Autor Wątek: Od czego zacząć  (Przeczytany 5319 razy)

Tom Tom

  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-02-21, 16:26:29 »
Ja rozkminilem i zobaczylem, ze przyciagam takie, bo gdzies wewnatrz chcialem, zeby to ktos mna sie opiekwoal (pewnie jakis niedobor z czasow wczesnego dziecinstwa a moze i wczesniej), ale jak to zrozumialem i poczulem w sobie prawdziwego mezczyzne, od razu zmienily sie relacje.

Ja jestem na początku drogi do rozwiązywania swoich problemów, ale widzę już różne schematy powtarzające się.

@Tom
PW poszło.

Tom

  • Wiadomości: 255
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-02-21, 16:05:39 »
...
Od czego zacząć. Może z dużego kalibru :) Mam trzydzieści parę lat. Aktualnie uczestniczę w terapii uzależnień. Dokładnie chodzi o erotomanię i seksoholizm.
...

... od usunięcia ingerencji astralnych, bo to może być (a moim zdaniem tak na "bezzdjęciowe wyczucie" raczej jest) główna przyczyna problemu
dopiero po tym będziesz mógł sensownie uzdrawiać obciążające wzorce dotyczące seksualności

aha,
jeszcze warto pomyśleć nad przepływem energii ziemskiej i kosmicznej przez czakry
chodzi o to by sprawdzić czy czasem nie ma znaczącej blokady drugiej czakry, albo jej nadaktywności ;)
« Ostatnia zmiana: 2015-02-21, 16:12:22 wysłana przez Tom »

pkrl5758

  • Gość
[#]   « 2015-02-21, 10:52:57 »
Ja rozkminilem i zobaczylem, ze przyciagam takie, bo gdzies wewnatrz chcialem, zeby to ktos mna sie opiekwoal (pewnie jakis niedobor z czasow wczesnego dziecinstwa a moze i wczesniej), ale jak to zrozumialem i poczulem w sobie prawdziwego mezczyzne, od razu zmienily sie relacje.

Tom Tom

  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-02-21, 07:19:32 »
pkrl5758
Dzięki za radę. Z pewnością poszukam.

pkrl5758

  • Gość
[#]   « 2015-02-20, 20:40:24 »
Ja troche tez tak kiedys mialem ale w koncu zlapalem sie na tym, ze ja tez zasluguje na szacunek i o dziwo teraz raczej spotykam kobiety, ktore w obec mnie sa fair. Nie wszystkie, bo zawsze sie zdarzaja rozni ludzie, ale przewaznie sa to normalne relacje.

Poszukaj moze, czy nie masz jakiegos wzorca, wspomnienia, ciagat co do pewnego typu babek :). Co sie przyciaga do nich tak naprawde itp.

Tom Tom

  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-02-20, 20:15:57 »
pkrl5758,

Niestety zbyt wiele razy :) I to jest tak zwana chora miłość, coś co nie pozwala funkcjonować z powodu obsesyjnych myśli o drugiej osobie. A potem jest następna i następna. Oczywiście w międzyczasie cierpienie.

Witek, też mi się tak wydaje. Mam mądrego terapeutę :) Staram się jednak dołożyć sporą pracę nad sobą i podświadomością.

pkrl5758

  • Gość
[#]   « 2015-02-20, 19:33:56 »
Tom Tom
Myślę że w dobrym kierunku patrzysz i wynika to pewnie z silnego niezaspokojenia uczuciowego, gdzie erotyka itp. to tego substytuty.

To wlasnie chcialem dorzucic :).

Wiekszosc z nas pewnie doznala jakiejs formy odrzucenia i to zabolalo. Jesli nasz kolega mial jakies predyspozycje, mogl je zastapic uczuciem, ktroe zostalo skrzywdzone.

Ale nic straconego :). Widocznie te osoby nie byly odpowiednie na tamten czas :). Trzeba probowac od nowa...ja tez poki co dalem sobie siana ze zwiazkami ale w przyszlosci, jak sie unormuje u mnie sytuacja w zyciu, czemu nie :).

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2015-02-20, 17:35:45 »
Tom Tom
Myślę że w dobrym kierunku patrzysz i wynika to pewnie z silnego niezaspokojenia uczuciowego, gdzie erotyka itp. to tego substytuty.

pkrl5758

  • Gość
[#]   « 2015-02-20, 16:52:24 »
Tom,

a zakochales sie kiedys, ale tak na calego?

Tom Tom

  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-02-20, 14:10:56 »
Nie naruszy.
Nie ma wielkiego dramatu, ale schemat bardzo podobny jak u innych. Brak prawdziwej więzi z ojcem, brak poczucia bezwarunkowej miłości, co doprowadziło do niskiej samooceny, a potem kłopotów w relacjach uczuciowych. Duże poczucie niezasługiwania.

Bardzo wiele uzależnień wyrasta na takim gruncie.

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-02-20, 12:57:49 »
TT,
Powiedziałeś, że problemy być może u ciebie maja swoje źródło w dziecinstwie.
Seksoholizm a dzieciństwo.
Ciekawi mnie ten temat. Bardzo. Mógłbyś rozwinąć ?
Jeżeli to oczywiście nie naruszy twojego poczucia bezpieczenstwa czy czegos podobnego.

Tom Tom

  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-02-20, 12:29:13 »
To dalczego pisałeś że to psychodynamiczna?
Masz racje, pomyliłem się.
Na razie ta konwencjonalna daje efekty. Do tego chcę dołożyć pracę nad sobą.



Dzięki Tess :)

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-02-20, 12:08:32 »
TT,
Od tej modlitwy mozna zacząć. I potem wyłoni sie co dalej.
Nie dziwię sie tobie, że cię nie pociaga pisanie afirmacji. Faktycznie nie dla kazdego.
Ja w ciągu ok 18 lat napisałam około 3-5. Ale te podziałały.
Resztę nie dałam rady.
Preferuję modlitwy, regresing, medytację . I takie tam :)
A regresing jest fajny. Nie ma się co bać :)
I pamietaj - to nie ma nic wspólnego z hipnotyzowaniem - to tylko TWOJE przeżycia.
Just saying ;))

Inga

  • Gość
[#]   « 2015-02-20, 11:57:25 »
To dalczego pisałeś że to psychodynamiczna?

Tom Tom

  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-02-20, 11:50:45 »
@Lynd Seagull
Częściowo tak. Ale nie cierpię zbyt długo, tylko zawsze szukałem nowego obiektu. Więc do końca nie mogę stwierdzić tej jednostki chorobowej.

@Inga
Dla mnie to po prostu terapia. Jest indywidualna i są również spotkania grupowe. Nie znałem definicji po prostu :)

@medzikowsky
Dzięki. Na tą chwile już od ponad 5 tygodni nie mam z tym żadnego problemu. Nie ciągnie mnie to. Ale będę pamiętał o linkach.

Ogólnie zdaje sobie sprawę, że muszę uzdrowić moje dzieciństwo i rozpocząć rzetelną pracę z podświadomością.  Z pewnością, jak zasugerował Mariusz, udam się wreszcie na sesję regresingu. Chcę przynajmniej spróbować.