Autor Wątek: Poszukuję książki Dziecięce Dusze  (Przeczytany 5773 razy)

Artman

  • Wiadomości: 172
  • Płeć: Mężczyzna
    • Rozwój duchowy pożyteczny i zdrowy:)
  • Krzysztof Chrząstek, konsultacje,analizy psychometryczne i czakr,porady,medytacje, warsztaty,artykuły, książki:) http://www.powiewwiatru.pl :) zapraszam
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2018-12-18, 21:32:18 »
Może napisz do wydawnictwa...

Katarzyna1982

  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Katarzyna Wręczycka
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2018-12-17, 21:03:35 »
Witam,
Poszukuję książki "Dziecięce dusze" w księgarniach już jej nie ma. Czy jest ktoś kto ją ma i mogłaby skserować książkę i wysłać? Pokryję koszty ksero i wysyłki. Może jest osoba, która mieszka w Łodzi i posiada taką książkę? Będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc.

MałaSowa

  • Wiadomości: 1
  • Justyna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2018-08-13, 11:49:35 »
Witajcie,
Poszukując informacji o poronieniach, po tym jak drugi raz mi się przydarzyło, trafiłam na fragment książki "Dziecięce duszę" na stronie wydawcy, szukając książki, która jest niedostępna już w księgarniach, dotarłam do Waszej dyskusji na forum i chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z was ma może do wypożyczenia, przeczytany egzemplarz lub może chce sprzedać to byłabym zainteresowana.
Pozdrawiam,
Justyna

Jolanta 16

  • Wiadomości: 710
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-11-10, 08:48:18 »
Chcialabym poinformowac wszystkich, ktorzy szukaja tej ksiazki, ze jej nie posiadam. Odeslalam ja przed rokiem do Marty 2606. Marta potem sie wiecej do mnie nie odzywala i nie wiem nawet czy jej sie podobala i czy pomogla. Jednakze z racji, ze dostala ja za darmo moglaby dalej ja udostepnic i odeslac komus, kto jej potrzebuje. Ja nie mam nic przeciwko....prosze  sie z nie kontaktowac i uwazam, ze moglaby odeslac komus kto pokryje poszty przesylki. Cieszylabym sie bardzo, jesli moja ksiazka kursujac miedzy wami moglaby duzo pomoc i przyniesc otuche wam tak jak mi przyniosla kiedy ja czytalam. Pozdrawiam

Mateusz

  • Wiadomości: 1 234
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-10-24, 22:23:36 »
Ja również mam prośbę o podesłanie ksero tej książki. Jak ktoś mógłby mi przesłał jakis skan, będę wdzięczny.
Pytałem o tę książkę w księgarni i powiedziano mi, że nie mają, bo podobno wygasły prawa do druku i na razie raczej nie ma co sie spodziewać, że będzie dodruk. Trzeba pytać w innych księgarniach, może gdzieś mają.

Iwona123

  • Wiadomości: 1
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-10-23, 23:36:58 »
Dzien dobry rownież mam problem z kupieniem gdziekolwiek książeczki :((. Pytałam już chyba wszędzie i odpowiedź brak ;((. Jestem po stracie już dwuch aniołków październik2016 i sierpień2017. Jeżeli jest jakaś dobra duszyczka która mogłaby wsłać ksero książki będę ogromnie wdzięczna. Chociaż troszkę załagodzi moj ból po stratach moich maleńst moich kochanych
aniołków

Fasolka

  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Mama
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-10-16, 17:06:07 »
Witam moje Drogie.
Chciałabym odświeżyć temat.
Jestem tutaj nowa, od kilku tygodni staram się znaleźć tą pozycję w księgarniach i nic. Nikt tej książki już nie sprzedaje.
Na nic telefony i pytania kiedy się pojawi, może któraś z Was ma namiary na sklep lub księgarnie gdzie mogę ją dostać?
Jeśli ma ktoś wersję zeskanowaną będę dozgonnie wdzięczna.
Dziękuję /Fasola

Natalia

  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Bbbbb
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-07-26, 21:17:17 »
Jeżeli jeszcze Pani osiąga ta książkę i byłaby  tak uprzea ja skierować, proszę o kotakt.bardzo zależy mi na tej pozycji...
---------------------------------------------------------- --------------------------------------

Jutro odbieram książkę z poczty mogę skserować i wysłać jakoś w tygodniu....
[/quote]

ghaty

  • Wiadomości: 4
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-07-12, 12:25:35 »
Kasia odpisałam Ci na priv

kaskazaw

  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Katarzyna Byczek
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-07-12, 11:04:21 »
Mam wielką prośbę, poszukuję książki Dziecięce dusze. Bardzo potrzebuję ją przeczytać. Może któraś chciałaby odsprzedać, pożyczyć bądź też przekopiować???? Jest to dla mnie naprawdę b.ważne. Za miesiąc podchodzę do ivf po prawie 4 latach starań o dziecko, szanse nawet tą metodą marne... Mam 32 lata i zdiagnozowaną wczesną menopauzę :( teraz już wiecie dlaczego tak bardzo mi zależy...

/Kaśka

Jasska

  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-06-26, 22:20:35 »
Napisałam do Pani PW.☺

ghaty

  • Wiadomości: 4
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-06-26, 17:00:51 »
Jutro odbieram książkę z poczty mogę skserować i wysłać jakoś w tygodniu....

Jasska

  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-06-21, 11:47:45 »
Witam,  bardzo zależy mi na przeczytaniu tej książki jeżeli ktoś posiada i mógłby pożyczyć lub skserowac była bym bardzo wdzięczna. Oczywiście pokryje wszelkie koszty.
Pozdrawiam.

ghaty

  • Wiadomości: 4
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-06-13, 20:00:36 »
Dziewczyny, ja dzisiaj też dostałam informację z pewnej księgarni internetowej, że znaleźli u siebie jedna sztukę i mogą mi sprzedać, będę ją miała pewnie w przyszłym tygodniu...
W razie co mogę skserować i wysłać komuś...

Marta2606

  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-05-10, 17:33:36 »
Cześć dziewczyny ja takze poszukuje książki Dziecięce dusze czy któraś z Was mogłaby mi ją udostępnić do przeczytania albo sprzedać pozdrawiam marta