Autor Wątek: Świadomy wybór czy karmiczny dług?  (Przeczytany 7376 razy)

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-05-19, 21:03:36 »
na przyszłe życie ma wpływ :
a) to co robiliśmy w poprzednich życiach
b) to co robimy w tym życiu
c) decyzje podejmowane tuż przed i w momencie śmierci będące wynikiem tego co w punktach a i b
d) to gdzie trafiamy po śmierci i jakie decyzje z tym się wiążą
e) decyzje podejmowane tuż przed wcieleniem i w momencie wcielenia związane zarówno z tym co było jak i reakcją na to w co się wchodzi

wszystkie one są związane ze świadomym i nieświadomym planowaniem,  wszystkie podejmowane są przed danym wcieleniem choć niektóre przed śmiercią, a inne po śmierci : D

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-05-19, 15:23:01 »
Hm,
Tough stuff :)

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2015-05-19, 14:49:35 »
Zależy od tego na ile świadomość jest dogadana z pozostałymi częściami siebie :)

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-05-19, 14:42:41 »
Dziękuję Witek .
Jak zwykle przejrzyście :)

A  to znaczy, ze one się mogą różnić, tak  ?

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2015-05-19, 14:34:09 »
Tess,
Planowanie przed śmiercią może się pojawiać w postaci świadomego wyboru, kreowania warunków (na tyle na ile dusza, podświadomość ma w tym po drodze), sama decyzja jest przed wcieleniem bez względu na wcześniejsze planowanie.

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-05-19, 14:19:50 »
Leszek,
Tak odpowiedziałeś kiedyś - luty bodajże :)

Cytuj
Tess
W kulturze chrześcijanskiej, muzułmańskiej czy ateistycznej NIKT nie myśli o kolejnych wcieleniach. A więc nie ma nawet możliwości ich zaplanowac.
W kulturze buddyjskiej czy hinduistycznej jednostki planujące kolejne wcielenia zdarzają się WYJĄTKOWO RRZADKO!

 Planowanie następuje PRZED śmiercią.

Dusza przed wcieleniem NIE MA ciała mentalnego, więc nie podejmuje świadomych decyzji, lecz EMOCJONALNE!   

Zaznaczam, że nie jest moim zamierzeniem nadawanie jakimkolwiek precedensom znaczenia normy.

Chcę  jedynie  poukładać informacje na temat karmicznych decyzji jakie podejmujemy i ich realnego  wpływu na nasze życie, tak, aby były one przyswajalne dla czytającego.

- 1) Planowanie następuje PRZED śmiercią.
- 2) Dusza podsumowuje swoje życie  PO śmierci, przyczyniając sie do wyboru PRZYSZŁEGO wcielenia.
- 3) PRZED wcieleniem dokonuje wyboru na kolejne życie.

Myślę, że pkt 2 jest dla zwykłego czytelnika zrozumiały.
Natomiast enigmatyczne są pkt 1 i 3.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-05-19, 05:59:26 »
Tess
Dusza podsumowuje swoje życie PO śmierci, w ten sposób pzyczyniając się do wyboru PRZYSZŁEGO wcielenia.
Przed wcieleniem dokonuje wyboru na kolejne życie. Wyboru dokonuje BEZ współpracy z Wyższym Ja, bez kontaktu z WJ. TO JEST NORMA!

ZDARZA SIĘ, że ktoś wykonuje praktykę ŚWIADOMEGO UMIERANIA I ŚWIADOMEGO WYBORU PRYSZŁOEGO WCIELENIA.
ZDARZA SIĘ, nie oznacza,że to jest normą.
Pomyliłas odosobnione przypadki z normą i nadałaś precedensom znaczenie normy!

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-05-18, 16:36:52 »
Leszek,
Cytuj
Tak właśnie wybiera dusza opierając się o wierzenia, błędne przekonania, uprzedzenia i pamięć traumy. Przed wcieleniem dokonuje wyboru coś za coś. Ale jest to wybór mało świadomy. Ale jednak własny

PRZED wcieleniem ?
Czy jak już pisałeś w innym watku - przed śmiercią ?

A może ja czegoś do końca nie rozumiem :)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-05-12, 20:37:04 »
No to pora to odreagować, albo wypalić, jeśli jest to w węzłach karmicznych.

Addixon

  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-05-12, 20:00:33 »
Często jest tak, że dusza pokutuje straszliwie nie za winy, tylko za poczucie winy, które jej wmówiono i za głupie slubowania czy naruszenie wyrzeczeń.
Niedawno dzięki diagnostyce (analizie) karmicznej dowiedziałem się, że wiele mojego cierpienia wynikało właśnie z takiego ślubowania. Dowiedziałem się mianowicie, że kiedyś obiecałem pewnej kobiecie siebie na wieczność w zamian za pewne korzyści - prawdopodobnie chodziło o uwolnienie się od karmy (wiem, że to brzmi dziwnie, ale proszę o wyrozumiałość ;)) Kobieta była prawdopodobnie potężnym magiem i dołączyła mnie do orszaku dusz, z którymi łączyła się inicjacyjnie w połówki. Dalej jest mowa o tym, że gdy zrozumiałem w jakiej sytuacji się znalazłem postanowiłem się uwolnić od niej za co zostałem straszliwie ukarany (nie wiem jak) skutkiem tego jest mój lęk przed kobietami. W analizie jest mowa o klątwie rzuconej na mnie w chwili śmierci (w tamtym wcieleniu).

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-04-26, 19:13:54 »
łątwiej wysłać w miarę aktualne foto do osoby, która potrafi to ocenić wykorzystując teleradiestezję lub jasnowidzenie np do Leszka który sie tez wypowiadał w tym wątku albo poprosic kogoś w wątku odn ERD

upadek świadomości to niekoniecznie jest temat który wyjdzie na pierwszej lub 10tej sesji,
« Ostatnia zmiana: 2013-04-26, 19:15:55 wysłana przez Mariusz »

Addixon

  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-04-26, 19:08:13 »
Stosując regresję można dowiedzieć się czy jest się Upadłym Aniołem?

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-04-26, 19:01:18 »
dzieci indgo i Upadłe Anioły to dwa różne tematy. Dzieci indygo mają po prostu pewne niecodzienne umiejętności, UA niekoniecznie. Chociaż pewnie większośc dzieci indygo to ...upadłe anioły(bo chyba ponad połowa zajmująca się rozwojem to UA) ;p

Addixon

  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-04-26, 18:27:35 »
1. Myślę, że masz rację. Napisałem o tych nagraniach, ponieważ są ostatnio popularne. Jednak sam zauważyłem, że są niestety nieskuteczne. Pozostaje mi udać się do regresera.

2. Chciałbym dodatkowo zapytać o kwestię dla mnie bardzo ważną. W artykułach Pana Leszka przeczytałem o Upadłych Aniołach i od razu temat ten skojarzył mi się z teorią mówiącą o istnieniu Dzieci Indygo, czyli dzieci obdarzonych specjalnymi umiejętnościami, darami itd. Jest jakiś związek między Upadłymi Aniołami i Dziećmi Indygo? Czy Waszym zdaniem takie dzieci istnieją? Nie chciałem zakładać oddzielnego tematu na forum ;) Przepraszam za zaśmiecanie ;)

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-04-26, 15:24:17 »
z takich nagrań nie korzystałem i nie bardzo rozumiem na czym miałoby polegać zahipnotyzowanie siebie samego w celu poznania przeszłych wcieleń. Hipnoza jest stanem zawężonej świadomości, w kórym możliwości rozróżniania prawdziwego od fałszywego są właściwe żadne. O wyciąganiu wnisków z procesu przyczynowo-skutkowego nawet nie wspominam.

Lepiej to robić w pełnej świadomości, na sesji regresingu. Wtedy się jest w czymś w rodzaju medytacji