Autor Wątek: Agnieszka - zapraszam na sesje Dekodyki :)  (Przeczytany 4384 razy)

Mateusz

  • Wiadomości: 1 234
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-10, 21:42:43 »
Agnieszka – dzięki za sesję Dekodyki :)

Powiem, że byłem nieco zdystansowany do metody, bo czy coś może mnie jeszcze zaskoczyć ;)
A jednak, miałem właśnie ciekawą sesję u Agnieszki i zdziwiłem się działaniem i efektami. Raz że metoda bardzo ciekawa. Wyszły takie sprawy, które pojawiły się u mnie pierwszy raz, bo nie wyszły jak do tej pory żadną metodą. Okazało się, że może być tyle obcych wkładek, które teraz zostały usunięte na poziomie komórkowym. Po nich fizyczne zmiany w ciele i lekkość, swoboda, samodzielność, poczucie bezpieczeństwa. Duże zmiany następują od razu. Cieszę się że mocno krępujące mnie rzeczy odeszły. Metoda naprawdę godna uwagi, łatwa i skuteczna, szkoda, że za mało znana.
A dwa, to to że Agnieszka super prowadzi, zna się na rzeczy, zachwyca urodą, słowem było miło i zabawnie.
Szczerze polecam sesje u Agnieszki, na pewno nie jedno pozytywnie zaskoczy.
« Ostatnia zmiana: 2015-03-10, 21:51:06 wysłana przez Mateusz »

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-02-15, 09:33:07 »
Jak jeszcze ktoś chce się uwolnić od paru lęków czy blokad to zapraszam na bezpłatną sesję Dekodyki jeszcze do końca przyszłego tygodnia. Wiadomość na Pw lub maila Lilliole@wp.pl.

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-02-08, 18:17:30 »
Potrzebuję przećwiczyć robienie sesji Dekodyki przez Skype. Jeżeli ktoś miałby ochotę to proszę o wiadomość na PW.

Pare słów o Dekodyce dla tych co nie słyszeli.
Dekodyka jest prostą metodą, która pozwala na dotarcie do podświadomości, usunięcie blokad i odkodowanie negatywnych informacji i przekonań, które przyswoiliśmy w okresie prenatalnym i w pierwszych latach życia. Te negatywne informacje i przekonania blokują nasze marzenia, wizje i działania.
Dekodyka bazuje na tym, że podświadomość zapisuje wszystko (informacje, emocje, przekonania) nie w umyśle, lecz w każdej komórce ciała.
Zapisuje to obrazami i w takiej formie można je zobaczyć, odczytać co się za tym obrazem kryje i tych negatywnych - pozbyć się z pamięci ciała.
Po wyjęciu ich z pamięci ciała, negatywne informacje, przekonania i blokady przestają działać  i wpływać na życie.
Metoda jest prosta, ale zmiany które wywołuje szybkie i głębokie. Właściwie to nawet nie są zmiany czegokolwiek tylko jakby powrót do samego siebie. 

Przykładem może być przekonanie, że "życie jest ciężkie", które realizuje scenariusz ciężkiego życia, przez które człowiek idzie "przygięty z nosem przy ziemi" :). Po wyjęciu tego przekonania, życie staje się po prostu życiem, czyli rozwojem.