Autor Wątek: Egzorcyzmy  (Przeczytany 40295 razy)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-03-08, 02:07:06 »
Clintonowa jest nadal silnie opętana. Nadal bierze udział w rytuałach satanistycznych przeciw Trumpowi.
Obama jest pod wpływem.

Natomiast nie rozumiem, co się dzieje w Twoim umyśle, bo od dłuższego czasy przekręcasz prawie wszystkie moje wypowiedzi Podejrzewam, że Ci się odpalił wpływ guru Ryśka.

Pisałem o tym, że WIĘKSZOŚĆ POPIERAJĄCYCH CLINTON JEST POD WPŁYWEM OPĘTANIA. NIE ŻE WSZYSCY.

TY NIE ROZUMIESZ, CO TO ZNACZY "POD WPŁYWEM" I JAKA JEST RÓZNICA MIEDZY WPŁYWEM A OPĘTANIEM.

JAKI MASZ CEL W MĄCENIU W GŁOWACH UŻYTKOWNIKOM I CZYTELNIKOM FORUM?

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-03-07, 13:10:49 »
teraz to domniemania i hipotezy? haha rozmywanie tematu gdy coś idzie nie po Twojej myśli  robi się Twoją specjalnością, na pewno Twoje objawienie stało się inspiracją do tych rozważań i sprawiło mi swego czasu  dużo radości,  zwłaszcza to tutaj poniżej, nie  sugerujące że wszyscy którzy popierali Clinton są opętani, ale stwierdzające to bez żadnych wątpliwości, a legion ich :
(Leszek):
Cytuj
WŁAŚNIE MI SIĘ OBJAWIŁA WERYFIKACJA WIARYGODNOSCI I OPĘTANIA.
Test jest bardzo prosty:
Na ile wiarygodni wydają Ci się Obama i Clintonowa?
Właściwa odpowiedź:
Na tyle, na ile sam jesteś opętany. Im bardziej, tym bardziej.
Miłej zabawy
.

więc mam pytanie:
a) czy wg Ciebie dalej są opętani?
b) a może się pomyliłeś?
c)  : )

« Ostatnia zmiana: 2017-03-07, 13:15:00 wysłana przez Frisky »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-03-06, 16:14:58 »
Wyczytałeś nie tutaj, tylko w swojej głowie. To, co tu było napisane, stało się ogromną inspiracją dla Twoich procesów umysłowych. Zdecydowanie błędnych. Stąd przerażenie i rozdęcie tematyki. A poza tym, pomieszałeś fakty z domniemaniami i hipotezami. To normalne u klienteli Michnika :)
« Ostatnia zmiana: 2017-03-06, 16:18:05 wysłana przez Leszek.Zadlo »

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-03-06, 09:07:52 »
3. o masowych opętaniach przeciwników Trumpa liczonych w milionach wyczytałem tutaj (znasz autora tego objawienia hehe),
2. o klątwach rzucanych na Trumpa wyczytałem w Twoim linku,
1. ale rozumiem czemu sprowadzasz dyskusję  do takiego poziomu
0. : )

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-03-06, 09:01:48 »
Gdzieś Ty to wszystko wyczytał? W Wyborczej? :)

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-03-06, 08:57:00 »
Leszek
Cytuj
część o dzieleniu ludzi wg kryterium opętania zupełnie bez sensu
3. powszechnym jest takie dzielenie ludzi z przyczyn ideologicznych zaślepień, ktoś widzi w "lewakach" samo zło, w Sorosie diabła a przeciwnikach Trumpa opętanych i to  liczonych w dziesiątkach czy setkach milionów (czyste szaleństwo)...

2. tutaj akurat wkleiłeś info o tych którzy widzą w skrajnie egoistycznym Trumpie i jego deczko idiotycznych i sprzecznych ze sobą wypowiedziach oraz działaniach dokładnie to samo zło (na marginesie: sposób przejawiania się Trumpa przypomina mi wypowiedzi i działania naszego Wałęsy)... więc w poczuciu walki o jakże słuszną sprawę i zwalczania zła  wcielonego rzucają na Trumpa  klątwy,

1. jedni widzą i diagnozują masowe "opętania" u tych drugich hehe, chcą ich "uwalniać" czyli w praktyce wszelkimi sposobami blokować ich wpływy, również magicznie czy ezoterycznie, tudzież "duchowo",   więc niezależnie czy idzie to z tej z tej czy innej strony, takie skażone ideologią działania obciążają i tworzą negatywną karmę...

0. przed tym niezobowiązująco przestrzegałem : )

-1. przykład znachora luźno związany z tematem, ale widziałem tych którzy go bronili przed kamerami po ogłoszeniu wyroku i tam jeśli nie ideologiczne zaślepienie  to może nawet dało się zauważyć opętanie najbardziej zaciekłych obrońców, przynajmniej przekonaniami o jego niewinności, zupełnie  oderwanymi od faktów za które go osądzono ; )
« Ostatnia zmiana: 2017-03-06, 09:00:06 wysłana przez Frisky »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-03-05, 18:47:09 »
Frisky
Jak kiedyś z dystansu przeczytasz swoje wpisy, to bedziesz się wstydził. :)

1 część o dzieleniu ludzi wg kryterium opętania zupełnie bez sensu.
O znachorze jeszcze bardziej bez sensu w tym wątku.
A o (nie)wiarygodności mediów żerujących na sensacji to też nie w tym wątku.

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-03-05, 09:21:20 »
przeprowadzanie między różnymi grupami interesów linii podziału na opętanych i stojących po stronie siły światłości to absurdalna pseudoduchowa propaganda polityczna , oby nikt tu  nie dał się wciągnąć w taką czy inną polityczną walkę pod hasłem zwalczania  demonów : D


skazano znachora za przyczynienie się śmierci dziecka :
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-02-22/znachor-z-nowego-sacza-skazany/
ciekawy wyrok dla rodziców, psychoterapia jako ten zlecony egzorcyzm, czyli tutaj wykorzenienie naiwności, zabobonu  i głupoty:
"Zgodnie z wyrokiem, rodzice dziewczynki przez dwa lata mają pracować na rzecz osób starszych. Sąd nakazał im wpłacić 26 tys. zł na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej oraz poddać się psychoterapii. Mają także zakaz kontaktowania się ze znachorem."

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-02-28, 06:13:04 »
Jest robota dla egzorcystów. Tym bardziej,, że czarnomagiczna euforia rozprzestrzenia się i trafia w osoby, które z Trumpem nie mają nic wspólnego, za to stoją po stronie sił światłosci.
"Liberalno-lewicowe środowisko zachowuje się tak, jakby zostało opętane przez demony. Choć wiele środowisk anty-Trumpowych to w sumie grupy demoniczne, ale takiej akcji jeszcze nigdy nie było. Oto amerykańskie czarownice i czarownicy w miniony piątek zorganizowali akcję masowego rzucania zaklęć na nowego prezydenta USA."
http://telewizjarepublika.pl/przeciwnicy-trumpa-doszczetnie-zwariowali-rzucaja-na-prezydenta-usaczary,45074.html

Z powodu opisanych w art. praktyk, pomoc egzorcystyczna jest potrzebna również wielu polskim politykom.


Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-02-15, 16:27:06 »
uwaga na grasującą po Polsce wróżkę, morderczynię kur i złodziejkę:
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lublin/wrozka-z-krasnegostawu-odczyniala-wyroki/p74gt19


Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-12-05, 12:01:57 »
Mihał486
Tak też można:)
Każdy przedmiot, roślina, zwierzę, z którym rozmawiamy coś mówi o nas.

Kornel
Super, że tak robisz:)
Też znam takie przypadki dojechania do warsztatu w niemożliwych sytuacjach. akurat dzięki Dwupunktowi i Theta Healing.

Można doświadczyć nie tylko negatywnych myślokształtów podczepionych pod przedmioty. Można też korzystać z ich wsparcia i błogosławieństwa:)

Ostatnio rozmawiałam z moim aloesem leczniczym i powiedział, że jest zadowolony i szczęśliwy. Chciał, żeby jemu umyła listki to, to zrobiłam. Rozpromienił się pięknie energetycznie po tym deszczu w wannie. Przyroda ma niesamowitą moc uzdrawiania i warto o nią zadbać w każdej skali - mikro i makro:)



Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-12-03, 19:51:56 »
 Susannah Cahalan ogarnięta psychozą przypominała opętane postacie z horrorów. Lekarze przez ponad miesiąc nie potrafili znaleźć przyczyny choroby i sposobu, by ją zwalczyć
http://wyborcza.pl/TylkoZdrowie/1,137474,16132835,Jak_leczyc__opetanie_.html

 

Kornel

  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2016-12-03, 00:06:04 »
W ten sposób potwierdza się mój sposób "rozmowy" z moimi samochodami. Po prostu gadam z nimi , chwalę je , głaszczę po kierownicy lub innych częściach samochodowego ciała , po angielskiemu "body" to nie tylko ciało człowieka, również karoseria czyli nadwozie / a więc i ciało samochodu.
Jest to swego rodzaju egzorcyzm bo one "czują" moją dobrą intencję i odwdzięczają się bezawaryjnością.
A jak już jakiś "bul " :) :) :) się przydarzy to i tak zawsze dojeżdżam do garażu lub innego miejsca pomocy technicznej by problem usunąć.

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-12-01, 11:25:13 »
Można zrobić test czy się rozmawia z myslokształtami doczepionymi do przedmiotu czy może ze świadomością tego przedmiotu.
Można oczyścić przedmiot wahadłem czy białą szałwią i po tym zabiegu spróbować z nim porozmawiać.
Po takim zabiegu na pewno będzie mniej myślokształtów, jeśli w ogóle jakieś pozostaną.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-12-01, 11:06:15 »
Fakt, ze można odnieść wrażenie, że rozmawiamy z rzeczami. W istocie, rozczytujemy przypięte do nich myślokształty. I tak sie z nimi "gada". :)