, że to Hans :)
Oczywiście, żartowałem.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-10-28, 12:10:49
Ponieważ nikt nie zakumał. to napiszę wyraźnie:
Podczas opętania nie wykonuje się żadnych praktyk duchowych: ani afirmacji, ani medytacji, ani modlitw, ani regresingu!
Jeśli ktoś sobie ubzdurał,że bez żadnego doświadczenia uwolni się od opętujących go duchów, to jest w błędzie! Owszem, czasami cuda sie zdarzają. Ale to nie jest reguła.
W przypadku opętania, warto się zgłosić do doświadczonego egzorcysty i postępować zgodnie z jego wskazówkami!
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Sylvia w 2016-10-28, 13:44:49
Leszekl
Modlić się nie wolno, czyli łączyć z Bogiem i korzystać z jego łaski w każdej sytuacji? Chyba żartujesz?

 
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Michał486 w 2016-10-28, 14:01:10
Może to chodzi bardziej o poziom dostępnej świadomości.
W przypadku małej świadomości może nie ma sensu się modlić, i tak w tedy te modlitwy nie trafią do adresata.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Sylvia w 2016-10-28, 14:09:13
Oby pod wpływem takich tekstów, ktoś nie uznał, że już nic nie pomoże, bo ktoś stwierdził opętanie, a np. nie ma pieniędzy na egzorcystę i nie zrobił sobie krzywdy. ZAWSZE MOŻNA ZE WSZYSTKIM ZWRACAĆ SIĘ DO BOGA BEZPOŚREDNIO  W KAŻDEJ SYTUACJI.

Jeśli ktoś ma świadomość własnego opętania, tzn., że nie jest aż tak źle, żeby Bóg nie zadziałał pod wpływem własnej intencji jaką jest modlitwa.
Twierdzenie, że tylko "inni", a nie Bóg bezpośrednio może zadziałać we wszystkim, też uważam za błędne założenie związane z obciążeniami magicznymi lub innymi.
Inna sprawa, że  często wpływy astralne są nazywane opętaniem, jakby to było ciężkie opętanie i niepotrzebnie straszy się ludzi demonami i wrzuca w bezsilność. Opętanie opętaniu nie jest równe, więc warto nie przesadzać i nie tworzyć dodatkowych, negatywnych energii w tym temacie. Warto też nie życzyć sobie, żeby sprawdziło się, że ktoś jest opętany, bo to dopiero może być presją opętania i przy słabszych osobach się sprawdzi. Już się z tym spotkałam, że ktoś widzący w innych osobach opętanie, opętywał swoimi duchami lub wzorcami .
Najlepiej mieć duży dystans do tego tematu i powierzać się codziennie Bogu. Kontemplować boskie energie, bo zachłanność na takie tematy bywa zgubna.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Jajko w 2016-10-28, 16:20:33
>Oby pod wpływem takich tekstów, ktoś nie uznał, że już nic nie pomoże, bo ktoś stwierdził opętanie, a np. nie ma pieniędzy na >egzorcystę i nie zrobił sobie krzywdy

No ale przecież księża nie biorą pieniędzy za egzorcyzmy.. Przynajmniej ja nic o tym nie wiem.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-10-28, 17:37:59
witaj Jajko, ciekawe co się z Ciebie tu wykluje ; )
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2016-10-28, 17:49:16
Sylvia
Zwracac się można ale trzeba koniecznie pamiętać, że możemy nie być w stanie odróżnić czy odpowiedź przyszła od Boga czy od duchów. Są duchy tak wycwanione w manipulacjach że nawet dość zaawansowani jogini nie są w stanie ich zweryfikować - uznają to co przychodzi za cudne światło i będą myśleć że złapali Boga za nogi. Tymczasem będą poddawani obróbce i nowemu kodowaniu. Wezmą to za dobrą monetę i zrezygnują z egzorcyzmów. Stary chwyt to zabawa w dobre i złe duchy. Delikwent myśli że dobre ratują go przed złymi i próbuje słuchac tych dobrych. A te są tak samo wredne choć trudno sobie to wyobrazić :-D
Więc trzeba to co przychodzi w modlitwie jak jesteśmy opętani traktować z bardzo dużą dozą ostrożności. Jak czujemy się lepiej - Ok to jest potrzebne ale nie rezygnujmy z egzorcyzmów i nie dajmy się zwieść że jest już po sprawie.

Ja rozumiem, że podczas opętania jest zawsze jakaś część świadomości, która nie jest poddana wpływowi opętującemu i w praktyce istnieje potrzeba jej chronienia i jesli się da rozszerzania. Jak ktoś umie to robić to powinien to robić.

No i nie wierzę że nie można pożyczyć 300 zł jak się nie ma. Chociażby w banku.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Mariusz w 2016-10-28, 17:53:58
>Oby pod wpływem takich tekstów, ktoś nie uznał, że już nic nie pomoże, bo ktoś stwierdził opętanie, a np. nie ma pieniędzy na >egzorcystę i nie zrobił sobie krzywdy

No ale przecież księża nie biorą pieniędzy za egzorcyzmy.. Przynajmniej ja nic o tym nie wiem.

No proszę - więc istnieje usługa za którą księża nie biorą pieniędzy :-) Oj tam ojtam. Biorą co łaska. A wierni pewnie w takich sytuacjach rzucają minimum z 1000 zeta, bo kto by chciał byc opętany przez samego Lucyfera :-)
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Jajko w 2016-10-28, 18:02:01
>co się z Ciebie tu wykluje
Heyka, się zobaczy ;) Dzięki za powitanie!Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-10-28, 18:29:38
jeżeli ktoś czuje się tak źle że nie może wykonywać żadnych praktyk duchowych i czuje wręcz do nich jak i do tego co pozytywne oraz do Boga obrzydzenie, to może być objawem opętania i wtedy faktycznie warto zwrócić się o pomoc do egzorcysty z zewnątrz, bo jest to istotny dominujący wpływ wart usunięcia przez specjalistę

 często warto też wspierać się pomocą innych w uwalnianiu się od negatywnych wpływów i podłączeń większego i mniejszego kalibru, ale gdy jesteśmy w stanie  modlić się, afirmować czy medytować to znaczy że możemy samemu przełamywać wiele z tych wpływów, zwłaszcza odwołując się do mocy Boga Wszechmogącego - iluzja związana m. in. z opętującymi duchami jest związana z wyobrażeniami u których podstawy jest wiara, że jesteśmy oddzieleni od Boga i że  nie możemy odwoływać się do jego Wszechmocy, podczas gdy zarówno na duchowej ścieżce jak i w życiu ; ) duchów obowiązuje zasada, że duma a zwłaszcza udawanie Wszechmocnego niezbyt dobrze się kończy na dłuższą metę, a wszystkie modlitwy tak czy siak docierają do jedynego czyli Wszechobecnego Boga

co do rozróżniania źródła odpowiedzi to warto wziąć poprawkę na filtry ego, umysłu i intelektu - problem jest ten sam niezależnie od tego czy ktoś się pod to podczepia i nami manipuluje (np. łechtając nasze ego, wywołując obrazy i wizje wspaniałości etc.) w postaci żyjącego człowieka, istoty albo ducha, czy też sami sobie robimy kuku   
 
więc nie ma co kombinować na temat opętań i wpływów które są dla nas niewidoczne, a często też nieodczuwalne, czyli gdy jest to wydumane i nieistotne na tym czy innym etapie, bo można przedobrzyć w podejrzliwości czyli braku zaufania, które owocuje pomieszaniem pojęć i paranojami, gdzie nagle "widzi się" drugie i trzecie dno, w skrajnych przypadkach wszystko wokół jawi się jako wypaczone i zmanipulowane,  a w sumie to się to jedynie wyobraża i w efekcie zatraca się w tym proste zasady i wyznaczniki - gdy nawet dobro jawi się jako zmanipulowane świadczy to raczej o pielęgnowaniu negatywnej tendencji - alternatywą może być współczująca uważność, ufająca świadomość, pozytywna wola,  czy jak to zwał

  siłą pozytywnych celów, takiegoż nastawienia, modlitw i  praktyk w pewnym momencie sprawimy, że znajdziemy rozwiązanie dla takich czy innych również ukrytych problemów i wpływów, niezależnie czy będą to własne metody czy pomoc ze strony innych, czy jakiś mix, wtedy mamy zaufanie i pewność że jest to właściwe i celowe,   do momentu oświecenia błądzenie i zaślepienie jest jakoś tam wpisane w drogę, podobnie jak karma  i nie demonizowałbym ulegania takim czy innym wpływom, zwłaszcza takich niewidocznych które nie zaburzają praktyk duchowych, życia i samopoczucia,

 takie podejście w którym dominuje podejrzliwość samo w sobie jest zaproszeniem dla negatywnych wpływów, zresztą gdy ktoś ma negatywne tendencje i wzorce w sobie to zawsze coś przyciągnie jako skutek, czy to sytuacje, żywych ludzi czy jakieś istoty albo duchy,  więc w każdym stanie i sytuacji warto pracować z przyczynami w sobie  : )
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-10-28, 18:34:53
>co się z Ciebie tu wykluje
Heyka, się zobaczy ;) Dzięki za powitanie!
po skorupce można rozpoznać jakiż to będzie ptaszek, może opisz siebie w kilku słowach ; )   
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Jajko w 2016-10-28, 20:20:12
>może opisz siebie w kilku słowach ; )
Twarda skorupa, walę od środka, ale nie mogę się przebić ;) Potrzebuję pierdyknięcia z zewnątrz ;)
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-10-28, 20:35:09
Egzorcyzmy i opętanie to tematy trudne, którymi nie trzeba się zajmować w duchowej praktyce. A szczególnie nie wskazane jest śledzenie informacji w celach teoriopoznawczych. Egzorcyzmy i opętanie dotyczą tych, którzy zboczyli z duchowej ścieżki, którzy pomylili boską inspirację z inspiracją od duchów, demonów, diabłów, polityków, kosmitów, krasnoludków itd.
Jeśli ktoś nie potrafił rozeznać jakości źródła informacji do tego stopnia, że uległ opętaniu, to jakim cudem nagle może zacząć kierować swoje modlitwy do Boga? Jakim cudem może sie skutecznie modlić o uwolnienie od opętania? Jakie to istoty przyjdą mu z pomocą? Może Bóg, na którego jest zamknięty? A może Bóg, który jest tylko jego wyobrażeniem w astralu?
Musiałby nastąpić CUD!
Tym niemniej cuda się zdarzają, co jest wyjątkiem, a nie regułą.
Zauważyć u siebie opętane może tylko osoba samoświadoma. Osoba samoświadoma bardzo rzadko ulega opętaniu. Taki przypadek może się wiązać z karmicznym uzależnieniem lub karmicznymi inicjacjami.
Większość przypadków opętania zdarza się osobom nieświadomym siebie czy nieświadomym źródeł informacji (wibracje, jakość przekazu itp.), nie posiadającym rozróżniającej świadomości, a przy tym zadufanym i zapatrzonym w siebie, jak w święty obrazek. Często zdarza się misjonarzom, dla których misja jest ważniejsza od wszystkiego. Przypadki opętania zdarzają się u tych, którzy przebywają na szlakach astralnych lub w otoczeniu opętanych. No i osobom ćpającym (te przodują w zarozumialstwie).
Częste są opętania wśród uzdrowicieli, którzy zapomnieli o BHP i przy okazji świadczenia usług uzdrawiających chcą uchodzić za Wielkich Mistrzów Duchowych, bo mają jakieś "przekazy". Zazwyczaj są to opętania przez "biały astral", które dotykają również źle przygotowanych kandydatów na Mistrzów duchowych (misjonarzy). Wielu z nich inicjacje przeszło jeszcze przed ostatnim wcieleniem, w astralu.
Pomijam fakt, że wiele osób nie zauważa w ogóle swego opętania. Rzadko zauważają je też znajomi. A już szczególne przypadki dotyczą sytuacji, kiedy Mistrz jest uznawany za emanującego boskością, gdy rzeczywiście jest opętany! Jaki Mistrz, tacy uczniowie. Jakie intencje uczniów, taki Mistrz. I tak większość adeptów RD nie posiada zdolności jasnowidzenia czy daru rozróżniania duchów. Żyją więc wyobrażeniami i spijają święte słowa Mistrza, nawet jeśli go opętało. Dzięki nim opętanym "mistrzom" wiedzie sie dobrze.
Jak pisałem na wstępie, temat jest trudny!
Osobnik opętany najczęściej będzie zaprzeczał, że może być opętany. Będzie się złośliwie naśmiewał z tych, którzy mu to sugerują. Często możemy od takiego usłyszeć: "to nie ja, to oni!". Przyznanie się do opętania jest tym trudniejsze, im bardziej fałszywą samoocenę zbudował sobie opętany osobnik. Szczegóły pozostawmy egzorcystom, którzy się na tym znają :)

Zapewnianie opętanych, że sobie dadzą radę bez fachowego egzorcysty, jest zwykłym mamieniem ich misją niemożliwą. Owszem, raz na jakiś czas się komuś udaje, jednak większość cierpi tak długo, aż zdecydują sie zapłacić fachowcowi. I potem jeszcze mają pretensje do całego świata,że przecież medytowali, afirmowali i modlili się, a NIC im nie pomogło! No nie pomogło, bo nie mogło pomóc.
Opętanie nie dotyczy ludzi mających wolną wolę. Dotyczy osób, których wola została SPARALIŻOWANA przez wpływ zewnętrzny!
Myślenie i mówienie o osobach opętanych tak, jakby to były osoby normalne, zachowujące się zgodnie z logiką i przewidywalnie, to największy błąd tych, którzy wiedzą o opętaniu, ale nie przyjmują do wiadomości, że takie osoby trzeba traktować WYJĄTKOWO.

Podsumowując:
1 Egzorcyzmy powinien wykonywać fachowiec, a przynajmniej osoba, która się tego uczy.
2. Zniechęcanie osób opętanych do przyjęcia fachowej pomocy tylko pogarsza ich stan i przedłuża cierpienia zarówno ich, jak i ich bliskich.
3. Dyskutowanie na temat opętania i egzorcyzmów trzeba powierzyć fachowcom, bo to temat zbyt trudny, żeby go dyskutować wg widzimisię osób nie doświadczonych, którym się tylko wydaje, że coś mają do powiedzenia w temacie, a doświadczenia 0!
4. Dyskutowanie na temat opętania i egzorcyzmów wprowadza nas w takie pole wibracji, które może nas przybliżyć do opętania, albo wytworzyć podatność na opętanie. To nie jest rozrywka dla nudzących się rozwojowców.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-10-28, 21:48:23
>może opisz siebie w kilku słowach ; )
Twarda skorupa, walę od środka, ale nie mogę się przebić ;) Potrzebuję pierdyknięcia z zewnątrz ;)
hehe, Jajko,  swojego dzioba co by od środka porządnie walnąć nie masz? wstępnie wychodzi,  że dzięcioł z Ciebie raczej nie będzie  ; )
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Jajko w 2016-10-28, 22:00:18
>czy nieświadomym źródeł informacji

Bo to jest ciężki temat.  Trzeba mieć oczy z tyłu i z przodu ;) Weźmy np. homeopatię - Samuel Hahnemann - ojciec homeopatii, który wg moich źródeł jest zdepko "czarnawy", wszystkie składy leków pozyskał jako medium. Wszystkie, bez wyjątku.  Kto więc mógł się chcieć z nim komunikować? No kto? Najprawdopodobniej drugi "czarnawy" Oby się nie okazało, że leczenie homeopatyczne, to takt naprawdę jakiś pakt (?? czarna magia??). Skąd możesz wiedzieć, że się opętaniem w przyszłym wcieleniu nie skończy?
NB Pewnie wiecie, ale np. w Szwajcarii homeopatia jest normalnie refundowana, a np. w Niemczech znaleźć pediatrę - nie homeopatę - to jest wyzwanie..
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-10-29, 02:43:25
Zdarza się, że czasami poprzez channeling przychodzi coś dobrego i bezpiecznego. To tym bardziej ciekawe, że wówczas obowiązywały jeszcze inne pojęcia (np. medium, a nie channel).
Samuel Hahnemann wg mnie ma bardzo mało mechanizmów destrukcji i autodestrukcji. ERD ok 24/ 25. To na obecną chwilę. Na tamten czas też nie wykazywał objawów opętania.

Ale już gnostycki (przy okazji wspaniały terapeutycznie) Kurs Cudów został podyktowany kobiecie - psycholog, która tego w ogóle nie akceptowała.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-10-29, 08:19:57
Jajko : )
Cytuj
Weźmy np. homeopatię - Samuel Hahnemann - ojciec homeopatii, który wg moich źródeł jest zdepko "czarnawy", wszystkie składy leków pozyskał jako medium. Wszystkie, bez wyjątku
a skąd masz to info? zwykle podaje się że testował różne substancje  na sobie i rodzinie, więc była to wiedza doświadczalna a nie objawiona przez duchy, czy jakieś istoty, przykładowo:
"Rozpoczął on praktykę jako młody lekarz, lecz ówczesne środki lecznicze były bardzo agresywne, a wyniki leczenia mierne, to tak zniechęciło młodego lekarza do pracy, że nawet zrezygnował czasowo z praktyki. Zarabiał na życie tłumaczeniami (władał biegle 6-cioma językami: niemieckim, francuskim, angielskim, włoskim, łaciną i greką). W ten sposób dotarł do pracy Wiliama Cullen’a, w której opisuje zastosowanie chininy w leczeniu gorączki w przebiegu malarii. Temat chininy i jej działania był przyczyną do rozpoczęcia szeregu doświadczeń na sobie samym i osobach ze swego otoczenia. Początkowo prowadził doświadczenia i obserwacje z chininą, a następnie rozszerzył je na inne substancje toksyczne (rtęć, wilcza jagoda, naparstnica). Doświadczenia i obserwacje prowadził systematycznie przez kilka lat, a następnie spisał je i opisał każdy lek w dziele Materia medica. Efekty jego obserwacji do dziś są wykorzystywane w nauce homeopatii."
https://www.doz.pl/czytelnia/a1264-Historia_homeopatii
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: stokrotka w 2016-10-29, 14:10:41
https://d-nm.ppstatic.pl/kadr/k/r/46/cc/5630a0f8f0b89_o,size,933x0,q,70,h,3b6a70.jpg
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Jajko w 2016-10-29, 20:18:04
@Leszek
Dzisiaj mogę mieć dużo wzorców autodesktrukcji i opętanie na karku, może jeszcze ERD motyla, a za 10 lat mogę być mistrzem :). Leszek, tu i teraz się liczy, nie jesteś w stanie podać jego parametrów jak zaczynał.
@Frisky
Jeszcze kilka lat temu sposób w jaki pozyskiwał receptury widniał w wikipedii , ale widocznie dział marketingu Boirona albo Heela to zakwestionował ;)
Wrzuć sobie może w google: hahnemann + occult. Jest tego naprawdę mnóstwo. Jakbyś się leczył homeopatycznie to by Ci nawet do głowy nie przyszło, ze jedna osoba w ciągu jednego życia byłaby w stanie tego dokonać. To jest fizycznie niemożliwe. Testowanie leków homeopatycznych to są wieki. Homeopatia nie działa  od razu jak alopatyczne specyfiki... Często subtelne zmiany są po 3 czy 6 miesiącach zażywania leku. Że homeopatia działa nie mam żadnych wątpliwości, ale jaka jest tego cena? Moje zainteresowanie pochodzeniem energii, która uzdrawia w homeopatii pojawiło się w momencie, gdy na recepcji lekarza homeopaty, do którego chodziłem zobaczyłem pobitą recepcjonistke. (Przeczuwałem wcześniej, ze miała z nim romans...) Jakoś mi to wszystko do boskiego uzdrawiania nie pasowało...
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-10-29, 21:57:22
Jajko
Wykluj się i nie pouczaj kur :)

Co do metody pozyskiwania informacji przez Samuela Hahnemanna masz zupełną rację.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-10-29, 23:11:35
ciekawe czy to można podpiąć pod opętanie:
"Syndrom jerozolimski to zespół zaburzeń urojeniowych, których doświadczają turyści i pielgrzymi odwiedzający Izrael, a w szczególności Jerozolimę. Kiedy znajdą się w miejscach świętych, bezpośrednio związanych z biblijnymi historiami, doznają szoku, najprawdopodobniej na skutek dysonansu związanego z ich oczekiwaniami i wyobrażeniami na temat Ziemi Świętej. Bywa, że zaczynają się utożsamiać z biblijnymi postaciami. Na zaburzenia cierpią głównie mężczyźni w wieku 20-30 lat. Dotyka ono nie tylko chrześcijan, ale również Żydów. Co ciekawe, Ci pierwsi częściej utożsamiają się z postaciami z Nowego Testamentu, np. Janem Chrzcicielem czy Jezusem, natomiast Żydzi raczej z królem Dawidem, Mojżeszem itp., czyli z postaciami znanymi ze Starego Testamentu. Zwykle objawy syndromu jerozolimskiego ustępują samoistnie zaraz po powrocie do domu."
http://podroze.onet.pl/aktualnosci/turysta-ukryl-sie-w-grotach-sedecjasza-i-cala-noc-szukal-tam-legendarnego-skarbu/zxc3sw
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-10-30, 00:19:31
Jajko : )
ja tam wolę polegać na źródłowych tekstach jeśli są dostępne, np. analizować umowę a nie jej (z drugiej albo trzeciej ręki) interpretacje, bo często ludzie dodają swoje trzy grosze albo i wręcz wypaczają pod swoje założenia i skłonności, zdarza się że nie znają tego o czym mówią, a mówią tylko o swoich albo przejętych od innych wyobrażeniach
więc zainspirowany zerknąłem na jego tekst i nie widać tam wpływów ani odwołań do jakichś pośredników ani tego że był medium w znaczeniu channelingu, są tam i owszem odwołania do Stwórcy i Zachowawcy, tudzież teksty o sile życiowej od Stwórcy pochodzącej, przy tym jednocześnie gościu stawiał jak sam tam pisze na obserwacje,  refleksje i doświadczenia, poczynając od odkrycia (ponownego)tej zasady by podobne leczyć podobnym a na doświadczeniach z różnymi substancjami kończąc, ale to takie pierwsze wrażenie,
 
interesuje mnie czemu uważasz że nie było to w ludzkiej mocy żeby tego w taki sposób dokonał, w tym czasie i że potrzeba na to wieków??
ok, trochę jeszcze poczytam to może mnie oświeci czemu to się ludziom kojarzy z mediumizmem, a nie doświadczalnym badaniem (wpływu i sposobów regulacji) siły życiowej w klimatach praktycznego odkrywania praw Stwórcy i Natury, np. polecam paragraf 20 ze strony 57 jego książki (93 strona w pdfie), ale nie tylko:
  https://ia802709.us.archive.org/35/items/organonmedicine00hahngoog/organonmedicine00hahngoog.pdf


Cytuj
Moje zainteresowanie pochodzeniem energii, która uzdrawia w homeopatii pojawiło się w momencie, gdy na recepcji lekarza homeopaty, do którego chodziłem zobaczyłem pobitą recepcjonistke. (Przeczuwałem wcześniej, ze miała z nim romans...) Jakoś mi to wszystko do boskiego uzdrawiania nie pasowało...
ale co ma piernik do wiatraka? jeżeli spotykasz się z jakimś nawiedzonym nauczycielem jogi to na tej podstawie oceniasz wartość jogi jako takiej? a gdy masz do czynienia z molestującymi księżmi to na tej podstawie oceniasz przesłanie Jezusa odnośnie miłości?
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-10-30, 08:26:58
A propos syndromu jerozolimskiego.
Jerozolima jest miastem wyjątkowym. Mają to swoje świątynie wszystkie wyznania wyrastające z pnia judeo chrześcijansatwa. Miasto odwiedzają wyznawcy różnych religii, które niejednokrotnie są z sobą w konflikcie. Sama Bazylika Grobu Pańskiego ma 7 współwłaścicieli i współzarządców, którzy często dogadać się z sobą nie potrafią (a raczej nie chcą). Wszystko (albo prawie wszystko) kręci się tu wokół Męki Pańskiej. Nawet muzułmanie czerpią z tego profity :)
Wiedząc o konfliktach między poszczególnymi grupami wyznawców "Boga Jedynego" i powszechnej miłości bliźniego, władze Izraela wprowadziły zakaz agitacji religijnej, za złamanie którego grozi kara do 7 lat więzienia. Tym niemniej zdarzają się potyczki i bójki między poszczególnymi sektami chrześcijańskimi dumnie zwanymi "kościołami".
Do Jerozolimy zjeżdżają obłąkańcy z całego świata chrześcijańskiego, muzułmańskiego i judaistycznego (pod Meczetem Al Aksa znajdują się fundamenty jedynej żydowskiej świątyni Salomona, której częścią jest ściana płaczu). To musi rzutować na atmosferę mentalną i emocjonalną miasta.
Powszechne wariactwo ma tu solidne podstawy prawne: oficjalnie Jerozolima wchodzi w skład państwa Jordanii (wg ONZ), rzeczywiście, władzę sprawują obywatele Izraela (policja, urzędy), a właścicielem ponad 70% obiektów jest jeden z zakonów katolickich (chyba Franciszkanie). Miejscowi Żydzi pozostają w konflikcie, gdyż należą do wzajemnie zwalczających się sekt, z których chasydzi cieszą się powszechną nienawiścią.
To wszystko wypadkowo stwarza astral miejsca w postaci totalnego pomieszania z poplątaniem, czasami wręcz obłędu.
Ludzie słabi psychicznie, liczący na niezwykły cud obcowania w tym miejscu z Bogiem, otwierają sie na wpływy tego powszechnego obłędu. Wpadają w religijną głupawkę, która tu jest normą. Mogą nawet popadać pod wpływy astralne. Ale to nie jest opętanie.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-10-30, 10:20:56
Leszek
hehe, tekst jak z ezoterycznego przewodnika po znanych miejscach kultu ; )

podczytałem jeszcze o tym syndromie tutaj :
http://www.psychologia-spoleczna.pl/aktualnosci/1985-syndrom-jerozolimski.html
 piszą tam o trzech grupach
"Do pierwszej grupy zaliczono  pacjentów, którym w przeszłości rozpoznano zaburzenie psychotyczne lub schizofrenię. Często przybywali do Jerozolimy pod wpływem urojeń religijnych. Niektórzy z nich identyfikowali się z postaciami Starego lub Nowego Testamentu.

Do drugiej grupy  należały osoby z zaburzeniami osobowości lub myślami nadwartościowymi. Byli to często fanatycy religijni, u których główne treści myślenia dotyczyły wątków religijnych. Osoby te najlepiej czuły się w grupie wyznawców, co często miało potęgować doznania religijne.

Trzecia grupa wydaje się najciekawsza. Reprezentują ją zdrowi ludzie, o dość stabilnej pozycji. Przyjeżdżają  do Jerozolimy jako zwykli turyści, bez szczególnego celu. Są zwykle w towarzystwie przyjaciół lub rodziny. U tych osób po przybyciu do Jerozolimy rozwija się ostry epizod psychotyczny. Początkowo występuje niepokój, pobudzenie, potem osoba taka pragnie oddzielić się od grupy lub rodziny i samotnie zwiedzać miasto. Następnie odczuwa potrzebę oczyszczania się, może przywdziać białe prześcieradło i wykrzykiwać lub śpiewać głośno psalmy lub wersety. U tej grupy chorych zwykle nie występują omamy wzrokowe ani słuchowe. Ich stan powraca do normy w ciągu 5-7 dni. Jest to zatem krótki epizod psychotyczny z pełnym wyzdrowieniem. Pacjenci pamiętają swoje zachowania, niechętnie o nich rozmawiają, nigdy nie wracają do Jerozolimy."

przypomniało mi się jak pewien zajmujący się sufi oraz jogą egzorcysta z Polski wybrał się do Jerozolimy i z tego mi  o nim opowiadano mieszkał  tam  dłużej i w tym czasie biegał po uliczkach w białych szatach (być może w  białym prześcieradle hehe ) oraz dodatkowo z mieczem prześladując i pacyfikując okoliczne demony i duchy ; )
 
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: stokrotka w 2016-10-30, 12:22:32
https://youtu.be/xga6coITtrA  Swietna sesja regresyjna
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-10-30, 13:21:23
Piotr Glas, egzorcysta katolicki myślący kategoriami protestanckimi:
http://www.jezusuzdrawia.pl/ks-piotr-glas-egzorcysta/

Moim zdaNIEM, MÓWI O WIELU WAŻNYCH Sprawach, szczególnie dla chrześcijan. Ale jego opinie o ezoterykach ... nie dotyczą środowiska ezoterycznego w Polsce. Być może, w Anglii tak jest.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-10-30, 13:37:27
Frisky
Trzecia grupa to nie jest choroba!
To jest właśnie ten stan, który opisałem w poprzednim poście :)
Choroba sama z siebie by nie znikła po opuszczeniu miasta.
Akurat w grupie, z którą podróżowałem, nikt taki sie nie trafił. Ale na ulicach było takich widać. Szczególnie w grupach prowadzonych przez mnichów prawosławnych z Ukrainy.

Stokrotka
Nie wiem, jaką sadystyczną (a może masochistyczną?) przyjemność znajdujesz we wrzucaniu filmów przedstawiających partactwo terapeutyczne?
Takie filmiki mogą być dobrym dowodem dla niedowiarków, że hipnoza w ogóle działa, ale na pewno nie należy z nich brać przykładu metodologicznego.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-10-30, 18:38:56
Leszek
a skoro tam byłeś to zauważyłeś jakieś szczególne wpływy płynące z wnętrza ziemi może, albo dla odmiany silne wpływy duchowe, czy  tak jak pisałeś umiejscawiasz przyczyny tego li tylko w sferze zaburzeń równowagi mentalno-emocjonalnej wynikających z przeżyć skojarzonych z tym miejscem i dodatkowo podsycanych przez konflikty tworzone przez mieszkających tam ludzi?
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-10-30, 18:53:01
Każdy przywozi z sobą swoje uprzedzenia i oczekiwania. I z tego robi się wielki śmietnik astralny. Tyle zauważyłem.
Nie wiem, skąd miałyby się tam znaleźć silne wpływy duchowe? Tacy tam chyba nie przebywają dłużej.
Z głębi ziemi też nic nie kiełkowało :)
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-10-30, 19:29:41
chyba są przecież jakieś naturalne albo i sztucznie stworzone miejsca mocy (w tym duchowej) również i tam, żadnego nie zauważyłeś i nie odczułeś? tylko śmietnik astralny? : )
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-10-30, 19:47:45
o np. chodzi mi coś takiego, teraz znalazłem:
Na całym świecie występuje wiele miejsc pozytywnej energii ułożonych wzdłuż linii geomantycznych lub w punktach ich przecięcia. Między innymi jedną z takich linii zlokalizował znany polski radiesteta Leszek Matela. Przebiega ona od Jerozolimy przez Turcję, Bułgarię, Rumunię, Polskę (Kraków, Częstochowę, Gniezno) i duńską wyspę Bornholm. Zarówno Wawel, Częstochowa i Gniezno to trzy znane polskie centra energetyczne. Z kolei Bornholm - to niewielka wysepka (długość linii brzegowej-150 km) na obszarze której znajduje się kilka ważnych miejsc energetycznych
https://radiestezjawnaszymzyciucodziennym.blogspot.com/2014/01/miejsca-mocy-miejsca-pozytywnej-energii.html
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-10-30, 21:23:45
1. Temat wątku to egzorcyzmy
2. Przy Świątyni (ściana płaczu i okolice) faktycznie jest silna pozytywna energia. Powiedzmy, odpowiednik ok 45% tego, co na Wawelu, czy max 40% w Odrach. Dopiero teraz zbadałem, o jaki rząd wielkości chodzi. O ile szacuje się,że czakry w Polsce wpływają na okolice ok 90 km, to w Jerozolimie ten wpływ jest o wiele mniejszy. Nie przekracza 20 km. Czuję, że energia tego miejsca została poważnie zaburzona przez konflikty ludzi.
3. Na Bornholmie byłem i faktycznie, przy kilku starych kościółkach energia jest wspaniała. Podobna do tej w Odrach.
4. Byłem też przy końcówce Lago do Garda we Włoszech, w malutkim kosciółku energia prawie unosiła :)

ściana Płaczu (fundament świątyni Salomona):
https://www.flickr.com/photos/leszekzadlo/6343558436

Bazylika Grobu Pańskiego:
https://www.flickr.com/photos/leszekzadlo/6520721463/

Meczet Al Axa (złota kopuła) stoi na ruinach świątyni:
https://www.flickr.com/photos/leszekzadlo/6342804437
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-10-30, 23:50:51
Leszek
 dzięki za info, a pisząc o 90 km i 20 km wpływie na okolice rozumiem że masz na myśli promień, czy może jednak średnicę?
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-10-31, 07:19:41
promień. Tak podają radiesteci, jeśli chodzi o polskie miejsca mocy. Wg mnie ich realne oddziaływanie jest znacznie mniejsze. Odry do 45 km, Wawel do 40 km.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: stokrotka w 2016-11-02, 17:18:08
https://youtu.be/Rf-9IouC2KU Ksiadz Glas   egzorcysta uwaza ,ze joga nalezy do religii hinduistycznej i nie nalezy jej uprawiac oraz ,ze ze szatan wszedzie czyha
szczegolnie  zaczyna  sie opetanie  juz od mysli .Haloween jest dzielem szatana .
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-11-02, 17:53:44
jak to ksiądz, on sobie funkcjonuje w swojej religijno-ideologiczno-kulturowej bańce i z tej perspektywy ocenia zupełnie różne rzeczy wrzucając je do jednego worka z napisem zagrożenia duchowe i opętania  (czyli to co zagraża układowi w którym siedzi, niekoniecznie zależnie od jakości tego co odmienne od jego preferencji ) , więc można powiedzieć że jest opętany przez ducha podziału, który się potwornie rozplenił na całym świecie, albo przez ekskluzywną ideologię zbudowaną na poczuciu wyjątkowości i podziale,  i tu się z nim zgodzę że macki  tego szatana wszędzie chyhają na ludzi    ; )

przy tym joga w swoim rdzeniu jest matką wszystkich ścieżek i znajduje się w każdej religii, jako jej istota, gdy jej w którejś ścieżce czy religii nie ma to jest to wtedy fałszywa, czy  obumarła droga, albo religia "szatana" , więc ten ksiądz kompletnie mija się z prawdą gdy twierdzi że hinduizm nie  ma nic wspólnego z chrześcijaństwem, czy katolicyzmem a ten ostatni z jogą,
również w katolicyzmie stosuje się powszechnie postawy ciała , mudry i jednoczące formuły, tudzież medytacje, a różne katolickie praktyki czy całe zakony ze względu na panujące w nich reguły, można z łatwością przyporządkować do różnych rodzajów jogi

- definiując jogę jako pewien konkretny system praktyk duchowych i tak nie warto tego demonizować - inne rodzaje praktyk i ścieżek prowadzące do tego samego celu nie są opętaniem  : )

In Vedic Sanskrit, yoga (from the root yuj) means "to add", "to join", "to unite", or "to attach" in its most common literal sense,
https://en.wikipedia.org/wiki/Yogi

joga ma nawet dużo wspólnego z nowym światowym porządkiem czyli NWO ; )
The process of yoga is an ascent into the purity of the absolute perfection that is the essential state of all human beings. This goal requires the removal of our enveloping personal impurities, the stilling of our lower feelings and thoughts, and the establishment of a state of inner balance and harmony. All the methods of yoga are based on the perfection of our personalities and may help to create a new world order.
http://www.swamij.com/yoga-meaning.htm
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-11-02, 18:42:35
Ksiądz Glass należy do grupy bardziej światłych egzorcystów katolickich. Co nie znaczy, że każde jego słowo jest na wagę złota. Jest ograniczony katolickim światopoglądem, dlatego jego skutecznosć ogranicza się do duchów chrześcijan i nie obejmuje duchów z innych kultur.
Ksiądz, jak to ksiądz, gada, co mu każą, więc bzdurzy o Helloween. A Helloween to święto IRLANDZKIE! A Irlandia to kraj katolicki. Ksiądz jednak tego wiedzieć nie musi :)
Nie musi też wiedzieć, że przy niektórych kościołach są ośrodki, w których praktykuje się jogę.

PS najwyższym kościelnym autorytetem w sprawie egzorcyzmów w Polsce (a może i w całym światku katolickim) jest biskup Pylak. 
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: stokrotka w 2016-11-03, 10:51:55
https://youtu.be/WVLBHbkpECM  Rozmowa egzorcysty i egzorcyzmowanej .
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: stokrotka w 2016-11-03, 10:58:01
https://youtu.be/VwY_2Fox8wg  Wyjasnienei czemu joga jest szkodliwa z ust egzorcysty
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-11-03, 11:12:09
Stokrotka, 10:51:55
Ta kobieta jest CIĘŻKO OPĘTANA! Ma wokół głowy otoczkę energetyczną, żeby do niej nie docierała świadomość jej stanu.
A Michał jest pod wpływem astralnym.
Teraz proponuję filmy ks. Natanka, przynajmniej są ciekawsze, bo na nich demony wyją i tarzają się przed ołtarzem :) Ale ksiądz sobie z nimi radzi.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-11-03, 11:30:49
https://youtu.be/VwY_2Fox8wg  Wyjasnienei czemu joga jest szkodliwa z ust egzorcysty

mina i reakcja ciała prowadzącego gdy dowiedział się że Dalajlama też jest be, wręcz  bezcenna hehe, no i po takim dictum trzeba było szybko kończyć rozmowę ; )
a na tą panią trudno patrzeć, ciekawe że wychodzi mi, że na poziomie duchowym aktywny jest w niej ten sam aspekt co u p.Sorosa ; ) czy p. Zandberga, jakby przyciągający ich do tego świata? nie wiem o co chodzi ale mam nadzieję, że kiedyś się  dowiem
u egzorcysty nie  wyczuwam duchowej aktywności na żadnym polu, więc paradoksalnie jakby to on był pod jej duchowym wpływem, a nie odwrotnie?
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-11-03, 12:39:06
Jest pod wpływem. Niekoniecznie jej, ale na pewno duchów ją opętujacych.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Arek w 2016-11-03, 19:47:26
Hej

długo się zastanawiałem czy dać to video ale niech bedzie... chciałem się dowiedzieć czy coś z panem na tym video https://www.youtube.com/watch?v=61jw831nfp4 jest nie tak. szybko przedstawie jego historie i co sie wydażyło ostatnio u niego.

Kilka lat temu zajął się rozwojem duchowym i pod w pływem intuicji (przynajmniej tak twierdzi) wyjechał do Tanzanii (w ślepo) i załorzył dom dziecka. pieniądze na utrzymanie dzieci zbiera z datków i youtube (generalnie wszystko jest finansowane z aktywnosci na social media) ma bardzo fajny plan za łożenia samowystarczalnej farmy która mogła nawet zarabiać pieniądze i generować elektryczność i jak go obserwuje to powoli osiąga cel. Następnie chce przenieśc sie w inne miejsce i zrobic to samo gdzie indziej. Ale pojawił się problem. A mianowicie daje schronienie bezdomnym dzieciom w tym niepełnosprawnym które są celem tak zwanych Witch Doctors - są to miejscowi szamani praktykujący rytualne mordy na dzieciach (albinosach i niepełnosprawnych) następnie ich ciała są ćwiartowane i sprzedawane za tysiące dolarów(on i miejscowi ludzie, twierdzą że takie pieniądze mają tam tylko politycy i milionerzy) Naturalnie postawił się temu i ma duże problemy z miejscowymi szamanami, gangami jak i skorumpowanymi politykami. jego dom dziecka jest pod ciagła ochroną miejscowych Masajów i firmy ochroniarskiej dzieki temu udało sie zapobiec próbą porwania dzieci. Niestety naraził sie wielu sektą i potężnym szamanom i twierdzi że jest pod częstym atakiem duchowym tych ludzi. Dzięki praktyce duchowej i odwoływaniu się do ochrony boga udało mu się je odeprzeć ale ostatnio dostał bardzo dziwną wiadomosć od podobnego domu dziecka że jego organizacja bedzie celem zmasowanego ataku, dzien póżniej bardzo sie ze swoją dziewczyną rozchrowali, w takim stopniu że myślał że umrze
(tak wyglądał po chorobie https://www.youtube.com/watch?v=4_BCa_rqz2g ) przedtem przeszedł kilka poważnych afrykańskich chrób w tym tyfus i malarie więc można mu wierzyć że nie przesadzał jak to mówił. teraz wydaje sie ze wszystko jest ok od jakiegoś miesiąca ale cały czas z tyłu głowy cos mi mowi żeby się tu spytać.
Facet ma dusze na dłoniach i bardzo go lubie, zainsporował mnie do veganizmu i do wielu innych fajnych rzeczy. Jest jedyną osobą którą postanowiłem wesprzeć finansowo chociaż nie lubie dawać pieniądze nierobom.
Pytam się bo troche sie o niego martwie, ma w ośrodku który zbudował własnymi rękoma ponad 500 dzieci i około 60 psów i widze że cały projekt fajnie się realizuje
jakby ktoś mógł sprawdzić to bardzo dziękuje

Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-11-03, 20:09:45
Chyba wielu dobrych ludzi modliło się w jego intencji, bo teraz to ma tylko silną nerwicę.
Jest skutecznie chroniony, pomimo silnych ataków kierowanych w jego stronę.
Zamiast się martwić o niego, lepiej daj mu wsparcie w postaci modlitwy o bożą ochronę i boże wsparcie, z ufnością.
Ja rozumiem dzieci. Ale po co mu to stado psów?
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-11-03, 20:35:25
Cytuj
(tak wyglądał po chorobie https://www.youtube.com/watch?v=4_BCa_rqz2g )
zerknąłem i patrzę a tu dziewczyna leży z psem, myślę sobie , kurcze faktycznie musiało być ciężko skoro zamienili go w psa ; )
gościu bardzo fajny,  ale o wiele ciekawsza w tym układzie jest ta jego dziewczyna : )
 
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Arek w 2016-11-03, 20:45:28
Leszek dziekuje, kamień z serca:)
Masz racje mnóstwo ludzi się o niego modli co ciągle deklarują na facebooku(w tym ja też)
O psach tłumaczył że często przygarnia te katowane albo chore(tak zaraził się wieloma chorobami) ale jak dla mnie to ma jobla i teraz jeszcze nerwice:)
i dzieki za porade, bede się gorliwiej modlił

już dawno żadna wiadomośc mnie tak nie ucieszyłą
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Arek w 2016-11-03, 20:47:36
frisky
hahaha dobre
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Jajko w 2016-11-03, 21:21:31
@Arek
Mega pozytywny jesteś, klonuj się ;) Pomodlę się w jego intencji...
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Arek w 2016-11-03, 22:55:20
Jajko
dzięki hehe
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: stokrotka w 2016-11-10, 12:58:04
http://i1.memy.pl/obrazki/23669394_kosciol_radio_ksiadz_natanek.jpg
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-11-10, 16:15:41
Przecież czekałem na Natanka i się doczekałem :)
Tylko dla wielbicieli mocnych wrażeń! (Nie mem, ale filmy).
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Mariomar w 2016-11-11, 19:10:38
Wiem, ze Antonio Macierewicz jest opętany i mocno zadzumiony, ale jakoś mnie on zaesze intryguje, gdy go widzę w tv, i rozbawia mnie jego wyraz twarzy. Dziwne. :)

Może jakieś wesołe duchy i wesołe astrale go opetuja?
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: stokrotka w 2016-11-12, 10:04:28
http://chozoba.pl/obrazy/1453676644376755.jpg  Do egzorcyzmowania !
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: pjm w 2016-11-19, 08:40:32
https://www.youtube.com/watch?v=7iJVG3A_IHE
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-11-30, 15:56:29
Kilka dni temu ezgorcyzmowałem samochód znajomej. Było co robić. W sumie miała podłączone czarnomagiczne myślokształty w róznych miejscach, m in. w ważnych i strategicznych dla samochodu. Właścicielka po oczyszczeniu samochodu zrozumiała, że ten pojazd miał ją zabić. A prawdopodobnie przy okazji jej rodzinę.
Nad oklątwieniem auta pracowała córka szeptuchy, która od swej matki nauczyła sie wiele, ale stosuje tylko to, co złe.
Rozumiem podłość i głupotę zwykłych, nieświadomych ludzi. Ale takich, którzy znają wiedzę tajemną, to nie pojmuję.
Natomiast zaczyna mi się powoli uświadamiać, dlaczego takie przypadki trafiają do mnie.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Daniel w 2016-12-01, 06:22:34
WOW. Co za post Leszek – jeszcze nie widzialem aby ktokolwiek kiedykolwiek wspominal o egzorcyzmowaniu aut – bardzo, bardzo interesujace, jako ze robilem to sam w kilku przypadkach.

Raz – uzywane auto, ktorego awaryjnosc byla tak bardzo przeklinana przez poprzednich wlascicieli... ze zwiekszylo to jeszcze bardziej jego awaryjnosc. Przed oczyszczaniem – kilka powaznych usterek i napraw ktore siegaly, hmm, tak z pamieci okolo 30-40% wartosci auta – i to tylko dla aktualnego wowczas wlasciciela, bo nie znam kosztow jakie poniesli poprzedni wlasciciele. Po oczyszczeniu – auto dzialalo sprawnie i bez praktycznie wiekszych usterek (tylko regularne przeglady + czesci eksploatacyjne) przez nastepne 4 lata.

Dwa – inne auto, ktore bylo tak bardzo fajne, ze... inni uzytkownicy prowokowali niebezpieczne sytuacje i prawie - zderzenia. Po oczyszczaniu, spokoj.

Trzecie – podobnie jak powyzej, tylko ze nie z zazdrosci, lecz z powodu mocy auta (sportowa fura, V8 5L silnik o mocy ponad 400 koni) kierowcy – jak przypuszczam - bali sie to prowadzic i mialo dziwne wibracje. Dopiero po paru godzinach jazdy skumalem co jest nie tak – i po krotkim oczyszczaniu, wrocil mi wewnetrzny spokoj i jazda stala sie bardziej harmonijna – nawet przy duzych predkosciach, hehe.

Z drugiej strony – w sumie, nie dziwne ze takie sytuacje maja miejsce, w koncu samochod jak i inne rzeczy nosza wibracje innych ludzi...
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Sylvia w 2016-12-01, 10:22:57
W Theta Healing uzdrawia się energię przedmiotów, a nawet z nimi rozmawia czasami.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2016-12-01, 11:06:15
Fakt, ze można odnieść wrażenie, że rozmawiamy z rzeczami. W istocie, rozczytujemy przypięte do nich myślokształty. I tak sie z nimi "gada". :)
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Michał486 w 2016-12-01, 11:25:13
Można zrobić test czy się rozmawia z myslokształtami doczepionymi do przedmiotu czy może ze świadomością tego przedmiotu.
Można oczyścić przedmiot wahadłem czy białą szałwią i po tym zabiegu spróbować z nim porozmawiać.
Po takim zabiegu na pewno będzie mniej myślokształtów, jeśli w ogóle jakieś pozostaną.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Kornel w 2016-12-03, 00:06:04
W ten sposób potwierdza się mój sposób "rozmowy" z moimi samochodami. Po prostu gadam z nimi , chwalę je , głaszczę po kierownicy lub innych częściach samochodowego ciała , po angielskiemu "body" to nie tylko ciało człowieka, również karoseria czyli nadwozie / a więc i ciało samochodu.
Jest to swego rodzaju egzorcyzm bo one "czują" moją dobrą intencję i odwdzięczają się bezawaryjnością.
A jak już jakiś "bul " :) :) :) się przydarzy to i tak zawsze dojeżdżam do garażu lub innego miejsca pomocy technicznej by problem usunąć.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2016-12-03, 19:51:56
 Susannah Cahalan ogarnięta psychozą przypominała opętane postacie z horrorów. Lekarze przez ponad miesiąc nie potrafili znaleźć przyczyny choroby i sposobu, by ją zwalczyć
http://wyborcza.pl/TylkoZdrowie/1,137474,16132835,Jak_leczyc__opetanie_.html

 
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Sylvia w 2016-12-05, 12:01:57
Mihał486
Tak też można:)
Każdy przedmiot, roślina, zwierzę, z którym rozmawiamy coś mówi o nas.

Kornel
Super, że tak robisz:)
Też znam takie przypadki dojechania do warsztatu w niemożliwych sytuacjach. akurat dzięki Dwupunktowi i Theta Healing.

Można doświadczyć nie tylko negatywnych myślokształtów podczepionych pod przedmioty. Można też korzystać z ich wsparcia i błogosławieństwa:)

Ostatnio rozmawiałam z moim aloesem leczniczym i powiedział, że jest zadowolony i szczęśliwy. Chciał, żeby jemu umyła listki to, to zrobiłam. Rozpromienił się pięknie energetycznie po tym deszczu w wannie. Przyroda ma niesamowitą moc uzdrawiania i warto o nią zadbać w każdej skali - mikro i makro:)


Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-02-15, 16:27:06
uwaga na grasującą po Polsce wróżkę, morderczynię kur i złodziejkę:
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lublin/wrozka-z-krasnegostawu-odczyniala-wyroki/p74gt19

Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-02-28, 06:13:04
Jest robota dla egzorcystów. Tym bardziej,, że czarnomagiczna euforia rozprzestrzenia się i trafia w osoby, które z Trumpem nie mają nic wspólnego, za to stoją po stronie sił światłosci.
"Liberalno-lewicowe środowisko zachowuje się tak, jakby zostało opętane przez demony. Choć wiele środowisk anty-Trumpowych to w sumie grupy demoniczne, ale takiej akcji jeszcze nigdy nie było. Oto amerykańskie czarownice i czarownicy w miniony piątek zorganizowali akcję masowego rzucania zaklęć na nowego prezydenta USA."
http://telewizjarepublika.pl/przeciwnicy-trumpa-doszczetnie-zwariowali-rzucaja-na-prezydenta-usaczary,45074.html

Z powodu opisanych w art. praktyk, pomoc egzorcystyczna jest potrzebna również wielu polskim politykom.

Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-03-05, 09:21:20
przeprowadzanie między różnymi grupami interesów linii podziału na opętanych i stojących po stronie siły światłości to absurdalna pseudoduchowa propaganda polityczna , oby nikt tu  nie dał się wciągnąć w taką czy inną polityczną walkę pod hasłem zwalczania  demonów : D


skazano znachora za przyczynienie się śmierci dziecka :
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-02-22/znachor-z-nowego-sacza-skazany/
ciekawy wyrok dla rodziców, psychoterapia jako ten zlecony egzorcyzm, czyli tutaj wykorzenienie naiwności, zabobonu  i głupoty:
"Zgodnie z wyrokiem, rodzice dziewczynki przez dwa lata mają pracować na rzecz osób starszych. Sąd nakazał im wpłacić 26 tys. zł na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej oraz poddać się psychoterapii. Mają także zakaz kontaktowania się ze znachorem."
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-03-05, 18:47:09
Frisky
Jak kiedyś z dystansu przeczytasz swoje wpisy, to bedziesz się wstydził. :)

1 część o dzieleniu ludzi wg kryterium opętania zupełnie bez sensu.
O znachorze jeszcze bardziej bez sensu w tym wątku.
A o (nie)wiarygodności mediów żerujących na sensacji to też nie w tym wątku.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-03-06, 08:57:00
Leszek
Cytuj
część o dzieleniu ludzi wg kryterium opętania zupełnie bez sensu
3. powszechnym jest takie dzielenie ludzi z przyczyn ideologicznych zaślepień, ktoś widzi w "lewakach" samo zło, w Sorosie diabła a przeciwnikach Trumpa opętanych i to  liczonych w dziesiątkach czy setkach milionów (czyste szaleństwo)...

2. tutaj akurat wkleiłeś info o tych którzy widzą w skrajnie egoistycznym Trumpie i jego deczko idiotycznych i sprzecznych ze sobą wypowiedziach oraz działaniach dokładnie to samo zło (na marginesie: sposób przejawiania się Trumpa przypomina mi wypowiedzi i działania naszego Wałęsy)... więc w poczuciu walki o jakże słuszną sprawę i zwalczania zła  wcielonego rzucają na Trumpa  klątwy,

1. jedni widzą i diagnozują masowe "opętania" u tych drugich hehe, chcą ich "uwalniać" czyli w praktyce wszelkimi sposobami blokować ich wpływy, również magicznie czy ezoterycznie, tudzież "duchowo",   więc niezależnie czy idzie to z tej z tej czy innej strony, takie skażone ideologią działania obciążają i tworzą negatywną karmę...

0. przed tym niezobowiązująco przestrzegałem : )

-1. przykład znachora luźno związany z tematem, ale widziałem tych którzy go bronili przed kamerami po ogłoszeniu wyroku i tam jeśli nie ideologiczne zaślepienie  to może nawet dało się zauważyć opętanie najbardziej zaciekłych obrońców, przynajmniej przekonaniami o jego niewinności, zupełnie  oderwanymi od faktów za które go osądzono ; )
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-03-06, 09:01:48
Gdzieś Ty to wszystko wyczytał? W Wyborczej? :)
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-03-06, 09:07:52
3. o masowych opętaniach przeciwników Trumpa liczonych w milionach wyczytałem tutaj (znasz autora tego objawienia hehe),
2. o klątwach rzucanych na Trumpa wyczytałem w Twoim linku,
1. ale rozumiem czemu sprowadzasz dyskusję  do takiego poziomu
0. : )
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-03-06, 16:14:58
Wyczytałeś nie tutaj, tylko w swojej głowie. To, co tu było napisane, stało się ogromną inspiracją dla Twoich procesów umysłowych. Zdecydowanie błędnych. Stąd przerażenie i rozdęcie tematyki. A poza tym, pomieszałeś fakty z domniemaniami i hipotezami. To normalne u klienteli Michnika :)
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-03-07, 13:10:49
teraz to domniemania i hipotezy? haha rozmywanie tematu gdy coś idzie nie po Twojej myśli  robi się Twoją specjalnością, na pewno Twoje objawienie stało się inspiracją do tych rozważań i sprawiło mi swego czasu  dużo radości,  zwłaszcza to tutaj poniżej, nie  sugerujące że wszyscy którzy popierali Clinton są opętani, ale stwierdzające to bez żadnych wątpliwości, a legion ich :
(Leszek):
Cytuj
WŁAŚNIE MI SIĘ OBJAWIŁA WERYFIKACJA WIARYGODNOSCI I OPĘTANIA.
Test jest bardzo prosty:
Na ile wiarygodni wydają Ci się Obama i Clintonowa?
Właściwa odpowiedź:
Na tyle, na ile sam jesteś opętany. Im bardziej, tym bardziej.
Miłej zabawy
.

więc mam pytanie:
a) czy wg Ciebie dalej są opętani?
b) a może się pomyliłeś?
c)  : )

Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-03-08, 02:07:06
Clintonowa jest nadal silnie opętana. Nadal bierze udział w rytuałach satanistycznych przeciw Trumpowi.
Obama jest pod wpływem.

Natomiast nie rozumiem, co się dzieje w Twoim umyśle, bo od dłuższego czasy przekręcasz prawie wszystkie moje wypowiedzi Podejrzewam, że Ci się odpalił wpływ guru Ryśka.

Pisałem o tym, że WIĘKSZOŚĆ POPIERAJĄCYCH CLINTON JEST POD WPŁYWEM OPĘTANIA. NIE ŻE WSZYSCY.

TY NIE ROZUMIESZ, CO TO ZNACZY "POD WPŁYWEM" I JAKA JEST RÓZNICA MIEDZY WPŁYWEM A OPĘTANIEM.

JAKI MASZ CEL W MĄCENIU W GŁOWACH UŻYTKOWNIKOM I CZYTELNIKOM FORUM?
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-03-23, 13:18:31
a Ty nie rozumiesz że jak piszesz że
" Na ile wiarygodni wydają Ci się Obama i Clintonowa?
Właściwa odpowiedź:
Na tyle, na ile sam jesteś opętany. Im bardziej, tym bardziej"
to sens tego jest taki, że ludzie którzy aktywnie popierali Clintownową bo była dla nich bardzo wiarygodna są opętani?

fajnie że minęło Ci to trochę, deczko oprzytomniałeś i z opętanych setek milionów przerabiasz to na będących "pod wpływem opętanych" -  jakoś z twarzą trzeba z tego wybrnąć, tylko czemu moim kosztem? : D

co do tego testu dla jasności: ani Clinton ani Obama nie wydawali mi się wiarygodni, choć Obama całkiem sympatyczny jako człowiek : )

Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-03-23, 13:22:39
Twój umysł, Twoja interpretacja, Twoje pokręcenie, wiec TYLKO TWÓJ SENS!
Takie zabiegi, jaki zastosowałeś, to była domena "magii sympatycznej" (czyli wnioskowanie co do całości na podstawie ewenementu)

Fajne ostatnie zdanie. :)
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-03-23, 13:29:56
tylko mój sens? nieźle : )
rozumiem że ludzie dla których Clinton była wiarygodna i w efekcie na nią większości w USA zagłosowali (dostała więcej głosów niż Trump) nie byli jednak opętani, bo w ogóle nie wynika to z tego testu, który Ci się objawił hehe, czyli istnieje wersja dotycząca Amerykanów:
Na ile wiarygodni wydawali im się Obama i Clintonowa?
Właściwa odpowiedź:
Na tyle, na ile sami nie byli opętani.

: )
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-03-23, 13:32:08
Wszystko pokręciłeś.
Ale dla mnie to nie nowina :)

Mam nadzieję, że kiedyś UDA CI SIĘ oddzielić Twoje interpretacje i wyobrażenia, od moich tekstów, które Cię do tych fantazji inspirują. I że KIEDYŚ (może za eony lat?) rozpoznasz różnicę między moim tekstem, a Twoją fantazją.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-03-23, 13:33:43
jaki test takie wnioski : )
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-03-23, 13:37:04
Takie wnioski, jaki sposób odczytania tekstu.
Nic na to nie poradzę, że mieszasz realia z fantazjami na ich temat. Nie Ty jeden na tym Forum.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-03-23, 13:38:34
nic na to nie poradzę że nie zwracasz już uwagi na sens swoich objawień ani na proste wnioski jakie z nich płyną : ) 
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-03-23, 13:39:52
Wybacz, ale urojenia nie są wnioskami :)
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-03-23, 13:43:15
urojenia nie są wnioskami tu zgoda : )
a co z  z urojeniami o tym że można jednoznacznie stwierdzić ścisły związek między byciem opętanym/opętaną, a stopniem wiarygodności Clinton, czy Obamy? ... no to jest szczyt ezoterycznego urojenia! : D
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-03-23, 15:53:00
Już dawno ustaliliśmy, że Ty nie czytasz moich tekstów ze zrozumieniem, tylko fantazjujesz czytając je.

Clinton jest opętana. To Ci potwierdzi każdy dobry wahadlarz i każdy egzorcysta.
A że amerykańskie społeczeństwo zgłupiało myśląc, że ma włądzę nad wybieranymi Prezydentami?
No cóz...
Jeszcze w tym roku szok wyborczy przeżyją Niemcy, choć już wiedzą, że będą mieli 2 głównych kandydatów: chorą psychicznie i opętanego. Chora psychicznie szans już raczej nie ma, co wzmocni pozycję opętanego.
Ale może zdarzy się cud i zdążą się opamietać wybierając trzeciego kandydata?
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Frisky w 2017-03-28, 13:18:38
nie pytałem o kolejne fantazje na temat tego co ponoć ustaliliśmy, czy kolejnych polityków, tylko o to czy dalej Ci się wydaje że wszyscy dla których Clinton i Obama są wiarygodni są opętani? - im bardziej wiarygodni tym bardziej opętani... zgodnie z Twoim objawieniem które tu cytowałem wielokrotnie ale przypomnę raz jeszcze:
" Na ile wiarygodni wydają Ci się Obama i Clintonowa?
Właściwa odpowiedź:
Na tyle, na ile sam jesteś opętany. Im bardziej, tym bardziej"

w końcu dowiem się czy nadal podtrzymujesz to objawienie vel urojenie - się z niego wycofujesz, czy nie ?

: )
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-03-29, 11:03:25
Frisky
Mam nadzieję, że kiedyś się doczekam takiej Twojej fazy,e Ci prejdą urojenia na temat moich rzekomych urojeń.

No to spróbuję Ci odpowiedzieć jeszcze raz:
Zdania " Na ile wiarygodni wydają Ci się Obama i Clintonowa?
Właściwa odpowiedź:
Na tyle, na ile sam jesteś opętany. Im bardziej, tym bardziej"
DOTYCZYŁY CIEBIE I TYLKO CIEBIE.
jESZCZE RAZ:
Te zdania DOTYCZYŁY CIEBIE I TYLKO CIEBIE.
I nie ma żadnych powodów, żeby ich znaczenie rozszerzać na inne osoby.

Chociaż jest taka zasada ezoteryczna, że opętani wydają się najbardziej wiarygodni innym opętanym.
Chodzi o zasadę: PODOBNE PRZYCIAGA PODOBNE. 
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Tess w 2017-03-31, 11:19:20

A że amerykańskie społeczeństwo zgłupiało myśląc, że ma włądzę nad wybieranymi Prezydentami?
No cóz...

To jest cytat z tego linku, który podałam w "Ciekawostkach" :

Cytuj
Nie obchodzi mnie, kto wybiera, jeśli ja wskazuję kandydatów 

A tak w ogóle, czy kiedyś był jakikolwiek normalny, nie opętany, nie psychiczny prezydent ? 
Przecież to i tak są tylko marionetki na pierwszej linii strzału, które muszą posłusznie wykonywać polecenia "szarych eminencji" rozdających karty w tej grze. To po co mieliby być tacy już krystaliczni ? ;)
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-04-05, 09:10:38
Tess
Kto to się chwalił, że wskazuje kandydatów? Rockefeller?
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-04-05, 09:11:01
Egzorcyzmy w islamie:
http://reporters.pl/5408/islamscy-egzorcysci-zwiazali-i-spalili-kobiete-bo-opetaly-ja-dziny-wideo/
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Tess w 2017-04-06, 15:59:18
Tess
Kto to się chwalił, że wskazuje kandydatów? Rockefeller?

Nie. Inny. Taki jeden cwaniak. Ale to świadzcy o tym JAK to się odbywa.

http://www.naszahistoria.pl/artykuly/a/czlowiek-przekret-jak-zdolal-skorumpowac-caly-nowy-jork,11916744

A tak w ogóle to nie Rockefellerowie są tu najmocniejsi.
Raczej inna familia. Od stuleci. Od około 1770r.
To oni pożyczali królowym - np Viktorii - i królom. Bo mieli od nich o wiele więcej.

Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Leszek.Zadlo w 2017-04-18, 15:55:28
Jan Paweł II odprawiał egzorcyzm! Opętana kobieta przeklinała Papieża i czołgała się po ziemi, a On…
http://www.zjawiskaniewyjasnione.pl/2017/04/10/jan-pawel-ii-odprawial-egzorcyzm-opetana-kobieta-przeklinala-papieza-i-czolgala-sie-po-ziemi-a-on/
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Sylvia w 2017-04-26, 09:58:57
A tak w ogóle, czy kiedyś był jakikolwiek normalny, nie opętany, nie psychiczny prezydent ? 
Przecież to i tak są tylko marionetki na pierwszej linii strzału, które muszą posłusznie wykonywać polecenia "szarych eminencji" rozdających karty w tej grze. To po co mieliby być tacy już krystaliczni ? ;)

Na pewno taki co zmienia zdanie co chwila, czyli niezrównoważony i mylą się jemu fakty oraz  traktuje instrumentalnie, pogardliwie do części społeczeństwa np.  kobiety czy słabsze ekonomicznie osoby, nie jest zbyt zdrowy psychicznie. Chociaż niektórym to imponuje, to nie zmienia jaki ma stosunek do wartości wyższych np. szacunek i dobro do drugiego człowieka.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: macher w 2017-12-12, 10:32:33
Czy jak jest się opętanym , czy pod wpływami astralnymi , to może byc tak, że wlasne odczucia mogą byc kompletnie zaklamane co do jakiejs kwestii , mimo że jest dosc dobry kontakt z nimi ? Czyli np cos co jest złe wydaje się dobre i to co dobre wydaje się złe ? Oraz zupelnie zaklamane widzenie rzeczywistosci?
Modyfikuj wiadomość
Zgłoś
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Sylvia w 2017-12-12, 23:04:08
macher
Niestety tak. Również bez opętania można mieć takie przekłamania uczuć i świadomości. Tak może się dziać też przy programach z fałszywych struktur.
Dlatego warto modlić się o świadomość rozróżniającą, korzystać z niej, weryfikować jej działanie, sprawdzać fakty, odnosić je do wartości wyższych.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: DarkAngelbubu w 2018-01-08, 08:19:15
 healingintelect
Pytanie o Leszkowy ERD w temacie o egzorcyzmach? Pomyliłeś wątki czy liczysz na głupotę wahających?

[Edit mod: pytanie do postu przeniesionego do wątku o ERD http://pozytywneinspiracje.com/index.php?topic=20.0]
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: healingintelect w 2018-01-08, 17:59:55
Nie wiem :)
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: macher w 2018-01-09, 20:28:49
Czy kot na prawdę jest odpromiennikiem i chroni przed astralem / duchami / wpływami itd ?
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Sylvia w 2018-01-10, 10:40:00
Czasami tak. Zależy to od skali problemu. Na pewno zostało już przebadane, że działa uzdrawiająco na człowieka:)
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Tomek187 w 2018-12-01, 16:30:50
Witam

Zna ktos jakiegos dobrego egzorcyste ?
Sami oszusci w internecie piekne opisy na stronach super cudy oglaszaja obrane w super teksty o swiatlach milosci itd a to zwykli naciagacze nic nie pomagaja
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Sylvia w 2019-07-30, 12:10:41
Opętani chcą opętywać nieopętanych. Taki teraz trend powrócił. Podobny jak przed II wojna światową i w jej trakcie.
Na szczęście teraz mniej jest opętanych na świecie, procentowo do populacji, niż ludzi medytujących i istot wspierających światłem ziemię. Wolna wola i dobro ludzi też uzdrawia te tendencje.

Tomek187
Masz rację. To tak się zmienia, że aż trudno polecać.

Mogę za to polecić świetnego, uczciwego bioenergoterapeutę, który jest niezmienny w swojej skuteczności. Wielu ludziom pomógł:)


Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Ladaco w 2019-08-24, 21:51:58
Sylvia, hej, liczba opetanych niz moze sie wydawac jest wyzsza. Jesli chodzi o demoniczne istoty, ktore mozna nazwac prawdziwymi upadlymi aniolami, to takie opetanie dotyczy blisko 90 procent ludzi, srednio jest ich 7, po 1 w kazdej czkarze, jesli jest mniej to mozemy miec nawet do czynienia z mocniejszymi, ktorzy chca zawladnac wiecej niz jedna czakra, moze to nawet znaczyc ze jest gorzej. Niektorzy stoja calkiem mocno, niektorych widzisz w psychiatryku... Wiem, ze ludzie "z tych kregow" maja problem z rozpoznaniem tego. To jest cos innego niz duchy zmarlych, nie da sie takim przemowic, zeby odeszly do swiatla, bo kara ich nie spotka, albo czego by sie bali sie nie stanie, albo w co nie wierzyli, tylko modlitwa do Stworcy da sie ich usunac. Tzn. w sumie, 1/3 ludzi, ktorzy umieraja utyka miedzy swiatami, w nizszym astralu, a to jest los ktorego nie chcesz doswiadczyc. Tracisz wszystkie zmysly i mozg, nie masz niczego co to przetwarza, zawieszona w ciemnosci, pozostawiona na pastwe tamtych demonow, ktore cie torturuja, zeby dostac wiecej energii. Za takich tez lepiej ladnie sie pomodlic i o uzdrowienie wszytskiego co doprowadzilo do takiego stanu i zeby jacys tam przewodnicy przyszli i zabrali. To nieprawda, ze utrzymujesz sie w jakims tam astralu 2 lata dopoki masz energie, a potem "musisz" sie wcielic, to sa pierdoly! Powiedz to tym, ktorzy sa w takim stanie...
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Sylvia w 2019-09-10, 09:55:00
Jeśli ta liczba by była prawdziwa, to by była ziemia niewolników, a nie istoto światła. Gdzie by był w tym Bóg/źródło/Wyższa Inteligencja?
Owszem, coraz więcej ludzi głupieje, czyli następuje upadek świadomości i przestaje być sobą, ulegając różnym wpływom. Wpływy, to nie jest jeszcze opętanie.
Pierwszym egzorcystą, jest Nadświadomość, a nie inni ludzie. Mamy w sobie system ochrony. Nie działał by u takiej ilości ludzi?

Z wcielaniem się i teoriami na ten temat, to jest różnie. Jedni twierdzą, że szybko, inni, że co kilkadziesiąt, czy kilkaset lat. To jest bardzo indywidualne i zależy od kilku czynników m.in. prawa przyczyny i skutku, od intencji, od cykli energetycznych ziemi i światów energetycznych (którym podleganie związane jest z wyborem ziemi jako dusza), od prawa łaski, prawa sprawiedliwości, itd.

Każdy jasnowidz z różnych powodów, widzi najczęściej wycinek rzeczywistości. Dlatego nie warto przywiązywać się do różnych wizji. Lepiej medytować na czystą świadomość i energię. To też otwiera na wsparcie Wszechświata.
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Ladaco w 2019-11-27, 02:10:16
O tak, to jest ziemia niewolnikow, dokladnie, w stu procentach.
No "sytem obrony" jak to mowisz nie dziala, bo istnieje tzw. prawo "wolnej woli". Tzn. boski plan, plan w sensie swiat tak jak plan astralny, czyli ze Bog nie bedzie interweniowal dopoki nie bedzie o to poproszony. No mamy tu taki "eksperyment" wolnej woli, jak sobie z tym poradzimy.
To jest duzo wazniejsze niz jakies tam glupie prawo przyciagania, ktore co prawda istnieje w tym jak energia sie zachowuje, ale co to sie ma do karmy i wszystkiego co tu wchodzi w rachube. Te wszystkie sekrety itp, manifestacja to jest bardzo prymitywny pomysl i bardzo mroczny jesli chodzi o to po co istnieje, obliczony na to, zeby ludzi sprowadzic na manowce. Jest duzo przykladow ludzi, ktorzy narobili sobie takich dlugow, z ktorych sie nie da wyjsc, bo cos sobie "manifestowali", stosowali prawo przyciagania i mysleli, ze sytuacja obroci sie na ich korzysc, a to nigdy sie nie stalo, prawdziwe tragedie. Ogolnie caly "new age" to taka banka, takie cos zeby dac ludziom zajecie, zeby mysleli ze cos wlasciwego i wartosciowego robia, a byli zepchnieci na boczny tor. Zeby nie wychylali sie z pomyslow "dla poczatkujacych" i przy okazji jeszcze dzialali na swoja niekorzysc.
Z wcielaniem sie, kiedy i co ile, to jest raczej decyzja. Nie ma, ze tam 2 lata, ci energii braknie, itd. Te istoty, ktore utknely tez dalej maja stale zasilanie zyciowa energia ze strony Stworcy, no i dalej sa wykorzystywane, zeby na nich zerowac przez te mroczne istoty. Bylo tu duzo mowione o "strzygach", niby bez wyzszego ja. To nie jest mozliwe, zeby istota bez wyzszego ja sie wcielila wlasnie z tego prostego powodu, ze ona tego zasilania nie ma. To tak nie dziala. Jak by to zostalo odciete, to napewno bys umarla. Moze to jest jakas percepcja mocnego zniewolenia czy cos przez demoniczne istoty, albo mocne istoty i jakies bledne wnioski, nie wiem. Te demony sa wlasnie bez wyzszego ja i musza zrecz energie, zeby przetrwac, pasozytowac. To sa prawdziwe upadle anioly, bo te istoty byly kiedys aniolami i przez swoje tak dalekie odejscie od boskosci i deprawacje przez eony doprowadzily do tego odciecia. Z tego co wiem, "upadle anioly" jak tu zwykliscie sie wiekszosc siebie i mnie kiedys z reszta tez postrzegac, to nic innego jak percepcja mieszania sie energii z nimi bez prawdziwego zrozumienia. I ktos cos sobie tam niby przypomnial, ta cos dodala, a ten to i tak to zostalo zinterpretowane i takie tam skrawki...
Tytuł: Odp: Egzorcyzmy
Wiadomość wysłana przez: Sylvia w 2019-12-01, 22:32:06
To jeśli jest wolna wola, to można z niej skorzystać dla ochrony:)

Niestety pewna wiedza jest błędnie przekazywana, bo jest niepełna i przez to błędnie rozumiana. Wiara w świadomą manifestację bez uwzględnienia ukrytych intencji i programów w podświadomości, może doprowadzić do tragedii. To co się manifestuje przez nieuświadomione programy w umyśle może rozczarować, jeśli nie ma w tym realnego wglądu w siebie. Na szczęście nie każda myśl czy emocja się manifestuje.