Autor Wątek: Nasze marzenia i wizja doskonałego życia  (Przeczytany 5437 razy)

kinga roszczyniała

  • Wiadomości: 903
    • www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2013-01-30, 16:52:28 »
Ja się też czuję na co dzień w dużej mierze spełniona i zadowolona. W zasadzie najbardziej czego zawsze pragnęłam to żyć na co dzień na totalnym luzie psychicznym, finansowym, mieć takie poczucie, że w każdej chwili mogę zrobić co chcę i być gdzie chce. Nie pracować za dużo (nie nadaje się do pracy codziennej po 8h:), ale za to dobrze zarabiać. Mieć po prostu dużo czasu dla siebie na co dzień, na codzienne życie z partnerem, rozwój, podróże, warsztaty, wyjazdy – bo to jest to, co lubię najbardziej.  I to mi się w dużej mierze udało. Mam jeszcze kilka dużych marzeń, które się jeszcze nie spełniły (np luksusowy własny dom, gdzie będę mogła prowadzić grupowe warsztaty i kursy), ale czuję, że w odpowiednim czasie się spełnią, a ja póki co korzystam z tego co już mam :).

Blackrose

  • Wiadomości: 1 330
  • Płeć: Kobieta
  • Access Bars, psychoterapia, masaże, uzdrawianie duchowe
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-01-30, 16:00:33 »
Moje doskonałe życie, to takie w którym miałabym pieniądze, tyle ile potrzebuję...oraz własne nieruchomości. Chcę zarabiać na tym co sprawia mi przyjemność, bezwysiłkowo i z radością. Ogólnie czuję się już w dużym stopniu spełniona, zadowolona- jedynie potrzebuję bezpieczeństwa finansowego. Miłość jest, z rodzinką baardzo dużo uzdrowione...potrzeba mi jedynie stabilności i będę mogła oddać się życiu w rozwoju duchowym, uczęszczać w miejsca i na warsztaty, które mnie interesują. To dla mnie pełnia szczęścia i satysfakcji.

Preferuję proste życie, codzienne zajęcia, takie jak gotowanie, niedalekie podróże, realizacja zainteresowań. Jestem spokojną domatorką, która chce po prostu mieć zawsze poczucie bezpieczeństwa i realizacji siebie. Własny czas na przyjemności, medytację, fajne zajęcia.

Lucjan,
mądrze napisane, zgadzam się :) Im mniej presji tym więcej możliwości i motywacji.

Lucjan

  • Wiadomości: 613
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-01-30, 13:23:35 »
Wymarzone życie to takie, w którym nic nie trzeba, a wszystko można :) Teoretycznie już tak przecież jest, ale praktycznie, no właśnie... I tu zaczyna się rozwój osobisty i duchowy.

Tutaj taka mała inspiracja: polski Indianin z Biebrzy, który żyje po swojemu i jest szczęśliwy

http://www.polityka.pl/spoleczenstwo/reportaze/1533729,1,indianin-znad-biebrzy---fotograf-natury.read

ontoja

  • Wiadomości: 1 228
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-01-30, 12:46:42 »
Ogólnie o tym jak chcieli byśmy aby wyglądało nasze życie .Co chcielibyśmy robić ,jak się czuć .Jak sobie wyobrażamy nasze doskonałe życie.
« Ostatnia zmiana: 2013-01-30, 17:41:33 wysłana przez almighty »