Autor Wątek: MatriMandir  (Przeczytany 4831 razy)

matek

  • Gość
[#]   « 2014-01-30, 23:11:33 »
spoko:)

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2014-01-30, 23:03:15 »
Oj, bo mi sie nie chce wylewac na forum publicznym:) proroctwo, czy tez swiadomosc terminów og[olnych ;)

matek

  • Gość
[#]   « 2014-01-30, 22:50:04 »
No, tajemnica zdecydowanie jest, bo sa jakies tajemnicze nieokreslone "przyczyny", no i jeszcze proroctwo:D

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2014-01-30, 22:48:39 »
E jaka tajemnica, ot sá przyczyny i prorokuje ze to sie zmieni w ciágu roku:)

matek

  • Gość
[#]   « 2014-01-30, 22:46:54 »
A coz to za tajemnicza odpowiedz, Olgo?:)

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2014-01-30, 22:35:07 »
No wiem wiem, przyczyny sá :) prorokujé ze w ciágu roku to sié zmieni. :)

matek

  • Gość
[#]   « 2014-01-27, 21:49:26 »
Olga jak Ty to robisz ze na kazdym awatarze wygladasz zupelnie inaczej:D
Juz chyba z dziesiec ich mialas, a nadal ciezko sobie wyobrazic jak Ty wlasciwie wygladasz:)

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2014-01-26, 20:46:59 »
Czesc gwiazdko :*

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-01-26, 20:44:17 »
Ola, jesteś taką kochaną istotą :)) tak tylko chciałam napisać :D
« Ostatnia zmiana: 2014-01-26, 20:51:54 wysłana przez Indra »

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2014-01-26, 20:38:44 »
Davidia tez tak to widze, jak to napisalas w przedostatnim akapicie, wyniki moga byc bardzo bliskie, np w badaniach, w jasnowidzeniu, ale nigdy nie beda na 100% takie same na kazdym poziomie, chociaz mam 2 kolegow z ktorymi nam sie bardzo pokrywaja wyniki abadamy  niezaleznie od siebie.
Eh, chcialabym napisac to i owo i jeszcze tamto, ale jak tak wybiegam przed siebie, to nie wiem po co mam pisac, zeby szykac potwierdzen czy tez pisac o czyms co kazdy ma w innej wariacji w sobie. My jestesmy jak pewna skala barw harmonicznych, z daleka widac calosc a z bliska kazdy ma inna wibracje, inny dzwiek, inny ksztalt, to jest ten nasz indywidualizm ktory jest ok, i wiadomo ze blizsze nam tonacie [ludzie] w naturalny sposub poczujemy bardziej za 'swoje'. Gdy jestesmy pogodzeni ze soba i ktos nam harmoniczny jest, to energia swobodnie plynie i to wywoluje przeprzyjemne uczucia wspolnoty, energia zawsze plynie, miedzy kazdym a kazdym, i tutaj moj ulubiony temat pt co to znaczy lepiej dawac innym, swiatu, niz brac. Ludzie czesto uwarzaja ze to oznacza ze musze sie dzielic tym co mam z innymi, moze dawac pieniadze? Nie, to chodzi o pewna postawe, energia swobodnie plynie, rozmawiasz z kims i mozesz w tej rozmowie dac cos tej osobie. Ja sie spotykam z kims i ten ktos daje mi cos, to sa rozne rzeczy o wspolnym mianowniku - to ma nas rozwijac. A do bogactwa etc to dochodzimy sami, i nie trzeba dawac kasy etc, nie o to chodzi, aczkolwiek mi sie zdarza kogos wspomuc jak wiem i czuje cala soba ze to MA sens. Wyszedl chyba oftop, ale spoko :)

Skala Bovisa.

Davvidia

  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.podlasem.manifo.com
  • Regresja EFT Trener, NLP Coach zaśw. MEN
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-01-25, 21:51:26 »
możesz wyjaśnić, proszę?

Gęstości to bardzo ciekawe zagadnienie, bo niby czym subtelniej to warstwy sa połaczone z przyszłoscią, jak to tez Łazariew w swojej 7 czesci opisuje. Zatem ciekawie sie to odnosi do róznych ras kosmitów, gdzie mają tak jakby technologie przyszlosci .. Wiadome też jest, ze są jakies pułapy tych gęstosci i nie idzie przeniesc sie o wiele poziomów wyzej z uwagi na zachodzące procesy ktore mocno czuć w energetyce.

Oświecenie do którejś gęstości tu mam na myśli dostepny w danej przestrzeni zakres. Zresztą ten temat jest tak płynny, ze jak teraz piszę, to juz widze tyle róznych nielogicznych dla czlowieka zagadnień, ze nawet trudno opisywać, mi zawsze brakuje slownika :) dlatego podziwiam Łazariewa, ze jest w stanie to przenosić na ludzką logike ;)

W kazdym razie jakby tak po ziemi tlumaczyc to widze, ze oswiecenie rodzi sie bardziej z zakresu doświadczenia, bądź też pierwotnej jakości. Jedni mają w duszy jakies przebyte doswiadczenia w okreslonych zakresach i to pole mają juz "jasne" - tu widzą wiecej niż ktoś inny, kto nie doswiadczył tego zakresu. Mozna isć np. "wąsko" ale bardzo "daleko" subtelnie, a można iśc "szeroko"  i "mniej subtelnie" albo "tak samo" <- nie wiem czy to jest JASNE :D W kazdym razie obserwuję taką prawidłowość, ze każdy z nas ma zupełnie inny zakres w swoim polu, gdzie "widzi"/"czuje", dlatego "przepychanki" kto ma racje są troche śmieszne ;) bo wiadomo, że jeden drugiego nie widzi tak samo :) I to zapewne dotyczy też innych ras w kosmosie, poprostu pewnych zakresów nie jestesmy w stanie objąć, bo nie mamy doświadczenia/dotykania takiej jakości ...

Co innego to "oswiecenie do calkowitej zgody"  na to co sie wydarza, wtedy zakresy juz ten ktos ma w dupie :D On jest tu gdzie sie to wydarza i to jest prawidlowe ;) i nie bada dlaczego to sie TU w tej gęstości WŁAŚNIE wydarza :)

matek

  • Gość
[#]   « 2014-01-25, 14:10:50 »
Chyba nie da rady wszystkich mierzyc ta sama miarka, bo skoro te istoty egzystuja na innej planecie to inne tam sa warunki energetyczne - byc moze np. nie ma tam tak rozwinietej sfery emocjonalnej do doswiadczania itp. Wiec "oswiecenie" po naszemu moze niekoniecznie byc adekwatne do ich rzeczywistosci i ich drogi rozwoju.

Mysle, ze logicznie byloby zalozyc, ze tak jak wszystkie inne istoty, szaraki moga zyc w roznych sferach swiadomosci - jedne w szerszych, inne w wezszych. Pewnie spotyka sie wsrod nich istoty przebywajace w tej sferze rozszerzonej swiadomosci, ktora wiekszosc nas uznalaby za "oswiecenie".

Daniel

  • Gość
[#]   « 2014-01-25, 11:22:25 »
Cytuj
jasne, oświecone do którejś gęstości ;)

możesz wyjaśnić, proszę?

Atlanta

  • Wiadomości: 1 407
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-01-23, 21:45:17 »
gdzieś to już wcześniej widziałam,
mnie się kojarzy energetycznie z neokatechumenatem

Davvidia

  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.podlasem.manifo.com
  • Regresja EFT Trener, NLP Coach zaśw. MEN
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-01-23, 11:23:57 »
Uwierzylby ktos, ze np. te popularne „diabelskie” szaraki to tak naprawde oswiecone istoty? Lol.

jasne, oświecone do którejś gęstości ;)