Autor Wątek: Zaburzenie stresowe pourazowe (PTSD)  (Przeczytany 8216 razy)

Edyta

  • Gość
[#]   « 2014-07-26, 14:52:21 »
Wczoraj spróbowałam trochę uwolnić i pokazało się jak ojciec implantował mi matrycę energetyczno informacyjną. Wciskał mi ją a były tam bardzo niewygodne energie. Chodziło mu o pieniądze abym za niego oczyszczała i przyciągała mu pieniądze. chciał też ze mnie zrobić swoją małą kochaneczkę , mieliśmy trzymać sztamę przeciwko matce i on mi miał mi dawać kasę, prezenciki. Z tym drugim udało mi się uporać w dzieciństwie i nie upokorzyłam się do tak durnej roli bo nie potrzebowałam jego miłości i aprobaty za to potrzebowałam możliwości życia i zgodziłam się go zasilać finansowo za to że mnie nie zabije. 

Inga

  • Gość
[#]   « 2014-07-25, 10:31:59 »
Do wyrzucania z siebie takich róznych negatywów bardzo dobry jest oddech który ja stosuję na sesji. Ale przy tym musi być ktoś kto prowadzi. Jest to głebokie oddychania ustami, cały czas, bez przerw. Taki oddech na okrągło. Zawsze mam coś wyrzucane na wierzch.

Inga

  • Gość
[#]   « 2014-07-25, 10:25:34 »
Ja ostatnio przezyłam coś podobnego. Dostałam tak silnego bólu pleców i kręgosłupa że prawie nie mogłam się poruszać. I w takim stanie poszłam do lasu zbierać zioła. W lesie dostałam dalszych katuszy w postaci słabości, zarwotów głowy i innych cierpień. A ja w tych mękach chodziłam, schylałam się,  wspinałam, bo chciałam z siebie wydusić przyczynę moich cierpień. W końcu podświadomość się poddała i stwierdziła że ja biorę na siebie cierpienia za grzechy mamy. Potem były kolejne uświadomienia a ból pleców zmniejszył się o 50 %.
 Okazało się że miałam tak mocno napiete mięśnie że nie mogłam się poruszyć ze strachu przed utratą mamy.

Inga

  • Gość
[#]   « 2014-07-25, 10:17:24 »
To warto doświadczać tego uczucia po to aby była motywacja do pozbycia się go.

Edyta

  • Gość
[#]   « 2014-07-25, 10:13:02 »
może tak , może tu nie można planować
to uczucie u mnie pojawia się czasami pod wpływem nacisku na klatkę piersiową , lub gdy zakładam coś co obciska mi klatkę piersiową jak gorset.  Ten ucisk wyzwala to uczucie tak niewygodne i wstrętne że trudno to opisać.

Inga

  • Gość
[#]   « 2014-07-25, 10:04:09 »
Mnie się to udało tylko dlatego że wcale tego nie planowałam. Miałam zamiar zajmować się zupełnie czym innym a oddech sam mnie poprowadził do tego. Ja czułam że ktoś mnie w to wrobił, że gdybym miała nad tym kontrole to nigdy bym nie dopuśćiła do takiego wspomnienia. Tak strasznego wspomnienia.
Wnętrze samo kieruje procesami po to aby móc się uzdrowić.

Edyta

  • Gość
[#]   « 2014-07-25, 09:45:54 »
Inga
bardzo mnie inspirujesz, czuję że u mnie ojciec też przejął jakąś część, czasami mam to odczucie takie niewygodne trudno nawet to opisać.
Mam nadzieję że jak tym razem z partnerem wejdę w sesję  odważę się to przejść, wcześniej próbowaliśmy ale nie dałam rady. 

Inga

  • Gość
[#]   « 2014-07-25, 09:10:19 »
Na wczorajszej terapii podczas sesji oddechowej, weszłam w bardzo dziwny stan, i bardzo trudny do wytrzymania, stan którego się nie da opisać bo jest tak odmienny od tego co się normalnie czuje. Wróciłam do bardzo wczesnego okresu, takiego gdy jeszcze nie miałam mózgu lub nie potrafiłam myśleć. Przeżywałam powtórnie moment przejęcia mnie przez ojca. Tak jak niemowlę jest zlane z matką i nie odróżnia jej od siebie , tak ja się zlałam z ojcem i stałam się z nim jedno. Do tej pory tkwię w tym stanie niewyodrębnienia się z ojca i postrzegania że ja jestem nim a on mną. Nie widzę siebie, nie zauważam swojego istnienia. Dla mnie, mnie nie ma.
Cieszę się że miałam odwagę w to wejść i uświadomić sobie że kiedyś coś takiego mnie spotkało.

Inga

  • Gość
[#]   « 2014-07-23, 20:50:33 »
Mam rozczepioną psychikę i staram się obecnie nawiązać kontakt z tą odszczepioną i żywą częścią mnie.

furyah

  • Wiadomości: 571
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-07-23, 19:48:05 »
To jak to wygląda w Twoim przypadku?

Inga

  • Gość
[#]   « 2014-07-23, 19:00:21 »
Te roróżnienia na żywy i martwy oddech dotyczą tylko mnie, jako osoby martwej wewnętrznie.

furyah

  • Wiadomości: 571
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-07-23, 16:38:55 »
Inga, co to jest żywe oddychanie? Pierwszy raz słyszę

Atlanta

  • Wiadomości: 1 407
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-07-23, 16:12:54 »
gratuluję Inga
nie bój się, silna dziewucha z ciebie?

Inga

  • Gość
[#]   « 2014-07-23, 10:40:33 »
Nareszcie udało mi się nauczyć żywego oddychania. Teraz przyszła kolej na uczenie się żywych uczuć. Nie wiem kiedy i czy mi się to uda. Mam potworne lęki przy tym, takie jak przed śmiercią.

Atlanta

  • Wiadomości: 1 407
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-07-21, 13:46:26 »
ale długi to on trochę jest