Autor Wątek: Sesje BARS, Regresing - Anna Maślanko, Warszawa : )  (Przeczytany 7544 razy)

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-01-15, 10:41:18 »
Cytuj
Pewne punkty widzenia w tej metodzie są genialne. Z pewnymi przekonaniami w tej metodzie jednak bym się nie identyfikowała i miała duuży dystans - delikatnie pisząć. Te z kolejnych poziomów, o których wiem. Warto jednak skorzystać z tego co pozytywne, bo jest to wyjątkowe i przydatne przy pewnych obciążeniach. Wyciągnąć esencję, a resztę potraktować Światłem, a najlepiej neutralnie:)


Dokładnie, tak samo to odbieram Sylvia :)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-01-15, 10:28:33 »
Jeżeli chodzi o Barsowe "Oświadczenie Oczyszczające" to nie twierdzę, że ono nie działa. Ja czuję/widzę że ono działa i czuję/widzę jak działa. Czuję/widzę istoty które za tym stoją, co obiecują i z jakim podjarem. Mi to nie odpowiada. Mi odpowiada współpraca z Czystą Boską Energią (Czystym Światłem).

Inaczej to widzę.  Żadne istoty nie podłączają się, gdy robi się to z poziomu Światła. Żadne istoty nie przychodzą. Może u innych przychodzą, bo mają coś ze sobą do zrobienia karmicznie, a to jest objaw;)
Ta komenda jest dziwna dla umysłu (w tym też jest zaleta, bo w nic własnego nie podłącza i nie da się przekombinować), ale korzystne przy pewnych wzorcach, które nie dało się ruszyć w innych sposób. Natomiast widzę też uczulenie osób manipulujących, z wypartymi manipulacjami i z ukrytymi lękami na to Oświadczenie. Nie twierdzę, ze tak jest u ciebie. Masz swoje przyczyny, że tak to widzisz po swojemu, w które nie wnikam. Masz swój punkt widzenia i robisz to co uznajesz za bezpieczne i korzystne dla siebie:)
Klucz to intencja z jaką je się robi i zrozumienie co ma dać taka skrócona komenda. I weryfikowanie siebie w szerszym kontekście:)

Pewne punkty widzenia w tej metodzie są genialne. Z pewnymi przekonaniami w tej metodzie jednak bym się nie identyfikowała i miała duuży dystans - delikatnie pisząć. Te z kolejnych poziomów, o których wiem. Warto jednak skorzystać z tego co pozytywne, bo jest to wyjątkowe i przydatne przy pewnych obciążeniach. Wyciągnąć esencję, a resztę potraktować Światłem, a najlepiej neutralnie:)

Dla mnie kluczowym pytaniem przy wątpliwościach jest: jak reaguje na to Światło i co z tym robi?
I neutralna obserwacja.

Grzes
Jak w każdej metodzie: zależy od osoby i jej wzorców.
« Ostatnia zmiana: 2015-01-15, 10:34:44 wysłana przez Sylvia »

Grzes

  • Wiadomości: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-01-15, 09:48:52 »
Tola
Jak szybie i jak trwałe są efekty po BARSOWANIU ? Da się kasować wszystko związane z jakimś ograniczeniem czy trzeba robić sesje na każdy temat ?

Tola

  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • Anna Wolska-Maślanko, sesje BARS, regresing, uzdrawianie duchowe, anna.maslanko@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2015-01-15, 09:33:51 »
Sylvia  :  )

Nie mam nic przeciwko formułkom o ile są czystym ukierunkowywaczem  ;  )  uzdrowicielskiej siły czystego Światła. Gdy czuję że nie są - nie korzystam z nich. I tak na przykład intencja kierowana do Wyższego Ja: "Pieniądze, kontrola, kreatywność - uzdrów czystym Światłem te obszary w zgodzie z Najwyższym Dobrem" - jest dla mnie ok. Gdy jasnoczuciem czuję i widzę, że w kliencie po przyłożeniu palców do tych punktów, odzywa się jakiś konkretny ograniczający wzorzec, który czuję w którymś miejscu ciała jako spiętrzenie lub zablokowanie energii i rozpoznaję jego treść - to mogę to sobie uszczegółowić i wypowiedzieć intencję np: "Uzdrów (czystym Światłem) opory związane z zarabianiem" lub "rozpuść (czystym Światłem) blokady związane z kreatywnością". I to też jest dla mnie ok :  )  i fajnie działa - wzorzec się rozpuszcza.

NATOMIAST część (całkiem znaczna) nazw/komend używanych w Acces Bars nie jest dla mnie ok, ponieważ dokładnie widzę i czuję co one robią energetycznie, pod co podłączają i mi się to zdecydowanie nie podoba. Dlatego takich nazw i komend nie używam.

Jeżeli chodzi o Barsowe "Oświadczenie Oczyszczające" to nie twierdzę, że ono nie działa. Ja czuję/widzę że ono działa i czuję/widzę jak działa. Czuję/widzę istoty które za tym stoją, co obiecują i z jakim podjarem. Mi to nie odpowiada. Mi odpowiada współpraca z Czystą Boską Energią (Czystym Światłem).

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-01-13, 22:43:01 »
Tola
Ciekawy punkt widzenia:)

U mnie czyste światło i różne formułki (informacja w polu możliwości kwantowych) nie są w konflikcie, ani się nie wykluczają. Raczej wspierają i uzupełniają.

Też uruchamiam, czy raczej wzmacniam intencją, przepływ światła podczas Barsów i są zauważalne efekty u ludzi.

Zabiegi węzłów też bazują na polu informacyjnym+światło:)
Regresingu nic nie zastąpi w pewnych sytuacjach.



Tola

  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • Anna Wolska-Maślanko, sesje BARS, regresing, uzdrawianie duchowe, anna.maslanko@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2015-01-13, 13:19:47 »
Deklaracja sumienia  ;  )

Robię sesje Bars tylko i wyłącznie w odniesieniu do Wyższego Ja i czystego Światła.
Jedynym używanym przeze mnie "Oświadczeniem Oczyszczającym" jest: Uzdrów czystym Światłem w zgodzie z Najwyższym Dobrem. Czyste Światło jest zdecydowanie jedyną rzeczywistością do której w trakcie uzdrawiania chcę się odwoływać i jedyną do której się odwołuję. Sesje Bars - które wykonuję - są tak naprawdę zabiegami uzdrawiania duchowego z wykorzystaniem punktów na czaszce stosowanych w metodzie Acces Bars. Właściwie musiałabym je nazwać Światło-Barsami  :  )  Są Barsami plus czymś dużo więcej.
Nie korzystam też z komend, których pole morficzne (treść energetyczna) mi nie odpowiada, które czuję, że podłączają do pomieszanych energii. Zastąpiłam je sformułowaniami o dużej prostocie i jasności.

Doświadczenie Światła jest w czasie robienia Barsów częstym doświadczeniem moim i moich bardziej receptywnych klientów.
W czasie Barsów wykonywanych w ten sposób potrafią też schodzić urazy przeżyte wiele wcieleń temu - wczoraj miałam dwa takie przypadki.

W zabiegach proponowanych przeze mnie to czyste Światło uzdrawia a nie jakieś formułki  :  )

Niedawno nauczyłam mojego Partnera robić Barsy. Nie patrzył nawet na tablicę instruktażową, nie był zainteresowany znajomością komend, które są przyporządkowane określonym punktom na czaszce. Wchodził w medytację i przykładał palce we wskazane przeze mnie miejsca. Miałam już kilka zabiegów w Jego wykonaniu i należą one do najsilniejszych zabiegów Bars jakie odebrałam. Ale dla Niego również jedynym punktem odniesienia jest czyste Światło  :  )
 
Aha i odpowiem na jeszcze jedno często zadawane pytanie: Czy nadal korzystam z regresingu i zabiegów wypalania węzłów karmicznych? 
Tak  :  )
« Ostatnia zmiana: 2015-01-13, 13:23:48 wysłana przez Tola »

Tola

  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • Anna Wolska-Maślanko, sesje BARS, regresing, uzdrawianie duchowe, anna.maslanko@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2015-01-01, 12:37:39 »
Kejt, Sylvia

Dziękuję  :  ))

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-12-30, 20:25:42 »
Też polecam. Sesje robione  z czystymi intencjami i z sercem. I z czystą, niewinną, radością bycia:)
Lekkość i uważność bycia pozwala być neutralną wobec klienta.

Kejt

  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • Kejt
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-12-30, 17:33:20 »
Sesje bars z odliczaniem u Ani są super, dla mnie są bardzo odkrywcze i uzdrawiające.
Polecam bo na prawde warto, a dojazd z Warszawy jest spoko :-)

Tola

  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • Anna Wolska-Maślanko, sesje BARS, regresing, uzdrawianie duchowe, anna.maslanko@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2014-12-30, 16:29:19 »
Dzięki Leszku  :  ))

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-12-28, 23:40:43 »
Z czystym sumieniem mogę polecić :)
Fakt, że trzeba kawałek podjechać od centrum, al to drobnostka.

Tola

  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • Anna Wolska-Maślanko, sesje BARS, regresing, uzdrawianie duchowe, anna.maslanko@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2014-12-28, 13:12:02 »
Promocja została tak rozłożona w czasie, by umożliwić kilkukrotne skorzystanie z zabiegów (w atrakcyjnej cenie) w celu ocenienia ich skuteczności  :  ) 

Zapraszam wszystkich którzy mają ochotę zadziwić się pozytywnymi skutkami, które pojawiają się wraz z kolejnymi sesjami Bars  :  ))

Tola

  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • Anna Wolska-Maślanko, sesje BARS, regresing, uzdrawianie duchowe, anna.maslanko@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2014-12-08, 09:26:25 »
Zapraszam  :  )

Tola

  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • Anna Wolska-Maślanko, sesje BARS, regresing, uzdrawianie duchowe, anna.maslanko@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2014-12-03, 22:25:26 »
ZAPRASZAM NA:
 
sesje Bars w promocyjnej cenie 100zł/1,5h sesji
Promocja trwa do dnia 28 lutego 2015 roku.
Cena wykonywanego przeze mnie zabiegu Bars bez promocji wynosi 150zł/1,5h sesji.
 

* sesje regresingu z wykorzystaniem jasnoczucia i wahadeł  80zł/h
Sesje regresingu wykonuję również przez Skype'a osobom, które mają za sobą przynajmniej 10 sesji regresingu.


* istnieje możliwość łączenia sesji BARS z sesją regresingu
 
 
SESJE BARS:
 
Sesje BARS polegają na dotykaniu określonych punktów na czaszce (wyczuwalnych anatomicznie i energetycznie) w kilku następujących po sobie konfiguracjach. Świadomy dotyk i przepływ energii powodują rozładowanie struktur energetycznych ograniczających wyobrażeń i emocji dotyczących takich obszarów życia jak: moc, siła, kontrola, kreatywność, twórcze działanie, pieniądze (zarabianie - wyobrażenia o naszych możliwościach), młodość/witalność, nadzieja, marzenia, świadomość, radość, seksualność, ciało, uzdrowienie, życzliwość, wdzięczność, pokój, spokój, porozumiewanie się, wyobrażenia na temat czasu, przestrzeni i otaczającego świata.
W czasie sesji następuje rozładowanie bagażu emocjonalnego zgromadzonego wokół tych zagadnień, który nie pozwala nam wyjść poza powstałe schematy wyobrażeń i zachowań. Następuje rozładowanie traum i trudnych stanów emocjonalnych. Po kilku sesjach (obserwacje pokazują że minimum czterech : ) ulegają złagodzeniu objawy nerwicy i niepokoju, ustępuje brak decyzyjności. To co męczyło, przestaje męczyć, pojawia się odczucie luzu, zaczyna się na te same sytuacje reagować inaczej (bez niepotrzebnych emocji), pojawiają się nowe możliwości.
 
Sesje Bars wykonuję w odniesieniu do Wyższego Ja, korzystając z Jego inspiracji i przesyłając uzdrawiającą energię z Jego poziomu (jak przy uzdrawianiu przy pomocy wahadła :  )
 
 
MIEJSCE:
 
Przyjmuję 15 km od Warszawy Centalnej, jadąc Al. Jerozolimskimi w kierunku Pruszkowa (wariant dla zmotoryzowanych). Dla korzystających z komunikacji miejskiej 20 min. jadąc Kolejką WKD ze stacji Warszawa Centralna. Kolejki odjeżdżają co 15 min.

 
KONTAKT:
 
tel. 512-540-598
mail: anna.maslanko@gmail.com