Autor Wątek: Nerwica, Depresja, DDA, BPD - metody niekonwencjonalne uzdrawiania  (Przeczytany 9832 razy)

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-04-30, 09:00:02 »
Jestem wolna od presji i oczekiwań innych.
Uwalniam siebie i innych od moich presji i oczekiwań.

Teraz po paru ładnych miesiącach piszę afki, że pozwalam innym żyć tak jak mają na to ochotę. No i oczywiście, że pozwalam sobie żyć tak jak mam na to ochotę.

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-04-29, 14:55:42 »
Liliole

"Presjowanie też sobie przeafirmowałam. Presjowanie siebie i innych."

A jakie afki stosowałaś:)? 

Inga

  • Gość
[#]   « 2012-04-29, 13:35:34 »
Ja ze wszystkich metod leczniczych na pierwszym miejscu stawiam terapię u dobrego psychologa -terapeuty.
Z powaznych zaburzeń osobowości czy też ze schizofrenii potrafią wyleczyć tylko psychoterapeuci-psycholodzy metodami psychologicznymi.
Nie należy potępiać w czambuł wszystkich psychologów ponieważ to środowisko jest bardzo podzielone i skłócone a psychoterapia psychoanalityczna stoi na bardzo wysokim poziomie i korzysta z dogłębnej znajomości ludzkiej psychiki.
No ale tu najwięcej zależy od konkretnego człowieka.
Przykładem takiego psychoterapeuty może być Laing, leczący schizofreników.

Blackrose

  • Wiadomości: 1 330
  • Płeć: Kobieta
  • Access Bars, psychoterapia, masaże, uzdrawianie duchowe
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2012-04-29, 12:54:11 »
Prędzej Natanek przejdzie do kościoła lucyfera niż psychologowie/psychiatrzy przyznają się do tego że szkodzą pacjentom lub tylko wyciągają kasę. I oferują wieloletnie terapie, po których i tak większość problemów wraca.

Dobrze, że przynajmniej trochę odchodzą od bezmyślnego podawania leków i próbują czegoś innego.

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2012-04-29, 11:22:56 »
http://www.medonet.pl/zdrowie-na-co-dzien,artykul,1660104,1,cwiczenia-na-depresje,index.html

Ćwiczenia na depresję
Czy zamiast leków antydepresyjnych psychiatrzy zaczną niebawem zalecać pacjentom gimnastykę? Wiele wskazuje na to, że to możliwe.

Blackrose

  • Wiadomości: 1 330
  • Płeć: Kobieta
  • Access Bars, psychoterapia, masaże, uzdrawianie duchowe
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2012-02-01, 16:15:40 »
Więcej przykładów i byłby naprawdę dobry :)

Tulia

  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Katarzyna Jezierna, www.zyciezaniolami.pl
  • Status: Regreser
[#]   « 2012-02-01, 13:16:31 »
Freefalling
wlasnie takich informacji szukałam. świetny artykuł tylko dlaczego taki krótki.......;-)


Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-01-31, 08:47:35 »
Ewa

No nie wiem... czy akurat moja mama stosowała groźby. Raczej presje i manipulacje. Wmawianie, że świat jest zły, ludzie źli... Tylko ona dobra.
Jeżeli chodzi o te groźby w kolumnie reakcji to się wyjaśniło jak byłam u p. Leszka na synchronizacji półkul mózgowych. Z tyłu głowy miałam podczepiony myślokształt: Lęk przed samodzielnością. Dlatego każde działanie, które podejmowałam, a nie podobało się to moim rodzicom, było okupione potwornym lękiem i przerażeniem.  Po zabiegu i przeafirmowaniu sobie, że Samodzielność jest bezpieczna i korzystna i  Doskonale sobie radze ze wszystkim  nie mam już takich silnych reakcji lękowych.
Jak minął największy strach, to zaczęła wychodzić ze mnie niesamowita wściekłość. Po kolejnym zabiegu, jest znacznie lepiej.
Ciekawe co będzie dalej... :)

Presjowanie też sobie przeafirmowałam. Presjowanie siebie i innych.   

 

ewa

  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-01-30, 20:13:29 »
Lilliole

A propo gróźb. Może to jest przejęty od kogoś sposób traktowania ciebie?Może np. twoja mama w dzieciństwie zamiast motywować do czegoś tam, to stosowała groźby, a teraz nawet jeśli jej nie ma to traktujesz samą siebie tak jak ciebie traktowano wtedy? Ja właśnie w ten sposób przejęłam presjonowanie samej siebie.

Tulia

  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Katarzyna Jezierna, www.zyciezaniolami.pl
  • Status: Regreser
[#]   « 2012-01-29, 21:59:45 »
lukaszlm
nigdy nie stosowalam whh - może czas zacząć... dziekuję za podpowiedź

lukaszlm

  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-01-29, 20:22:55 »
ja mogę polecić whh, często przy jakimkolwiek stresie, miałem kołatanie serca, rozlegulowany żałądek, itp. w zasadzie nieadekwatnie do sytłacji. A whh jest nastawione na leczenie w ciele. I po 3-4 sesjach większość z tego mi przeszło.

Tulia

  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Katarzyna Jezierna, www.zyciezaniolami.pl
  • Status: Regreser
[#]   « 2012-01-29, 19:50:43 »
Od jakiegoś czasu moje wywalanki mają postać dolegliwości fizycznych i dopiero dziś czytając "Uzdrawiające regresje" oświeciło mnie, że to są po prostu objawy nerwicy - głównie wegetatywnej (kołatanie serca, kłucie w sercu, rozregulowany żołądek, jelita) ale i histerycznej (ból głowy w jednym miejscu - gwóźdź histeryczny). Nigdy tych objawów nie łączyłam w jedno ateraz widzę, że mój organizm mi pokazuje, że mu cos ostro nie pasi....

Faktycznie jak byłam dzieckiem i nie chcialam chodzić do przedszkola dostawałam strasznych bóli brzucha, które wróciły w podstawówce na lekcjach z panią, której wybitnie nie lubiłam. Bóle były tak mocne, że prawie nie mogłam chodzić imijaly gdy po dotarciu do domu odespałam z godzinkę. DO dziś mam tak, że stres muszę odespać.

WIdzę teraz, że trafiłam na duuuuży temat i oprócz tego, że mi się parę rzeczy z wczesnego dzieciństwa przypomniało - do odreogowania na sesji - nie za bardzo wiem jak się za to zabrać.....

jan

  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jan Niedziałek Ekspert,Uzdrowiciel
  • Status: Ekspert
[#]   « 2011-09-24, 14:07:40 »
Leszek podał na początku
Ja jednak zaleca sprawdzenie i wyczyszczenie negatywnych energii .

J007

  • Wiadomości: 273
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2011-09-24, 09:58:36 »
Ma ktoś linki do dobrych art o depresji i pomaganiu w wyjściu z tego schorzenia ?