Autor Wątek: Anatomia - Theta Healing  (Przeczytany 1105 razy)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-11-12, 19:11:18 »
Byłam na Anatomii Intuicyjnej, bo chciałam iść na Theta Healing DNA3. Taki jest warunek, żeby być wystarczająco podczyszczonym na DNA3.
Na Anatomii Intuicyjnej można przepracować po kolei z każdego układu i organu różne przekonania, wzorce i schematy.

"Warto odbyć ten kurs czy nie?"

To już własna decyzja, dla mnie była inna motywacja, czyli jako etap przejściowy.

"Czy faktycznie widać witaminy i wirusy we krwi?"

Widać jak ktoś rozwinie jasnowidzenie w tym kierunku i zaczyna się rozróżniać co np. jest programem wirusa, którym się myśli, żeby on mógł przetrwać, a co własnym przekonaniem.
Czasami wystarczy oczyścić kogoś z toksyn i nadmiaru metali ciężkich w Theta, żeby uwolnił się od pewnych niekorzystnych myśli, emocji, czy energii. Albo, żeby pójść w pracy z jakimś tematem do przodu.

DNA3 dało mi najwięcej w tym co chciałam. Czułam, że tak będzie, intuicja mi to mówiła już dawno i dlatego było takie ważne:)


 

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-11-12, 17:07:39 »
może osobiście zapytaj Sylvię, bo tutaj raczej rzadko zagląda, a ten wątek dodatkowo sie schował pewnie. Jakbyś zapytała w wątku

http://designersites.pl/cudaducha/index.php?topic=479.msg51200#msg51200

to może osoby po tym kursie by zauważyły

Hanka

  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-11-12, 16:23:55 »
Czy ktoś z Was jest już po kursie anatomii i może podzielić się swoimi wrażeniami?

Tego się nie spodziewałam (tzn. zero odpowiedzi) :) Wielu z Was dosyć dużo pisze o Theta Healing, więc sądziłam, że jesteście po kursie anatomii :) 
A może ktoś jednak podzieli się jakimś wnioskiem? Warto odbyć ten kurs czy nie? Czy faktycznie widać witaminy i wirusy we krwi?

Hanka

  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-10-18, 22:51:23 »
Czy ktoś z Was jest już po kursie anatomii i może podzielić się swoimi wrażeniami?