Autor Wątek: Astrologia - analizy, badania  (Przeczytany 21132 razy)

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-11-27, 20:28:36 »
No bardziej szczegółową to musiałbym chyba z nazwiskami tudzież nickami ;)

kopergamin

  • Gość
[#]   « 2013-11-27, 20:24:34 »
OK, dzięki za odpowiedź, co prawda dość lakoniczną, ale dobra i taka. :-)

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-11-27, 20:20:39 »
Dobrym opisem moim, innych nieznanych osób, prawdopodobnych wydarzeń w ich życiu, zarówno przed jak i po. W tym osób przekonanych o swoim uwolnieniu od wszystkiego i wpływów wszelakich ;)

kopergamin

  • Gość
[#]   « 2013-11-27, 20:10:54 »
Skoro działa, to tylko głosić chwałę astrologii. :-) A jak się to działanie objawia, jeśli wolno spytać?

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-11-27, 19:50:36 »
Analiza astrologiczna u wybitnego astrologa. Którego potem czasem sprawdzałem, z dobrym skutkiem.
Nie powinno działać, ale działa, więc co mogę zrobić ;)

kopergamin

  • Gość
[#]   « 2013-11-27, 19:30:59 »
Lynd, przepraszam za wścibstwo, ale czy można zapytać, co ciebie przekonało do astrologii?

VanillaOrchard

  • Gość
[#]   « 2013-11-27, 19:14:19 »
analizę robił mi bułłyszko jak miałam 3 lata, ale to było dawno i nie mam do tego dostępu. tak sobie tylko chciałam poczytać coś w łóżku w ramach rozrywki. jak się jest przeziębionym i się zbuczy w łóżku, to jest dosyć nudno...

VanillaOrchard

  • Gość
[#]   « 2013-11-27, 19:12:50 »
Lynd,

ojtam, ojtam :) każdy student psychologii czy medycyny też tak ma. chyba, że się nie uczy :P

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-11-27, 19:04:39 »
Vanilla,
Warto zrobić analizę u doświadczonego i rozwijającego duchowo się astrologa.
A to, co tam napisali to podpada pod http://pl.wikipedia.org/wiki/Efekt_Barnuma :P

Bo pokażcie mi człowieka któremu nie jest źle, że czasem zadowala się byle czym, podczas gdy chce być lepszym ;)

VanillaOrchard

  • Gość
[#]   « 2013-11-27, 18:54:11 »
Dziękuję, Sebastian!

ha, no i wyszło szydło z worka:
You are torn by an inner conflict. On the one hand you strive for self-improvement, but on the other hand you must contend with your sensual physical desires. You are plagued with guilt, for these desires are not in keeping with the controlled self you would prefer to be.

Sebastian Osuch

  • Gość
[#]   « 2013-11-27, 18:48:17 »
wystarczy, ze zarejestrujesz sie na www.astro.com za darmo i wypelnisz swoje dane astrologiczne wlacznie z dokladna godzina urodzenia i uzyskasz gotowy kosmogram. Kosmogram na necie mozna zrobic za darmo, a interpretacja za darmo zajmuja sie chetni amatorzy, a za pieniadze profesjonalni astrologowie.

VanillaOrchard

  • Gość
[#]   « 2013-11-27, 18:12:41 »
jak/gdzie/u kogo/za ile się te rzeczy bada?

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-11-27, 18:04:23 »
Sebastian,
Jasne :) Tym żartem bardzo wszystko uprościłem, a przecież nic nie jest sobie tak o w próżni.

Sebastian Osuch

  • Gość
[#]   « 2013-11-27, 17:47:05 »
A, no i kolega ma przede wszystkim Asc w Strzelcu.

Sebastian Osuch

  • Gość
[#]   « 2013-11-27, 17:34:10 »
Lynd
Moj wieloletni kolega ma slonce, ksiezyc, merkurego, wenus i marsa w pannie ;)

I bardzo lubi seks, do tego jest biseksualistą.

Tlumaczeniem tego by byla koniunkcja wenus i marsa (polaczenie meskich i żeńskich energii daje personalny magnetyzm) oraz to ze one sa w trygonie z jowiszem w 5 domu (ogień, rozrywka) i neptunem (mógłby sie bzykać z każdym).

Myślę że oprócz Marsa, warto uwzględnić Słońce i Księżyc, przy uwzględnianiu preferencji i możliwości seksualnych.

Jak się ma dużo planet w wodnych znakach, to naturalniej przychodzi łagodna bliskość z drugim człowiekiem

Na odwrót, bywają ludzie którzy mają Marsa w ognistych znakach, dużo ognia w horoskopie, a wcale nie bzykają - co wcale nie znaczy że są zimni.
« Ostatnia zmiana: 2013-11-27, 17:40:56 wysłana przez Sebastian Osuch »