Autor Wątek: Poszukuję książki Dziecięce Dusze  (Przeczytany 5774 razy)

Nata

  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-04-19, 22:39:30 »
Ghaty - ja Ci pożyczę moją książkę gdy już mi przyślą. Odezwę się gdy dotrze do mnie :)

ghaty

  • Wiadomości: 4
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-04-17, 00:17:47 »
Dziewczyny, z nieba mi spadlyscie.... Ja tez od dłuższego czasu szukam tej książki. Może któraś z Was mogłaby mi ja jakoś udostępnić? Byłabym ogromnie wdzięczna....

Nata

  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-04-10, 22:51:29 »
Jolanta 16 :) dziękuję Ci bardzo bardzo, za wspaniałe chęci. Sama jestem zaskoczona ale okazało się, że będę miała możliwość kupić tą książkę. Ogólnie to poruszyłam niebo i ziemię aby ją jakoś zdobyć. Napisałam też wiadomość do wydawnictwa illuminatio. Tam można było kiedyś tą książkę nabyć, ale zapasy się wyczerpały i na stronie widniała informacja iż jest ona niedostępna. Ale ja mimo wszystko napisałam.. i totalnie zapomniałam o tym. I dzisiaj odebrałam wiadomość, że została im jedna jedyna sztuka i że mogą mi ją sprzedać :D Ależ sie ucieszyłam :) ciekawe że pomodliłam się o to by udało mi sie tą książkę przeczytać :) <3 i się spełniło :)

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-04-10, 18:29:49 »
Podoba mi się takie forumowe wsparcie:)

Jolanta 16

  • Wiadomości: 710
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-04-10, 18:20:02 »
Heute Nata ja mam  ta  ksiazke i moge Ci wyslac. Jak przeczytasz to mi odeslesz. Napisz mi adres na priv. Pozdro

Nata

  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-04-06, 13:11:36 »
Książka jest dość trudno dostepna, albo i wcale nie dostępna. Znalazłam tylko fragment w internecie. W empikach i innych księgarniach, na allegro, nigdzie jej nie ma :(

Nata

  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-04-06, 13:10:08 »
Może ktoś z Was posiada książkę  Makichen Walter "Dziecięce dusze" i chciałby sprzedać, lub choćby mi pożyczyć, bo bardzo chciałabym ją przeczytać. Byłoby wspaniale <3