Autor Wątek: Spontaniczna radość, świetna zabawa i głośny śmiech  (Przeczytany 2363 razy)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2022-07-21, 08:07:57 »
Piękny dzień na lekkość, beztroskę i radość :))

Z taką intencją pomimo zadań i w trakcie małych przerw w ich realizacji.

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-04-30, 12:28:40 »
Z przyjemnością :)
ha, ha, ha :))))

Jolanta 16

  • Wiadomości: 710
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-04-30, 12:23:53 »
Agnieszka tak jak ty ciagle mam wrazenie, ze ktos mnie ustawia i nie pozwala byc radosna i glosna i spontaniczna. Dziekuje Ci za ten dekret i smiejmy sie jak najglosniej ha ha

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-04-30, 10:17:34 »
Praca z wewnętrznym dzieckiem uświadomiła, że chyba nigdy nie bawiłam sie tak radośnie i spontanicznie jak inne dzieci i jak bardzo im zazdrościłam tej spontaniczności. Spięcie i kontrola uczuć i emocji towarzyszy mi odkąd pamiętam. Rola wrażliwej i delikatnej też już zaczyna mi uwierać. Może już czas to odpuścić i dać ponieść się radości :)

Ja Agnieszka rezygnuję z przymusu bycia wrażliwą i delikatną. Przebaczam sobie, że stałam z boku podczas, gdy inni świetnie się bawili. Przebaczam matce, że mi wciskała, że ci co się głośno śmieją i świetnie bawią są gruboskórni, wulgarni i chamscy. Uwalniam się od zakazu bycia taką osobą. Uwalniam się od obrzydzenia i lęku przed byciem wulgarną. Uwalniam się od przymusu potępiania takich osób. Uwalniam się od przymusu bycia wrażliwą i delikatną. Rezygnuję z roli wrażliwej i delikatnej dziewczyneczki.
Uświadamiam sobie, że nie jestem już żadną dziewczyneczką. Jestem dorosła. W miejsce pełnienia tej roli otwieram się na bycie sobą i świetną zabawę z innymi. Otwieram się na to by śmiać się głośno i radośnie.
Uświadamiam sobie, ze nie muszę się już tak cholernie spinać i kontrolować.  Wreszcie mogę odetchnąć. A więc uwalniam się od spięcia i kontroli w życiu i podczas zabawy. To bezpieczne, mądre i w porządku, kiedy jestem wyluzowana, roześmiana i radosna w zabawie i w życiu. Wybaczam wszystkim, którym przeszkadzał mój śmiech i moja spontaniczna radość. Wybaczam sobie, że uwierzyłam, że jak będę szczęśliwa i będę się głośno i radośnie śmiać to będę niemądra i niepoważna i inni mnie odrzucą. Wybaczam sobie, że uwierzyłam, że jak będę szczęśliwa i będę się głośno i radośnie śmiać to zostanę zbesztana, pouczona i ukarana. Wybaczam sobie, że uwierzyłam, że kontrola emocji, brak śmiechu i radości jest wyrazem mądrości. Uświadamiam sobie, że mogę być jednocześnie mądra i radosna. Jakie to przyjemne śmiać się radośnie z całego serca. A wiec otwieram się na swoją niepohamowaną radość i radosny, spontaniczny śmiech. Otwieram sie na świetną zabawę w całym moim życiu.