Autor Wątek: Samoleczenie wzroku  (Przeczytany 5792 razy)

Atlanta

  • Wiadomości: 1 407
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-06-06, 23:17:33 »
no właśnie to raczej trening
dla każdego
nie wiem czy by mi się tak chciało przed tym komputerem siedzieć i spostrzegać wzorki

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-02-19, 12:59:25 »
Można kupić na tableta, twórcy zapowiadają że na Androida też wypuszczą tak szybko jak to możliwe.

A, i mała korekta: to w sumie nie jest "samoleczenie" wzroku co trening wzroku. Nie koryguje żadnych wad, tylko usprawnia go, w różnym stopniu u różnych osób.

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-02-19, 12:54:54 »
fajne, nawet bym kupiła, ale skomplikowana ta cała procedura kupna.

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-02-19, 12:23:07 »
Aplikacja poprawiająca wzrok, która nie działa na oczy tylko na mózg. Dodatkowo jest w stanie poprawić nawet "doskonały" wzrok.
http://www.geekweek.pl/aktualnosci/18563/ta-aplikacja-poprawi-wam-wzrok

Tom

  • Wiadomości: 255
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-09-09, 19:35:28 »
gdyby ktoś chciał się wybrać na szkolenie ...

Szkoła Widzenia Siergieja Litwinowa: http://www.jogaoczu.com/index.php

Magic

  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-08-30, 22:44:46 »
Autentyczna przyjemnosc po mojej stronie. Brakuje mi czasem na tym forum rzeczowej wymiany argumentow, bo w zamian na ogol podawane sa ogolniki i podejscie - jak nie rozumiesz to znaczy, ze jestes niegodny albo ogarnij sie bo to przeciez "wszyscy wiedza" ;)
Dzieki Tobie fajnie jest czasem moc zderzyc sie z wlasnymi przekonaniami i rozwazyc je od poczatku bez tej calej tej chmurki wyimaginowanej cudownosci bez podstaw. Powaznie cenna sprawa od czasu do czasu :)

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-08-30, 21:50:15 »
Magic,
Jutro może pogadam z optykiem, więc może będę miał coś więcej do powiedzenia. A może nie ;)
W każdym razie dzięki za rozmowę i ponaciskanie przyciskow.

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2013-08-29, 23:31:54 »
^_^

Mam banana

:*

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-08-29, 23:17:55 »
Ola, kocham Cię :):*

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2013-08-29, 23:00:19 »
A ja nadal nie umiem wklejać cytatów ;<

Tyle chciałam napisać.

Davvidia

  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.podlasem.manifo.com
  • Regresja EFT Trener, NLP Coach zaśw. MEN
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-08-29, 22:57:44 »
Bardziej mnie zainteresował ten zwierzak, co go Lynd rzekomo trzyma na smyczy, bo wg mego wglądu sprawa ma się nieco inaczej. To po prostu zwierzak dobrze ułożony! (Oraz: sorka za oftopa).
:-)

no to dobrze, że już sie ułożył :P
lubie takie oftopy :))

Magic

  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-08-29, 22:54:54 »
Cytuj
Aha, czyli rzeczywiście chodzi Ci o idealną wizję nauki.
Cytuj
Nie. Chodzi mi o wolna nauke z prawem ekspresji bez dogmatow, ktore krzywdza i ograniczaja.

Cytuj
Nie rozumiem, czym się tu pochwaliłem? Tym że nie mam zaplecza w dziedzinie nauk przyrodniczych? o_O
Cytuj
To juz jawne przekomarzanie sie ;)

It would be theoretically impossible
No widzisz, a jak practically (czyli teoria swoje a zycie swoje na pochybel teoretykom) sciskalem w dwoch palcach galke oczna i mowie, ze jest miekka. Ale nie taka wyjeta ze sloika z formalina tylko zywa i swieza ;) (nota bene: masz pojecie jak mizerne w skutkach byloby uczenie sie teoreytecznie sztuki calowania i to np z wykresow? ;)

W pierwszej mówię że jedyne rzeczowe argumenty były w cytatach. W drugiej, że ja tylko zakwestionowałem Batesa, bo reszta właściwej treści była przeze mnie tylko cytowana. I to właśnie do niej chciałem, abyś się odwołał, zamiast ciągle do mnie.
Brzmialo jakbys sie odzegnywal od swoich cytatow ;) Do czego mam sie odniesc? Mam toczyc polemike z naukowcem, ktory mi nie odpowie? Chcesz go uzyc jako tarczy? ja nie bede atakowal. Mam swoje przekonania i przeprowadzone na sswoim koncie doswiadczenia. Nigdy naukowcy nie sa zgodni w 100%. Czesc nawet dotad kwestionuje Einsteina. Ich tez mam przekonywac? Po co? Jak im nie pasuje to co mnie to obchodzi? Jak chca pogadac to nie przeciwko ale razem. Porownujac a nie dyskredytujac. Konstruktywnie.

Cytuj
Gdzie coś takiego napisałem? Chyba nie było jeszcze tak późno, abym nie skojarzył O_o
"Dlaczego więc cały odpowiadasz na moje rzeczy, a nie np np. na temat tej sztywności twardówki?" Bo to teoria uzasadniajaca techniki i w nich sie rozwijajaca jako calosc wyjasnienia i droga to dluga i szczegolowa a nie wiem czy wypada cale rozdzialy ksiazki wklejac na forum ;)

PS. Dzieki za cynk z cytatami. Nie zauwazylem chmurki a nie wpadlem na prosty bb code :) No tak, najciemniej pod latarnia :D

kopergamin

  • Gość
[#]   « 2013-08-29, 22:53:51 »
Bardziej mnie zainteresował ten zwierzak, co go Lynd rzekomo trzyma na smyczy, bo wg mego wglądu sprawa ma się nieco inaczej. To po prostu zwierzak dobrze ułożony! (Oraz: sorka za oftopa).
:-)

Davvidia

  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.podlasem.manifo.com
  • Regresja EFT Trener, NLP Coach zaśw. MEN
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-08-29, 22:44:21 »
Kopergamin,

chcesz powiedzieć: gdzie dwóch sie bije tam trzeci korzysta? :)

czyli zawsze jest jakaś korzyść, jak to Leszek lubi zwracać uwage na te korzyści :)


kopergamin

  • Gość
[#]   « 2013-08-29, 22:39:16 »
Ale zrezygnujcie może chwilowo z używania tych magicznych guzików do cytowania, bo tak to żadne samoleczenie nie pomoże. W zrozumieniu waszej dyskusji. A szkoda by było, bo temat arcyciekawy.