Autor Wątek: Sesje BARS, Regresing - Anna Maślanko, Warszawa : )  (Przeczytany 7545 razy)

Tola

  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • Anna Wolska-Maślanko, sesje BARS, regresing, uzdrawianie duchowe, anna.maslanko@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2015-10-20, 09:32:11 »
Dziękuję Witku :  ))

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2015-10-16, 21:26:03 »
Ja tylko chcę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z sesji którą robiła mi Ania, zwłaszcza zwracając uwagę na użycie w trakcie kamertonów - pojawiły się we mnie bardzo silne wzorce i nastawienia (względem samego siebie) o których wcześniej nie wiedziałem, Ania w trakcie rozbijała mi blokady w ciele związane z tymi wzorcami i celowała w nie świetnie, nawet w czasie gdy nie mówiłem gdzie i co czuję, tak jak przed sesją wywalały mi jakieś lęki, pośpiech itd. to po sesji odpadło to i faktycznie pojawiło się we mnie dużo więcej luzu.
Tak więc serdecznie polecam : )

Tola

  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • Anna Wolska-Maślanko, sesje BARS, regresing, uzdrawianie duchowe, anna.maslanko@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2015-10-16, 17:22:17 »
Zapraszam  :  ))

Tola

  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • Anna Wolska-Maślanko, sesje BARS, regresing, uzdrawianie duchowe, anna.maslanko@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2015-09-14, 08:45:27 »
Aga Ł

Dziękuję Agnieszko  :  )  Bardzo się cieszę, że zabieg Ci się podoba i że obserwujesz korzystne zmiany  :  )
Dziękuję za opinię  :  ))


Aga Ł

  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-09-12, 13:32:57 »
Aniu,
Chciałabym serdecznie podziękować za sesje liftingu :-) Zabieg bardzo relaksuje, odpręża a co najważniejsze zmarszczki są dużo mniejsze i płytsze :-) Zauważalne zmiany w moim przypadku dało się zauważyć już po 3 sesjach. Same pozytywy!!! Bardzo serdecznie polecam zabiegi u Ani :-)
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :-)
Aga

Tola

  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • Anna Wolska-Maślanko, sesje BARS, regresing, uzdrawianie duchowe, anna.maslanko@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2015-09-06, 13:51:20 »
Zapraszam na  :  ))


   * Sesje BARS

Sesja  BARS 1h - 90 zł. 
Widząc jak wiele uwolnienia może przynieść nawet  0,5 h sesja Bars i obserwując, że takie podejście do barsowania jest całkowicie bezpieczne, zapraszam do skorzystania z Barsów w takim skróconym wydaniu. W czasie sesji skróconej nie wykonuję wszystkich ustawień tylko te, przy których w danym momencie najbardziej chce się coś uwolnić, uzdrowić. Nie jest to podejście stworzone na potrzeby skrócenia czasu trwania takiej sesji lecz wypływające z doświadczenia przy wykonywaniu sesji standardowych i dłuższych, gdzie najkorzystniejsze dla puszczania jakiś wzorców, traum okazywało się wykonanie zaledwie 3 ustawień w których to dana trauma puszczała a zmiana ustawienia powodowała brak dostępu do danej traumy, wzorców i brak możliwości dalszego puszczania ich.

Sesja BARS 1,5 - 140 zł
To standardowy czas wykonywania pełnej sesji BARS.


   * Masaż liftingujący twarzy według metody Shiatsu Facelift

Masaż ten głęboko relaksuje całe ciało. Znosi blokady energetyczne, udrażnia przepływ energii w całym ciele poprzez stymulację punktów akupunkturowych i delikatną pracę z mięśniami twarzy i szyi. Poprawia nastrój i samopoczucie. Wydobywa z twarzy jej skrywane pod napięciami piękno i promienność. Wpływa bardzo korzystnie na odczucie akceptacji wobec swojego ciała, wyglądu. Stosowany regularnie spowalnia procesy starzenia poprzez udrożnienie przepływu energii w tkankach twarzy. Wycisza, utula, uspokaja.
Pełen masaż - 60mnin (to standardowy czas wykonywania tego masażu)  -  90 zł.
Masaż wydłużony - dla tych którzy pragną jeszcze bardziej wczuć się w siebie i w to co dzieje się w nich podczas masażu  ;  )  1h i 20 minut - 120 zł.


   * Masaż dźwiękiem kamertonu OM - 45 minut - 80 zł

Jest to masaż całego ciała przeprowadzany w ubraniu na stole do masażu. W trakcie masażu dźwięk jest prowadzony nad ciałem osoby masowanej w różnych odległościach od niego. Wibrujący dźwięk głęboko przenika najgłębsze zakamarki ciała i odpręża, uspokaja. Puszczają napięcia, blokady, pojawia się relaks, głębokie uczucie utulenia w byciu z samym sobą.
Po 45 minutach aktywnego zabiegu wychodzę z pokoju zabiegowego na 10-15 minut, by klient mógł pobyć w stanie relaksu sam ze sobą i utrwalić w sobie to doświadczenie.
Zabieg jest bardzo pomocny w nauce relaksowania się, wchodzenia w stan medytacyjny.


   * Sesje regresingu  1h - 90 zł

Przy długich sesjach oraz przy częstym i intensywnym korzystaniu z metody - zniżki.
Regresing jest wspaniałą metodą na zrzucanie emocji - rozbrajanie ich i docieranie do przyczyn problemów, intencji i decyzji za nimi stojących. Bardzo polecam sesje regresingu.


W przypadku wszystkich zabiegów warto mieć na sobie wygodny, nieuciskający strój, co pozwala lepiej czuć samych siebie i to co się w nas dzieje  :  )


Kontakt:

tel. 512-540-598
mail: anna.maslanko@gmail.com


Miejsce:
 
Przyjmuję 15 km od Warszawy Centralnej, jadąc Al. Jerozolimskimi w kierunku Pruszkowa (wariant dla zmotoryzowanych). Dla korzystających z komunikacji miejskiej 20 min. jadąc Kolejką WKD ze stacji Warszawa Centralna. Kolejki odjeżdżają co 15 min.



Zapraszam  :  ))

Ania

« Ostatnia zmiana: 2015-09-06, 16:44:50 wysłana przez Witek D. »

Tola

  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • Anna Wolska-Maślanko, sesje BARS, regresing, uzdrawianie duchowe, anna.maslanko@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2015-01-16, 23:36:26 »
Sylvia  :  )

Myślę, że się nie zrozumiemy i trzeba się z tym pogodzić  :  )

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-01-15, 19:36:07 »
Tola
I tak, ....każdy może się mylić i każdy może być w prawdzie.
Jak coś działa i przynosi właściwe efekty bez skutków ubocznych dla danej osoby, to najważniejsze. Świat jest obfity w swojej różnorodności i dla każdego coś dobrego co pozwala przekroczyć siebie. Ufam, że Bóg dba i troszczy się o każdego we właściwy sposób, trzeba tylko pozwolić:)
I tak, wszystko jest właściwe. 


Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2015-01-15, 15:31:34 »
"Regresingu nic nie zastąpi w pewnych sytuacjach. "

To prawda:) Zależy jakie wzorce, obciążenia i trzeba dobrać odpowiednią metodę:)

Tola

  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • Anna Wolska-Maślanko, sesje BARS, regresing, uzdrawianie duchowe, anna.maslanko@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2015-01-15, 15:01:32 »
Sylvia  :  )

Wiesz, ja uważam że moje poznanie wynika właśnie z uważności   :  )

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-01-15, 14:51:42 »
Tola
Podobne rzeczy doceniamy w sobie np. świadomość rozróżniającą, dużą wiedzę z różnych narzędzi w rozwoju, doświadczenie i pracę ze Światłem:)
Pomimo to uważność przydaje się każdemu, bo każdy może się mylić patrząc przez siebie. I tak pomyłki (błędy) mają mniejsze znaczenie, niż to co się z nimi robi w życiu i w rozwoju.


Później napiszę w wątku o Barsach jak się uwolnić od tych wzorców przyciągających jakieś istoty, których ludzie się obawiają i panikują, że tracą moc i ochronę Boga przy nich. I zamiast uwolnić to np. Oświadczeniem Oczyszczającym w trakcie wychodzenia tych wzorców, to rezygnują z narzędzia.
Albo innym narzędziem uwolnić.

Dobrze, ze wyjaśniasz, które narzędzia Bars oferujesz w trakcie sesji, a których nie stosujesz.
Uważam, że tak samo powinni postąpić niektórzy instruktorzy Bars i przed kursem o tym informować, gdy nie robią wszystkiego z programu kursu, tylko decydują za nieświadomych sytuacji ludzi.
« Ostatnia zmiana: 2015-01-15, 14:59:38 wysłana przez Sylvia »

Tola

  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • Anna Wolska-Maślanko, sesje BARS, regresing, uzdrawianie duchowe, anna.maslanko@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2015-01-15, 14:50:34 »
Grześ  :  )

"Jak szybie i jak trwałe są efekty po BARSOWANIU ? Da się kasować wszystko związane z jakimś ograniczeniem czy trzeba robić sesje na każdy temat ?"

Z moich obserwacji i relacji klientów wynika, że pierwsze zauważalne zmiany we własnych reakcjach/zachowaniach zauważa się po około 5 sesjach, a potem jest coraz lżej, radośniej i przyjemniej  :  )  Zdarza się, że osoba bardzo receptywna czuje znaczącą zmianę już po jednym, dwóch zabiegach.
Z tego co obserwuję i czego sama jako osoba otrzymująca Barsy doświadczam, zmiany są trwałe  :  )

W Barsach nie celuje się w konkretne ograniczenie, ale jeżeli przygotujesz się modlitwą do puszczenia konkretnych ograniczeń to z dużym prawdopodobieństwem je właśnie puścisz  :  )

Tola

  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • Anna Wolska-Maślanko, sesje BARS, regresing, uzdrawianie duchowe, anna.maslanko@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2015-01-15, 14:06:55 »
Sylvia :  )

Oczywistym jest, że to o czym piszę nie dzieje się, gdy działa się z poziomu czystego Światła  :  )  Ja tego nie doświadczam co nie oznacza, że nie potrafię zobaczyć co to robi.
Cenię sobie swoją umiejętność rozróżniania.

Nie jest moim celem ani nikogo "nawracać" ani się z nikim spierać. Każdy ma swój wgląd i swoje poznanie i to jest w porządku. Każdy też ma grupę odbiorców swoich usług, którzy czują, rozumieją i rozpoznają podobnie do niego  :  )
A ponieważ jest to mój wątek reklamowy, to po prostu jasno wyrażam co oferuję, ponieważ jako odbiorca usług bardzo sobie cenię taką jasność. To wszystko  :  )

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-01-15, 12:33:36 »
Cytuj
Dla mnie kluczowym pytaniem przy wątpliwościach jest: jak reaguje na to Światło i co z tym robi?
I neutralna obserwacja.   

Byc może to jest odpowiedź.

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-01-15, 12:29:30 »
Tola,
Cytuj

NATOMIAST część (całkiem znaczna) nazw/komend używanych w Acces Bars nie jest dla mnie ok, ponieważ dokładnie widzę i czuję co one robią energetycznie, pod co podłączają i mi się to zdecydowanie nie podoba. Dlatego takich nazw i komend nie używam.
 
Cytuj
,
Bars 'pochodzi' z channelingu, czy tak ?
Mam zawsze pewne wątpliwości, gdy wiem o tym.
'Pewne' :)