Autor Wątek: Jasnowidzenie, jasnoczucie  (Przeczytany 52276 razy)

Mariomar

  • Gość
[#]   « 2016-12-04, 11:00:24 »
Tylko jak odróżnić, kiedy z którego mówi poziomu?

Dla mnie biją od niego silne wzorce alkoholowe.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-12-04, 08:25:19 »
ja czuję u niego pomieszanie. Ale też czasami harmonijne, wysokie energie.

Mariomar

  • Gość
[#]   « 2016-12-04, 08:03:32 »
Przestałem już słuchać i oglądać jasnowidza Arona, gdyż biją od niego jakieś bardzo ciężkie energie.

Czy tez takie czujecie?

Inga

  • Gość
[#]   « 2016-03-13, 17:47:34 »
Z Aronem to chyba jet tak że zalezy z kim uda mu się połączyć. W przypadku rozmowy z gadem, jest ten przekaz czystą prawdą. Ale jego rozmowa z Jezusem przypomina gadanie o niczym, powtarzenie tego samego że trzeba przemalować trawę i żadnych istotnych informacji, tak jakby rozmawiał z kimś niezbyt mądrym a o duchowośći tylko wiedzącym z literatury.

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2016-03-13, 08:34:52 »
To nie znaczy, że oni nie mogą mieć trafnego wyczucia w jakichś sprawach np tych problemów Deutche Banku. Ale o nich niedano było w necie i nie trzeba być jasnowidzem że mieć takie prognozy. Poza tym jak nawet bank będzie miał problemy to UE dodrukuje kasy i ustabilizuje sytuację. Niemcy mają nieprzebrane ilości pieniędzy. Oni mają nadwyżki w handlu z zagranicą na kilkaset miliardów czy nawet około 1000 mld Euro rocznie. To jest ostatni kraj który może finansowo upaść.

Mi się wydaje że może być tak, że jak się kraje OPEC i Rosja nie dogadają w sprawie ograniczenia wydobycia to zaczną sprzedawać swoje ogromne rezewy w papierach wartościowych i może dojść do przeceny na giełdzie a nawet do drobnej paniki

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2016-03-13, 08:26:24 »
Czarnowidz Aron zapodał na swoim blogu na YT niejakiego Alexa Colliera. Dobrze, że go zapodał bo teraz już nie muszę się przejmować bredzeniami czarnowidza Arona.
Collier to znany w środowisku kontaktowców oszołom/opętaniec(?), którego wizje podsuwane mu przez astralny chłam dawno zostały zweryfikowane.

Oto niektóre z nich
"Alex Collier głosi – „ Mówią(Andromedanie), że do roku 2004, strony z nekrologami będą bardzo długie, ponieważ niektórzy ludzie nie będą w stanie tego znieść.”
– dalej jest mowa o tym, że głównie męska część populacji umrze na udary mózgu i zawały serca.

Alex Collier – „Ilu ludzi przejdzie do piątej gęstości? Kiedy ostatnim razem zadałem pytanie, to było około rok temu, Andromedanie powiedzieli, że od 435 do 510 milionów ludzi dosłownie przejdzie w 5 gęstość, do 3 grudnia 2013.”
– dalej jest mowa o zauważeniu na niebie tysięcy nowych gwiazd, i faktu że nasz układ ma 27 planet, oraz, że Jowisz stanie się jasnoniebieskim słońcem. :-DDDD  Zmiana biegunów ziemi spowoduje, że jeden biegun będzie w Arabii Saudyjskiej a drugi koło ameryki południowej. "

Ja bym na miejscu czarnowidza Arona zajął się medytacją tak żeby móc rozróżniać miedzy źródłami o niskiej i wysokiej jakości. Bo jak się naczyta rewelacji ala Collier to potem nam podświadomość może wszystko widzieć w spaczony sposób :-)

Mariomar

  • Gość
[#]   « 2016-03-12, 22:55:23 »
Aron mówi, żeby Polacy zabierali swoje oszczędności z banków zagranicznych, zwłaszcza niemieckich, bo te padną i ludzie mogą potracic w ten sposób pieniądze.

Chodzi głównie o Deutsche Bank i wszystkie banki z nim powiązane.

medżikowsky

  • Gość
[#]   « 2016-03-12, 12:55:17 »
Ja mialem odczucia co do wojny ktorą w krotce prowadzic moze Rosja, ale nie z nami

Grzes

  • Wiadomości: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-03-12, 12:01:56 »
Ja widzę ogrmony postęp  w rozwoju duchowy polaków. Wszystko teraz będzie układało się po najlżejszej linii oporu a następne wybory wyłonią niespotykaną dotąd zmianę jakościowa. Wojny raczej nie będzie, tylko walka o wpływy.

Mariomar

  • Gość
[#]   « 2016-03-12, 11:41:38 »
Inga
Naprawdę tak czujesz i widzisz?

Aron też mówi, ze wojna wisi na włosku, dlatego trzeba modlić się do Boga o pokój dla siebie i dla otoczenia. Oraz życzyć innym to, co sobie chcemy życzyć, bo w tym roku wszystko będzie do nas błyskawicznie wracalo.

Dlatego jasnowidz Aron mówi, ze Ci, którzy gardzą innymi ludźmi i wywyzszaja się ponad nich, to ich ciała fizyczne zakończą życie.

Bo to jest rok budowania relacji z ludźmi.

Aron opowiadał też o uduchowionych planetach, które mimo rozwoju "duchowrgo", też polegly , gdyż utraciły ZDROWY ROZSĄDEK.


Ladaco

  • Wiadomości: 378
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-03-10, 23:26:15 »
Dobrze Frisky, masz pelna racje, w zupelnosci. I moja pelna akceptacje dla siebie...

Inga

  • Gość
[#]   « 2016-03-10, 15:50:13 »
No niestety, ale zobaczyłam że są już w przestrzeni czarne wibracje wojny i świat astralny bardzo podniecony i uradowany, czekający na jedzonko.

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-03-10, 01:49:45 »
 gdzie ja  twierdzę, że wszyscy manipulują? niektórzy, np. ci którzy dopatrują się głębi niezgłębionej i szczególnej wartości w stwierdzeniach w rodzaju, że "rd to nie sposób na życie, ale droga przez życie"...po prostu otworzyło mi to oczy...
 i w tego rodzaju "wyzwalających" tekstach  z których nic nie wynika oprócz mieszania w pojęciach

ok, tyle ode mnie tych przegadywanek, a skoro tak nogami przebierasz (chcesz to idź gdzie chcesz, bo ja się nigdzie nie wybieram haha) to błogosławieństwo na drogę ode mnie:
 idź i nie mieszaj więcej sobie i innym w głowach : D


Ladaco

  • Wiadomości: 378
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-03-10, 01:16:03 »
Ja ciekawosci nie zaspoilem, bo ja ciekawy nie bylem;) Idz Frisky slow sie ucz, bo potem myslisz, ze wszyscy manipuluja znaczeniami.

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-03-09, 23:53:32 »
szkoda że nie doceniłeś głębi tego przekazu haha, który to motyw przejawia się zresztą ostatnio w kilku miejscach na tym forum,

Cytuj
Z nim polemizujesz, czy ze mna? Ja od siebie cos napisalem. Mi sie nie chce w polemike wchodzic, zyj jak chcesz
  ależ ja się odniosłem początkowo do tego cytatu, a nie do tego co napisałeś i jak tłumaczyłeś sobie głębię tego zdania : )
 więc skoro się włączyłeś w polemikę z tym co napisałem, no to bardzo proszę : raz za razem przedstawiałem mój punkt widzenia na to i coraz bardziej mi się to klarowało, a skoro zaspokoiłeś ciekawość i już ci się nagle nie chce polemizować, no to szerokiej drogi:
 biegał za tobą na pewno nie będę, ani mówił ci jak masz myśleć i co robić : D