Autor Wątek: Regresing przez Skype  (Przeczytany 3099 razy)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-04-24, 05:02:55 »
medżik
Biedy się prowadzi przez Skype sesję regresingu osobie doświadczonej, to wychodzi bardzo dobrze.

małgosia

  • Gość
[#]   « 2014-04-23, 14:01:07 »
Jak się robi regresing przez Skype komuś kogo się nie widziało nigdy na oczy to konieczna jest kamerka, by widzieć twarz i część ciała, gdyż dużo się czyta z wyglądu. Choć i bez kamerki da radę przy dobrej umiejętności wczuwania się. Może mieć to takie zalety, że łatwiej klientowi poruszyć pewne krępujące tematy, gdy nikt go nie widzi, nie ma wtedy aż takiego poczucia bycia ocenianym i obserwowanym, niezależnie od tego, czy regreser ocenia, czy to jest tylko projekcją i lękiem klienta.

medżik

  • Gość
[#]   « 2014-04-23, 13:38:52 »
no regresingu przez Skype, jak w temacie :)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-04-23, 13:06:40 »
medżik
o jakiej sesji mowa?
EFT nie robię. Uzdrawianie energetyczne (m in harmonizację, odżywianie komórek, regenerację itp) na odległość robię często i skutecznie.

medżik

  • Gość
[#]   « 2014-04-23, 12:18:00 »
Jak ktoś dobry to się wszyscy rzucą i będzie trzeba ceny windować ;)))

medżik

  • Gość
[#]   « 2014-04-23, 12:16:08 »
Wierzę, że jest róznica, ale pomiędzy sejsa EFT, a regresingiem też :) A może - pomiędzy regreserem a praktykiem EFT i tym w jakim stopniu wyczuwają ogólnie tematy. A Ty Leszek jak sądzisz zrobiłbyś taką sesje równie efektywnie? a może nie miałbyś ochoty ? nikt nigdy Ci nie zaproponował  ?


Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-04-23, 06:35:11 »
medżik
Wykonuję i zabiegi energetyczne i sesje regresingu. Zapewniam Cię, że jest różnica. Nawet duża różnica między jednym a drugim. :)
I nie zmieni tego faktu to, że czasami skutki bywają identyczne, lub przynajmniej podobne.

medżik

  • Gość
[#]   « 2014-04-23, 01:04:38 »
Także zdecydowanie acz przyjaxnie nie zgadzam się z Witkiem, powiedziałbym że regresing to jest zabieg energetyczny , regreser kieruje się swoimi przeczuciami i intuicją będąc wyczulonym na wszelkie znaki , informacje niewrbalne jakie 'przesyła' klient, nie tylko na to co klient gada, osobiście doświadczałem w dużym stopniu takiego odczytywania.

medżik

  • Gość
[#]   « 2014-04-23, 00:38:40 »
blu4 mimo jak mniemam kosztow podrozy polecałbym zainwestować jednak w początkowe sesje w 3d z tych powodów o których mówi Leszek, czujesz się bezpieczniej gdy ktoś nad tobą czuwa a to bezpieczeństwo jest potrzebne by wejść we wspomnienia bo wiąze się to z niespotykanymi emocjami , póxniej to jest juz lajtowo, ogolnie to jak z jazda na rowerze

ja to mam jeszcze myśli (taka być może wywałka tylko) dotyczące prywatności w internecie, jak to jest ze Skypem technologicznie w tej kwestii, to tez wpływało by na komfort , przynajmniej jak miałbym sobie robić taka sesje teraz

medżik

  • Gość
[#]   « 2014-04-22, 20:53:35 »
Być może, choć mi zdarzało się korzystać z usług regresera który widział energie, przynajmniej tak deklarował i uważam że grało to role w tym co mówił, jak się dostosowywał do mnie i moich wzorców. Więc zastanawiam się czy odbiór takich rzeczy przez Skype nie jest czasem inny. To troche inaczej niż z EFT gdzie jest wszystko na płaszczyźnie mentalnej, przy w pełni właczonym logicznym umyśle i działanie z samego poziomu umysłu.

Sądze że ważna jest pewność siebie obu uczestników.

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2014-04-22, 20:48:35 »
medżik
Sesje terapeutyczne to nie zabieg energetyczny (który swoją drogą też jest skuteczny na odległość) :) Mogą być równie skuteczne

Pewne tematy, jak opory przed bliskością, dotykiem (związane z obecnością drugiej osoby) lepiej mogą wyjść w kontakcie osobistym choć pewnie są wyjątki

medżik

  • Gość
[#]   « 2014-04-22, 20:44:54 »
To dobre podejście Tulia najpierw kogoś poznać (reakcje , energie itd). Czyli jednak istnieje jakieś obniżenie jakości przepływu informacji i nie jest to jak normalnie w 3d ? Czy sesje są przez to ciut "słabsze" ?

Tulia

  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Katarzyna Jezierna, www.zyciezaniolami.pl
  • Status: Regreser
[#]   « 2014-04-22, 11:23:46 »
Chciałam się wypowiedzieć jako regreser, który robi sesje przez skypa.

Zdarza mi się korzystać ze skypa przy sesjach regresingu ale tylko przy sesjach z osobami, z którymi wcześniej miałam sesje regresingu takie bezpośrednie (bez pośrednictwa komputera). Wiem wtedy jak dana osoba reaguje, jak się zachowuje w trakcie sesji i zawsze przed sesją rozmawiam o tym co się w danym momencie u klienta dzieje i jaki temat chce ruszyć w sesji. Jeśli jest otwartość i gotowość ze strony klienta i ja nie czuję żadnych przeciwskazań - wtedy korzystam z tego nowego rozwiązania technicznego. Jeśli jednak miałabym jakieś wątpliwości czy też klient czuł by się niekomfortowo - to nie robiłabym sesji przez skypa.

Jeśli ktoś się zgłasza do mnie po raz pierwszy to nawet jeśli miał wcześniej sesje z innym regreserem - w grę wchodzi tylko sesja "twarzą w twarz". Nie zgodziłabym się na zrobienie sesji przez skypa a już w ogóle nie wyobrażam sobie aby ktoś miał pierwsze spotkanie z regresingiem przez skypa.

Ale to jest oczywiście moje zdanie - inni regreserzy mogą mieć inne ;-)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-04-22, 04:46:22 »
Najgorszym problemem przy pierwszych sesjach może się okazać strach, aż do paniki włacznie. A biorąc pod uwagę możliwość wystąpienia objawow tężyczkowych, strach ten może się spotęgować. I teraz wyobraźmy sobie, ze w tym momencie urywa się połączenie.
JA SOBIE NIE WYOBRAŻAM, żEBY W TAKICH WARUNKACH PRACOWAĆ Z OSOBĄ POCZĄTKUJĄCĄ!

blu4

  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-04-21, 23:16:47 »
Mialam dziś zalozyc dokładnie ten sam watek :)

Chcialabym badzo umowic się na sesje.Ale wlasnie miejsce zamieszkania mi to uniemozliwia.A  sesje '' chodza '' mi po glowie od dość dawna.Moze ktoś z '' tutejszych'' regreserow mialby ochote taka sesje przeprowadzić..No i pytanko.Jakie ewentualne problemy mogą wystapic?