Autor Wątek: Modlitwa  (Przeczytany 9613 razy)

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-04, 11:14:13 »
Fajne Dzieki :))

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2019-01-03, 22:04:13 »
Dodam do tego poniżej:

Oby Twoje życie przepełnione było jasnością, błogością, mądrością, błogosławieństwami i spokojem:)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2018-01-08, 00:04:59 »
Właśnie dotarły do mnie życzenia  ze świątyni Zen od znajomego,  który znowu wrócił do swojej praktyki, a które poczułam jak modlitwę energetycznie: Oby Twoje życie przepełnione było jasnością, błogością mądrością i spokojem:)))

Zachwycające, jak dużo człowiek może zdziałać swoimi słowami dla dobra ludzi.
Cudne życzenia noworoczne, więc życzę tego samego wszystkim istotom czującym, niech się rozszerza ta intencja w świecie:

Oby Twoje życie przepełnione było jasnością, błogością mądrością i spokojem:)





« Ostatnia zmiana: 2018-01-08, 00:12:04 wysłana przez Sylvia »

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2018-01-05, 20:26:45 »
Michał
Dziękuję. W takich chwilach ważne są takie ludzkie odruchy. Dużo dobrego działo się dzisiaj z ludźmi, przed i po tej informacji, więc mam poczucie bycia zaopiekowaną przez Wszechświat, ot tak po prostu, w najlepszy możliwy sposób. Kieruję dzisiaj swoje myśli i uczucia do tych ludzi, którzy odeszli lub nadal są tutaj. Doceniam to, że są i jacy są. Takie momenty dają refleksję nad tym co realnie ważne dla nieśmiertelnej duszy. I nadal, jak zawsze, jest to bezwarunkowa miłość i jej bezkres. 

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2018-01-05, 16:21:32 »
Sylwia. Przykro to słyszeć, że nie mogłaś się pożegnać ze swoim przyjacielem.
ale jak to mawiają nie ma nic straconego. zamiast obecności na pogrzebie jesteś z nim swoimi modlitwami i myślami. To dużo więcej. Na pewno pomogą mu one po drugiej stronie.
Także trzymaj się dzielnie.

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2018-01-05, 14:26:28 »
Właśnie się dowiedziałam, od wspólnego przyjaciela, z którym zaczynaliśmy rozwój lata temu, że mój przyjaciel zmarł i dzisiaj był pogrzeb. Miał dwoje małych dzieci.
Nie zaglądałam na fb przez jakiś czas, nie korzystam przez telefon z messengera, a tam utknęła informacja.  Ludzie komunikujcie się mniej wirtualnie jak coś ważnego!
Było nas wtedy trzech muszkieterów i ja w idealistycznych początkach rozwoju i przyjaźni. Tyle bezwarunkowej miłości, ciepła i zaufania, ile wniósł w moje życie przez te lata znajomości...aż trudno ująć to w słowa jaką rolę odegrał i kim był. Spotkania nie musiały być częste, a wnosiły prawdziwe światło i radość w nasze dusze. To był człowiek dusza.
Widzieliśmy się na jesieni jeszcze i nic nie wskazywało, że coś się dzieje aż takiego. Nie mogę w to uwierzyć jeszcze, że go nie ma. Miewałam opóźnione reakcje w takich sytuacjach emocjonalne. Na pewno czuję teraz spokój, bo czuję, że jego dusza już poszła do światła. Jego dusza wybrała. Modlę się o pokój i realzację Najwyższego Dobra jego duszy.
« Ostatnia zmiana: 2018-01-05, 14:37:47 wysłana przez Sylvia »

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-12-12, 22:45:25 »
A jesli nie czuję Boga / światła to co powinienem zrobić ? Też wystarczy powiedzieć i czekać ?
Modlitwa ktora by podzialala na ulozenie ogolnej sytuacji , ktora opisalem w innym watku, pojscie najlepsza ścieżką , o jasnosc w temacie,modlitwa o sam kontakt z B , tyle ze jak pisalem aktualnie nie czuje B

Co zrobilibyscie na moim miejscu , moze jakas wieksza ulozyc , jaka bylaby skuteczna ?

Pytanie czy czujesz jakieś uczucia wyższe? Czy twoja świadomość jest w jakiś obszarach w tej energii?
Jeśli nie, to najpierw uzdrawiać odczuwanie Boga, czy inaczej Siły Większej od siebie. Jeśli tak, to w nich jest energia Boga - tego ponad wyobrażeniami na jego temat.

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-12-12, 15:28:24 »
Powierzaj wszystko Bogu w każdym momencie i proś o uzdrowienie połączenia z nim. Proś by Ci pokazał jak to jest doświadczać Boga w swoim życiu.


Uzdrowiona relacja z Bogiem to jest podstawa, "Znajdź Królestwo Boże a wszystko inne bedzie Ci dane" Kurs Cudów.

Polecam studiowanie lekcji Kursu Cudów.
« Ostatnia zmiana: 2017-12-12, 15:31:34 wysłana przez Karina »

macher

  • Gość
[#]   « 2017-12-12, 14:55:40 »
Tak:)
Czasem tak;)

Ogólna odpowiedź może być zbyt zgeneralizowana. Ważne jaki to temat.

A jesli nie czuję Boga / światła to co powinienem zrobić ? Też wystarczy powiedzieć i czekać ?
Modlitwa ktora by podzialala na ulozenie ogolnej sytuacji , ktora opisalem w innym watku, pojscie najlepsza ścieżką , o jasnosc w temacie,modlitwa o sam kontakt z B , tyle ze jak pisalem aktualnie nie czuje B

Co zrobilibyscie na moim miejscu , moze jakas wieksza ulozyc , jaka bylaby skuteczna ?

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-12-11, 20:56:25 »
Podświadmość to tylko magazym, który trzeba przemeblować. Świadomość tu i teraz jest ważna. Przecież wiesz co chcesz i jak ma to wyglądać. Teoretycznie modlitwa: Boże proszę Cię o ... jest wystrczająca, ale po dorodze mogą pojawić się problemy z akceptacją i stratą różnych rzeczy. Do tej pory nie wymyśliłem lepszej modlitwy niż:
Boże powierzam Ci absolutnie wszystko : ciało, umysł, przeszłość, przyszłość, teraźniejszość i wszystko co tylko chcesz i proszę Cię o ...

Tylko jest malutki problem. Modląc się o coś w ten sposób, najprawdopodobiej dostaniesz, to co chcesz bardzo szybko i może się zdarzyć, że w twojej modlitwie są zakodowane niskie energie, np władzy, dominacji itp. W ten sposób możesz bardzo szybko się na coś rozchorować. Ale jest wyjście, jak coś złego się zacznie dziać, możesz pomodlić się o uzdrowienie problemu w taki sposób :
Boże powierzam Ci absolutnie wszystko : ciało, umysł, przeszłość, przyszłość, teraźniejszość i wszystko co tylko chcesz i proszę Cię o  uzdrowienie... w taki sposób jaki chcesz.

A już najlepiej pomodlić się:

Boże powierzam Ci absolutnie wszystko : ciało, umysł, przeszłość, przyszłość, teraźniejszość i wszystko co tylko chcesz i proszę Cię o twoje prowadznie i opiekę podczas modlitw i po nich tak długo jak chcesz.
« Ostatnia zmiana: 2017-12-11, 20:58:28 wysłana przez healingintelect »

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-12-11, 20:29:25 »
Tak:)
Czasem tak;)

Ogólna odpowiedź może być zbyt zgeneralizowana. Ważne jaki to temat.

macher

  • Gość
[#]   « 2017-12-11, 16:49:47 »
czy taka modlitwa w stylu:

"prosze cię boże o to , o to i tamto" jest skuteczna dla was ?

czy chodzi bardziej o głębokie przedstawienie podświadomości danej kwestii, żeby najpierw podświadomość to poczuła ?

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-04-28, 09:23:53 »
Przypominaj mi, że serce często dyskutuje z rozumem. Wyślij do mnie w odpowiednim czasie kogoś kto ma odwage, by powiedzieć mi prawdę, ale zrobi to z miłością. Wiem, że rozwiązanie wielu problemów jest w wyczekiwaniu. Więc naucz mnie cierpliwości...
Antoine de Saint-Exupéry

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-12-15, 10:02:53 »
zachęca się do takich czy innych mniej lub bardziej ogólnych modlitw o pokój na świecie i pomyślność całego świata i wszystkich ludzi,  bo to przywołuje i rozprzestrzenia harmonijne wibracje i pozytywne działa na innych przez znane i ukryte kanały, a pewnie tworzy też nowe połączenia?   : )

Jak najbardziej:)
Intencja pokoju na świecie wypływa z wewnętrznej intencji pokoju między ludźmi, co tworzy te nowe połączenia na poziomie jedności w realizowaniu dobra.

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-12-14, 20:40:54 »
no to ciekawe : )
nie tylko w modlitwie zwykle szuka się otwartych kanałów (czasem są to ludzie czasem coś innego) przez które można dotrzeć do kogoś i na tego kogoś skutecznie wpłynąć, taka modlitwa do Boga by wpłynął na kogoś, gdy okazuje się skuteczna świadczyłaby o istnieniu takiego bezpośredniego kanału albo kanałów pośrednich o których tylko Bóg wie, niestety nie działa to na wszystkich tak samo, inaczej wystarczyłby jeden taki głęboko wierzący i oddany modlący się, by zbawić cały świat skutecznie wpływając za pomocą swoich modlitw do Boga na polityków, wpływowych wojskowych, biznesmenów i różnej maści chciwców oraz szaleńców których kanały połączeń prowadzą raczej do piekła ; ) , a często kończą się na jakimś osobistym albo narodowym ego

ale mimo to zachęca się do takich czy innych mniej lub bardziej ogólnych modlitw o pokój na świecie i pomyślność całego świata i wszystkich ludzi,  bo to przywołuje i rozprzestrzenia harmonijne wibracje i pozytywne działa na innych przez znane i ukryte kanały, a pewnie tworzy też nowe połączenia?   : )