Autor Wątek: Prośba o pomoc w pracy dyplomowej  (Przeczytany 1051 razy)

Malaika

  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Agnieszka Sulikowska
  • Status: Regreser
[#]   « 2014-02-14, 14:54:50 »
Dziękuję za pomoc. Zamykam ankiety.

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2014-02-14, 08:15:51 »
Bardzo fajne ankiety :)

Malaika

  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Agnieszka Sulikowska
  • Status: Regreser
[#]   « 2014-02-14, 01:53:41 »
Dziękuję wszystkim za pomoc :)

@Ewo
Tak, pozbycie się wzorców DDA/DDD choć w dużym stopniu, to prawdziwa ulga.

Dokładne mierzenie % poprawy wymagałoby rozbudowania ankiety także o np. informacje o ilości sesji, długości trwania terapii, zastosowania innych poza regresingiem metod pracy nad sobą itp. oraz dłuższego czasu badania, by dodać jakieś dodatkowe opcje weryfikowania i analizy otrzymanych wyników.
To byłoby zagadnienie na pracę mgr jeśli nie doktorską. A to dyplom instruktora terapii uzależnień. I tak robię to porządniej niż wymagają, bo tego chcę :) I dla mnie to podsumowanie mojej pracy nad sobą w tym temacie. Chciałam pokazać obecność poprawy w badanych tematach i na takie potrzeby ankieta wystarczy.

Przydałoby się kiedyś rozbudowane badanie w temacie regresingu - najlepiej z ankietą z różnymi opcjami warunkowymi i zaawansowanym badaniem powiązań między odpowiedziami. Może ktoś trafi na promotora o otwartym umyśle.

Pozdrawiam

ewa

  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-02-13, 22:24:35 »
Jak to fajnie poczuć jeszcze raz wolność od tych nieciekawych mechanizmów:)
Wiele z zachowań, które aż utrudniały i życie, pozbyłam się całkowicie - szkoda, że w ankiecie nie można zaznaczyć procentu uwolnienia, a jest tylko opcja "jest lepiej". Nie do końca odzwierciedla to faktyczny stan rzeczy.
Gdybyś potrzebowała pomocy do pracy to pisz, ja akurat miałam dużo DDA i przerobiłam go regresingiem.

Malaika

  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Agnieszka Sulikowska
  • Status: Regreser
[#]   « 2014-02-12, 17:30:50 »
Witajcie
Potrzebuję pomocy do części badawczej mojej pracy dyplomowej. Piszę o zastosowaniu regresingu w terapii Dorosłych Dzieci z Dysfunkcyjnych domów (czyli DDA i inne problemy).
Zapraszam wszystkie osoby, które miały trudną sytuację w domu i w związku z tym szukały pomocy na terapii lub to planują, do wypełnienia ankiety wstępnej, która opisuje jakie typowe cechy i problemy DDD ma osoba zgłaszająca się na terapię.
Link do ankiety:  http://ankieta.stwarzajacsiebie.pl/index.php/296917/lang-pl
Natomiast te osoby, które przerabiały temat swojej rodziny na sesjach regresingu (są po lub w trakcie terapii), proszę o wypełnienie również ankiety drugiej – monitorującej zmianę w opisanych w ankiecie wstępnej cechach i zachowaniach. 
Link do ankiety drugiej: http://ankieta.stwarzajacsiebie.pl/index.php/725945/lang-pl

Gdyby nie pokazywały się pytania – odświeżcie stronę.

Dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam,
Agnieszka Sulikowska