Autor Wątek: Kącik pomocy technicznej  (Przeczytany 21249 razy)

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2014-02-05, 15:04:45 »
załadowałem MInt Maya

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2014-02-05, 15:03:22 »
Dałem już rade go zainstalować :-) utknąłem na oknie, które przypominało o tym, że nie ma jakiejś partycji wymiany i zamiast się tym nie przejmować to próbowałem ją stworzyć niepotrzebnie.

W Mincie na razie nie wiem jak regulowac ustawienia jasności monitora, a jest trochę za jasno ustawiony. I nie wiem jak pobierać skórki z tej witryny gdzie one mają być

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-02-05, 14:59:28 »
Mariusz,
A ja polecam zostać przy Mincie, bo Ubuntu IMO ma pewne wady (głównie półroczny cykl wydawania nowej wersji, niezależnie od jej stanu), które Mint wygładza (nowa wersja "będzie kiedy będzie";) Więc wątpię abyś z Ubuntu miał mniej problemów (a zarazem możesz korzystać z 95% rozwiązań przeznaczonych dla Ubuntu).
Zakładam że używasz Minta opartego o ubuntu oczywiście.

Używałem Ubuntu od Dappera do Lucida, i coś ponad połowa aktualizacji była w jakiś sposób bolesna. A w tym czasie nauczyłem się linuksa na tyle, aby siedzieć na Archu :)

hydrozagadka

  • Wiadomości: 2 696
  • Płeć: Kobieta
  • http://uzdrawianieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-02-05, 11:04:30 »
Mariusz, polecam Linux Ubuntu. Instalacja i działanie, jak na razie, praktycznie bezproblemowe.

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2014-02-05, 10:57:29 »
Ja sobie nie dałem rady jak na razie z instalacją Linux Mint, ciągle jakieś okienka z problememi wyskakują :-)

Laptop odmówił mi wystartowania z Pendriva z Windowsem. Komp próbuje mnie dzisiaj wkurzyć :-)
« Ostatnia zmiana: 2014-02-05, 15:14:59 wysłana przez Lynd Seagull »