Autor Wątek: Terapia Bars - uwalnianie od starych wzorców już na poziomie komórkowym  (Przeczytany 94324 razy)

Inga

  • Gość
[#]   « 2015-10-14, 08:18:48 »
Ja oczyszczałam córkę za pomocą kamertonów, a ona stwierdziła że posyłam jej moje wzorce.
Obawiam się że to samo może się dziać podczas barsów.

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-10-14, 08:14:21 »
Maja to dobre pytania. Chętnie poczytam co mają inni w tej sprawie do powiedzenia.
Sama metoda bars jest kontrowersyjna ze względu na jej pochodzenie.
Zdaje się, że została ta metoda objawiona przez istoty z innych światów swojemu "twórcy"

Już w tym wątku jest napisane, że bars mogą podpinać pod astrale, ale wydaje mi się że chodziło to raczej o osoby które je wykonują.
Mnie ciekawi jak wpływają na skutki/efekty bars intencje osoby które je wykonują np kiedy ta osoba ma jakiś problem ze swoim "pacjentem"...

Grzes

  • Wiadomości: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-10-14, 05:50:33 »
maja

Ja widzę Barsy jako program działający podobnie do regresingu a zasyfić cię może każdy, osoba robiąca regresing, reinki czy barsy

maja

  • Wiadomości: 168
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-10-14, 01:08:56 »
Czy to zupełnie bezpieczne gdy Barsy robi osoba mająca jakiś wpływ astralny lub podłączenia?
Np zmarłych zagubionych dusz?
To w końcu przepływ energii, i tak na zdrowy rozum, to chyba może jednak coś niezbyt ciekawego, obciążającego też popłynąć?
Nie chodzi mi nawet o przekazanie podłączenia;) do wzięcia tego to już jednak trzeba mieć intencje.
Ale takie drobniejsze brudy czy też nie za wysokiej jakości energie?
Które np w jakiś sposób zaniżą wibracje albo nie będą komfortowe dla bardziej pooczyszczanej osoby?

Poza tym...ktoś robiący sesje, już bez takich wpływów, ale po prostu niespecjalnie pooczyszczany, mający różne cięższe wzorce - czy jednak w trakcie sesji nie przekaże osobie, której ją robi, czegoś związanego z tymi swoimi obciążeniami?
Czy stan osoby robiącej Barsy nie ma znaczenia?

Podobno nie. Bo podczas sesji tylko się uwalnia, i nie powinno się nic przyczepiać.
Ale jednak spytam, chcę się upewnić.
Bardziej zależy mi na tym pierwszym pytaniu, jak to jest z kimś, kto ma podłączenia i robi Barsy.
Ale to drugie też mnie potem zastanowiło.



furyah

  • Wiadomości: 571
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-09-30, 19:01:02 »
Joda, powodzenia :)

Joda

  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-09-28, 21:05:44 »
dzieki :)
pocwicze wygibasy :)

furyah

  • Wiadomości: 571
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-09-28, 20:00:25 »
czy moge np odwracac palce / "do gory paznokciami" zeby trafiac w punkty danym palcem?
dokładnie tak, choć jest to dosyć trudne

Joda

  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-09-28, 18:56:20 »
Witam,
ja mam pytanie czy Barsy mozna robic sobie samemu (slyszalam ze tak) ...ale co z ulozeniem palcow ...czy moge np odwracac palce / "do gory paznokciami" zeby trafiac w punkty danym palcem?
pozdrawiam
m.

KorneliaX

  • Wiadomości: 848
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-07-23, 16:06:07 »
Michał
Moim zdaniem sporo zmieniają. Robią więcej przestrzeni na zmiany, bardziej szczegółowo pisałam o tym w swoim wątku. A o barsowym bólu głowy słyszałam, że istnieje, ale szczęśliwie nie miewam. Zdarzyło mi się odczuwać napięcie w twarzy, czy głowie w trakcie sesji, ale pojawiało się tylko na chwilę po to, żeby zaraz odpuścić.

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-07-22, 09:10:18 »
Czy może się ktoś wypowiedzieć jakie są zmiany po bars z perspektywy dłuższego czasu?
W ciągu 3 miesięcy zrobiłem 3 zabiegi i nie wiem czy zaszły jakieś zmiany we mnie czy w moim życiu.
Nie mniej mam wrażenie że ostatni zabieg był najgłębszy mam po nim ból głowy to chyba ten barsowy ból głowy:) Zwykle rano mnie dopada.

Doktor-X

  • Wiadomości: 2 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-05-28, 14:41:24 »
Napewno skanowała bo zamiast skupić się na odczuwaniu energii to się skupiała na tym czy mi wygodnie

balbina

  • Wiadomości: 194
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-05-28, 09:35:49 »
A może mamusia cię skanowała przez 3 oko? to taka niewinna forma kontroli. Bliscy są w tym biegli. Ale skoro czujesz się ok , to znaczy moim zdaniem , że nie dajesz się już tak łatwo manipulować

KorneliaX

  • Wiadomości: 848
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-05-27, 21:46:42 »
Jasne :) Sam najlepiej znasz swoje odczucia, bo masz porównanie.

Doktor-X

  • Wiadomości: 2 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-05-27, 21:43:04 »
 KorneliaX
No rozumiem :) Mogło tak być ale czuje że nie w tym przypadku.
Często czuje takie wiercenie jak robie barsy, albo jak wachadło szpicem przystawiam go głowy. Jeszcze nie rozgryzłem o co chodzi. Może to jakaś forma oporu.

KorneliaX

  • Wiadomości: 848
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-05-27, 21:24:07 »
Doktor
Moim zdaniem mogło też tak być, że te doznania sam sobie wywołałeś, bo w jakimś sensie ich podświadomie oczekiwałeś/miałeś obawy, że się pojawią. Specjalne zabiegi, typu pozycja ciała zejście z linii ataku wzmocniło wiarę w sytuację, że "coś się może stać". Najważniejsze, że już Ci przeszło :)