Autor Wątek: Kącik uwag do moderacji  (Przeczytany 66138 razy)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-05-09, 10:57:06 »
Przytomny rozwój duchowy to nie jest miejsce do przenoszenia chorej atmosfery z niemoderowanego forum gazeta.pl, gdzie kazdy może być mistrzem, nawet jeśli jest  leczony psychiatrycznie :)
« Ostatnia zmiana: 2013-05-09, 10:59:47 wysłana przez Leszek.Zadlo »

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2013-05-09, 10:48:33 »
Ja kilka razy na cudzie dostawałam kiedys ostrzeżenia;))
Semira
Uspokuj sie tam chochliku i pisz spokojnie co uwarzasz, bo to co uwarzasz moŻe komuŚ pomuc, nie powinno SZKODZIĆ TOBIE

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-05-09, 10:44:47 »
...bo każdy post zawierał przynajmniej jedno takie. Gdyby ich nie było, posty by zostały. A zdecydowanie lepiej jest skasować post, niż wyedytować połowę -- zwłaszcza że wtedy zawsze pozostaną wątpliwości CO było w tej drugiej połowie.
Gdy post jest napisany spokojnie, nie ma takich rozterek.

I Olga ma rację: nie zostałaś wyrzucona za złe poglądy (bo to nie jest forum Leszka i można mieć inne), a za agresywne zachowania.

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2013-05-09, 10:43:26 »
Semira, ja widziałam tylko jednego posta, kurcze, daj spokuj, nie chce byś była banowana. Wtedy ciebie zbanowali chyba w podobnych klimatach i to ci się powtarza.


Anaru

  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-05-09, 10:23:12 »
Z calym szacunkiem, ale pisanie o Leszku że nie dotknęłabyś go kijem i insynuowanie kontaktów seksualnych z uzdrowicielkami to delikatnie mówiąc przekroczenie granic dobrego smaku.

Semira

  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-05-09, 10:00:53 »
Natychmiast moje posty maja zostac przywrocone na forum!Nie Bylo zadnych obrazliwych ,chamskich postow sama prawda potwierdzona faktami!!!Osoby z forum pisza do mnie ze absolutnie moje poty maja byc przywrocone..