Autor Wątek: Regresja hipnotyczna - roznice, podobienstwa, rezultaty....  (Przeczytany 4652 razy)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-01-09, 14:41:05 »
No, już się wydało, kto się podszywa pod regresing w Rzeszowie: Anna Mikołajczyk.
Uważajcie na nią. Prowadzi zajęcia grupowe.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-01-04, 01:12:11 »
1. Ponieważ w ezoteryce obowiązuje zasada wzajemności, podobnie jak w polityce zagranicznej, to chcę przestrzec przez panem Popko, który przestrzega przede mną i regresingiem.
2. Poprzez Londyn dotarły do mnie informacje o kilku grasujących we Wrocławiu fałszywych regreserach, którym już udało się wielu osobom zaszkodzić. Prawdopodobnie osoby te stosują wmawianie fałszywych wspomnień w hipnozie. Ale szczegółów nie znam.

Inga

  • Gość
[#]   « 2015-04-21, 15:03:19 »
A ty niestety jak zwykle generalizujesz.
Sprawdziłeś ich wszystkie wizje ?

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-04-20, 23:18:05 »
Bardzo się cieszę, że hipnoza regresywna odchodzi do lamusa. Raczej... cieszyłbym się, gdyby to była prawda. Ale panie, jak zwykle, nie potrafią zinterpretować swoich wizji. No, niestety.

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-04-20, 22:28:12 »
Leszek tutaj na temat wspomnień :

Cytuj
W hipnozie łatwo wmówić cokolwiek, stąD MOGĄ SIĘ BRAĆ FAŁSZYWE WSPOMNIENIA.
Ale jest też inne źródło wspomnień, które nie są nasze, a jednak istnieją w naszym umyśle.
Np. pamięć przodków.
Pamięć przodków, o istnieniu których nawet nie wiemy, może się manifestować jako pamięć komórkowa.
Z jej uwalnianiem i ujawnianiem spotkałem się zarówno w Ustawieniach Rodzinnych wg Hellingera, jak i w mikrokinezyterapii.
Mówię tu o pamięci traumy rodzinnej.
Sam sobie dokonałem uwolnienia od traumy mojej pra - pra- pra babci, której mąż w ciągu 1 nocy przegrał w karty cały majątek ziemski.

Pamięć przodków,  o których istnieniu nawet nie wiemy, która może się manifestować jako pamięć komórkowa

Strach sie bać!

 Lub być może to być na korzyść ?
Na sto procent to musi działac i w drugą stronę = korzystną.
Przecież nie można tylko sądzić przeszłości "na źle".

To pewnie jest tak jak z talentami.
To co jest z naszej przeszłości KORZYSTNE TO NALEŻY ODKRYĆ I UŻYWAĆ . Ku   chwale ludzkości i dla naszej przyjemności :)

Tak z 20 lat temu nasłuchałam sie na wielu różnych warsztatach na temat EGO :)
Ego złe, be i w ogóle zniszczyć, uwolnic sie od ego. Pustka miała być i już !
Nie wydawało mi sie to fajne. Nie wiedziałam logicznie dlaczego. Ale wcale to a wcale nie chciało mi sie w tą bajkę wchodzić.
Szkoda mi było wszak niektórych doswiadczeń.
Ten szał na pustke PO ego na  szczęście minął.

Tak, ze teraz zastanawiam się co fajnego można by od tych nieznanych nam przodków naszych uszczknąć ? ;)
Że złe rzeczy takie jak klątwy rodowe i inny badziew to wiemy.
Ale co dobrego ?
I jak to rozpoznać ?

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-04-20, 21:45:00 »
To, że ktoś tak nawet stwierdzi, nie znaczy, że jest to prawdą :)

Inga

  • Gość
[#]   « 2015-04-20, 21:18:41 »
Podobno terapie regresyjne odchodzą do lamusa
10 minuta
https://www.youtube.com/watch?v=ru3syiUuLEo

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-09-07, 19:13:23 »
I nie wiem nic o fenomenie setnej małpy, ale znam, niestety, taką jedną małpę, która ma wyuczoną taką umiejetność pewną, ze nawet swoje dzieci - Aniołki  - próbowała zmanipulować w swój syf.

Na szczęście jej moc ma sie nijak do  Mocy  Dobrego Boga :))
I jego ochraniającej Miłości .

Stąd mam nadzieję, że mimo, iż ta małpa nauczyła się tej ( krótkotrwałej jak dla niej ) umiejetności, to jej dzieci nie przejma tej umiejetności !!!
Są zbyt mądre !
I są z Aniołkowa ! :))

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-09-07, 19:04:31 »
Zmiany zachodzące w komórkach pod wpływem stresu - bywa, ze prowadzą do raka.
Z powodu zgryzot też. Szczególnie długotrwałych - zżera od środka.

Bywa.


Nie musi.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-09-07, 17:49:25 »
To potwierdza komunikację na poziomie telepatycznym i biologicznym.

Magic

  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-09-07, 14:04:59 »
Wedlug teozofow to rzekomo jedna z przeslanek stojacacze teoria duszy zbiorowej u zwierzat.
Co do pola morfogenetycznego: czy wiecie, ze po usunieciu dowolnych tkanek z ciala ludzkiego I przewiezieniu ich 20km dalej beda one dalej odbierac sygnaly I wartosci natezen fal elektromagnetycznych wlasciciela?

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-09-07, 11:06:40 »
pole morfogenetyczne (informacyjne) + telepatia :)

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-09-07, 10:56:32 »
A słyszałes o "fenomenie setnej małpy" ? Małpy na jakiejs wyspie zaczęły płukac owoce lub ziemniaki (nie pamiętam) przed jedzeniem. I - o dziwo - tego samego nagle nauczyły sie małpy na innej wyspie mimo, że były od siebie oddzielone i nie mogły podpatrywac się nawzajem :-))

czyli telepatia :-)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-09-07, 10:39:47 »
Ale faktem jest, że jeśli jakaś małpa się czegoś nauczy, top jej potomstwo przejmuje tę umiejętność niejako rodząc się już z nią.
Takie są wyniki badań :)
Oczywiście, nie wyklucza to działania telepatii w polu informacyjnym.
Tym niemniej, zmiany zachodzące w komórkach pod wpływem stresu czy jakości myśli, są ważne i warte odnotowania.

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-09-07, 08:33:46 »
DNA nie może przenosić pamięci poprzednich wcieleń, bo osoby które tam coś sobie przypomniały z tych wcieleń nie są potomkami w żadnej linii, czyli nie odziedziczyły DNA, które mogło "zapamiętać" coś w tych rzeczy

a w ogóle to jak by miał niby wyglądac proces zapamiętywania rzeczy przez DNA lub komórki? miałaby iść cały czas rekombinacja DNA lub przestawianie czegoś w komórkach razem z widzianymi obrazami lub doświadczanymi zmianami?? bez sensu