Autor Wątek: Agnieszka - zapraszam na sesje Dekodyki :)  (Przeczytany 4379 razy)

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-04-28, 11:53:09 »
Wczoraj na sesji dekodyki odkryłam, że moja pś utożsamiała wolę z rozumem. Natomiast zapytana gdzie mieści sie rozum wskazała ręką na głowę, a zapytana gdzie mieści się wola - wskazała na piersi, czy czyli tam gdzie serce i dusza.
To by wyjaśniało to, ze gdy chciałam wykreować to co chcę - nie wychodziło mi. Natomiast jak sie poddawałam woli swojego Wyższego Ja, czy tez Boga - szło znacznie lepiej. Bo kontaktując się z Wj czy Bogiem uruchamiałam serce.

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-19, 07:54:21 »
JenKa,
cieszę się :) Ty mnie też swoim wpisem zainspirowałaś :D.

JenKa

  • Wiadomości: 287
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-03-18, 18:51:37 »
Lillole, dziękuję za inspirację :)
Coś się poruszyło, mnóstwo spraw okazuje się mieć wspólne źródło.
Problemy z głosem i wysławianiem się również :)

Na sesję jeszcze nis czuję się gotowa, ale będę o tym pamiętać.
Jeszcze raz serdeczne dzięki !

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-18, 09:28:12 »
Zapraszam :)

Mateusz

  • Wiadomości: 1 234
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-13, 21:21:32 »
Lilliole

Tak się składa, że akurat od pewnego czasu pracuję nad relacją karmiczną z mamą. Stosunek mamy do mnie był raczej dobry, jednak trochę wychodziło z przeszłości. jednocześnie przy tym uruchomiła mi się  karma z kobietami, a teraz przy dekodyce jeszcze babcia do tej samej kolejki. Oczywiście to się łączy, zazębia i wpływa.


Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-13, 08:37:56 »
A przy okazji temat babci, który mi wyszedł w sesji tak pobudził innych, że wszystkich przy mnie zbierało na wspomnienia a nawet zacięte dyskusje okołobabcine, uzależnienia, rozstania, śmierć.

U mnie temat poruszył trochę rzeczy, tak że mi wywala, ale musze poczekać na jakis wolniejszy czas, żeby się nim zająć.

Tak. Bo to dość duży i poważny temat. Nie bez powodu był dobrze ukryty.
Oni przychodzą, bo podświadomie czują, że coś się zmieniło, że coś zostało ruszone. Coś co ich też dotyczy. Rodzina to system naczyń połączonych. A w polskich rodzinach te powiązania bywają niezwykle silne. Ty coś zrobiłeś i oni muszą się do tych zmian dostosować. Możliwe, że nie chcą.
Ale to co się teraz dzieje jest bardzo ważne. Warto, żebyś zadał sobie pytanie "Po co oni do Ciebie przychodzą?".
Nie "Dlaczego?", ale "Po co?".

Czy oni przychodzą, bo wreszcie można mówić o czymś o czym nie mówiono? Czy przychodzą, żeby wywołać w Tobie poczucie winy? Czy przychodzą, żeby Cie przekonać, że zmiana jest niemożliwa? To są informacje dla Ciebie. Obserwuj to.

Do mnie tez swego czasu przychodzili i po sesjach ujawniały się sprawy o których nie miałam pojęcia, a miały wpływ na wszystkich. 

Mateusz

  • Wiadomości: 1 234
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-12, 19:03:32 »
Mateusz,
tak naprawdę to większość pracy to wykonałeś sam :) Ja głównie towarzyszyłam w tym procesie. Gratuluję Ci!

Miło mi, dzięki :)

A przy okazji temat babci, który mi wyszedł w sesji tak pobudził innych, że wszystkich przy mnie zbierało na wspomnienia a nawet zacięte dyskusje okołobabcine, uzależnienia, rozstania, śmierć.

U mnie temat poruszył trochę rzeczy, tak że mi wywala, ale musze poczekać na jakis wolniejszy czas, żeby się nim zająć.

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-12, 12:16:03 »
A jeśli ktoś ma brata bliźniaka, to powinien przechodzić sesję dekodyki razem z bratem? Bo to jednak wspólnie się w łonie mamy bytowało:)

No to pewnie mają podobne obciążenia z okresu prenatalnego :-). Sesję Dekodyki przechodzi ten, który chce.

Piotr

  • Wiadomości: 788
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kultura aryjska
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-12, 10:27:28 »
A jeśli ktoś ma brata bliźniaka, to powinien przechodzić sesję dekodyki razem z bratem? Bo to jednak wspólnie się w łonie mamy bytowało:)
« Ostatnia zmiana: 2015-03-12, 10:32:04 wysłana przez Piotr »

Joanna P

  • Wiadomości: 185
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-11, 21:04:49 »
Polecam gorąco!

Fajna sprawa,zadziwiająco ciekawe efekty przy zaskakującej prostocie działania metody :-)...

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-11, 16:06:15 »
Tess :)

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-11, 15:33:30 »
Uuup :)

Myślimy, myslimy.
Na razie jest etap przemysleń :)

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-11, 11:21:25 »
Mateusz,
tak naprawdę to większość pracy to wykonałeś sam :) Ja głównie towarzyszyłam w tym procesie. Gratuluję Ci!

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-11, 11:03:23 »
Dekodyka jest prostą metodą, ale zmiany które możesz osiągnąć szybkie i głębokie. Właściwie to nawet nie są zmiany czegokolwiek, lecz powrót do samego siebie. Gdy pozbywasz się cudzych poglądów, negatywnych informacji zakodowanych w ciele - wzrasta świadomość, jasność umysłu, szczęście i radość życia.

gdybyś chciał....    gdybyś chciała...

 odzyskać radość życia i działania

 otworzyć się na swoja własną wyjątkowość i niepowtarzalność

 przywrócić sobie naturalną swobodę życia, przejawiania się i mówienia swoim własnym głosem

 odzyskać własną perspektywę i własne widzenie świata

 odzyskać swobodę podejmowania decyzji i wolność tworzenia swojego życia

 przywrócić sobie naturalną łatwość spełniania marzeń i realizacji planów

 Zapraszam :)

Aktig (sesja Dekodyki ) odbywa się w pozycji siedzącej. Trwa ok. 1-1,5 godziny. Ubiór powinien być swobodny, umożliwiający swobodne ruchy i przepływ energii.

Kontakt: na PW, maila: Lilliole@wp.pl lub tel. 698611369
Zapraszam również na moją stronę: www.tworcyzycia.pl
 
Honorarium: 200 zł - sesja/przez Skype - 150 zł
Do końca marca sesja przez Skype - 75 zł



 

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-11, 08:52:03 »
Mateusz :)