Autor Wątek: Moje miejsce w świecie  (Przeczytany 8410 razy)

macher

  • Gość
[#]   « 2019-01-10, 18:25:14 »
whatever, boys :D

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-10, 16:10:18 »
...Przypomniałem sobie coś, ze światów wyższych, czego nie mogłem nazwac inaczej niż Bóg i było to niesamowite. I nie było na sugestie "a teraz przypomnij sobie Boga", samo przyszło, a przyszedłem z tematami zupełni przyziemnymi, a nie tego typu...


Naprawdę taki dobry cukierek ? ;)

Zgodnie z Twoją wolą nie powinienem rozmawiac z Tobą na tematy duchowe, powiem Ci jednak jeszcze jedną rzecz, bo czuję że powinienem.

Światy wyższe są zawarte w Kosmicznej Świadomości  i tego przypomnienia/doświadczenia/zjednoczenia z Prawdą ci życzę :) o ile oczywiscie zależy ci na Prawdzie i Jej  Źródle.

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-10, 15:47:01 »
i to znaczy że fani się ich nie wyrzekli ;))

a wiesz w sumie to masz rację, twoja prawda.

hahah !! :)

macher

  • Gość
[#]   « 2019-01-10, 14:38:04 »
i to znaczy że fani się ich nie wyrzekli ;))

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-10, 14:36:40 »
obserwuje go coś jak ponad 2000 osób na FB,

a justina bieber'a obserwuje 105M osób na twitterze i co z tego ? XD

donalda trumpa 57.1M ? i .. ?



macher

  • Gość
[#]   « 2019-01-10, 14:18:05 »
chodzi o tego autora którego wyrzekli się jego najwierniejsi latami fani ? (prywatnie - bo publicznie to złego PR nie chcą robić - sobie robić oczywiście!),

-niektórzy to żyją jeszcze w jakieś starej epoce po prostu.

no tak trzeba iść z owczym pędem, owczy pęd wie najlepiej i jest na czasie.

może ci fani skorzystali, a może autor stracił zainteresowanie swoimi owieczkami i poczuły się odtrącone. a może on nie jest potrzebny do wykorzystywania na swój użytek tego co zostało rozpowszechnione. patrzysz na to co się stało z / na tym forum, ale chyba - nie broniąc go, tylko patrząc uczciwie - obserwuje go coś jak ponad 2000 osób na FB, więc nie wiem, czy nie jest lepiej niż było z zainteresowaniem. na pewno klientów mu nie brakuje. a to forum rozpadło się przez działalność -anty kogo innego, kto był moderatorem i ośmieszał nie tylko L. ale i cały RD i ludzi zajmujących się nim.
« Ostatnia zmiana: 2019-01-10, 14:22:36 wysłana przez macher »

macher

  • Gość
[#]   « 2019-01-10, 14:12:27 »
Zapytaj Ją, zapytaj ją też czy jest Bogiem? czy się za takie coś uważa ? i czy chce abyś się tak do Niej zwracał to się dowiesz... :)

Tak nazywam i działa (choć ten kontakt jest u mnie wymaga odnowienia) ale jednak więc chyab wszystko jest ok z JEGO uczuciami ;)

Cytuj
Wiesz nie raz byłem ksiedzem, i w sumie to nic mi do tego co ktoś uznaje za prawdę, ale w związku z tym że opowiadałem maniupulacyjne głupoty w które wierzyły ogłupiałe/odcięte od Prawdy owieczki to przyjmijmy  że to moje przyznanie się do błędu :)

Fajnie , że powoli na moje słowa wychodzą jakieś przyczyny tej awersji , tego ogłupienia w temacie.

Cytuj
No cóż.. znany autor nie jest dla mnie żadnym autorytetem i w moim odczuciu myli się jak cholera :)

Skąd ten głupi pomysł, że ktoś musi być autorytetem, żeby się w czymś z nim zgodzić , czy przyznać mu racje?
Czy ktoś musi być jakimś autorytetem , żeby się czegoś dowiedzieć ? Ja np nie szukam guru, nieomylnego człowieka, ja czerpię wiedzę od różnych osób, w różnych dziedzinanch, a widzę, że wy widzicie na czarno-biało. 
Myślę, że co do zawartości podświadomości , regresji ten autor jest wiarygodny. Jest wiarygodny też dla mnie dlatego, że czytałem o tych tematach już po tym jak miałem sesje w której takie wspomnienia się wyłoniły. Przypomniałem sobie coś, ze światów wyższych, czego nie mogłem nazwac inaczej niż Bóg i było to niesamowite. I nie było na sugestie "a teraz przypomnij sobie Boga", samo przyszło, a przyszedłem z tematami zupełni przyziemnymi, a nie tego typu...

Cytuj
No odpowiada bo jest Miłością i jak mogłaby nie odpowiedzieć swojej własnej cząstce która potrzebuje pomocy, zwłaszcza  jeśli ta cząstka pozbawiona pamięci nie zna Prawdy o swym pochodzeniu ..

No włąśnie, powołujesz się na pozbawienie pamięci... nie pamiętajac zapewne nic ze światów niematerialnych , ale wymądrzając się na te tematy. [/quote]

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-10, 13:56:30 »
chodzi o tego autora którego wyrzekli się jego najwierniejsi latami fani ? (prywatnie - bo publicznie to złego PR nie chcą robić - sobie robić oczywiście!),

-niektórzy to żyją jeszcze w jakieś starej epoce po prostu.

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-10, 09:26:39 »
Cytat: monkas link=topic=1595.msg117625#msg11
7625 date=1547040545
Rozumiem że ktoś może nazywać Źródło/Pierwotną Naturę/Kosmiczną Wieczną Świadomość "Bogiem" i że Źródło odpowiada pomocą na takie prośby ...Od jakiegoś czasu wiem, że  Kosmiczna Świadomość nie nazywa siebie  tak  w swej  samoświadomości i nie chce być tak nazywana
No nie chce być tak nazywana , ale odpowiada na prośby , ciekawe


Wiedziałem że na Ciebie mogę liczyć Amigo :).

No odpowiada bo jest Miłością i jak mogłaby nie odpowiedzieć swojej własnej cząstce która potrzebuje pomocy, zwłaszcza  jeśli ta cząstka pozbawiona pamięci nie zna Prawdy o swym pochodzeniu ..


Ciekawe jak się czuje , gdy się ją tak nazywa , pewnie jak molestowana seksualnie antypatriarchalna feministka :)

Zapytaj Ją, zapytaj ją też czy jest Bogiem? czy się za takie coś uważa ? i czy chce abyś się tak do Niej zwracał to się dowiesz... :)


Źródło , wyraz zupełnie nietrafiony... nie wiadomo czy chodzi o ujęcie wody, kod html strony, a może źródło głupoty, czy źródło wszelkiego zła.

Tak, tak Wieczne Źródło/Wieczna Natura z którego/z której  się wyłoniłeś, zupełnie nietrafiony pomysł,  przecież no musiał Cię ktoś stworzyć,  jakiś Stwórca, Bóg wszechmogący Pan Nieba i Ziemi..

Wiesz nie raz byłem ksiedzem, i w sumie to nic mi do tego co ktoś uznaje za prawdę, ale w związku z tym że opowiadałem maniupulacyjne głupoty w które wierzyły ogłupiałe/odcięte od Prawdy owieczki to przyjmijmy  że to moje przyznanie się do błędu :)

Natomiast wiem, co podświadomość rozumie przez słowo Bóg, jak bardzo czyjaś podświadomość może nienawidzieć Boga i jest cały szereg artykułów na ten temat znanego ci autora nt tego wyparcia. ;)

No cóż.. znany autor nie jest dla mnie żadnym autorytetem i w moim odczuciu myli się jak cholera :)

I naprawdę coś w Tobie mówi Ci że jest Bogiem, czy też Twoim Bogiem ?

macher

  • Gość
[#]   « 2019-01-09, 20:38:16 »
Rozumiem że ktoś może nazywać Źródło/Pierwotną Naturę/Kosmiczną Wieczną Świadomość "Bogiem" i że Źródło odpowiada pomocą na takie prośby ... Od jakiegoś czasu  jednak wiem, że Kosmiczna Świadomość nie nazywa siebie  tak  w swej  samoświadomości i nie chce być tak nazywana

No nie chce być tak nazywana , ale odpowiada na prośby , ciekawe

Ciekawe jak się czuje , gdy się ją tak nazywa , pewnie jak molestowana seksualnie antypatriarchalna feministka :)

Źródło , wyraz zupełnie nietrafiony... nie wiadomo czy chodzi o ujęcie wody, kod html strony, a może źródło głupoty, czy źródło wszelkiego zła.
Natomiast wiem, co podświadomość rozumie przez słowo Bóg, jak bardzo czyjaś podświadomość może nienawidzieć Boga i jest cały szereg artykułów na ten temat znanego ci autora nt tego wyparcia. ;)

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-09, 14:29:05 »
Jeśli o chodzi o mnie i moje miejsce to :

Jestem u siebie, jestem w domu, jestem jedynym Panem, Władcą, Właścicielem siebie, swoich energii , swojego życia i nie ma żadnego pana/Pana , boga/Boga nade mną. Nie ma też żadnego boga/Boga we mnie.

No i w ramach szczerych/prawdziwych rozmów :)

Rozumiem że ktoś może nazywać Źródło/Pierwotną Naturę/Kosmiczną Wieczną Świadomość "Bogiem" i że Źródło odpowiada pomocą na takie prośby w  przypadku czystych intencji/czystego pragnienia poznania Prawdy, tak było również w moim przypadku... Od jakiegoś czasu  jednak wiem, że Kosmiczna Świadomość nie nazywa siebie  tak  w swej  samoświadomości i nie chce być tak nazywana bo to błędne/nienaturalne, często prowadzące na manowce i w różne dziwne objecia/podpięcia... pojęcie na określenie Wiecznej Natury/Podstawy Życia którą jest... :)

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2018-04-15, 08:07:54 »
Jak dobrze, że rozmawiam z ludźmi. Tak naprawdę rozmawiam. Dzięki prawdziwym rozmowom w energii zrozumienia i współpracy dużo pozytywnie się układa:)
Ciekawe jak by to było jakby z każdym prawdziwe rozmowy były możliwe?

Dzięki Sylvia za inspirację.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-04-14, 17:23:17 »
Już sobie wyobrażam te szczere rozmowy hehe :)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2018-04-14, 16:57:33 »
Jak dobrze, że rozmawiam z ludźmi. Tak naprawdę rozmawiam. Dzięki prawdziwym rozmowom w energii zrozumienia i współpracy dużo pozytywnie się układa:)
Ciekawe jak by to było jakby z każdym prawdziwe rozmowy były możliwe?
« Ostatnia zmiana: 2018-04-14, 17:01:38 wysłana przez Sylvia »

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-03-19, 14:22:34 »
macher

Też bym chciał apartament :) Byłem u znajomej pół roku temu w Warszawie na woli. Cudowne mieszkanko z super lokalizacją, tylko cena 3500 za miesiąc, lub kupno za 400k 50mk, trochę odstrasza.