Autor Wątek: Szukam aniołów z mojego drzewa dusz ;)  (Przeczytany 12709 razy)

Iustitia

  • Gość
[#]   « 2013-03-24, 01:02:48 »
Indra
miło słyszeć choć ciężko mi uwierzyć znając Siebie wtedy. Warczałam zazwyczaj broniąc dostępu do mej gałęzi, bo się zawsze jazda robila jak inne Aniołki się zbliżały. Zresztą się zawsze śmiałam, że takie ćwiczenie-zdanie przy pracy z dykcją "wyindywidualizowaliśmy się z rozentuzjozmowanego tłumu" to o mojej gałęzi:D

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-03-23, 23:48:19 »
nawet świeże duże zdjęcie wrzucę, żeby łatwiej było, a co mi tam ;))
http://s182.photobucket.com/user/indra_zdjecia/media/Magda_zpsf08d160a.jpg.html?sort=3&o=0

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-03-23, 23:18:15 »
Hydro
haha, faktycznie mam wzięcie ;)) cieszę sie, że kochane cudowne duszyczki, które ja również miło i ciepło odczuwam odbierają mnie tak samo:) to mi daje do myślenia, że nawet jeżeli nie są to anioły z mojego drzewa, to i tak jest to fajna harmonia i poczucie bliskosci. My raczej z jednego drzewa nie jestesmy, a ja Cię bardzo kocham, na prawdę :)

Iustitia
ha, czyli mamy ze sobą karmę :)) coś tak czułam i chyba jest to fajna karma, bo od początku budzilaś moją wielką sympatię :)

A skoro już tu jestem, to gdyby znalazły się dusze z mojego drzewa to byłoby fajnie ;))

hydrozagadka

  • Wiadomości: 2 696
  • Płeć: Kobieta
  • http://uzdrawianieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-03-23, 22:30:36 »
Dokładnie :D :))

Freeflight

  • Gość
[#]   « 2013-03-23, 22:21:48 »
Hummm

To pierwotnie my wszyscy "z jednego krzoka "-miłość z miłości i tyle mi wystarczy :-)))...

hydrozagadka

  • Wiadomości: 2 696
  • Płeć: Kobieta
  • http://uzdrawianieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-03-23, 22:13:42 »
Freeflight - ja miałam i wzorce UNA i UBA, i ze światów wodnych... a i jako devę juz dawno mnie określano (i ja sama sobie też, podświadomie, dawno wybrałam wczesniejszy niż hydrozagadka nick internetowy - daimon(a)=deva), choć raczej byłaby to deva ognista, kyriotetes.

Zatem sądze, ze po wzorcach idąc, to pewnie miałaś i ze swiatów wodnych doświadczenia, i wzorce UNA. Jedno z drugim się nie wyklucza.

Drzewo zaś to jeszcze inny przypadek, bo to było zgromadzenei przed nabraniem tych wszelkich wzorców i doświadczeń.

Freeflight

  • Gość
[#]   « 2013-03-23, 22:09:13 »
Hydzia

       A możliwe,możliwe :-)...Zawsze myślałam,żem niebieska anielica...Aż mnie ktoś naprostował,że raczej deva-związana z wodą...Nie jestem do tego specjalnie przywiązana,ale wodę baaardzo lubię i zieleń wszelaką też....

hydrozagadka

  • Wiadomości: 2 696
  • Płeć: Kobieta
  • http://uzdrawianieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-03-23, 22:05:19 »
Freeflight, to moze z takich właśnie światów się znamy, nawet jeśli nie z tego samego drzewa ;)

http://designersites.pl/cudaducha/index.php?topic=582.msg35826#msg35826 (tu napisałam, ze Cię kojarze i to dobrze) :D

Freeflight

  • Gość
[#]   « 2013-03-23, 21:55:43 »
Starfire

             Haha,mnie by pasowały smoki wodne(Loch Ness i te sprawy) i inne stworki rodem z H2O
:-)))...Ostatecznie Tabaluga  ;-P...

Starfire

  • Wiadomości: 853
  • Alien Zen Master
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-03-23, 21:26:39 »
Free:

Inny ul na innym drzewie ;) Inna bajka z innymi jednorożcami i z innym pierścieniem :D

Jarek G

  • Wiadomości: 77
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-03-23, 21:23:03 »
Fajny wątek.
Ja to właściwie mam teraz najlepszy czas jeśli chodzi o A z mojego drzewa i gałęzi.
Ale nie zawsze tak było.
W mieście, gdzie się urodziłem to w rodzinie i w domu miałem dwa A, ale nie te z najbliższych, nie z mojej gałęzi. Wszyscy inni ludzie, znajomi i współpracownicy to byli L. I tak było długo – do 31 roku życia.
Na wczasach u Leszka spotkałem moją żonę, najbliższą mi ze wszystkich A jakie dotąd poznałem, z mojej gałęzi. W jej rodzinie też były inne A. Ale nie te najbliższe. Teraz nawet dwaj jej synowie coś tam się rozwijają, ale to trochę za mało jak na nasze standardy.
Ze współpracowników (inni nauczyciele w szkole, gdzie pracuję) tak jak kiedyś to byli sami L. No ale zmiany następowały wśród uczniów.
Długo to byli sami L, ale kilka lat temu pojawiło się w jednym roczniku ok. dziesięciu A w szkole i wszystkie mi bardzo bliskie (i wtedy też albo zaczęły się rozwijać duchowo, albo już przyszły do liceum w trakcie rozwoju – był taki jeden ewenement).
Ale był to czas kiedy puszczałem też związki ze S, stąd trzy nawet trafiły do klasy, gdzie byłem wychowawcą (fakt, że dwójka szybko się sparowała i zniknęła, ale jedna S 2 lata się pętała). Tak więc taki mętlik w życiu społecznym – tłem byli L, bliskie związki z A, no i nieharmonijne S w okolicy. W końcu przewaliły się te klimaty.
Teraz jest super, bo w klasie mam 9 osób A i to bardzo mi bliskie. Do tego po szkole w innych klasach rozsiane jeszcze kilka innych A. I super mi się pracuje. Wprawdzie nie można liczyć na rozwój duchowy u nich, bo to jeszcze dzieci (większość w gimnazjum i jedna osoba w liceum), ale jest coś ciekawego w całej sprawie.
Większość rodziła się w 1998 roku, a spłodzone zostały w 1997 w większości. Ja natomiast w 1997 roku poznałem żonę i od tego roku pojawiałem się w przyszłym moim miejscu zamieszkania. W 1998 przeniosłem się do żony i … no właśnie teraz się spotkaliśmy.
No więc coś tam zadziałało, jakieś przyciąganie, ale trzeba było na to poczekać.
Ale na takie związki zawsze warto czekać.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-03-23, 18:49:44 »
Semira
Jak Ty to zrobiłaś?
Pewnie pani Wanda była panią Wandą, tylko nie tą :)
Nikt nie musi byc wyjatkowy, by mnie spotkać. Ale musi zrobić coś wyjątkowego, by mnie nie spotkać, kiedy ma możliwośc spotkać.

 Freeflight
Nie się nie martw. Do mnie przez kilkanaście lat przychodziły osoby, a którymi miałem ciężką karmę. Ale pracowałem nad polepszeniem i zaczęło być coraz lepiej :)

Freeflight

  • Gość
[#]   « 2013-03-23, 18:27:25 »
Mnie trochę martwi,że ja nic nie pamiętam ,jeżeli chodzi o poprzednie wcielenia...Kojarzę tylko te osoby,z którymi trzyma mnie karma...Niestety na ogół negatywna...Pamiętam Tulię,pamiętam Marka M ze starego forum ...I tyle...

Ciekawe też,że mnie nikt nie kojarzy...Może być tak,że jestem z innej drużyny pierścienia ,niż obecne tu aniołki :-P...

Iustitia

  • Gość
[#]   « 2013-03-23, 18:01:31 »
Z moich wspominek odnośnie innych gałęzi i drzew
Na pewno Ontoja to to samo drzewo choć inna gałąź /kojarzę Go z sesji/ chyba również moje to Inga i Ukash, sąsiednie drzewko to Leszek i jedna z Jego Ex, a inne sąsiednie drzewko to Sylvia. Indirka karmicznie:-)więcej Aniołków nie pamiętam choć czasem jest tak jak mi się zdarzyło parę razy-wszedł obcy facet i miłość od razu-nieważne że Pan jest w związku i ja jestem w związku-Miłość popłynęła bez ochoty na konsumpcję;P i nawet jak kontakt się urywa to takie ciepło zostaje:)a może dlatego nie kojarzę, że ja właściwie z tego i z tamtego forum to z 3 osoby znam osobiście

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-03-23, 17:47:49 »
:-)