Autor Wątek: Oczyszczanie organizmu  (Przeczytany 62324 razy)

jaskier

  • Wiadomości: 908
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-04-28, 23:26:25 »
https://www.youtube.com/watch?v=7ogtNpBtjqA

O oczyszczaniu wątroby mówi młody lekarz.

Prosze przeczytać opis pod filmem.

Seb

  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-04-26, 10:11:38 »
Dzięki za opinię. Ja czuje wyraźnie ze mi to służy. Ale jest na internecie sporo "racjonalnej" antypropagandy w temacie i nabrałem wtórnego sceptycyzmu.

Płukałem usta olejem ale na tyle nieregularnie ze nie mogę powiedzieć o większych efektach

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-04-26, 09:43:00 »
Seb
Nie stosowałam tej metody. Wychodzi mi, że dla wielu osób może być korzystna. Na pewno jakieś złogi opuszczają wątrobę. Co wzmacnia wątrobę i jej możliwości detoksykacji organizmu.

Jestem w trakcie płukania ust olejem. Używam słonecznikowego eko.
http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/medycyna-niekonwencjonalna/plukanie-ust-olejem-ssanie-oleju-czysci-zeby-i-wzmacnia-caly-organizm_36001.html

Seb

  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-04-26, 00:31:49 »
Sylvia
Masz zdanie na temat oczyszczania wątroby miksturą z oliwy i soku cytrusowego? I na temat "kamieni" które opuszczają wątrobę podczas tego oczyszczania?

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-04-25, 17:06:30 »
W oczyszczaniu organizmu kluczowa jest wątroba i nerki, więc wszystkie kuracje, które je wzmacniają, wspierają, regenerują są korzystne.


Seb

  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-04-24, 19:19:57 »
To byłoby miarodajne doświadczenie.

jaskier

  • Wiadomości: 908
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-04-24, 18:00:59 »
Bzdura. Najedz sie tej mikstury i idz wtedy na usg. Zobaczysz ze kamienie sie utworzyly i sa tam gdzie poowinny byc wszystkie metody oczyszczania z tego watku!

Seb

  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-04-24, 13:17:13 »
Z tego co czytałem, to te kamienie są na tyle niesubstancjonalne, że usg i inne sondy ich nie wykrywają.

jaskier

  • Wiadomości: 908
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-04-23, 15:02:31 »
Seb, ja sie czuje super jak mało jem. Po prostu latam kiedy jestem na diecie 1700-2000 kalorii i nie ma to nic wspólnego z oczyszczaniem rozumianym przez "duchowiaków"
Jestem fanem diety CR.

Oliwa z oliwek zawiera dużo tyrozolu, substancji która wpływa na metabolizm dopaminy, tyrozol jest również zawarty w różeńcu górskim z którego napar pije codziennie, rzeczywiście czuje po nim znacznie więcej energii. Być może z tym jest związane naspidowanie po oczyszczaniu oliwą.

Ty ciągle że ludzie czują się lepiej. Faktycznie może tak być z wielu powodów, ale to nie zmienia faktu że "kamienie" są fejkowe i przed wypiciem mikstury nie ma ich w organiźmie.

Chcesz sie przekonać? Idź na usg jamy brzusznej, pewnie zapłacisz 150 zł, ale będziesz miał pewność.

Seb

  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-04-23, 13:40:57 »
Ontoja
Do głodówek sięgałem zawsze w przypadku uczucia braku energii, i za każdym razem efektem końcowym było zwiększenie żywotności i chęci do życia.

http://www.wiecejnizzdroweodzywianie.pl/nagroda-nobal-za-detoks-komorkowy/

Ciekawy artykuł. Dla szerszego wglądu w temat polecam lekturę Małachowa - lecznicza Głodówka

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-04-18, 09:33:12 »
To znaczy ... dobrze czy zle ?
Bo tez jestem w potrzebie i czegoś do oczyszczania szukam

Dobrze:)

ontoja

  • Wiadomości: 1 228
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-04-17, 17:35:41 »
Seb
Czytalem , że potrzeba 8-12  oczyszczan aby zeszlo wszystko.Trzeba robić do momentu kiedy w 2 ostatnich zabiegach nic juz nie wychodzi.
Uleczyles jakies schorzenia dzieki głodówkom czy profilaktycznie robiles?
Ja tez kiedys zrobilem kilka razy ale nic mi nie dolegalo .Taki jedyny efekt jaki pamiętam to duzy wzrost gibkosci. Nie wiem czy to efekt oczyszcenia stawow czy ogolnego rozluźnienia miesniowego.
Ostatnio natknelem sie w necie na kilka swiadectw ludzi ktorzy dzieki diecie dr.Ewy Dabrowskiej zregenerowali sobie stawy .Ta dieta do tez post i podobno rownoez uruchamia mechanizmy odzywiania wewnetrznego.
Te Twoje odczucie odurzenia jak po alko to rozumiem.Jak robilem glodowke kiedys to mialem odczucie jakbym sie przepalil papierosami , laczmie z popekanymi ustami(kiedys palilem wiec pewnie organizm wyrzucal w ten sposob te zanieczyszcenia).
Sylwia
Dzieki.

Seb

  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-04-17, 13:59:18 »
Jaskier
Fajnie, jedyny problem jest taki ze mnóstwo ludzi na necie opisuje ze te oczyszczania pomogły im się pozbyć chronicznych dolegliwosci. Ja tez czuje się lepiej. Dzień po zabiegu jestem wypruty z sił, a drugiego dnia czuje duży przypływ energii w porównaniu do przed. Jeśli to placebo to jest to najsilniejsze na świecie placebo.
Podczas zabiegu nie czułem objawów zatrucia pokarmowego. Nie miałem ochoty wymiotować ani nie dostałem biegunki. Jedyne co to mocno mi się odbijało oliwą z oliwek co nie jest zbyt przyjemne. Czułem się za to jak po obaleniu 0,7 wódki, totalne nawalenie i "helikopter". Łatwo mi to rozróżnić bo nie pije alkoholu od wielu lat, i nie doświadczam przy żadnej okazji takiego stanu. Chce dalej cisnąć te płukania. Liczyłbym na wypowiedz kogoś kto zrobił więcej takich płukań.


jaskier

  • Wiadomości: 908
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-04-17, 03:57:42 »
Seb, to że nie wiesz to nie znaczy że nie mogło powstać. Rozmawiałem z lekarzem który powiedział że można wydalić kamień z woreczka który ma 1-3mm... powyżej tego człowiek zwija sie z bólu.

No i powtarzam: takie kamienie wyszłyby na usg... wyszłyby w rezonansie ktory rozpoznaje struktury cienkie jak ludzki włos...

Jak na mój gust ta metoda powoduje zatrucie organizmu a ulga jest związana z pozbyciem sie mieszaniny oliwy i soli która drażni jelita. Podczas grypy żołądkowej człowiek też sie fatalnie czuje.

Możesz powtarzać ten zabieg w nieskończoność i efekt będzie taki sam. Właściwie to zachęcam to eksperymentu :P. Po jakim czasie człowiek jest naprawde wolny od złogów albo dochodzi do wniosku że to jednak scam, bo kamieni ma więcej niż wątroba waży :P
« Ostatnia zmiana: 2017-04-17, 03:59:58 wysłana przez jaskier »

Seb

  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-04-16, 20:41:41 »
Wrócę do tematu oczyszczania wątroby oliwą z oliwek, który ktoś moim zdaniem niepotrzebnie przeniósł do zbiorczego wątku.

Zrobiłem wczoraj kolejny zabieg. Dzisiaj wydalilem kolejne kilkadziesiąt kamyczków. One są bardzo twarde, jak bardzo słabo rozrobiona plastelina. Nie wiem jakby to mogło powstać z oliwy z oliwek. No i w moim przypadku zawsze prawie czarne, przy pierwszych zabiegach były całkiem czarne.
Dla mnie jedna z rzeczy które przemawiają za skutecznością zabiegu jest to, ze zawsze podczas zabiegu doświadczam jakiś wywalek... czasem są to emocje, ale najczęściej czuje się mocno nieprzytomny. Podczas zeszłonocnego zabiegu poczułem się nawalony jak meserszmit, bolała mnie głowa i czułem ogólne wszystkie symptomy jak po ostrej libacji - w codziennym życiu ostatnio sie doprowadziłem do takiego stanu przed rokiem 2008 ( od wtedy nie pije alkoholu ). Świeżo jakieś 20 minut po wypiciu mikstury czułem w okolicach wątroby przesłuchanie, przeciskanie jakby małych kuleczek, i to bardzo wyraźne uczucie. Na moją logikę wbrew wszystkim którzy mówią ze to jest scam, ten zabieg jednak oczyszcza z prawdziwych złogów i jest pożyteczny. A uczucie nawalenia wychodzi bo świeżo odblokowana wątroba może zacząć pracować nad toksynami odliczonymi w ciele.

Ontoja
Mam za sobą głodówkę 17-dniowa i kilka 4-7dniowych , jakbyś chciał coś wiedzieć to pytaj