Autor Wątek: UA z inicjacjami w smoka  (Przeczytany 3481 razy)

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2014-08-23, 09:27:45 »
Elohim
Możesz też być smokiem z pochodzenia, można to sprawdzić. Zapytaj Leszka.

ale może być jak pisze Witek, czyli to mogą być skutki silnego utożsamiania się ze smokami (w celu na przykład przejęcia ich jakichs  specjalnych mocy i funkcji) w jakichś poprzednich wcieleniach

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-08-23, 08:11:58 »
ciekawy temat : natchnienie i inspiracja, a opętanie i wampirzenie ; )

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-08-23, 08:03:10 »
Nie przekonuje mnie również wstrojenie się w te energie. Dostrajanie się do kogoś energetyki w mej ocenie ma raczej związek z umożliwieniem czerpania/korzystania z energii danej istoty aniżeli zmianę własnej struktury ciała.

jest różnica między kanałem komunikacji i czerpaną/wymienianą przez niego energią i inspiracją/informacją, a natchnieniem i pełnym zestrojeniem

- to o czym piszesz to jest akurat typowe zjawisko przy bardzo ścisłym zestrajaniu się z różnymi istotami, np. skuteczne  masażystki z klimatów polinezyjskich (do których warto chodzic na masaż), często na czas zabiegu przyjmują formę (subtelną, a zwłaszcza dłonie), boginki która temu patronuje i to ona nimi kieruje, a w dłonie innych uzdrowicieli albo artystów wchodzą dłonie aniołów itp. itd. przez co ich działania mają charakter natchnienia , czyli o wiele większą skutecznośc i wyższe wibracje niż te które ma na co dzień artysta lub uzdrowiciel ... i tak w wielu przypadkach z tej jakże miłej współpracy, powstają piękne książki, wiersze, rzeźby czy obrazy,  dokonują się uzdrowienia,  powstają pożyteczne wynalazki lub odkrywcze duchowe objawienia
-  natchnienie  różni się od opętania  poziomem wibracji oraz świadomości istot i światów do których się ktoś dostraja i z którymi się bardzo ściśle zestraja : )

ElohimMihael

  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-08-22, 23:42:44 »
Czy ma to związek również z tym, iż czuje się na poziomie energetycznym, iż ręce (w moim przypadku) mają kształt łap Smoka, czy może nie?

Jakoś nie przekonuje mnie to, iż te zjawisko może mieć związek u mnie z wiązaniem pewnych cech z archetypem Smoka z różnych mitologii. Nie przekonuje mnie również wstrojenie się w te energie. Dostrajanie się do kogoś energetyki w mej ocenie ma raczej związek z umożliwieniem czerpania/korzystania z energii danej istoty aniżeli zmianę własnej struktury ciała.

Atlanta

  • Wiadomości: 1 407
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-08-22, 14:11:18 »
a to nie zrozumiałam, myślałam że chodzi o charakterystykę astrologiczną

np. że smok był nieustraszony, więc taki chłopak inicjował u siebie odwagę, nieustraszoność no i stawał się smokiem wedle wzorca


Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2014-08-22, 13:55:06 »
To nie ma nic wspólnego z astrologią (temat tego wątku).

Utożsamienie ze smokiem może wynikać z wiązania pewnych cech z archetypem smoka w różnych mitologiach lub (i tu te inicjacje) ze wstrojeniem się w energie t.zw. "smoków" czyli dusz które miały taką formę

Atlanta

  • Wiadomości: 1 407
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-08-22, 13:50:13 »
chodzi o wzorce zachowania smoków
sprawdź charakterystykę smoków w astrologii

ElohimMihael

  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-08-22, 13:26:30 »
Czym jest właściwie ta inicjacja w Smoka? Pierwszy raz się z tym spotkałem.

W wyszukiwarce forumowej nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie, a wujka googla nie wiem jak zapytać, więc zamiast poszukiwać po omacku kieruję się tutaj z tym pytaniem?

Interesuje mnie to, gdyż dosyć często zdarza mi się czuć swoje ręce jako łapy Smoka. Ponadto gdy wyobrażam siebie w jaką formę najchętniej bym się zmienił jest to właśnie Smok.

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2014-01-07, 20:45:29 »
To że człowiek pochodzi od małpy, nie znaczy że w innych warunkach formą poprzedzającą nie mógłby być gad lub forma zbliżona wyglądem do niego  :)

Jak ciężko jest Ci to sobie wyobrazić to sobie nie wyobrażaj :) Znajomość pochodzenia duchowego ma znaczenie dla człowieka który ma na tym gruncie jakieś konsternacje czy konflikty wewnętrzne, a nie dla rozwiązania dylematu ideowego (czy możliwe czy nie) osób postronnych. To nie po to żeby nadawać sobie dodatkowej wartości a by zaakceptować że taką czy taką ma się naturę (czy przeszłość) bez względu na to czy otoczenie uznaje taki sposób myślenia o sobie za normalny czy nie. Jako że podobne dyskusje przewijały się już na innym portalu (w kółko) powiem tyle - zauważyłem że temat pochodzenia (duchowego) czy to pozaziemskiego czy z płaszczyzny energetycznej itp. ma większe znaczenie dla osób które czują potrzebę negacji tego (bez względu na powody, intencje) niż osób które coś sobie przypominają czy uświadamiają. One uświadomią sobie i potem... żyją sobie.
Łatwiej ludziom zaakceptować istnienie reinkarnacji czy niematerialnej duszy, ale przecież nic nie gwarantuje że ta dusza zawsze będzie wybierała ciało ludzkie czy życie w świecie materialnym. No chyba że wiesz, jesteś jedną z osób które uważają całą duchowość za zestaw procesów zachodzących wyłącznie w mózgu, ale wtedy to się chyba na tym forum nie dogadamy :)

Magic

  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-01-07, 20:05:29 »
Witek musze przyznac, ze ciezko jest mi to sobie wszystko wyobrazic.... Wiem, ze pewnie teraz troche paru osobom skojarza sie bajka "Nowe szaty cesarza" i jeszcze inni powiedza, ze jestem za malo rozwiniety, za malo uduchowiony/oswiecony za malo medytujacy itd. ale skoro sa naukowcy z bardzo mocnymi dowodami podawrzajacymi XIX wiecznego Darwina (z jego teoria niepoparta wbrew pozorom nawet konkretnymi dowodami a bedaca glownie wygodnym dogmatem starych elit naukowych) to ja smiem stwierdzic, ze moze wiecej niz jedna rzecz jest czyms innym czym sie wydaje i ten smok, elf czy inny upadly aniol/demon/krasnal/wiewiorka (sam jestem chinskim szczurem, wiec nie mozna mi tu bardziej uswiadomic mojej potencjalnej malosci ;) nie do konca wydaje mi sie wiarygodny. Pachnie mi bardziej fantazja i poboznym zyczeniem ubranymi w otoczke poczucia wlasnej wyjatkowosci.... Nie mam tu zamiaru nikogo obrazic oczywiscie. Staram sie tylko przeanalizowac zwykle ludzkie emocje, intencje i motywacje.
« Ostatnia zmiana: 2014-01-07, 20:14:46 wysłana przez Magic »

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2014-01-07, 19:46:18 »
Oprócz wspomnień osób jest jeszcze jedno - to że dla osoby jasnowidzącej formy związane z pochodzeniem niektórych nie są ani ziemskie (ewolucja poprzez zwierzęta itp.) ani anielskie czy astralne (częściowo) a są ślady wcielania się w materię, niepowiązane z Ziemią. Jeśli smok nie odpowiada to może "w miarę humanoidalny jaszczur ze skrzydłami obdarzony inteligencją" :) Wszechświat jest duży a osoby takie na Ziemi są raczej w mniejszości (marginalne ilości).
Co do nazewnictwa "smoki, elfy etc." może one brzmią bajkowo, ale z drugiej strony na poziomie astralnym znajduje się to wszystko i są tam istoty duchowe/inteligentne.

Magic

  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-01-07, 19:27:04 »
Jednego nie rozumiem: skoro Leszek wspominal kiedys ze redresje nie koniecznie trzeba byc doslownie i wcale ni emusza byc doslownymi doswiadczeniami z rzeczywistego bylego wcielenia to moze podchodzenie do faktu byczia kosmicznym smokiem wodno-basenowym z innej planety tez nie do konca nalezy traktowac bezposrednio............

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2014-01-07, 13:18:53 »
to sa wspomnienia osób, które np pojawiły się podczas sesji regresywnych albo/i wizje z sesji jasnowidzenia. Są prawdziwe na tyle na ile są takie rzeczywiście :-))) Ale - ponieważ ogólnie istnienie doświadczeń z planety smoków potwierdzaja osoby na wysokim poziomie urzeczywistnienia to uważam temat za bardzo prawdopodobny. To nie znaczy że wszystko co się komuś wydaje nt smoków musi byc prawdą

Mariola Kwant

  • Gość
[#]   « 2014-01-07, 12:25:57 »
aha, ale to nas prowadzi do pytanka, czy te historie o przygodach na innych planetach, to należy czytać dosłownie, serio i poważnie, czy tak raczej symbolicznie? :)

hydrozagadka

  • Wiadomości: 2 696
  • Płeć: Kobieta
  • http://uzdrawianieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-01-07, 11:18:04 »
Dla ścisłości - smoki wodne w tej formie ciała, w której nabierały specyficznych wzorców, żyły na innych planetach, nie na ziemi.

Przynajmniej wg tego co wiem ;)