Autor Wątek: Uzdrawianie metodą Evelyn Monahan  (Przeczytany 7101 razy)

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-09-05, 21:44:43 »
Takie pytanie mi przyszło- czy stosując tą metodę Monahan trzeba znać intencje/przyczynę swojej choroby? czy to działa również wtedy, kiedy się nie wie, skąd choroba pochodzi?

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-05-29, 20:53:48 »
No tak myślałam, żeby polecieć całością, a na końcu dodać te moje kobiece sprawy. Dzięki :)

Amelka

  • Gość
[#]   « 2012-05-29, 18:14:17 »
Acha, czyli taka profilaktyka...
czemu nie :-)

Wisieńka

  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-05-29, 15:52:48 »
Zmiany pojawiają się najpierw na poziomie subtelnym. Jak już się zmaterializują, to jest źle.

Amelka

  • Gość
[#]   « 2012-05-29, 15:15:08 »
Mnie sie wydaje, ze lepiej skupic sie na tym chorym narzadzie lub ukladzie. Po co zajmowac sie tym co jest zdrowe :-)

 
 

Wisieńka

  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-05-29, 13:36:30 »
No to stosować, jak każe metoda, wszystkie układy i na koniec miejsce potrzebujące. Przynajmniej ja bym tak zrobiła. :)

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-05-29, 13:05:38 »
Książkę Louise Hay znam, pytałam teraz o metodę Monahan ; )

Wisieńka

  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-05-29, 12:54:25 »
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wu-U_rvtIKA
Polecam film i oczywiście dwie książki Louise "Lecz swoje ciało" i "życie", jakoś tak :)

Jest dużo podobnych systemów do Evelyn Monahan. Jest medytacja Leszka, metoda Silvy, IBMS (no wiecie, dr Coldwell - http://drleonardcoldwell.com/2010/03/24/cured-patients/ )

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-05-29, 12:13:21 »
W tej medytacji wymienia się wszystkie układy, np. oddechowy, kostny, czy tylko ten, z którym się ma problem? Ja na przykład mam obecnie problemy z narządami kobiecymi, więc powinnam po prostu je włączyć w medytacji do reszty wymienianych ukladów, czy działać jedynie z tym?

Wisieńka

  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-05-29, 11:24:47 »
Witam.
Dostałam ostatnio wiadomość od pewnej osoby. Owa chora osoba nie chce spróbować tej metody, bo nie chce trzymać się głupiej nadziei. Co będzie, jeśli nie poskutkuje...
Możecie mi wierzyć, ja też już mam dość mojego bólu. Powyżej uszu, powyżej czubka głowy.
Poszłam za radą Leszka i trochę ograniczyłam szybkość leczenia. Dotarłam do poziomu, kiedy mam radość z życia, mogę sama podróżować, nosić ciężkie rzeczy, pracować całą dobę itp. Resztę leczę sobie już powoli i mam naprawdę radochę z tego leczenia. Co tydzień, co miesiąc poznaję nowe metody leczenia, stosuję, rozwijam się i jest... coraz lepiej :) Nie ma pośpiechu. To przecież proces uczenia się. I naprawdę cieszę się, że to mnie spotkało. To największy dar od życia, jak dostała, poza samym życiem :)
Mój rosyjski nauczyciel akupunktury (moje nowe hobby) zawsze mówi, że żadna metoda nie pomoże, jeżeli nie usuniemy Przyczyny - Naszego Myślenia. Możemy się wściekać na cały świat, ale to tylko odbicie nas samych.
Teraz eksperyment - jeśli wrzucimy żabę do słoika z mlekiem, to ta żaba nie utonie. Czemu? Bo kopie...i kopie... i kopie... i kopie... i kopie... i tak cały dzień. Ludzie, którzy odnoszą sukces w danej dziedzinie nigdy się nie poddają. Nigdy.
(w tym momencie pozdrawiam Panią Elę, którą spotkałam na warsztatach u Leszka) ;)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2011-09-25, 10:38:12 »
Zainspirowałeś mnie do poszukania, komu ja chciałem dowalić, choc chore miejsce nieco inne.

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2011-09-25, 10:03:01 »
Ja miałem niedawno przygodę z nagłą chorobą i jej uzdrowieniem (w 95% na razie). Otóż wyhodowałem sobie hemoroida :-)))) CHolerstwo bolało podczas chodzenia, a chodzić musze codziennie dość dużo. EFT, "zwykłe"afirmacje jakoś nie pomagały na szybko, a ja potrzebowałem czegoś szybkiego. W desperacji musiałem spokornieć i zaakceptować coś głębszego. Okazało się nim afirmacja-nastawienie "TO JUŻ JEST UZDROWIONE". POdczas gdy się tak nastawiałem pojawiały się różne wspomnienia - jak w regresji - będące podstawą energii, które doprowadziły do tego. Pewien cud wydarzył się jak pokazało mi się, że do szkoły średniej poszedłem z intencją, żeby 'trochę dopierniczyć kumplom' :-) POddałem to uzdrawianiu. Dosłownie w parę sekund przyszło rozluźnienie i ...przestało uwierać :-))) POtem w dwa dni dolegliwości praktycznie zanikły, chociaż nie w 100% i mam pewien problem ze zmotywowaniem się do ich całkowitego usunięcia, bo ...jak nie boli to nie ma problemu. Czuję, że jest coś na temacie ze związkami z kobietami i z ojcem.

Wisieńka

  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2011-09-25, 08:13:49 »
Oj tam, oj tam :)
Faktycznie już zluzowałam. Zostawię medytacje, dziękowanie, pozytywne myślenie i kręgarza.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2011-09-25, 07:18:20 »
Wisieńka
Podobno od nadmiaru głowa nie boli. Ale... boli co innego.
Przesadziłaś z nadmiarem metod uzdrawiania!
Ja rozumiem nerwica, chęć jak najszybszego dojścia do zdrowia, ale.... zasada jest taka, żeby nie mieszać róznych metod! Przede wszystkim nie mieszać tych, które mogą przynieść sprzeczne efekty!
Nie mówię,żebys zrezygnowała z wszystkiego, ale trochę ogranicz! I idąc na spotkanie z uzdrowicielem przyznaj się, z czego JESZCZE korzystasz!

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
« Ostatnia zmiana: 2011-09-25, 19:53:55 wysłana przez almighty »