Autor Wątek: Afirmacje - konsultacje ;)  (Przeczytany 111729 razy)

J034

  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-05-06, 12:02:48 »
medżik,
dokładnie.

zed1,
nie wiem dlaczego też wali ci do mnie, chyba dla tego, że nic za ciebie nie chcę zrobić, ale to inna para kaloszy.
Nie będę do ciebie pisał.

medżik

  • Gość
[#]   « 2014-05-06, 11:58:42 »
Spoko Zed, moim zdaniem to ważne i pomocne co J034 powiedział, że jesteś w wywałce, to każdemu może się zdarzyć i nie świadczy źle o nikim.


Zed1

  • Gość
[#]   « 2014-05-06, 11:50:20 »
"Ja tylko tak poisze afirmacje, wlasnie dlatego zdziwilo mnie ze az malo mi wywala."

Mało ?
Skoro nie umiesz się uspokoić i stanąć obok tego co afirmujesz tzn. że wywałka wciągła cię jak tornado ;)
Plusem tego jest, że działa minusem, że nie wiadomo gdzie jest północ na tej mapie tornad.

Moze jakies konkrety jak to unormowac zamiast lakonicznych odpowiedzi? Jakos nie pasuje mi Twoje sarkastyczne podejscie do mojej osoby..zreszta nasza prywatna korespondencja chyba wyjasnila wszystko, prawda?

J034

  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-05-06, 10:45:47 »
"Ja tylko tak poisze afirmacje, wlasnie dlatego zdziwilo mnie ze az malo mi wywala."

Mało ?
Skoro nie umiesz się uspokoić i stanąć obok tego co afirmujesz tzn. że wywałka wciągła cię jak tornado ;)
Plusem tego jest, że działa minusem, że nie wiadomo gdzie jest północ na tej mapie tornad.

Zed1

  • Gość
[#]   « 2014-05-06, 10:41:39 »
To prawda, cos tam we mnie siedzi i drga ciagle, proboje narazie przed np. molditwa wyciszac sie krotkimi plytkimi medytacjami ale jakos idzie po zboju to.

medżik

  • Gość
[#]   « 2014-05-05, 20:03:53 »
Widocznie jesteś zbyt nakręcony i powinieneś się bardziej wyciszyć, by myśli stały się bardziej wyraźne, jakiś kontaktz uczuciami lepszy. Wtedy będą działać.

Zed1

  • Gość
[#]   « 2014-05-05, 17:14:58 »
Zed, próbowałeś pisać w kolumnach afirmacje? Po jednej stronie kolumny piszesz afkę, po drugiej spontaniczną reakcję, myśl, jaka przyszła Ci do głowy. Najczęściej jest ona negatywna albo emocjonalna. To bardzo fajnie katalizuje efekty. A jak jakaś reakcja powtarza się bardzo często, warto zrobić sesję regresingu lub zamienić na pozytywną afirmację i powałkować temat.

Ja tylko tak poisze afirmacje, wlasnie dlatego zdziwilo mnie ze az malo mi wywala. Ale powtarza sie pewien temat, jeszcze popisze z tydzien lub dwa i jak dalej nic sie nie ruszy, trzeba bedzie skonsultowac to z kims.

VanillaOrchard

  • Wiadomości: 140
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-05-05, 11:19:03 »
Zed, próbowałeś pisać w kolumnach afirmacje? Po jednej stronie kolumny piszesz afkę, po drugiej spontaniczną reakcję, myśl, jaka przyszła Ci do głowy. Najczęściej jest ona negatywna albo emocjonalna. To bardzo fajnie katalizuje efekty. A jak jakaś reakcja powtarza się bardzo często, warto zrobić sesję regresingu lub zamienić na pozytywną afirmację i powałkować temat.


Zed1

  • Gość
[#]   « 2014-05-04, 12:37:50 »
Po ilu srednio dniach powinna zaczac sie ,,wywalanka" z praca z afirmacjami? Walkuje juz jakied dobre trzy tygodnie i poza sporadycznymi wrzutami nic sie nie dzieje, powiedzialbym nawet ze pisanie afirmacji stalo sie codzienna czynnoscia, nad ktora przestalem myslec. Co jest grane?

furyah

  • Wiadomości: 571
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-04-26, 12:20:28 »
Mariusz, medżik, dzięki za odp:)

medżik

  • Gość
[#]   « 2014-04-26, 08:47:26 »
nauczyć się na pamięć i powtarzać w relaksie

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2014-04-25, 20:36:30 »
Zależy co robi największe wrażenie na podświadomości. MOżna dekret czytać na głos, można czytac przed lustrem albo pisać. Można też nagrać na mp3 i słuchać w głębokim relaksie. W zależności od tego jakie mamy predyspozycje określony sposób może być lepszy.

furyah

  • Wiadomości: 571
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-04-25, 19:39:15 »
W jaki sposób stosować dekrety, żeby działały najskuteczniej?

Doktor-X

  • Wiadomości: 2 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-04-18, 00:21:17 »
Macie jakies wyprobowane afirmacje na dystans do siebie i do ludzi ?

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-02-04, 21:37:15 »
Atlanta
Robisz wrażenie energicznej osoby, więc nie powinniście siebie wzajemnie przytłaczać:)
Jak komuś brakuje energii, bo np. ma swoje stłumienia i traumy, to się męczy w otoczeniu energicznych ludzi, bo tworzy w sobie napięcia związane z kontrolą - trudno kogoś dynamicznego i zrównoważonego kontrolować. Można co najwyżej projektować;)
Dobrze mieć wokół siebie harmonijnych ludzi w pozytywnych przepływach w działaniu:)