Autor Wątek: Przeszłość i przyszłość regresingu  (Przeczytany 11770 razy)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-03-21, 23:45:56 »
Jeśli ktoś ma kontakt wyłacznie z podświadomością, a brak mu kontaktu z Wyższym Ja, wówczas może mieć precyzyjne wspomnienia, ale... nie transformuje ich. W związku z tym miele ciągle te same tematy, albo tematy podobne, tylko nie ma uwolnienia.
Regreser powinien to wyłapać i zaproponować klientowi co innego, tak,żeby ten otwarł się na Nadświadomość.
A więc jednak w regresingu kluczową sprawą jest kontakt z WJ. Czasami klient może sobie nie zdawać sprawy, że go ma. Ale od tego jest regreser, żeby rozpoznał.
Wywalanki nie są dowodem na uwalnianie. Wywalanki mogą mieć miejsce wtedy, gdy człowiek pozostaje cały czas w stanie regresywnym, bo był w nim cały czas, zanim zaczął korzystać z regresingu. To może być zmyłka nawet dla doświadczonego regresera. Jednak to się rzadko zdarza.

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2013-03-21, 22:55:22 »
Niekoniecznie, można mieć kontakt z WJ ale namieszane na poziomie siebie a podświadomości. Wtedy łatwo jest medytować ale gorzej z reakcjami w życiu i pod pewnymi względami jakością (są inspiracje ale kłopot z wprowadzeniem ich w życie). W praktyce wpływ samego nawiązania kontaktu z WJ jest znikomy choć potencjalnie może dużo zmienić.

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-03-21, 22:06:30 »
Wynikało by z tego, że kluczowa sprawa przy tych zaburzeniach to uzdrowienie kontaktu z WJ

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-03-21, 21:58:33 »
Inga
 Zaburzeń osobowości jest sporo. W pracy z regresingiem istotny jest kontakt z podświadomością i Nadświadomością.
Czasami da się nawiązać kontakt z Nadświadomością, a czasami nie. Jesli nie, to regresing się nie nadaje.

Inga

  • Gość
[#]   « 2013-03-21, 07:37:02 »
Chodzi mi o zdiagnozowane zaburzenia osobowości przez specjalistę.
Ja nie wierzę żeby  za pomocą regresingu można pomóc takim ludziom.

HDR

  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-03-20, 21:30:37 »
Ja również jestem nowy na tym forum i nic z siebie nie potrafię dać, ale biorę za każdym razem kiedy tu zaglądam. Znalazłem tu harmonię , spokój i wzajemny szacunek. Nie rozumiem dlaczego ludzie mącą. Nie bardzo wiem o co chodzi z regresingiem ale dziękuję za uspokajający wpis Pana Leszka, a co do katolików jeśli zdradzają swoje przekonania czyli siebie to w przyszłości zdradzą każdego.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-03-20, 15:05:44 »
Inga
 Bardzo słusznie. Choć czasami się jednak udaje.

BlackRose
Faktycznie, niektórzy katolicy są zdolni do niesamowitego poswięcenia, by udowodnić,że regresing nie działa.
W Gdańsku miałem taką wielbicielke, co długo przychodziła z tą intencją. Nawet jeździła na zajęcia do Łodzi.
Po którychś z kolei zajęciach, kiedy zdegustowana wracała do domu, wpadła pod samochód. W sumie nic wielkiego się jej nie stało, bo była tylko lekko potłuczona, ale dało jej to do myslenia. Zrozumiała, że to znak ostrzegawczy, że przesadziła. Trochę skorzystała z kolejnych kilku zajęć i.... misja jej wróciła.
Pojechała nawet na wczasy dla regreserów i tam od razu zażądała, żeby jej ktoś zrobił sesję, bo jej wywala. A było to nieco przed północą. Ponieważ nikt nie miał o tej porze ochoty sesjować z nią, to usiadła pod moimi drzwiami i zaczęła wyć, by wzbudzić litość. Bo przecież kto, jak kto, ale ja po całym dniu zajęć, powinienem w środku nocy być na każde jej skinienie. Ja tymczasem chciałem się wyspać przed kolejnym dniem intensywnycyh zajęć.
Na wycie zareagowała jednak moja dziewczyna. Zrobiła jej 3 godzinną sesję, po której... nie dość, że nie dostała ani pieniędzy, ani podziękowania, to jeszcze została zrugana.
Wieść o tym szybko się rozeszła, więc już nikt nie miał ochoty ryzykować. A klientka z przekonaniem "nikt mnie nie chce", odjechała do domu.

Blackrose

  • Wiadomości: 1 330
  • Płeć: Kobieta
  • Access Bars, psychoterapia, masaże, uzdrawianie duchowe
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-03-20, 11:41:39 »
Co do Katolików to święta racja :)

Lepiej, aby nie pakowali się w coś co im z założenia nie posłuży. Słyszałam jednak o takich, którzy dla samego potwierdzenia, że regresing nie działa  - regularnie poddawali się sesjom :>

Inga

  • Gość
[#]   « 2013-03-20, 10:03:52 »
Ja do tej listy dodałabym jeszcze osoby z zaburzeniami osobowośći.

Mariomar

  • Gość
[#]   « 2013-03-20, 09:25:08 »
Zgodnie z wymogami księzy, KATOLICY NIE POWINNI KORZYSTAĆ Z NIEKONWENCJONALNYCH METOD. ŻADNYCH! A więc i z regresingu.

Leszku, to mi się podoba - jasno i klarownie napisane, aby katolicy nie mieli wątpliwości. ;)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-03-20, 06:40:56 »
Ponieważ na naszym Forum rejestruje się coraz więcej osób, które dotychczas nie miały wiele wspólnego z rozwojem duchowym, to poczulem się w obowiązku wyjaśnić pewne nieuprawnione nadinterpretacje związane z regresingiem, a kolportowane przez niejakiego odysa na PW.

Odys pyta:
Czy regresing powinien być testowany na ludziach?
Pytanie sugeruje, że regresing jest ciągle testowany. A to kłamstwo.
Prawda jest taka, że regresing został przetestowany na ochotnikach PONAD 20 lat temu. Od tego czasu skorzystało z niego tysiące ludzi. Odpad po 1 sesji wynosił nie więcej niż 20%. Reszcie, a więc 80%, się podobało i ta reszta doceniała pomoc, jaką otrzymywała ze strony regresingu.

Odys dalej zadaje mnóstwo głupich i nie związanych z rzeczywistością pytań, sugerując, jakoby regreserzy byli świadomością i kompetencjami na poziomie przedszkolaków.
Prawda jest taka, że kandydat na regresera musi przejść przez wiele sesji regresingu i wykazać się wiedzą, oraz skutecznością, zanim dostanie uprawnienia do prowadzenia sesji regresingu. Osoba anonimowa, której cala wiedza na temat regresingu polega na tym, że czyta bzdury na temat regresingu i dokonuje nadinterpretacji, nie może być zorientowana, w czym rzecz. Stąd dla regreserów zarzuty przesyłane przez PW wydają się byc idiotyczne i od rzeczy. Jednak osoby, którym brak wiedzy i doświadczenie, mogą się tym bezpodstawnie przejąć.

Mimo zapewnień odysa, nigdy nie było takich przypadków, żeby klientowi nie udało się wrocić do rzeczywistości po sesji regresingu. Naczytał się bzdur i teraz je powiela.
Straszy też tężyczką i hiperwentylacją. Ale nigdy na oczy nie widział człowieka w tężyczce, ani chorego na hiperwentylację. Nie widział też człowieka w sesji regresingu, ale wyobraźnia pobudzona chorymi skojarzeniami osób niekompetentnych, każe mu sie martwić o rzekome "ofiary niekompetentnych regreserów".
odys zarzuca regreserom, że są niekompetentni, gdyż nie posiadają wiedzy medycznej. Tymczasem na całym swiecie nie ma takiego wymagania, by ekspert od metod regresywnych czy reinkarnacyjnych musiał mieć wykształcenie medyczne. Uzdrawianie karmy TO NIE MEDYCYNA. W procesie uzdrawiania regresingowego zachodzą zmiany energetyczne, jakich medycyna nie bada i nawet nie jest świadoma.  Zachodzą też zmiany świadomościowe i psychiczne, o których cokolwiek do powiedzenia ma wyłacznie psychologia stanów pozaosobowych. Zaś psychologia klasyczna nie wypowiada się w ogóle. Nie wypowiada się też psychiatria, jako nauka, choc psychiatrzy mogą mieć swoje osobiste zdanie.

REGRESING PRAWIDŁOWO STOSOWANY, NIE POCIĄGA ZA SOBĄ ŻADNYCH NEGATYWNYCH KONSEKWENCJI.
Prawidlowe korzystanie z sesji regresingu jest możliwe pod opieką kwalifikowanego regresera.
Autor metody nie ponosi odpolwiedzialności za nieprawidłowe stosowanie regresingu przez osoby nieupoważnione i nie przeszkolone. Nie ponosi też odpowiedzialności za błędne przypisywanie regresingowi skutków innych metod regresywnych, nazywanych z checi zysku przez osoby je oferujące "regresingiem". Podszywanie sie jest zwalczane, ale nie zawsze od razu duaje się namierzyć oszusta.
Lista regreserów jest zamieszczona na www.regresing.org Osoby spoza listy nie mają uprawnień regreserów i nide wiadomo, co naprawdę oferują.

Od samego początku informuję, że z regresingu nie powinny korzystać takie osoby, jak:
narkomani,
chorzy psychicznie,
opętani,
dzieci i młodzież do 18 roku  zycia (za zgodą rodziców od 16 roku).
osoby nie rozwijające się duchowo i negujące możliwośc reinkarnacji,
kobiety w ciąży na podtrzymaniu.
Zgodnie z wymogami księzy, KATOLICY NIE POWINNI KORZYSTAĆ Z NIEKONWENCJONALNYCH METOD. ŻADNYCH! A więc i z regresingu.


Fakty sĄ TAKIE, ŻE z regresingu przez ponad 20 lat skorzystało Z POWODZENIEM tysiące klientów.
Przez ten czas nikt nie zgłosił się do mnie z roszczeniami z tego powodu, że mu regresing zaszkodził. Bywały przypadki, że nie pomógł. Ale sugerowanie, że komuś zaszkodził, to klamstwo.
Owszem, niektórzy czują się pokrzywdzeni przez regresing. A to dlatego, że w regresingu odreagowano im ofiary, nad którymi się bezkarnie znęcali. Ci "poszkodowani" krzyczą najgłośniej.

I wreszcie kwestia ceny i placenia.
Za usługi się płaci. Płaci się za czas pracy regresera, a nie za efekty. Bo gdyby przyszło płacić za efekty, to wielu klientów regresingu nie wypłaciłaby się do końca życia. :)

Na koniec chę zwrócic uwagę na to, że "ekspert', który się boi podpisać imieniem i nazwiskiem pod swoją opinią, na pewno nie jest ekspertem, tylko tchórzem.
« Ostatnia zmiana: 2013-03-20, 09:28:20 wysłana przez Leszek.Zadlo »

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-01-31, 19:16:05 »
aha ;p

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-01-31, 19:01:56 »
Mariusz
Sprawa była wałkowana kilka lat temu, jeszcze na CUD.
Ja nie widzę takiego sensu, ale...
Z Nieznanego świata kiedyś bywało soro ludzi na zajęciach. Ostatnie lata to już chyba inna publiczność,
Najlepiej teraz na Facebooku :)
Albo na innym portalu społecznościowym.

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-01-31, 18:24:20 »
A zastanawiałem sie jeszcze nad sensem stworzenia fundacji promujacej zdrowy tryb życia oparty o RD, uzdrawianie duchowe w tym regresing. Taki statut (promocja zdrowia)wystarczy, żeby można było przekazywac 1% podatku na rzecz tej fundacji.
Pytanie - ile osób by sie zdecydowało, o jakie pieniądze mniej więcej by chodziło i co mozna by za tą kase zrobić?? I czy osoby by sie zgadzały, że lepiej ten podatek przekaac na ta fundacje niż panu Tuskowi lub na inna fundację?? ;p

Jak Leszek widzisz np sens reklamowania regresingu w Nieznanym Świecie lub innej prasie branżowej za ta kasę?

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-01-30, 03:11:48 »
Po analizie sprawozdań rocznych regreserów widzę, że większość z nich miała w ub. roku mniej klientów niż dotychczas. Wiążę to zjawisko z akcją antyreklamy regresingu prowadzonej przez 2 znanych mi z imienia i nazwiska osobników.
W związku z tym proszę regreserów, którzy mogą wykazać straty w stosunku rok do roku, o zgłaszanie się do mnie z konkretnymi informacjami. Nie wykluczam możliwości pozwania tych panów o zrekompensowanie strat.